Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] şeytan işidir çoğu kişi baka bilir. ama benim o tarafta gözüm yok.

şarlatanlar bakar ve inanır der :R

---> Rüya Yorumları

abimm [MENTION=155270]Cin[/MENTION]

ben yine bir ruya gördum bu sefer bır araba içindeyim.
bır yerden gecıyorum bı arkadaşımı gördum ruyamda yıne yanında bır kac kişi vardı ve bı arabaya yaslanmıştı gülüyordu.. ben hızla arabayla ordan uzaklastım daha dogrusu ıcınde bulundugum araba uzaklastı

rüyamda gördugum kişi yine bir erkekti abi :D
hatta o kişiyleydım yaklasık 1 saat once

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] evet annesi kuran okur. Yalnız bırakmayın derken? Kötü bir şey mi dersin?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] yok siz yalnız bırakmayın dua almış ondan sanırım çok dua ediyolar :)

hayırlısı

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] arabada olan kimlerse terfi eder yani mevki sahibi yükselir bu yardımcıysa genel sorumlu olur vs

yada manavi maddi anlamada oluyor

:) hayır olsun abisinin incisi :R

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] merhaba sekerım :)

hemen anlataym.. bı ıse kabul edılmısım ama ıse baslamak ıcın gıtmıyorum daha dogrusu gıdemıyorum

bırde bayat ekmek gordum butun butun kurumus tas kesılmısler

?????? cevap beklıyorum :)

---> Rüya Yorumları

arkii :) bu arada ekmekler çoktu :)

ayrıca annemınde bı ruyaıs var
[MENTION=155270]Cin[/MENTION] buyuk varıllere hortumla su koydugunu gormus ?????????????

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] şimdi ekmek normalde çok hayırlı ama senin kurumuş ekmek görmen ya büyük fırsatı kaçırdığın yada zamana ihtiyaç olduğunu gösteriyor.

annen içinde bereket akıyor demeliyim suda varilde berekettir. rızk dır

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] şimdi ekmek normalde çok hayırlı ama senin kurumuş ekmek görmen ya büyük fırsatı kaçırdığın yada zamana ihtiyaç olduğunu gösteriyor.

annen içinde bereket akıyor demeliyim suda varilde berekettir. rızk dır

evet bugun bı ıs fırsatımı erteledım :s
tesekkur ederım [MENTION=155270]Cin[/MENTION]

---> Rüya Yorumları

ekmek bu aksatmamaya çalış fırsat buldunmu sabah 5 te olsa git.

şimdi çıkıyorum geldiğimde kavga ederiz senle :R iyi davran kendine ablana selam söyle anneninde ellerinde öp hoşca kal

---> Rüya Yorumları

kavga etmeden halletsek :D
tamam kendıne dıkkat et :) selamların başüstüne :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Erkek Kardeşimin Bir Rüyasını Soracağım Sana ;

Rüyasında 3 Tane Fare Görmüş .. Biri Siyah Biri Beyaz Üçüncüsü Yavruymuş onun rengini Hatırlamıyor.. Evde Görmüş Fareleri .. Üçünü de Öldürmüş

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(
ben rüyamda süs balıklarımdan birinin öldüğünü gördüm

nasıl bak anlatayım balıklarn fanusunu temızlemek için mutfaga götürüyorum orda bır bakıyorum fanusun suyu azalıyor heyecan ve panık yapıorum bır kaba su koymaya calısıyorum ama o kab degıl süzgec oluyor iiden panık yapıorum olamaz feln dıyorum küçük bir fanus göruyorum balıkalrı elımle alıp onun ıcıne koyuyorum sonrada ama yok bu olmadı dıyıp balıkları baska bırseye alıyorum balıklarla bu şekilde nerdeyse oynuyorum ya.. sonra oturma odasına gıdıyorum fanusu alıp balıklarla oynamaya devm edıyorum ama sonra bır balık halının ustune dusuyor ölüyor.. anneme dıyorum anne bu öldü diye balıgım öldü diye balıga bır bakıyorum benım balıkalra hiç benzemıyor kocaman şişmiş ve rengarenk çizgileri var.. annme ama bu benım balııgm değilki diyorum oda bana balıklar ölünce oyle olur kızım dıyor bende ıyı tmm sn atarsın bunu dıyorum ve odadan cıkıp gidiyorum

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] fare düşmandır ve hastalıktır. düşman için oldukça tehlikeli sinsi fırsatcı düşman hastalık içinse birden ortaya çıkan bir hastalıktır.

sonuç olarak ölmüş etkisiz bir düşman ve hastalıktır bana göre ikincisini söylemek azıma almak istemem.

hayır olsun :R

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] Canımmm benim sen ellerinle fırsat tepmişsin mutfak balık hep kısmettir genel olarak sen ellerinle baltalamışsın kısmetini :)

hayır olsun diyelim biz.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] fare düşmandır ve hastalıktır. düşman için oldukça tehlikeli sinsi fırsatcı düşman hastalık içinse birden ortaya çıkan bir hastalıktır.

sonuç olarak ölmüş etkisiz bir düşman ve hastalıktır bana göre ikincisini söylemek azıma almak istemem.

hayır olsun :R

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] Canımmm benim sen ellerinle fırsat tepmişsin mutfak balık hep kısmettir genel olarak sen ellerinle baltalamışsın kısmetini :)

hayır olsun diyelim biz.

yınemi xD
bu sefer kım benı ıstedı ben varmadm acaba
en son bır polis istemişti benı varmadım dıye millet bana s'lak demişti ya :D
hayırlısı abi :)

---> Rüya Yorumları

ruyamda bayrammis, tr deki evdeymissim. bir odaya giriyorum bir genc kiz var, dolaplari dolduruyor, icimden diyorum misafir gelmis tanimiyorum bunlari ama, tuh ya yatili gelmisler galiba diyorum, sonra bir odaya giriyorum butun ailesi var iste anne baba iki kiz cocugu, kizlarin biri genc biri kucuk. sonra bizim evin her odasini doldurmuslar, goya bize hediyeler getirmisler ama aklin alamayacagi kadar odalar tiklim tiklim dolu raflar filan. iste aklina ne gelirse var, cd, yazdirici pc isleri meyve sebze aklina ne gelirse. diyorum aa birsuru seyler gelitirmisler ama biz hic ellemiyoruz kendileri dokunuyor gosteriyor bize iste.

sonra uyandim..

gecen gunde, burdaki ablam gelmis bize, tek kaliyorum ya, yemeklik getirmis, burda pisirir hep beraber yeriz demis, sonra meyveler cerezlerde getirmis. (hollandadaki eve)

hayirdir insaALLAh surekli evimize birileri birseyler getiriyor.

---> Rüya Yorumları

Rüyamda Kubilayi gördüm..
Benden kaçıyordu , bir kadın ile birlikte olmuş ve kadın hamileymis. takip ediyorum Kubilayi gelme diyor bana. buluşuyoruz bir yerde yüzüme bakmıyor benden ayrılmak istiyor konuşmuyordu benimle..

rüyanın devamı mi bilmiyorum ama tanıdığım bir hoca anneannemlere geliyor dua ediyor sonundada okunmuş su içiriyor herkese annem ile teyzem suyun başında bana veriyorlar iç diye .. içiyorum suyu ama tadı güzel değil ictim su bir şeylerden soğumam için yapılmış

birde müzik defteri gördüm Istiklal Marsini yazıyordum.. ama defterin başında zaten sözleri yazıyordu ben notlarla yazacakmis
enteresan ya :)

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri