Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] polismi öyle polis felan olmasın sana savcı bulalım :) kardeşimmm

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] mutlu günlerin habercisi bunlar. biraz zaman sonra yavaş yavaş mutluluklar gelecektir. bu durum sizede bağlı rüya kesilmiş. yani aile ve senin elinde..
bereket gelmiş yada dua almışınız ev hanenize.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] yok etresesan değil bak şimdik

bunların hepsi zincirdir bir birine ekli borcun var sanırım yada para sıkıntısı çekeceksin su rüyada iyide olsa hocada iyi olsa içtiğin su senin durumunun habercisi yani yükseleceksin ama zorluk yaşayacaksın etrafında sahtekar kişi var.

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] ayy canim benim agzindan bal damliyor :) son gunlerde surekli birilerinin bize birseyler getirdigini goruyorum.
canimsin biraz acar misin? bizede ruya kesilmis, bize bagli?
son gunlerde duydugum en guzel cumleler. :)
bak keyfim yerine geldi

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]
balığım öldü abi :( bence kısmet feln değildi düpe düz balığımın öleceğini gördüm ben :(

---> Rüya Yorumları

Rüyamda bir savaşın ortasındaydım. Bu savaş Türkiye ile Amerika arasındaydı. Kendi topraklarımızda oluyordu savaş. Amerikan uçakları her yeri bombalıyordu. Uzakta bir yerde dünyanın merkezi olduğunu düşündüren bir mavi ışık süzülüyordu ve bir uçak burayada bomba atıyordu. Orası patladıktan sonra dünyanın dengesi bozulup geceler ve gündüzler ardı ardına gelmeye başlıyordu ve bir anda dağlar tepeler birbirine karışıp ortalık dümdüz oluyordu. Herkes ölüyor ve bir tek ben ayakta kalıyorum. Sonra yanıma birisi geliyor ama içimden bir his bana Allah olduğunu söylüyor. Yanıma geldikten sonra dile benden ne dilersen diyor. Ben yerde ölülerin arasında babamı görüyorum ve onun tüm günahlarının affedilmesini istiyorum ama kabul edilmiyor. Ardından yerde annemi görüyorum ve onun günahlarının bağışlanmasını istiyorum ve orada bitiyor rüya :H

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] rüyamdda bşi gördüm

kurban kesilcekti kurbana başlandı ama devam edilmedi.sözde bayramdaymışız deniyor amada değil.?????????????????
en kısa sürede cevaplar mısın anca cevaba yarın bakabilirim.
teşekkürler

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] canım zaman var hani ne derler 15. yolu 1 saate gitmek gibi bu sabırlı ol kaderini yaşarsın.

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] rüyada balık vs anlattığım doğru ne malum belki ben doğruyum :D şimdi nasibi kaybettin kendini avutuyorsun :/
:R

hayır olsun

[MENTION=152585]_JOK3R_[/MENTION] eğer normal hayatta şavaş vs konuşması geçmediyse ben bu rüyayı yorumlamam yorumlayamam kötü değil rüyanız çok uzun süreli bir yaşamın habercisi. muhtemelen görüşleriniz vs gelişmesidir gerisini dememem lazım. ama hayırlıdır.
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]

canım şimdi kurban kesmek iyi şey genelde hastalıktan kurtulup borçun varsa ödersin buna işaret ama..

kurbanı kesememek bazı şeyleri ertelemek bunlarda

hastalıktan zamanla kurtulup borçu zamanla ödemektir.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] bu rüyayı göreli uzun seneler oluyor, sadece merak ettim ne anlama geldiğini yazdım. teşekkürederim yorumun için.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=152585]_JOK3R_[/MENTION] o rüyadan sonra değişiklikler olmuştur hayatında hemde derin değişiklikler öyle umuyorum

Hayır olsun tekrardan iyi forumlar.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]

canım şimdi kurban kesmek iyi şey genelde hastalıktan kurtulup borçun varsa ödersin buna işaret ama..

kurbanı kesememek bazı şeyleri ertelemek bunlarda

hastalıktan zamanla kurtulup borçu zamanla ödemektir.

hımmm ne borcukı acaba?
anladım canım tesekkur ederım :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Çok Acil Bir Cevap Bekliyorum.. Akşam Üzeri Bir Rüya Gördüm..

Rüyam da ;

Okulda Oluyorum. Okulda Bir Durum Varmış O yüzden Hekes Bir Yerlere Saklanmış Kaçışmış..
Ben Üst Katlardayım.. Okul da sözde asansör de varmış. Asansöre biniyorum . En alt kata iniyorum. En Alt Katta Hızlı Finikülerlerden Vardı .. Bir adamın Benim peşimden Geldiğini görünce finikülerin hareket ettiğini fark etmeden üzerine atlıyorum.. saklanıyorum sözde ama beni takip eden adam bir şeyler atıyor bana.. kendimi kaybediyorum.. birden bir boşlukta uyanıyorum.. bir kısım insanlar okulun bir sınıfa girmişler uzaktan çantamı gördüm..
Rüyamda Bu olaydan Sonra Ölmüşüm.. sesleniyorum kimse seslenmiyor .. kimse beni duymuyor.. gözlerimi açamadım ya..
Daha Sonra Sınıf'ın Kapısının Önünde Ruhumu Görüyorum .. Askıda Kalmış Ne Gidebiliyor Ne De Gelebiliyor ..
Ruhumun Yanına Gidiyorum .. Kendi Ellerimle Tutup Bedenime Sokuyorum.. O esnada da Kelimeyi Şahadet Getiriyor Allaha Dua Ediyorum.. Ruhum Bedenime Girince Uykudan da Uyanabildim ..

Çok Acil Bir Cevap Bekliyorum Senden Şuan Titriyorum Resmen :s
Ölecek Miyim yoksa :s ?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ölmezsin allah bilir onu korkma bu kadar ; ama kendinin öldüğü görmen iyi değildir.

açıklayım seni kovalayan senin ahlakın yani gururun dur ölümünde buna benzer ilerlemiş ahlak bozulması yani sende kötü bir huyun olduğunu gösterir bu rüya. rüya bunu gösteriyor ama o huyu yendiğinde gözüküyor tabiki o ana kadar baya bir çebelleşmende söz konusu kırılma sakın ama rüya bunu diyor ben değil :R

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

Ben rüyamda tiramusu yiyordum ya xD neden acaba? 2 kez uyudum uyandım hep o tatlıyı yedim...Hayır olsun:p

Buda böyle komik bir rüya ) yorumlanacak tarafı yok elbette azcık yüzünüz gülsün diye anlattım

---> Rüya Yorumları

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] güzel rüya imiş :) ablacım sevinç ve mutluluğa işarat rüyan dinende güzel bir yorumu var zaten.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ölmezsin allah bilir onu korkma bu kadar ; ama kendinin öldüğü görmen iyi değildir.

açıklayım seni kovalayan senin ahlakın yani gururun dur ölümünde buna benzer ilerlemiş ahlak bozulması yani sende kötü bir huyun olduğunu gösterir bu rüya. rüya bunu gösteriyor ama o huyu yendiğinde gözüküyor tabiki o ana kadar baya bir çebelleşmende söz konusu kırılma sakın ama rüya bunu diyor ben değil :R

hayır olsun

Bahsettiğin Kötü Huy İnadım Olsa Gerek.. Hiç Bu Kadar İnatçılık Yaptığımı Görmemiştim.. Doğrudur Çok Sağol.. Uyandığımda Kendimi Çok Kötü Hissetmiştim .. İçime Su Serptin Yemin Ederim.. Kendi Kendimin Vicdan Muhasebesini Yapmam Lazım ..

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] her daim yap akıl vermek gibi olmasın günde iki dk kendine ayır yatarken ben bugün neler yaptım kimi kırdım neler düşündüm desen emin ol çok ilerlersin. yarına bırakma işlerini aklına geleni o an yap iyide kötüde

Hayır olsun mutlu ol

---> Rüya Yorumları

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] güzel rüya imiş :) ablacım sevinç ve mutluluğa işarat rüyan dinende güzel bir yorumu var zaten.

Sagolasın ablası ) Allah hayırlara cıkartsın tabi...Ben üzerinde durmamıştım pek ama demek güzelmiş) ne güzel

---> Rüya Yorumları

[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] burçlarla alakalıda olur. yada gördüğünüzü hatırlamıyosunuzdur bir sürü rüya görüyor ola bilir insan her insan gördüğünü hatırlasa ooo :) doktora sora bilirsiniz bunu daha tedaylı bilgi ala bilirsiniz.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Yorgunluk la da alakalı olabilir mi ? Hani çok derin uyur ya insan?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri