Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

~ Maktûl ~ sacınız kötü kesilme arkadaşınız yada yakınz tarafından sıkıntıya işarettır

iyi bir sekılde kesilmesi ve güzelleşmeniz ise ıyı cevreye ve cevrenızde örnek alındığınızı ama bununla beraber günahlarınıza dıkkat etmenızı gösterır

kestirip kapatmak ise hayır işidir.

InnoCence yakın bir zamanda misafir gele bilir bu misafir evinizin havasını değişcek dua kuran okuna bılır. nasiplenınız genelde hayırlı bir iştir.

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

InnoCence yakın bir zamanda misafir gele bilir bu misafir evinizin havasını değişcek dua kuran okuna bılır. nasiplenınız genelde hayırlı bir iştir.

hayır olsun

Teşekkür Ederim :) Sanırım Kimlerin Geleceğini Biliyorum :R
Gelecekler Evimizinde Benimde havamı Fazlasıyla Değiştirecekler :)

---> Rüya Yorumları

~ Maktûl ~ sacınız kötü kesilme arkadaşınız yada yakınz tarafından sıkıntıya işarettır

iyi bir sekılde kesilmesi ve güzelleşmeniz ise ıyı cevreye ve cevrenızde örnek alındığınızı ama bununla beraber günahlarınıza dıkkat etmenızı gösterır

kestirip kapatmak ise hayır işidir.

hayır olsun

çok teşekkürler :) :106:

---> Rüya Yorumları

:)

Rüyam da ;

Eski Bir Arkadaşımı Gördüm , Bana Ulaşmaya Çalışıyor , Bazı Kağıtlar Gönderiyor Ben Bunları Alıyorum Ama Geri Dönmüyorum Ona.

---> Rüya Yorumları

InnoCence görmedim af edersin.

kağıt beyaz haberdir siyah ise kötü haberdir. ulaşmaya çalışması tuaf laştırıyor rüyayı bu arkadaşın sana zararda vermek isteye bilir hayır işide ola bilir kağıt rengine göre değişir.
umarım gönderdiğin kağıt beyazdır :)

---> Rüya Yorumları

beyaz kağıt , hayır kötülüğü dokunacak bir arkadaş değil .. 2 yıl öncesinde kalmış geçmiş bir arkadaş..

---> Rüya Yorumları

InnoCence ise sıkıntı yok görüşmüyosanız eğer haber alıcaksınız görüşüyosanız bir haberi vericeksiniz bir birinize

---> Rüya Yorumları

görüşmüyoruz hiçbir şekilde. aman aman haber geri kalsin :)

neyse teşekkürler

---> Rüya Yorumları

Uzun bir aradan sonra Rüya gördüm ne anlama geliyor hayıra mı şer'e mi işarettir çözemedim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlara danışayım dedim.

Rüyamda çok yakın bir arkadaşımın öldüğünü gördüm .

Ne demek oluyor bu acaba ?

---> Rüya Yorumları

Director23 biraz daha detaylı yaza bilirmisin nasıl ölüyordu üzerine ne vardı karanlıkmı aydınlıkmı yüzü nasıldı sen neler yapıyodun

kemikleri gözüküyormuydu ufacık detay ruyayı değiştirir abim

---> Rüya Yorumları

Director23 biraz daha detaylı yaza bilirmisin nasıl ölüyordu üzerine ne vardı karanlıkmı aydınlıkmı yüzü nasıldı sen neler yapıyodun

kemikleri gözüküyormuydu ufacık detay ruyayı değiştirir abim

Arkadaşım bir gece bize gelmişti kalmaya . Uyuduk , sabah uyandığım da gittim yanına odaya girdiğimde , gözleri açık tavana bakıyordu . Üstünde ne vardı tam olarak hatırlamıyorum,görmedim sanırım öyle ne giydiğini felan. Sadece gözleri açık tavana baktığını gördüm öldüğünü anladım, uyandığımda soğuk terler boşalıyordu bende .

---> Rüya Yorumları

Director23 anladım keşke hatırlansa başına ufak bir olay gelicek sen bunu göreceksin üzülcek biraz. arkadaşın

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

Rüyamda;

masaya oturmuşum önümde bir beyaz tabak içinde güzelce pişirilmiş tavuk eti bembeyaz
bir parça yiyorum etten tadıda çok güzel

teşekkürler şimdiden

---> Rüya Yorumları

InnoCence hayır olsun ufak bır nasıp olucaktır bu duada ola bılır bereketlı olucak mutlu bır zamanın olucak bu aralar bu hafta ozelıkle.

buna işaret eden bır ruya bu

---> Rüya Yorumları

evet bu hafta özellikle :) nasipse inşallah hayırlı işlerimiz olacak

teşekkürler yorum için

---> Rüya Yorumları

merhaba yine rüya soracağım :)

rüyamda hiç farkına varmadan sağ ayağımin topuguna çivi batmis .çiviyi kendim çıkarıyorum elimle çivi hasar vermiş ayağıma. çiviyi çıkarınca agri çekiyorum korkuyorum birşey olacak diye ama olmuyor.
bu olay kalabalık bir yerde oluyor.
rüyanin devamında vücudunda yaralar olan bir adami hasta yatağında can verirken görüyorum yanımızda 3harflilerde vardi.

hayırdır inşallah

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

InnoCence Hayır Olsun

Toplum İçinde Kötülüğünü İsteyecek Kişiler Artmış Kötü Örnek Oluyorlar Yanılgıya Düşme ; Bil Hassa Çevrene Dikkat.
Sonrası ise Hasta Adamı Tanımıyorsun Sana Kötülük Eden Görünmüş Ola Bilir.Adamı Biraz Tarif Edermisin Hani Yüzü Gözü Nasıldı 3harfliler Sanamı Bakıyordu Yoksa Bir İşaret Verdimi
Vermesi Gerek Aslında.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri