Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

cok tuhaf birsey gördüm :D
benim ku$ tembelim odama ucuyor ve odamda akvaryumdaki baligima saldiriyorduu hatta bi ara yutmaya calisti ilginc kocaman bagligi nasil yutmaya calismaya calisti onada anlam vermis degilim ama :D sonra kizdim ettim ki birakti tembel hayatimda böyle rüya daha hic görmemistim xD

bu su anlama gelmesin cok büyük bir kismet var biraz daha acele etmezsem elimden yok mu olacak xD

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

---> Rüya Yorumları

Ben de vapurdan birine el sallıyodum filan. arkamı dönünce çok sevdiğim birini görüyodum. gerisini anlatmıycam bu kadarını yorulmlar mısın [MENTION=155270]Cin[/MENTION] :Ç

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] şekerim ben gene :D
ruyamda evlenecegım kısı var ama yuzunu goremedım ?? nedır acaba
ayrıca dıger ruyalara bakmamıssın henuz?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sekerım nasılsın... Ya uzun zamandır yoksun bı ruya daha sorcam sana zahmet ruyamda deprem oldugunu gordum nedır acabaaaaaa

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyam da ;

İki Tane Gelinlik Gördüm Bir Tanesi Daha Sade , Bir Tanesi Daha Şafşaflıydı ..

Ben Sade Olan Gelinliği Giymeye Çalışıyordum.. Ama Sadece Etek Kısmını Giyebiliyorum

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Rüyamda Bir Akarsuyun Üzerinde Tahtadan Yapılmış sağlam Köprüler Olduğunu ve Köprüden Geçtiğimi Görüyorum ..

---> Rüya Yorumları

[MENTION=129837]zaman93[/MENTION] bu sizin bir olaydan dolayı acı çekeiceğinizi ve iliklerinize kadar bu acının işleyeceğinin işareti. çok yakında.

daha ne olabilirki???:148: sağol yinede

---> Rüya Yorumları

Burcum Yengeç

Rüyamda teröristlerin saldırısına uğradım. Tüfekten çivi çıkıyordu ama.
Heryerime çivi saplanıyordu. Yüzüstü yere düştüm çok hafif bi acı hissettim.
Sonra çivilerin çıktığını ve sadece izlerini gördüm. Asker filmlerini çok izlediğimden olsa gerek etkilenmiş olabilirim. Yorumlarsan mutlu olurum :)

---> Rüya Yorumları

Rüya, "Allah Teâlâ'nın melek vasıtasıyla hakikat veya kinaye olarak kulun şuurunda uyandırdığı enfusî idrakler ve vicdanî duygular veya şeytanî telkinlerden meydana gelen karışık hayallerden ibarettir" şeklinde de tarif edilmiştir...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri