Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

---> Evleneceğiniz erkeğin yada ßayanın bakir(ßakire) olmasını ister misiniz?

Erkeklerde önemi yok

Tabikide ewleneceqim insan bakire olmak zorunda

Daha öncede dediğim gibi namusun erkeği kadını olmaz. Namusuzluğun da erkeği kadını olmaz. Birinin emaresi var diye adı namusuz, birinin yok diye adı çapkın. Yok öyle şey. Çapkınlık namusuzluğun kılıfına uydurulmuş şeklidir. Aksini söyleyenin o taraklarda bezi vardır. Unutmayalım bu bezin bir de iki metre olanı var. Hayat zevk ve sefadan ibaret değil.

Ben erkek arkadasimdan bole bisey beklemem :) yani daha once iliskiye girmis olabilir.. bilmem belki sacma ama erkek sonucta derim..iliskimide bitirmem .. bunu her defasinda yuzunede vurmam..

ama kizlar icin bu konu cok farkli .. ben bile kiz olarak bu konuda onyargiliyim:)

Kiz bakire olmali bence :)

ÇOK HAKLISIN
SANA KATILIYORUM :2:

Daha öncede dediğim gibi namusun erkeği kadını olmaz. Namusuzluğun da erkeği kadını olmaz

Katılıyorum ..

:)

iyi Demissin Hos Demissin Ama.. Sunu Unutmussun Galiba..

Ters İliski Dinimizce Yasak.. Ve Bunu Her Müslümanin Bildigini Herkez Biliyor Ama Bunu aLdirmayanLarda Var Tabiki.. Ama Zaten Namusa Önem Veren Insan Kendi küLtürüne Dinine Ailesine Yakisan Bir Kız aLir.. ters Veya Düz Farketmez Bir iLiskiye Girmis Bi Kızı Kimse Kendine Kadın Yapmazda aLmazda.. Ama Bence Sen yanLis Düsünüosun.. Siz kizLar Herseye Farkli Yönde Bakiosunuz $imdi Erkek pSikoLojisi iLe Bayan Psikolojisi Cok Farklidir. Erkek icin Namus Cok Önemlidir En Azindan Benim iCin Öyle Herkezin Kendi $ahsi Görüsüdür o. Siz oLaya Cok Farkli Yönde Bakiyorsunuz Erkekler Cok Farkli Yönde Bakiyor.. Simdi Hadi Diyelimki Sevdigin Kız Bakire Degil Ve Sanada Söyledi Sende kabuL Ettin Evlendin. En Ufak Bir Tartismada Erkek Bunu Karsisindaki Kisinin Yüzüne Vuracaktir Vurmaz Diye Bir İhtimal Dahi Vermiyorum Cünki Her Erkek oLmasada Erkeklerin Cogu Bi Süre Sonra Sıkılıyor Bayanlardan Baska Bi Bayana Gidiyor Karisini aLdatiyor Ve Bunu Bayan yakaLayinca o ayibini Yüzüne Vurarak Susturacaktir.. Bu 2 2 = 4 Bundan Kacisi Olmaz Yani.. Siz bayanLar iStiyorsunuz Öyle Bi Erkek Arkadasim , Kocam oLmaliki Sadece Benim oLmali Bunu Her Bayan istemesede Cogu Bayan istiyor Bi Cok Kez Sahit oldum Buna. Diyorki Erkegim Sadece Benim oLmali Benden Baskasi Görmemeli Gözü.. Erkeklerde Bunu iStiyor ıste. Sahsen Ben Kendi Düsüncemi Söyleyim Ben iSterim evLencegim Kızın iLk Defa Herseyi Bende yasamasını.. o Heycani o güzeL Duygulari Gözlerinde Okumak Hissetmek Isterim Bunu Ben degil her Erkek ıster.. nasil Sevdigine Hasret kaLirsin Ve Sevgilinle buLusursun eLinden Tuttugun An kaLbin Carpar Onun Gibi Birsey olmali Buda..

Kesinlikle katılıyorum arkdasım sana sewdiğim insanla ve oda benle herseyi ilk yasayacak asla kabullenem ben bunu ve genel olarak tüm erkeklerde böle tabi arada cıkıyo kabul edenler kız dedigin namuslu olacak ve herseyini ewleneceği yuva kuracagı insana saklayacak ben yoksa baska birisiyle hatada olsa iliskiye girmis bi insanla nasıl evelenirim kadınım derim cocuklarımın anası derim zaten o senin kadının olamaz ve degildir tskler

Bence bu çok önemli bir kısın kesınlıkle evlenmeden birlıktelik yaşamasına karşıyım bir kızolarak erkek olmaya bilir ama ben kızların ruhunu ve bedenının temiz kalmasından yanayımmm..ha gerici diyecekte olabilir bana ama yüksek ögrenim görmüş biriyim ve meslek sahibiyim..

Bir bayan eşine her yönü ile tertemiz gitmelidir. Tertemiz*.

Bir erkekte bir bayana tertemiz gitmelidir.

Onunla gez elini tut dudağını öp sarılt daha da ileri git.... sonra ayrıl başkası ile başkası ile sonra gel evlen... Bu bir saçmalık ve utanç verici bir durum bu...

Daha Önce Neler Yaptıgını Bilemeyizki :D

bu devırde temız ınsan bulmak cok zor
en ıyısı annelerımızın buldugu ınsanla evlenmek ;)

saflık cok önemli tabii ama günümüzde evlenmek istemeyn insanlar ne yapacaklar ki bunlar cok fazla

bu durumun gunumuze geldigi hal cok uzucu, erkeklere sozumuz olmaz bilemezsin de zaten, ama kizlarimizin buna onem vermemesi cok aci bir durum, bir kizin hayatta tek sahip cikmasi gereken sey namusudur kesinlikle

ne konuydu be :eek:

zina zina dır kadını erkegi yoktur bakir olmayan bir erkeğin de illede bakire bir kız isteme hakı yoktur fedakarlıksa 2 taraflı yapılmalı gerisi yalandır kandırmacadır

neden hep bayanlardan temiz ve namuslu olması bekleniyor?tmm olsun olmasın demiyorum ama bence erkeğinde namusu vardır ve bence erkekdir bişi olmaz fikri yanlış en azından ben öyle düşünüyorum.

Bunu iki taraflı ele almak lazım.

1 - Kızın neden böyle bir duruma girip (bakire) liğini kaybettiğidir. Eğer daha önce evlenmiş ve evlendirilmiş olup her hangi bir yolla boşanmış ve yeniden evlenmek istenilirse ön yargılı bakılmasına karşıyım. Seçecek kişinin insiyatifidir.

2 - Ama diğer türlü kadın yaptı kötüdür erkek yaparsa iyidir neden kadında belli olur iz kalır erkekte kalmaz diye cahilce bir tutuma düşmek gerçekten yanlıştır.

Zina erkeğe de bayana da aynı ölçüde günah ve yasaktır.

hayatta en önem verdiğim şeylerden biri masumiyetttir ve beraber olduğum insannın(eğer evlenmek istiyorsam) böyle bir şey yaşamamış olmasını isterim, değilse de canı sağolsun Allah yolunu açık etsin ....

haaa ben ne kadar masumum ? ben kimseye masumum demedim demem de ki benimle oturup iki kelime konuşanda zaten benim masum olmadığımı anlar çok bencilce değil mi? Evet bencilim bu konuda o benden bundan sonrası için söz alır ben öncesi ve sonrası için...

öyle olmak zorunda baska alternatf görmüyorum.

Türkiyede Bakirelik Yası 14'e Düstü Arkadaslar..

Burda Neden Konu Erkeklere Gidiyor Onu Bir türlü Cözemiyorum..

Biz Bayanlari Tartisiyoruz Erkekleri Degilki..

Ben Erkekler İliskiye Girebilir Veya Baska Bisey Demiyorum.

Evlenmeden Önce Erkeklerin Bi bayanLa iliskiye Girmesini Desteklemiyorum Asla..

Cünki Herseyin iLki Güzeldir..

Bu Bakirelik Konusuda Bazı erkekLerinde Sucları Var.

Genc Kızlarimizi Seviyorum , Evlencez Vaatleriyle Kandirip Yataga Atanlari Günümüzde Cok Görüyoruz..

Ama KIZLARIMIZINDA Sunu akLına Sokması Gerekiyor Arada Bir Resmiyet Olmadan YATAGA Girince Suc Erkekden Cikar Direk oLarak Bayana Gecer Cünki erkek istiyorsa Karsi Tarafdaki Buna itiraz etmeLi Sonucta bi iLiski yasiyorsaniz kararları Ortak aLmalısınız Diye Düsünüyorum.. o Yüzden Her Ne oLursa oLsun Hersey kızLarda basLiyor , onLarda Bitiyor.. Tekrar Söylüyorum Ben Erkeklerin Bu Yaptiklarini Asla Ama Asla iyi bisey demiyorum Aksine Karaktersiz Ve Adice birseydir..

söylencek söz bırakmamıssın bro

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri