Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] gene ben :s şekerim

ayıp ama sorcam :D rüyamda camasırımı degısıyorum ama bana aıt degılmıs temız yıkanmıs gıyerken bakıyorum kan vardı ustunde????

nedır acaba??????????????

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] sıkıntı çekersen korkma bazı olaylar canını sıka bilir. kısa ve öz :D dallanıp budaklanıp anlatmak istemedim kafan karışırdı davetiyeyi zaten söyledim

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] abin seni seviyor :) eksik oldundan yorumlamayın canın sıkılır.

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] seni mutlu edecek olayların sana zarar getireceği anlamına geliyor.

yani şöyleki sana gelicek para felakete sürükler gibi düşün

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Açık Açık Anlatırsan Sevirim . :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Rüyam da ; Yeni Tanıdığım Birinin Bana Görmem İçin Düğün Davetiyesi Verdiğini Gördüm .. Davetiye Bizimmiş ve Ben Mutsuz Oluyorum Davetiyeyi Görünce.

Rüyamda Akşam Vaktiydi.

Bu Gece Birbirinden Farklı 3 rüya gördüm

Rüyam da ;

1.Rüyam ; Mavi kare şeklindeki bir minderi Masmavi durgun bir denizin üzerine seriyorum ..
sonra üzerine sirt üstü yatıyorum uyuyarak denizin üzerimde gidiyorum korkmuyorum da..
kopru cami falanda görüyorum İstanbul Boğazında oluyorum avrupa yakasına geçecekmisim ...
bazen rüzgâr çıkıyor sarsiliyorum ama yinede devam ediyorum tek bir damla deniz suyu olmuyor üstümde ..

bunu aileme anlatıyorum dinlemiyor gibi oluyorlar.

2. bir rüya;

daha sonra annem - emine - ben 3.muz bir yerden bir yere atlamaya çalışıyoruz uçurumun karşı kıyısına yani. aşağıdan da sular aklıyor ..
ilk önce ben atlıyorum suyun üzerinden yeşilliklerin icine düşüyorum.
Emine atlıyor dusecek oluyor aşağıya bir kayadan tutuyor . ellerinden tutarak kurtarıyorum onu...
annemin atladığı gormuyorum ama yanımizdaydi..

3. rüyada da ;

Babamın Emine'nin Sırtına Sopa İle Vurduğunu görüyorum , bana da vuracakmış ama bana vurmuyor izin vermiyorum.

bu kadar hayırdir inşallah

+

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] sanırım kısa bir veda ola bilir arkadaşınla uzaklık ola bilir yada onun mutlu olması senind e mutlu olan onun sıkıntısı seninde sıkılman gibi işde :D

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] iyi olmayan olaylar yaşayacaksın babanın canı biraz sıkıla bilir yani sıkıntı gözüktürmüş sana sen birşeyler için gayret ediyorsun ama bunun için zamana ihtiyaç var. sanırım ailen sıkıntı çekiyor yanlışmı düşünüyorum acaba rüyan uzun gibi gözüksede yorumlaması uzun olmaya bilir.

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] yalan söylememki ben :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] rica ederim komutanım :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] rüya değildi sanırım gördüğüm uzun süredir gelmiyorlardı
yarım saat içinde sürekli geldiler okudum gitti tekrar gözlerimi kapadım geldi sesim çıkmadı bağıramadım ama hissettim..
dokundu hissettiim.. :s
neyse böle işte

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] geldikleri an ayağa kalk oku tekrar yat.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ne yaptın dediklerimi ? gittinmi bir ay oldu

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] peki

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] sen bilirsin birşey diyemem yapmıyorsunuzki iş işten geçince kimse birşey yapamaz olayda orada.

biliyordum gitmeyeceğinizi çünkü gitmemen için her şeyi yaparlar. bundan o kadar eminim.

karar sizindi benlik durum olmaz.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] peki

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] sen bilirsin birşey diyemem yapmıyorsunuzki iş işten geçince kimse birşey yapamaz olayda orada.

biliyordum gitmeyeceğinizi çünkü gitmemen için her şeyi yaparlar. bundan o kadar eminim.

karar sizindi benlik durum olmaz.
Bilmem Etkilerinin Üzerimde Olduğunu Pek Hissetmiyorum Artık.. Çünkü Reel Olarak Karşıma Çıkmış Değiller..

---> Rüya Yorumları

Merhaba [MENTION=155270]Cin[/MENTION] :)
Dün kuzenimle beraberdim rüyasını anlattı. Sana soracağımı söylemiştim yazmayı unutmuşum şimdi aradı sordun mu diye hemen anlatıyorum. :Ü

Kuzenim hamile, hayırlısıyla bir kızı olacak.
Rüyasına kızı doğmuş. Kızına ayakkabı alıyormuş. Kızına yeşil bir elbise giydirmiş, yeşil bir ayakkabı alıyormuş. Ayakkabıyı tam çocuğun ayak numarasına göre almış ama giydirince büyük gibi duruyormuş. Elbisesi de ayakkabısı da yeşil. Ayakkabı da büyük geliyor tam olması gerekirken.

Sanırım bu kadardı. :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] doğumu yakınsa yalnız bırakmayın.

doğum sırasında zorlana bilir doğum yakınsa yad a bu aralar sancıları arta bilir kötüye yormadım ben
allah hayır etsin bu arada evde kuran okuyan varmı yada kıza niyet eden dua var sanırım.büyük dua

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] peki :R

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri