Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

---> Evleneceğiniz erkeğin yada ßayanın bakir(ßakire) olmasını ister misiniz?

Peh...
Neden kızlar için daha önemli_?
Dostum Kuranda 'zina etmeyiniz' der...Kadınlar zina etmesin değil..
Nedir bu her türlü baskıyı kadınlara yapıştırmanız_?
Bir tecavüz olur... Tecavüz edene hiçbirşey olmaz..Ama tecavüz edilen kadın toplumun gözünde kirlenir...Evlenmesi,ilişki yaşaması güçleşir..Onun elindemidir_?

Eşitlik eşitlik diiye herkesin yırtıldığı şu zamanda,bütünüyle herşeyi eşit tutun..!

Cinsiyetin önemi yok...Ahlaksızlığı cinsiyete değil,kişiliğe yapıştırırım..!!!

Herkes Eşit ona Diyecek Lafım Yok..

Kızla Erkek Arasında Çok Fark var
Bu bakırelık 1 kere gıttımı Bittin Erkek kabullenmez
Ama Erkegi anlıyamassın Nasıl anlıyacaksınn
Millet Yazıyo evet öle Olması lazım ama Ispat edebilirmisin erkegin bakire oldugunu ?

Herkes Eşit ona Diyecek Lafım Yok..

Kızla Erkek Arasında Çok Fark var
Bu bakırelık 1 kere gıttımı Bittin Erkek kabullenmez
Ama Erkegi anlıyamassın Nasıl anlıyacaksınn
Millet Yazıyo evet öle Olması lazım ama Ispat edebilirmisin erkegin bakire oldugunu ?

Emin ol ispatı olsaydı da, gösterilen muamele kadında-erkekte aynı olmazdı...
Yani ispatı olsa da durum değişmezdi.

erkek arKaDaşımda anLayışLa karşıLamam doğaL ßence sonuçta erkek kaysı 0lmaz bu bir ve ikincsi ßenden öncesi ßeni etkiLemdii kısmıyla ßeni ßaqLamaz .. ama kızLarDa ßöyLe düşünmüy0rum ßöyLede 0lmamalı zaten yani benim için bayanLarDa ßakire olmaması duruMu söz k0nusu ßiLe deqiL ;)

« ~ вєSтє ~ »;1915825' Alıntı:
erkek arKaDaşımda anLayışLa karşıLamam doğaL ßence sonuçta erkek kaysı 0lmaz bu bir ve ikincsi ßenden öncesi ßeni etkiLemdii kısmıyla ßeni ßaqLamaz .. ama kızLarDa ßöyLe düşünmüy0rum ßöyLede 0lmamalı zaten yani benim için bayanLarDa ßakire olmaması duruMu söz k0nusu ßiLe deqiL ;)

Niye erkekte söz konusu oluyor dostum.._? Bana bunun açıklamasını yaparmısınız_?

Niye erkekte söz konusu oluyor dostum.._? Bana bunun açıklamasını yaparmısınız_?
Hatice fazla irdeliyorsun bu konuyu.
İlerde başına düşündüğün gibi biri gelmezse ne yapacaksın ?
Erkekte anlaşılmaz doğanın kanunu bu yapılacak bişey yok.
Ayrıca erkekte anlaşılmış olsaydı en az kızlar kadar önemli olurdu erkeklerde eminim buna.

kesinlikle katılıyorum

bekaret önemlidir bence

ilk deneyimim olmalı

ben evLilik dışı ilişki yaaşarım kimsetede hesap vermem

bende hesap soranı da paylarım :)

18 yaşıma gelmişim kim kim oluyoda hesap soruyo :)

kzıma da bu tercih için engel olmam

18 yaşında yetişkin olmuş

pardon anlamadım??

hangi fikre katılıyorsun

©ﻕΞתς яΞiš;1915883' Alıntı:
Hatice fazla irdeliyorsun bu konuyu.
İlerde başına düşündüğün gibi biri gelmezse ne yapacaksın ?
Erkekte anlaşılmaz doğanın kanunu bu yapılacak bişey yok.
Ayrıca erkekte anlaşılmış olsaydı en az kızlar kadar önemli olurdu erkeklerde eminim buna.

İrdelerim Alper...
Doğa kanun koyacak kadar güçlü değildir...Kanunu Allah ve insanlar koyar.. Allahın kuralı belli..Yaradan ayırım yapmıyor...İnsanların bu konudaki kuralı ise beni bağlamaz.
Erkekte önemsiz,kızda önemli yapan toplumdur...Ve kadının değersiz olduğu dönemlerin etkisidir hala...

Hayatımın aşkında bu hatayı görsem cok kötü olurum ne yapacağımı bilemem kovsam kovamam geçinmeye çalıssam olmaz bilemiyorum belki çekip giderdim kovmazdım

İrdelerim Alper...
Doğa kanun koyacak kadar güçlü değildir...Kanunu Allah ve insanlar koyar.. Allahın kuralı belli..Yaradan ayırım yapmıyor...İnsanların bu konudaki kuralı ise beni bağlamaz.
Erkekte önemsiz,kızda önemli yapan toplumdur...Ve kadının değersiz olduğu dönemlerin etkisidir hala...

Kızda Belli Erkekde Belli olmuyorsa Allah bu düzeni böyle kurmuş
İlla ki Allahta erkege Vermiştir Bu Şartı

Erkekde Önemsiz olma sebebi diye Bir husus yok ispat edemessinkii sebep gostere bilesin

İrdelerim Alper...
Allah'a inanmayan biri ilan ettin beni iki dakikada be Hatice.
Ben bunu inkar etmiyorum zaten. Kuralları yaradan koyar. İnsanların fiziksel özelliklerini de yaradan koymuş , e haliyle fazla karıştırmamak lazım.
Ferhat'a katılıyorum. bravo

dinimizde kadınında erkeğinde zina ettiklerinde aynı ceza uygulanılır dinimiz ayrım yapmamıştır bu konuda . ama şimdi bunlar bunları koruyanlar nerde en önemli konudur bu kadın o beyaz gelinliği gururla taşımalıdır.çok çok çok önemlidir buna hayır önemi yok diyecek erkekte tanımam

dinimizde kadınında erkeğinde zina ettiklerinde aynı ceza uygulanılır dinimiz ayrım yapmamıştır bu konuda . ama şimdi bunlar bunları koruyanlar nerde en önemli konudur bu kadın o beyaz gelinliği gururla taşımalıdır.çok çok çok önemlidir buna hayır önemi yok diyecek erkekte tanımam

Emin OLki Onuda Söliyecek Bi İnsan Vardır 5 Parmagın 5 Birmi?

Sallayın erkekde önemli diil kızda önemli ;)

Kızda Belli Erkekde Belli olmuyorsa Allah bu düzeni böyle kurmuş
İlla ki Allahta erkege Vermiştir Bu Şartı

Erkekde Önemsiz olma sebebi diye Bir husus yok ispat edemessinkii sebep gostere bilesin

Erkekte belli olmaması,bu muamele edilmelidire sebepmidir_?

Hayır Alper inancını biliyorum..Öyle demek istemediğimi iyi biliyorsun.

evet hem erkekte hem de kızda şart

namus insanlara verilen belki de en kıymetli şey, bir hazine...ister erkek olsun ister kız olsun bunu koruması şart. erkek yapınca belki doğanın kanunu olarak belli olmuyo ama o onu yapınca zinaya girmeyecek mi? Allahın en büyük günah olarak kabul ettiği şey de 'zina'dır.

bence de bu konuda ayrım yapılması söz konusu bile olamaz.isteyen istediği ülkede bakir/bakireleri alay konusu yapsın. en güzeli evlendiğin helal insanla bunları yaşamaktır geçici şeylere kapılıp gitmenin kimseye yararı olmaz..

Erkekte belli olmaması,bu muamele edilmelidire sebepmidir_?

Hayır Alper inancını biliyorum..Öyle demek istemediğimi iyi biliyorsun.

Bacım Haklısın Her konuda Haksızsın Demiyorum Diyeymemde ..
Ama Böle Gelmiş Böle Gidiyor Bu Dur Demek İnsanların elinde Ama Kim Hani Nerde 3 5 Kişiylemi

Evet kadın yaptımı dedıgın gıbı her şey oluyor Ama Bu düzeni Düzelmez Elimizde olan birşey aslında her kafa denk düşmiyorki birbiriyle

Erkek de egerki belli olsaydı bu derce kadına yapılan erkeged e yapılırdı

erkek anlasılmıyor yapsın Eli kolumu Baglı yapsın Yukarda Allah var Bize Yalan İşler Allaha ne diyecek..

иαzlı;1916097' Alıntı:
evet hem erkekte hem de kızda şart

namus insanlara verilen belki de en kıymetli şey, bir hazine...ister erkek olsun ister kız olsun bunu koruması şart. erkek yapınca belki doğanın kanunu olarak belli olmuyo ama o onu yapınca zinaya girmeyecek mi? Allahın en büyük günah olarak kabul ettiği şey de 'zina'dır.

bence de bu konuda ayrım yapılması söz konusu bile olamaz.isteyen istediği ülkede bakir/bakireleri alay konusu yapsın. en güzeli evlendiğin helal insanla bunları yaşamaktır geçici şeylere kapılıp gitmenin kimseye yararı olmaz..

Tebrik etmek düşer...

Haklıısın ferhat..İşte bende ''böyle gelmiş,böyle gider'' anlayışına gıcığım...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri