Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

teşekkür ederim yorumlar için.
zaten o dua zırhı olmasa patlamıştim .
ben genelde bu tarz ruyalar görüyorum uyarıcı ve sembolik şeyler . inancim var gereklerini yapmaya çalışıyorum .

Arkadaşlarım kahve fali baktıriyorlar ve rahatsız oluyorum bazı seylerden.

birde daha önceki konuda anlattığım ruyalar var.

Doğrusu kimin duası bu zırh bilmek isterdim Dua edenlerden Allah Razı olsun zaten hep derim ihtiyacım olan dua ve iyi dilekler

teşekkürler tekrardan

---> Rüya Yorumları

InnoCence bilmemek daha güzeldir allah yolunuzdan ayırmasın 4/4 lük olamayız ama gayret etmek daha güzeldir. rahatsız olduğunuz şeyler neler falla ilgiliyse diğer benim baştığım konu var oraya yaza bilirsiniz sorunuz olursa.
allah yar ve yardımcınız olsun hayır olsun.

---> Rüya Yorumları

peki son olarakta şu rüyayı yorumları misin

rüyamda ;

odanın ortasına yerden yarım metre yukaridan su akıyordu yerler islakti yanına gittim besmele çektim ve akan su duman oldu yerler kurudu. daha sonra kapıda bir gölge gördüm izin ister gibi korkup anne diye bagiriyorum içeriye şekilsiz bir kuş olarak giriyor yanıma gelince yine besmele çekiyorum duman oluyor.

bu tarz ruyalarda görüyorum. hayırdır inşallah

---> Rüya Yorumları

InnoCence korkutmak istemem büyü yapılmak istenmiş sanırım ama tutmamış güzel olmuş maşallah

---> Rüya Yorumları

yinemi büyü :) bu kaç oldu ya sağol. daha önce ayakkabimla yapmışlardi :s
ben anlamiyorum kime ne zararim varda yapıyorlar. ölmemi istiyorlar galiba :)

daha aciklayici olabilir misin?

---> Rüya Yorumları

hayatımda en gıcık kaptığım iki arkadaşım saçımı kesiyorardı.
önce saç tutamını bağladılar sonrada kestiler. birisi çok güzel kesti diğeri çok kötü..

bu ne şmdi :D

---> Rüya Yorumları

bir şey sorcam
fal baktığınızı okudum
bende fal bakarım tarot kartlarından baktığım herkes evet hepsi doğru der.hatta geleceğe yönelik olanlarda çıkıyor. kendime baktığımda da çıkıyor.
sorum şurada
hangi falcıya giderse gidiyim bana hiç biri bakamıyor. arkadaşlarıma söyledikleri çıkıyor bana gelince hepsi yalan söylemişler gibi çıkmıyor
neden ?

---> Rüya Yorumları

InnoCence ayak kabınıza nasıl oldu benim diğer cinlerle ilgili alana yazın ordan devam edelim isterseniz.
'birgül birisi seni kötülüyor öbürü sana hak veriyor. ve aslında üzülüyor saşını güzel kesen senden etkileniyor kesemeyen kötülüyordur.yada seni sevmiyodur.

bbugunlük rüya yorumları bu kadar ardaşlar. yarın devam ederiz günde 3 rüyaydı ama bugun yeter daha kaç oldu saymadım :)

yarın devam edicem.

---> Rüya Yorumları

'birgül onların beceriksizliğidir. bakamamak fal herkese bakıla bilir. allah nasip ederse. yarın devam ederiz çok yoruldum falla ilgili sorunuz varsa diğer başlıkta yazın ordan konusuruz inşallah kişisel sayfalarda.

---> Rüya Yorumları

bnde soracam bırsey :H
ben bu ruyayı cok öncelerı görurdum
aslında ara ara yıne görurum
karanlık daglı engebelı bır yer ve ben hep ayak goruyorum ayak bılegınden yukarsını hıc görmezdım sureklı ayak gorurdum ya zincirlenmiş olurlardı yada yanık yara bere ıcınde ama hıc fazlasını gormezdım..
tmm ruyayı gorursun bır kez ama ben neden bu ruyayı defalarca göruyorum ?

---> Rüya Yorumları

waLL~é sizin psikolojik sıkıntılar yaşadığınıza işret eden bir rüya bir karar alıyorsunuz ve o karara kendinizde uyamıyorsunuz buda bu rüyayı sürekli görmenize neden ola bilir
kendinizle yüzleşmelisiniz cünkü kendinizi eziyorsunuz sanırım ondan görüyorsunuzdur.

---> Rüya Yorumları

sorunlu oldugmu bilirdimde bu kadarını beklemezdım :I
öhmm neyse teşekkur ederım Cin kardeş :H

---> Rüya Yorumları

bu gece gördüm rüya rüyamda ;

bir gemi denizin ortasında çok büyük ve çok güzel kızkardeşim ile biniyoruz gemiye ama ben geminin en yüksek yerine kadar tek başıma çıkıyorum. oradan denize bakiyorum masmavi ve durgun bir deniz ama korkuyorum düşerim diye (çünkü denizde boğulma korkum var) kız kardeşim in oradan düşeceksin diyor bulundugum yüksek yerden inmeye çalışıyorum ama inemiyorum.

yorumunu bekliyorum teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

Rüyamda seni gördüm ne hikmetse) pek rüya anlatmam ama bilgin oLsun diye yazıyorum...yani görmedim ama duydum...Hayr oLsun

---> Rüya Yorumları

bu gece gördüm rüya rüyamda ;

bir gemi denizin ortasında çok büyük ve çok güzel kızkardeşim ile biniyoruz gemiye ama ben geminin en yüksek yerine kadar tek başıma çıkıyorum. oradan denize bakiyorum masmavi ve durgun bir deniz ama korkuyorum düşerim diye (çünkü denizde boğulma korkum var) kız kardeşim in oradan düşeceksin diyor bulundugum yüksek yerden inmeye çalışıyorum ama inemiyorum.

yorumunu bekliyorum teşekkürler şimdiden

Rüyamın Yorumunu Bekliyorum :R

+ Arkadaşım Bana rüyasını anlattı yorumlamam için ama ben bir şey söyleyemedim rüya yorumlayamam. Sana Sormak İstedim tabi istersen rüyayı yorumlarsın sana kalmış.

Arkadaşımın Rüyası Şöyle ;

*kucağımda bi cocuk
*1-2 yaşlarında
*ama cok tatlı
*kara kaş kara göz saçları kıvırcık
*konusuyo bide
bnde diyorum maşşallah erkenden konusmaya basladı
*falan filan
*tabi cocuk benım cocuum
*ayrıldığım erkek arkadasım dan
ama rüyamdada ayrıyız tabi
*bi dükkanda çalısomuş çocuğuma diyorum ki bak diyorum dukkana gidelim
canım şeker istiyo diceksın tamammı diyorum
*babanı görmek için diyorum
*sonra ben piknik gibi iyere gidiyorum arkadaşlarla heralde
*o da uzaktan benı görüyo bnde tabi çok kötü oluyorum
sonra peşime bi erkek takılıyo
*o da gelıyo bununla kavga ediyo
*sonra benım gözlerimin içine bakıo gözleri dolu bi şekilde ,hüzünlü
*işte bana öyle bi bakıodu kı sankı nıye bu hale geldik biz der gibi
*okadar huzunlu,gözleri dolu dolu
*içimde hissettim resmen onun o bakışlarını

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

InnoCence : Bu Bildiklerinizden vazgeçtiğiniz anlamı taşıyor. Başarmak üzere olupta başarmya saniyeler kala bırakmak gibi.
içinizde olan korkuları ve sıkıntıları aşarsanız ferahlayacaksınız. yoksa sıkıntıya devam.

InnoCence : Rüya ne kadar romantik olsada bu bir haberin işareti haber alıcaktır artı olarak uzaklaşmaya işaret eden rüya soğuk ve ayrılık ihanet. dönse bile erkek arkadaşı uzun sürmeden biter. farklı nasipleri bu arada onları göz ardı ediyor :)
Hayır olsun.

'hayaL : hayır olsun diyelim çok kısa olduğundan bişey diyemedim nasıl duydun ne dediler kim vardı nasıl bir yerdi :S
hayal yaza bilirsen mutlu olurum yazamazsanda canın saolsun :)

---> Rüya Yorumları

InnoCence : Bu Bildiklerinizden vazgeçtiğiniz anlamı taşıyor. Başarmak üzere olupta başarmya saniyeler kala bırakmak gibi.
içinizde olan korkuları ve sıkıntıları aşarsanız ferahlayacaksınız. yoksa sıkıntıya devam.

InnoCence : Rüya ne kadar romantik olsada bu bir haberin işareti haber alıcaktır artı olarak uzaklaşmaya işaret eden rüya soğuk ve ayrılık ihanet. dönse bile erkek arkadaşı uzun sürmeden biter. farklı nasipleri bu arada onları göz ardı ediyor :)
Hayır olsun.

'hayaL : hayır olsun diyelim çok kısa olduğundan bişey diyemedim nasıl duydun ne dediler kim vardı nasıl bir yerdi :S
hayal yaza bilirsen mutlu olurum yazamazsanda canın saolsun :)
tşk ederim...anlatayım hatırladıgım kadarı ile...büyük bir evdeyim yanımda bir kaç kişi var (çocuk) ben rüya görmüşüm uyanmışım, seninle sadece bu kadar tanışıyoruz yani...ben rüyamda biraz karışık bişeyler görmüşüm biraz ürküyorum o yüzden bir erkek sesi duyuyorum ama ses duyarken görüntü yok..yani sadece ses duyuyorum, sesin ne söyledigini hatırlamıyorum...bu rüyayı size anlatsam mı diye düşünüyorum telefonu olsaydı arardım diyorm kendi kendime....o sırada telefonum çalıyor arayan sensin, kendini tanıtıyorsun , şaşırıyorum sen nasıl arıyorsun beni nerden biliyorsun numaramı gibi bişeyler söylüyorum, sende sen beni aramayı düşünmedin mi anlat rüyanı dinliyorum diyorsun...anlatıp anlatmamakta kararsız kalıyorum uzun bir sessizlik oldugunu hatırlıyorum, daha sonra başka bir evdeyim gibi bişeyler ama unuttugum yerler var hepsini net hatırlamıyorum ki...telefonu kapattıktan sonra oldugum yerde annem vardı sanki

---> Rüya Yorumları

'hayaL çok tuaf olmuş gerçekten rüya çok karışık şimdiki yazacaklarıma inanmayın karışık olduğundan parça parça yazıyorum ama vardır hayır hayır olsun bunlar hep habere işaret genel olarak oldukça çok haber var belkide düğün nişan bir topluluk ola bilir yakın zamanda birde ikilem yaşamışsınız ama hangi konuda olduğu belirsiz baya karışık
beni gören ikinci kişisiniz. 1 ay içinde
anlattığın için allah razı olsun

---> Rüya Yorumları

'hayaL çok tuaf olmuş gerçekten rüya çok karışık şimdiki yazacaklarıma inanmayın karışık olduğundan parça parça yazıyorum ama vardır hayır hayır olsun bunlar hep habere işaret genel olarak oldukça çok haber var belkide düğün nişan bir topluluk ola bilir yakın zamanda birde ikilem yaşamışsınız ama hangi konuda olduğu belirsiz baya karışık
beni gören ikinci kişisiniz. 1 ay içinde
anlattığın için allah razı olsun

inanmayayım mı) evet ilginç bir rüya hayr olsun

---> Rüya Yorumları

'hayaL karışık olduğu ve bazı kısımları unuttuğunuz için inanmayın dedim yanlış yorum ola bilir niyetinde
ama hayır olsun

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri