Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

---> Evleneceğiniz erkeğin yada ßayanın bakir(ßakire) olmasını ister misiniz?

kesnlıkle evet.

Bana göre namus 2 bacak arası deildir ve hic bir zamanda olmayacaktır.Tabikide bu sözüm bu yolun yolcusu olanlar için gecerli deildir.Ama cok sevmiş deliler gibi asık olmus ve kendini sunmus olabilir.Eger namusu bir parça kanda arıyack olsaydık beyinlerimizin yerinde saman olması gerekirdi.Teknoloji gelişti bakire deil ama sizi seviyor ve sizden korktugu için söyleyemedi ve kızlık zarını yeniden diktirdi hadi bakalım alın size sıfır km yeniden.Şimdi soruyorum burda namus 2 bacak arasında mıdır yoksa akılda mıdır??

Ama cok sevmiş deliler gibi asık olmus ve kendini sunmus olabilir.
Öncelikle çok seven erkek sevdiği kıza evlenmeden böyle bi kötülük yapmaz. Kendisiyle evleneceğinin garantisi olmadığı gibi isterse geberesiye sevsin olur da bi ayrılık olursa kendisinden sonra muhakkak ki kızın bi başka erkekle evleneceğini düşünür ve mantıklı hareket eder.

Çok seven kız eğer s.lak değilse zaten böyle bişey yapmaz. Bunun sevmekle bi alakası olduğunu da sanmıyorum. Seven insan geleceğini düşünür Allahın koyduğu kuralları düşünür anasını babasını düşünür ve mantıklı hareket eder.

Teknoloji gelişti bakire deil ama sizi seviyor ve sizden korktugu için söyleyemedi ve kızlık zarını yeniden diktirdi hadi bakalım alın size sıfır km yeniden.
Yukarda anlattığım gibi mantıklı hareket eden kız da böyle bi yola gerek duymaz.

Hı şu dediğine katılırım namus 2 bacak arasında değildir. El ele tutuşmak,sarılmak ya da öpüşmek de bi namussuzluktur. Bu bi gerçek.

Çok seven kız eğer s.lak değilse zaten böyle bişey yapmaz. Bunun sevmekle bi alakası olduğunu da sanmıyorum. Seven insan geleceğini düşünür Allahın koyduğu kuralları düşünür anasını babasını düşünür ve mantıklı hareket eder.

Katılıyorum (:)

Öncelikle çok seven erkek sevdiği kıza evlenmeden böyle bi kötülük yapmaz. Kendisiyle evleneceğinin garantisi olmadığı gibi isterse geberesiye sevsin olur da bi ayrılık olursa kendisinden sonra muhakkak ki kızın bi başka erkekle evleneceğini düşünür ve mantıklı hareket eder.

Yukarda anlattığım gibi mantıklı hareket eden kız da böyle bi yola gerek duymaz.

Hı şu dediğine katılırım namus 2 bacak arasında değildir. El ele tutuşmak,sarılmak ya da öpüşmek de bi namussuzluktur. Bu bi gerçek.

Eger bakire yada bakir olmamak kötülükse erkekler simdiden cehenneme gidecek kesin:D

Sevdiğim bir kız vardı ama bakire değildi seviyordum onu deliler gibi ilk baslarda beni istemedi neden diye baskı yaptım bakire olmadığını ve bana layık olamayacagını söledi.Simdi soruyorum o kız bakire değil diye ben onu sevemez miyim o bana layık olamaz mı?Neresinde bunun kötülük?

Bana göre namus 2 bacak arası deildir ve hic bir zamanda olmayacaktır.

Bır kız hem ıkı bacagının arasında namuslu olmalı
Hemde zıhnıyetınde dusunce tarzında namuslu olmalıdır.

Teknoloji gelişti bakire deil ama sizi seviyor ve sizden korktugu için söyleyemedi ve kızlık zarını yeniden diktirdi hadi bakalım alın size sıfır km yeniden.

Sız konuya bu acıdan bakarsanız konu degısır
Tamamen guvene gelır
O zaman evlı bır bayanda esını fızıksel olarak aldatsa
Erkek nereden anlayacak ?
Sonucta bakire degıl bayan.

İlıskılerde bakir ve bakire olmak onemlıdır benım acımdan
Daha oncede bu konuda belırttım
En basiti markette başkasının açtıgı bir ürünü mü alırsınız yoksa sağlam paketli ürünümü
Hele ki kımın actıgını bılmedıgınız bır paketı.
Ama tabı dusuncelerın aynı olması gıbı bır olanak yok
Sız baskalarının alabilecegı urunu acıp market ıcınde tadarsanız
Baskasının da sızın alacagınız urunu acıp tadına bakmasını dogru bulursunuz
Olay budur :)

ďυЧGυ ';2733955' Alıntı:
Bır kız hem ıkı bacagının arasında namuslu olmalı
Hemde zıhnıyetınde dusunce tarzında namuslu olmalıdır.

Sız konuya bu acıdan bakarsanız konu degısır
Tamamen guvene gelır
O zaman evlı bır bayanda esını fızıksel olarak aldatsa
Erkek nereden anlayacak ?
Sonucta bakire degıl bayan.

İlıskılerde bakir ve bakire olmak onemlıdır benım acımdan
Daha oncede bu konuda belırttım
En basiti markette başkasının açtıgı bir ürünü mü alırsınız yoksa sağlam paketli ürünümü
Hele ki kımın actıgını bılmedıgınız bır paketı.
Ama tabı dusuncelerın aynı olması gıbı bır olanak yok
Sız baskalarının alabilecegı urunu acıp market ıcınde tadarsanız
Baskasının da sızın alacagınız urunu acıp tadına bakmasını dogru bulursunuz
Olay budur :)

Bakir ve bakirelik saflığı temsil etmiyor mu?Bakir veya bakire olmayan insan saf olamaz mı,temiz olamaz mı?Çok önyargılısınız tamam her insan ister evleneceği kişinin bakir yada bakire olmasını ama öyle değilse ne olacak VAZMIGEÇECEKSİNİZ?

Eger bakire yada bakir olmamak kötülükse erkekler simdiden cehenneme gidecek kesin:D
Aynen öyle zina işleyen insan tövbe etmeden ölürse Cehenneme gider

Sevdiğim bir kız vardı ama bakire değildi seviyordum onu deliler gibi ilk baslarda beni istemedi neden diye baskı yaptım bakire olmadığını ve bana layık olamayacagını söledi.Simdi soruyorum o kız bakire değil diye ben onu sevemez miyim o bana layık olamaz mı?Neresinde bunun kötülük?
Orası bizi ilgilendirmez ona ancak sen karar verirsin

Herkesin olaya bakışı faklıdır siz bu konuda daha esnek düşünüyor olabilirsiniz ama toplum geneli öle değil :)

Ayrıca o kız bunu bahane kullanmış size gibi geldi bana.
Nazlının dediği gibi bırakın bekareti el ele tutuşmak bile günahtır :)

Herkesin olaya bakışı faklıdır siz bu konuda daha esnek düşünüyor olabilirsiniz ama toplum geneli öle değil :)

Ayrıca o kız bunu bahane kullanmış size gibi geldi bana.
Nazlının dediği gibi bırakın bekareti el ele tutuşmak bile günahtır :)

offff:)

Ön Yargıları Yıkmak,Atomu Parçalamaktan Zordur,demiş.. Einstein

Bakir ve bakirelik saflığı temsil etmiyor mu?Bakir veya bakire olmayan insan saf olamaz mı,temiz olamaz mı?Çok önyargılısınız tamam her insan ister evleneceği kişinin bakir yada bakire olmasını ama öyle değilse ne olacak VAZMIGEÇECEKSİNİZ?

Sız benım yazdıklarımı okuyarak bır cevap yazdıgınıza emın mısınız ?

erkekler bayanda bakirelige nasıl önem veriolarsa kendileride aynı şeyi yapcaklar o zaman !!!!

ďυЧGυ ';2735289' Alıntı:
Sız benım yazdıklarımı okuyarak bır cevap yazdıgınıza emın mısınız ?

evet okuyorum ben bir erkek olarak bekaret'i ikinci planda tutarken siz cok önyargılı davranıyorsunuz!!!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri