Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

InnoCence maşallah :)O Duaları okumalısınız birde size verilen dualar vardı değilmi onları okuyun ihmal etmeyin.

---> Rüya Yorumları

Bende 2 tanıdıgım insanın evlerini gördüm.. birisi bembeyaz fayans döşetiyor digeri pis sular altında kalmış perişan halde...ikisininde yanlarında ben varım hayr olsun inşallah

---> Rüya Yorumları

'hayaL hayır olsun

pis tarafın bir olayı olucak ve kötü bir olay olucak su kirli olduğundan olayın içeri bilinmez genelde ölüm,kavga,hastalık olabilir.

diyer yer içinse ferahlık vardır. temiz ev olan

hayır olsun.

---> Rüya Yorumları

amin inşallah hayr olur...bende böyle yorumladım kendimce zaten

---> Rüya Yorumları

tam hatırlamıyorum ama hatırladıgımı anlatmak ıstıyorum

sımdı bır deniz kıyısı ıskeleden denıze atlıyorum yuzuyorum feln derken yanımda kucuk bır kız cocugu belırıyor sonra yanımıza ıkı tane balına gelıyor denızın kıyısında oturan kadın ellemeyın sıze zarar verır dıyor ama yanımdakı kız cocugu balınalardan bırıne ellıyor. devamı yok :D

---> Rüya Yorumları

hayr olsun ablası) deniz temizse ferahlıga işarettir...yüzmek balık bunlarda iyidir derler

---> Rüya Yorumları

ilk Rüyanızda Olan Kişi Makyaj yapan aynada yüzü olan kimse yalan söyleyecek iki yüzlü davranacak

ikinci rüyanızda iyi gözüksede kötüye işaret uzun dönemli sıkıntı çekiceksiniz ama bunun farkına varmayacaksınız toz pempe bakmayın olaylara.

hayır olsun
:/
Bu kadar kötü mü ya. Neyse teşekkür ederim :/

---> Rüya Yorumları

` nazLı .. hayırlısı neyse o olsun

'hayaL :R tşk ederim ben anlamamıştım pek yorumlamak ıstemedım :D

---> Rüya Yorumları

oyy :)
sagol ablam hayırlısı olsun

amin canım hayırlısı olsun ) sen sagol
` nazLı .. hayırlısı neyse o olsun

'hayaL :R tşk ederim ben anlamamıştım pek yorumlamak ıstemedım :D

Rica ederim Gri arkadaşım ne demek)

bende rüya gördüm gene ) anlatılamıcak kadar güzel onları anlatmıyorum bu fena değil anlatayım bari bakalım sen nasıl yorumlayacaksın...öncelikle hayr olsun)

bir kaç arkadaş piknige gitmişiz, uludagın zirvesine cıkalım diyor birisi 1200 mt yükseklik varmış oraya kadar cıkalım diyoe ,biraz gittikten sonra kar olan yere geliyoruz önden o arkadaş arkadan ben karlı bölgeye ilerliyoruz, arkadan diger arkadaşlar...bir köpek cıkıyor krem renkli ona kartopu atıp uzaklaştırıyo arkadaş burda çok köpek vardır diyor arkasından beyaz bir köpek ama güzel bi köpek digerine göre biraz daha kücük, ben ona bakarken uyandım bu köpeklerden nasıl kurtulacagımızı düşünürken uyanmışım..köpek laf getirir derler ama beyaz olunca biraz düşündürdü..

---> Rüya Yorumları

'hayaL hayır olsun dedikoduda ola biliyor bu rüya hani arkadaş arasında kalma gibi durumlar söz konusu tadını kaçırıcak hadiseler olucaktır. karlı bölgeyi geçmen iyi olurdu aslında
dikkat et bu aralar cevrene iyi kötü kötü iyi ola bilir.

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

hayr olsun ...ben insanlardan korkmam ne yaparsa insan kendine yapar..dedikodu yapmak isteyenden, yapandan da Allah razı olsun) günahlarımızdan başka nasıl kurtulacagız biraz almaları lazım dimi ama)

Teşekkür ederiö

---> Rüya Yorumları

'hayaL kendilerine yaparlar bende senin gibi düşünüyordum daha önce sonra baktımki onların günah almalı iyi bişeyde değil allah islah etsin.

:)

---> Rüya Yorumları

merhaba yine bir rüya yorumlamanı isteyeceğim :)

Rüyamda ;

Evimizde Misafirler var bir anda evi tavana kadar berrak bir su kaplıyor , bu suyun içerisine daldığımı ve yüzdüğümü görüyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Çok geçmeden sular çekiliyordu.

şimdiden teşekkür ederim

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri