din sizin icin ne anlama geliyor??

Sivas'da Madımak otelinin önünde ALLAHU EKBER!!!! nidalarıyla bağıran ve aydınlarımızı katleden,yakan... Bu mudur müdahaleniz???

Ben sizlerle bir daha din tartışmasına girmeyeceğim. Kimseye küfür falan ettiğim yok sabrımı zorlayıp çok kibar davrandım. Evrim teorisini Lise mezunu bilim adamı Harun Yahya yerine, hayatını bilime adamış Darwin'den öğrenin...

Not= Artık kimseye cevap vermeyeceğim. Zaten düşünmekten korkmayan insanlara küçükte olsa bir katkım olmuştur. Gerisini bilemem. Benim yaşam biçimime ve cumhuriyet değerlerine müdahale edilmedikten sonra herkes istediği şeye inanabilir umrumda değil hayat sizin hayatınız...

sonne kardeşim düşüncelerine saygı duyuyorum fakat su ALTTAKİ fıkrayı okumanı istiyorum inanmak yada inanmamak sana kalmış yolun açık olsun kardeşim...

ATEIST bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş. "Evrim ne güzellikler yaratıyor!" diye düşünüp mest oluyormuş. Birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış. Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışta ayının daha yaklaşmış olduğunu fark ediyormuş. Dakikalarca süren bir kaçısın sonunda adamın ayağı yerdeki dala takılmış, ayı adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış. Tam vurmaya hazırlanırken adam; "TANRIM!!!" diye bağırmış. Bir anda zaman durmuş, ayı dönmüş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş. Bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık huzmesi adamın üzerine parlamış. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama: "Yıllarca bana inanmadın, yaratılısı kozmik bir kazaya bağladın,sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?"demiş. Adam utanç içinde: "Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksizlik,ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz." demiş. Ses: "Peki." diye karşılık vermiş ve ışık kaybolmuş. Nehir tekrar akmaya başlamış. Herşey eski haline dönmüş.ayı pençesini indirmiş, iki pençesini de göğe doğru cevirmiş, ve konuşmaya başlamış: "Tanrım, senin rızkınla orucumu açıyorum,ham dolsun verdiğin nimetlere." )):D

©ﻕΞתς яΞiš;937602' Alıntı:
Hüseyin Üzmez'e din adamı diyen bi zihniyetle tartışmam bile yanlış aslında:D
Ayrıca Hüseyin Üzmez'e dair yapılan suçlamalar kesinlikle iftiradır yargısız infaz yapmayın lütfen.
bakın ben demiştim iftira atıyorlar diye dün Hüseyin Üzmez tahliye edildi. bi kaç arkadaşta hala inatla iftiraya destek çıktılar. görüyoruz ne olduğunu :)

Sivas'da Madımak otelinin önünde ALLAHU EKBER!!!! nidalarıyla bağıran ve aydınlarımızı katleden,yakan... Bu mudur müdahaleniz???

Ben sizlerle bir daha din tartışmasına girmeyeceğim. Kimseye küfür falan ettiğim yok sabrımı zorlayıp çok kibar davrandım. Evrim teorisini Lise mezunu bilim adamı Harun Yahya yerine, hayatını bilime adamış Darwin'den öğrenin...

Not= Artık kimseye cevap vermeyeceğim. Zaten düşünmekten korkmayan insanlara küçükte olsa bir katkım olmuştur. Gerisini bilemem. Benim yaşam biçimime ve cumhuriyet değerlerine müdahale edilmedikten sonra herkes istediği şeye inanabilir umrumda değil hayat sizin hayatınız...

Bu arada, çok iyi biliyorum. Yukarıda örneğini verdim.

sözde bilim adamı charles darwin...
ortaya attıgı teori kndi insanları tarafından kabul görmeyen darwin..
1859da buldugu sözde maymundan gelme insan kafatası ile beyazların ewrimini çoktan tamamladgını bu sebeble en kaliteli 1.sınıf insann ingliz beyazları oldugnu savunmuş ve dünyadaki zencilerin ewrimini tammlamadıkları için onların beyazlara köle o9lması gerektgni ortaya atmıştr..
senn bilimadamın darwinn ırkçı aynı zamnada sınıf ayrımı yapan bir insandr ki ortaya cıkardıgı kafatsı ingilterede bayram havası estrr ancak bu sevinç sadece 2 yıl sürer çünkü 1.sınıf beyazlardan oluşan bilimadamları darwinin buldugu kafatasını inceler ve görürlerki bu bu kafatası 2 farklı parcadan oluşmaktadr üst tarafı bir zenciye aittr ewet! fakat alt cene tarafı bir gorile aittir. yani ırkçı darwin aynı zamanda yalancıdrda..
darvinn yalann ortaya cıkması inglterede kaosa neden olur ve darwin bu olaydan sonra bi çok yandasını ve saygınlıgını yitirir..
sen kndnin bir maymundan geldgne kabullenebilirsin ancak ben muntazam işliyen bu vucud fabrikasının bir maymuna ait olmayacak kadar degerli ve muhtesem görüorum buyuzden ben maymundan gelmiorum..

ki bnm gbi düşiünen tokyo üniversitesi bilimadamlarınn yaptgı bi arastrmada
insan ve şempanzelerin 22 ve 21. kromozomlarının genetik alfabesindeki bütün harfleri karsılaştırılır. Buldukları sonuç ise, son derece önemli; çünkü iki canlı türü arasında daha önceden kabul edilenden çok daha büyük bir fark olduğu gösterilir. Bu sonuç, en azından insanın menşei açısından, Darwin'in teorisini büyük bir açmaza sokar. 19.yy. darwin ve yandaşalrı olan yalancılar tarafından ortaya atılan bu teori 20.yy ikinci yarısında başta ABD ve batılı ülkelerdeki bilimadamları ve ilmi kurum yetkileri tarafından sorgulanır. Bu ilmî kurumların çalışmaları sonucunda, ABD'nin Georgia, Ohio ve New Mexico gibi eyatlerinde ders kitaplarındaki Darwinizm yanlısı açıklamalar geçtiğimiz yıllarda kitaplardan cıkarılmıştır. yani güzelim 21.yy bilimadamları, 19 yy ortaya atılan ve çürütülen teoriye k ı ç larıyla gülüyor :D:D:
şimdiki seküler bilim,evrim teorisini çöpe atmış,ikinci big banglarle uraşırken,,senin hala çöpe atılanlarla uğraşman ne acı...

vee sivas madımak olayı ne din nede başka bişi sadece insalıktan cıkmış bir grubun bnm kardeşlik ve barışı destekleyen dinimi kullanarak ortaya koydugu vahşet...
ewet eğer bnde dinsiz olsaydım ve birileri allah adını kullanarak insanları katletseydi senin kadar sakin olmazdım..ama şunu bilioruzki yapılan bu pravokatör davranışların,hareketlerin cok ama cok gecerli bi sebebi var..çünkühak din olan islamiyet dünyada cok hızlı bir seklde ilerlemekte ve bu bazılarınn işine gelmemekte..dolayısyla yandasları oldugu kadar düşmalrıda cogalmakta..tek sıkıntısı rabbi ve dini olan mü'minler dnlerini yaşamaktan baska gayesi olmayan bizlerin haricindekiler yaptıklarıdavranşşlar ile bzleri karalamakta fakat bunu görememkte olmanız cok normal ..gercek bir mü'minn bunların hiçbirini yapmacagnı biliorum çnkü bnm dinim kardeşlik ve barış dni.sabır dini.yaradılann canını almak yaradılana düşmezz bunu biliriz.yapılan bu ve buna benzer eylemelrde malesef din kullanılmıştr ve bunu göremeyen halk olanları dine mal etmiştir buda pravokatörlerin amaçlrına ulaştıklarını gösterir.

artık din konusunda tartışmıcam derken_??? neden_???
neden düşüncelerini ve değerlerini yeterince savunamadığından mı_?? ;)

neden düşüncelerini ve değerlerini yeterince savunamadığından mı_??

Hayır!!!!! Aklıyla savaşan, düşünmekten korkan insanla ne tartışılabilinir. Bu ülkede binlerce insan din adına hayatını kaybetti. Sen kendi resmini avatarına koymuşsun ama ben koyamam düşün bakayım nedenini:181:

Sana bir soru Çanakkale savaşında peygamberiniz(SAV) var mıydı yok muydu???
Bakalım dinini ne kadar iyi biliyorsun.

Neyse senin cevap vermeni beklemeyeceğim. Sen diğer konuda cevabı vermişsin aferin.

Tarihimizde Sorun...hangi Tarih Kitaplari çanakkale Savaşinda Peygamber Efendimizinde Sav Bulunduğundan Bahseder??????

Şimdi ben seninle ne tartışayım. Bu arada tarih bir bilimdir bunu bilmiyor musun?
Ben sana ispatla desem nasıl ispatlayacaksın kuran da bile yazmıyor bu. Bana laf sokmaya kalkma bir daha, ancak kendini rezil edersin.

Neyse senin cevap vermeni beklemeyeceğim. Sen diğer konuda cevabı vermişsin aferin.

Şimdi ben seninle ne tartışayım. Bu arada tarih bir bilimdir bunu bilmiyor musun?
Ben sana ispatla desem nasıl ispatlayacaksın kuran da bile yazmıyor bu. Bana laf sokmaya kalkma bir daha, ancak kendini rezil edersin.

:D:D::
hey Allahım ya...
güzel ablacım,niye celalleniyorsun...:)
o kadar uzun uzun anlattıklarımdan bu cümleyimi seçip cevap yazdın_?

ben senden,yazdığım darwin ve sivas madımak olaylarıyla ilgili cevap bekliyordum...ayrıgörüşlere sahibiz bu bir gerçek,fakat ben düşüncelerini sonuna kadar savunabilenlerden sandıydım seni : ) ama gördüm ki,burda senin amacın fikirlerimi paylaşmak değil,, senin yaptığın söyleyip kaçmak gibi bişey oldu...
her neyse...
1..kuranı kerimde yazmıyor evet... fakat bizim alimlerimiz ve fıkıh hocalarımız var... kimse bunu şeyinden uydurmuyor kuzum... savaş sırasında görenler olmuştur efendimizi.... ayrıca biliyormusun_? gerek çanakkale savaşında,gerek diğer savaşlarımızda,,insanlarımız ALLAHU EKBER nidalarıyla hücuma geçmiş ve savaş anında bile namazlarını bırakmamışlardır ;) (anlatmak istediğim anlaşılmıştır umarım;) )

2..savunamadığın ve bilimin bile çöpe fırlattığı darwinin ewrimini kanıtla bakalım bana nasıl kanıtlayacaksın_?

3..awatarıma gelnce...benim resmimii başka hiçbir sitede göremezsin...msn de bile kolay kolay kullanmam... fakat düşlerforum benim için ayrı bi öneme ve değere sahip.... burası benim ailem ablacık ;)

3...sana laf sokmaya çalışmışmıyım_?şahsına ait kaç cümle yazmışım_? soruyorum,işine geleni cevaplıorsun...anlatıyorum, yine işine gelen kısımdan alıntı yapıorsun... ben anlatabiliyorum ve savunuyorum...
sen ise yapamıyorsun...
rezillik diyorsan buna,,bırak abla rezil olayım ben...derdim değil ;)

Son düzenleme:
sözde bilim adamı charles darwin...
ortaya attıgı teori kndi insanları tarafından kabul görmeyen darwin..
1859da buldugu sözde maymundan gelme insan kafatası ile beyazların ewrimini çoktan tamamladgını bu sebeble en kaliteli 1.sınıf insann ingliz beyazları oldugnu savunmuş ve dünyadaki zencilerin ewrimini tammlamadıkları için onların beyazlara köle o9lması gerektgni ortaya atmıştr..
senn bilimadamın darwinn ırkçı aynı zamnada sınıf ayrımı yapan bir insandr ki ortaya cıkardıgı kafatsı ingilterede bayram havası estrr ancak bu sevinç sadece 2 yıl sürer çünkü 1.sınıf beyazlardan oluşan bilimadamları darwinin buldugu kafatasını inceler ve görürlerki bu bu kafatası 2 farklı parcadan oluşmaktadr üst tarafı bir zenciye aittr ewet! fakat alt cene tarafı bir gorile aittir. yani ırkçı darwin aynı zamanda yalancıdrda..
darvinn yalann ortaya cıkması inglterede kaosa neden olur ve darwin bu olaydan sonra bi çok yandasını ve saygınlıgını yitirir..
sen kndnin bir maymundan geldgne kabullenebilirsin ancak ben muntazam işliyen bu vucud fabrikasının bir maymuna ait olmayacak kadar degerli ve muhtesem görüorum buyuzden ben maymundan gelmiorum..

ki bnm gbi düşiünen tokyo üniversitesi bilimadamlarınn yaptgı bi arastrmada
insan ve şempanzelerin 22 ve 21. kromozomlarının genetik alfabesindeki bütün harfleri karsılaştırılır. Buldukları sonuç ise, son derece önemli; çünkü iki canlı türü arasında daha önceden kabul edilenden çok daha büyük bir fark olduğu gösterilir. Bu sonuç, en azından insanın menşei açısından, Darwin'in teorisini büyük bir açmaza sokar. 19.yy. darwin ve yandaşalrı olan yalancılar tarafından ortaya atılan bu teori 20.yy ikinci yarısında başta ABD ve batılı ülkelerdeki bilimadamları ve ilmi kurum yetkileri tarafından sorgulanır. Bu ilmî kurumların çalışmaları sonucunda, ABD'nin Georgia, Ohio ve New Mexico gibi eyatlerinde ders kitaplarındaki Darwinizm yanlısı açıklamalar geçtiğimiz yıllarda kitaplardan cıkarılmıştır. yani güzelim 21.yy bilimadamları, 19 yy ortaya atılan ve çürütülen teoriye k ı ç larıyla gülüyor :D:D:
şimdiki seküler bilim,evrim teorisini çöpe atmış,ikinci big banglarle uraşırken,,senin hala çöpe atılanlarla uğraşman ne acı...

vee sivas madımak olayı ne din nede başka bişi sadece insalıktan cıkmış bir grubun bnm kardeşlik ve barışı destekleyen dinimi kullanarak ortaya koydugu vahşet...
ewet eğer bnde dinsiz olsaydım ve birileri allah adını kullanarak insanları katletseydi senin kadar sakin olmazdım..ama şunu bilioruzki yapılan bu pravokatör davranışların,hareketlerin cok ama cok gecerli bi sebebi var..çünkühak din olan islamiyet dünyada cok hızlı bir seklde ilerlemekte ve bu bazılarınn işine gelmemekte..dolayısyla yandasları oldugu kadar düşmalrıda cogalmakta..tek sıkıntısı rabbi ve dini olan mü'minler dnlerini yaşamaktan baska gayesi olmayan bizlerin haricindekiler yaptıklarıdavranşşlar ile bzleri karalamakta fakat bunu görememkte olmanız cok normal ..gercek bir mü'minn bunların hiçbirini yapmacagnı biliorum çnkü bnm dinim kardeşlik ve barış dni.sabır dini.yaradılann canını almak yaradılana düşmezz bunu biliriz.yapılan bu ve buna benzer eylemelrde malesef din kullanılmıştr ve bunu göremeyen halk olanları dine mal etmiştir buda pravokatörlerin amaçlrına ulaştıklarını gösterir.

neden düşüncelerini ve değerlerini yeterince savunamadığından mı_?? ;)
ablam hayranım sana :)

Hayır!!!!! Aklıyla savaşan, düşünmekten korkan insanla ne tartışılabilinir. Bu ülkede binlerce insan din adına hayatını kaybetti. Sen kendi resmini avatarına koymuşsun ama ben koyamam düşün bakayım nedenini:181:

Sana bir soru Çanakkale savaşında peygamberiniz(SAV) var mıydı yok muydu???
Bakalım dinini ne kadar iyi biliyorsun.

birşeyi farkettim sonne...

peygamberiniz demişsin ve sonuna SAV (sallallahu aleyhi vesselam) demişsin...

hiçbir ateist peygamberimizin isminin başına HZ. ve sonuna SAV eklerini koymaz...!!!!!

SAV'ın anlamını biliyormusun_?

sakın siz öyle diyorsunuz diye bi açıklama yapma,,yemem..!!!

ateist çok tanıdığım var.... inanmadıklarını söylerler...ama konuşmalarının içinde hep bir YARATICI yı kabullenirler aslında....
mesela,,''aa hadi bakalım inşAllah...'' ne bu şimdi_? e hani inanmıyordun Allaha..
Allaha inanmıyorsun ama Allahın izniyle diyorsun..
''hadi hayırlısı '' .......
korktuğunuzda yada şaşırdığınızda ''aman Allahım''
kızdığınızda ''Allah Allah''
ters bişey olduğunda ''hay Allah''...
her ateistin günlük yaşamında bu cümlleri kullandığına HEP şahit oldum...
sorduğumda ise ''amann yokk kızz..benimki öyle ağız alışkanlığı,,inandığımdan değil..!!! '' cevabını aldım...
işte...sizlerin bilinçaltınızda aslında bir YARATICIYI KABULLENMEk var...
fakat,medeniyet,modern olma,,laikliğin anlamını farklı kavrama,,batı hayranlığı,özentilik,sosyal yaşam,,arkadaş çevresi,,iş ortamı,,yaşayış şeklinizin gittikçe lüksleşmesi,,,uğraşacak şeylerinizin çok olması (sabah kalk işe git,,işten gel,,dışarda yemek ye,,akşam tv izle,nette takıl..tatillerinde geziye git,pikniğe git,, arkadaşlarla takıl,,vs...) sebebiyle yaratandan uzaklaşıyorsunuz...oturup düşünmek için bir vakit ayıramıyorsunuz kendinize... ve içinizdeki boşluk büyüyor da büyüyor.... unutuyorda unutuyorsunuz...
bakıyorsunuz sonra,,gezmek yemek içmek eğlenmek ve yaratıcıyı hayattan çıkarmak daha bi hoş geliyor size.... işte o zaman ATEİSTİM ayaklarıyla zevkinzin peşine düşüyorsunuz... ama bilinçaltınızda aslında YARATICI var..
hiç mütevazi yaşayan bir ateist yok...neden_?

Bozacının şahidi şıracı....

Sen bana peygamberiniz (SAV)'ın çanakkale savaşında olduğunu ispat et bakalım. Edemezsin, kardeşim bu düşüncelerini ulu orta söyleme alay ederler yoksa seninle. Bu arada ateistlerin bilinçaltında allah olması çok normal çünkü doğduğumuz andan itibaren bu sözü çok duyuyoruz sebebi budur. Harun Yahya okuyacağına birazcık S.Freud oku kardeşim!!!!!!!Bilinçaltı ne demek öğren.

Tarih bilgin var mı bilmiyorum ama sana bir kaç soru
1- 1. Dünya savaşında Araplar bizi niye sattı. Nerde islam birliği

2-Muhammed niye kazandığımız tek cephe olan Çanakkale'de vardıda öteki cephelerde yoktu mesela mısır-hicaz...

Çanakkale zaferinde bir sürü şehit verdik, kan döktük, Atamızın aklı ve Anzakların beceriksizliği sayesinde kazandık bu savaşı. Bu arada Muhammed neden Irakta ve Filistinde görülmüyor...

:181: :36:

sonne kardeşim bilgin yoksa sacma sapan mesajlar atmak zorunda degılsın yok neden ırakta bulunmuyor yok savasta varmıydı bu kadar da olmazki?:91:

sonne kardeşim bilgin yoksa sacma sapan mesajlar atmak zorunda degılsın yok neden ırakta bulunmuyor yok savasta varmıydı bu kadar da olmazki?:91:

Siz beni bilgilendirin o zaman. Hem siz bu konuda ne düşünüyorsunuz??? Sizin verdiğiniz müslüman olan ayı hikayenizden sonra biraz inanmaya başladım zaten(!) Ben ayıları katleden insan da gördüm. Acı çektirerek kurban kesenler, müslümanım deyip çocuk taciz edenler ve bu kişiye destek olanları da gördüm...(devlet, vakit gazetesi)

ATEIST bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş. "Evrim ne güzellikler yaratıyor!" diye düşünüp mest oluyormuş. Birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış. Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışta ayının daha yaklaşmış olduğunu fark ediyormuş. Dakikalarca süren bir kaçısın sonunda adamın ayağı yerdeki dala takılmış, ayı adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış. Tam vurmaya hazırlanırken adam; "TANRIM!!!" diye bağırmış. Bir anda zaman durmuş, ayı dönmüş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş. Bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık huzmesi adamın üzerine parlamış. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama: "Yıllarca bana inanmadın, yaratılısı kozmik bir kazaya bağladın,sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?"demiş. Adam utanç içinde: "Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksizlik,ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz." demiş. Ses: "Peki." diye karşılık vermiş ve ışık kaybolmuş. Nehir tekrar akmaya başlamış. Herşey eski haline dönmüş.ayı pençesini indirmiş, iki pençesini de göğe doğru cevirmiş, ve konuşmaya başlamış: "Tanrım, senin rızkınla orucumu açıyorum,ham dolsun verdiğin nimetlere." ))

şimdi dahada inanmaya başlayacaksın ve ALLAH şahidim olsunki sen ateist dğilsin sadece kafanda bazı soru işaretleri var ve ALLAHIN İZNİYLE şehadete ereceksin şimdi aşagıdakı deneyi iyi oku!!! artı bu kişilerede hristıyan ama ALLAHA ınanıyorlar...

Amerika’daki Kuzey Kaliforniya Üniversitesi’nde, hayatını insanları Tanrı inancından vazgeçirmeye adayan bi felsefe profesörü varmış. Bu herif bütün bi dönem boyunca öğrencilerine Tanrı’nın olmadığını kanıtlamaya çalışırmış. Her sömestr sonunda da, “Eğer aranızda hala Tanrı’ya inanan varsa hemen ayağa kalksın” diyerek bitirirmiş dersini. 20 yıl boyunca onun tersi düşünen pek çok öğrenci olmasına rağmen kimse ayağa kalkmaya cesaret edememiş. Çünkü hoca sözlerini bitirdikten sonra cebinden bir yumurta çıkarıp, “Afferin! Zaten eğer Tanrı gerçekten olsaydı işte bu yumurtanın kırılmasını önlerdi” diyerek yumurtayı yere doğru bırakırmış. Sonra da yumurtanın kırılmasını zevkle seyreder, kahkahalar atarmış. (pis adam) Ve maalesef, pek çok öğrenci bu gösteriden etkilenir, Tanrı’nın varlığı konusunda şüpheye düşermiş.
Ancaaak, 20 yılın sonunda “mümin” bir öğrenci, profesörün nasıl bi kişiliğe sahip olduğunu duymuş olmasına rağmen felsefe dersi zorunlu olduğundan bu sınıfın öğrencisi olmuş. Hocanın garip mantığından korktuğu için de üç ay boyunca bütün herşeyi itiraz etmeden dinlemek zorunda kalmış. Derken son gün gelip çatmış. Adet olduğu üz’re hoca son gösterisini yaparak dönemi bitirecekmiş. Fakat, “Aranızda hala Tanrı’nın varlığına inanan varsa şu an ayağa kalsın” dediği anda sınıftaki 300 öğrenciden biri olan koyu hıristiyan genç ayağa kalkmış, “Yanlış yapıyosunuz sayın hocam. Ben bütün kalbimle Tanrı’nın varlığına inanıyorum” demiş. Zaten bu, hocanın da yıllardır beklediği anmış. Yumurta testi çok daha keyifli olacakmış böylelikle. Hemen cebinden yumurtayı çıkarmış, “İyi o zaman, hadi Tanrın bu yumurtayı kırılmaktan kurtarsın da görelim bakalım” diyerek yumurtayı yere doğru bırakmış.

Sınıftaki herkes nefesini tutmuş. Herşey ağır çekim gibiymiş. Yumurta yere doğru düşmüş düşmüş düşmüş ve yere çarpıp zıplamış, or’dan bi daha gerisin geri aynı hızla yere çarpmış ama KIRILMAMIŞ! Bunu gören felsefe profesörü ne yapacağını bilemeden, sararmış suratını öğrencilerden gizlemeye çalışıp sınıftan koşarak kaçmış. Kalan öğrenciler, “koyu katolik” gencin önderliğinde o gün ve o gece, sabaha kadar ilahiler söylemiş sınıfta.

Bozacının şahidi şıracı....

Sen bana peygamberiniz (SAV)'ın çanakkale savaşında olduğunu ispat et bakalım. Edemezsin, kardeşim bu düşüncelerini ulu orta söyleme alay ederler yoksa seninle. Bu arada ateistlerin bilinçaltında allah olması çok normal çünkü doğduğumuz andan itibaren bu sözü çok duyuyoruz sebebi budur. Harun Yahya okuyacağına birazcık S.Freud oku kardeşim!!!!!!!Bilinçaltı ne demek öğren.

Tarih bilgin var mı bilmiyorum ama sana bir kaç soru
1- 1. Dünya savaşında Araplar bizi niye sattı. Nerde islam birliği

2-Muhammed niye kazandığımız tek cephe olan Çanakkale'de vardıda öteki cephelerde yoktu mesela mısır-hicaz...

Çanakkale zaferinde bir sürü şehit verdik, kan döktük, Atamızın aklı ve Anzakların beceriksizliği sayesinde kazandık bu savaşı. Bu arada Muhammed neden Irakta ve Filistinde görülmüyor...

:181: :36:

hahaha
sen önce islamiyeti araplarla sınırlandırmamayı öğren....
islamiyetin temellerini onlar attı evet..!!! bu demek olmuyor ki onlarda çağlar atladıkça,biz türkler gibi değişime uğramayacak..!!!
müslüman ve islamiyet demek arap demek değildir...!!! önce bunu iyi anlayın...
o zaman tarihteki diğer savaşlarda niye bütün müslüman ülkeleri bize destek çıkmadı söylermisin_?
ayrıca Hz.muhammedin hangi savaşta var olacağını biz mi belirleyeceğiz_?
vardır rabbimn bir bildiği,,çanakkale savaşına göndermiştir resulunu....
bir diğer önemli nokta ;
o savaşları sadece atamızın aklı sayesinde kazanmadık... orduda ki insanların aç,susuz gıkını çıkarmadan ölüme koştuğunu niye vurgulamıyorsun.._???
o insanlardaki, o islam ve vatan aşkı olmasaydı,,koşa koşa vatanı uğruna ölümü göze almayı kabul etmeselerdi söylermisin bana atam ne yapabilirdi tek başına_?
o savaşlarda ATAM tek başına olsaydı,halkım onun yanında olmasaydı, kazamazdık...
o savaşlarda benim azimli halkım tek başına olsaydı,ATAM olmasaydı yine kazanamazdıkkkkkkk..!!!

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri