din sizin icin ne anlama geliyor??

---> din sizin icin ne anlama geliyor??

Din=Eşitsizlik=Özgür olmayan bir dünya=savaşlar

Neden BöyLe Bir Düşünüyorsun Ki ? İmzandan anlaşılıyor ki inanmıyorsun sanırım ?Tabi ki herkesin düşüncesi kendinedir de sadece merakımdan soruyorum.. YanLış anLama kardeşş

Dinin olduğu yerde eşitlik diye birsey olmaz.Kadın erkek ayrımı başta olmak üzere.Şeriatı biliyosundur.
Sonra inanan inanmayan diye 2ye ayırdığımızda inanan insanların sayısı haliyle fazla.Azınlıkta olan çıkıpta ben Ateistim benim inancım bu seklinde fikrini beyan etse bile toplum tarafından dıslanıyor şahit olmuşsundur mutlaka. Neden ateistlerde insan değilmi? Onların ne ayrıcalıgı var ki bu denli dıslanıyor toplumda.İnanmayan bir insanında inanan bi r insan kadar özgürce düşüncelerini söyleyebilmesi gerekir.Dünyada böyle birşey yok maalesef.İşte eşitsizlik burda baslıyor aslında.

Dini sömürenlermi dersin,''Din'' adını kullanarak siyaset yapan,din gerekcesiyle insanları öldürenlermi dersin..Herseyin gerekcesi din olmus artık.Adam sokakta karısını öldürse. E dinim böyle emretti der çıkar işin içinden artık bu dereceye geldik. töre cinayetleriymis vs vs böyle bir dünya hosunuzamı gidiyor ?

Neden BöyLe Bir Düşünüyorsun Ki ? İmzandan anlaşılıyor ki inanmıyorsun sanırım ?Tabi ki herkesin düşüncesi kendinedir de sadece merakımdan soruyorum.. YanLış anLama kardeşş

Dinin olduğu yerde eşitlik diye birsey olmaz.Kadın erkek ayrımı başta olmak üzere.Şeriatı biliyosundur.
Sonra inanan inanmayan diye 2ye ayırdığımızda inanan insanların sayısı haliyle fazla.Azınlıkta olan çıkıpta ben Ateistim benim inancım bu seklinde fikrini beyan etse bile toplum tarafından dıslanıyor şahit olmuşsundur mutlaka. Neden ateistlerde insan değilmi? Onların ne ayrıcalıgı var ki bu denli dıslanıyor toplumda.İnanmayan bir insanında inanan bi r insan kadar özgürce düşüncelerini söyleyebilmesi gerekir.Dünyada böyle birşey yok maalesef.İşte eşitsizlik burda baslıyor aslında.

Dini sömürenlermi dersin''Din'' adını kullanarak siyaset yapandin gerekcesiyle insanları öldürenlermi dersin..Herseyin gerekcesi din olmus artık.Adam sokakta karısını öldürse. E dinim böyle emretti der çıkar işin içinden artık bu dereceye geldik. töre cinayetleriymis vs vs böyle bir dünya hosunuzamı gidiyor ?

Dini sömürenlermi dersin''Din'' adını kullanarak siyaset yapandin gerekcesiyle insanları öldürenlermi dersin..Herseyin gerekcesi din olmus artık.Adam sokakta karısını öldürse. E dinim böyle emretti der çıkar işin içinden artık bu dereceye geldik. töre cinayetleriymis vs vs böyle bir dünya hosunuzamı gidiyor ?
Yanlış bir çıkarım yaptıysam düzelt beni.Diyorsun ki din olmasaydı savaş olmazdı.Yani savaş olmaması için tüm dünya'nın ateist olması gerekirdi.Peki Ateistler kendi arasında bile anlaşamazken Dünya'yı nasıl idare edecek?

Yok Benim Amacım İnsanLarın dinini yargıLamak değil... OLabiLir gördüm benim felsefe hocam da ateistti.. O töre cinayetleriydi adam öLdürmeydi İsLam dininde asLa böyle bir şey yazmıyor.. O insanların kendi kurdukları kafalarında hurafeler .. bu 1.si.. Adam öldürmekte en büüyük günahlardan bunu bilen bir müslüman zaten adam öldüreceğini sanmıyorum.. zaten müslaman da olmasa bile vicdan meselesi .. Vicdanı olan bir insan adam öldürmez.. zaten o dine alet edenlerde cezasını burda olmasa da elbeette diğer tarafta çekecekler.. Mısır firavunu mesela kendini Tanrı ilan etti bu dünya da başı bile ağrımadı ama Allah ibret oLsun diye cesedini çürütmedi...

Yanlış bir çıkarım yaptıysam düzelt beni.Diyorsun ki din olmasaydı savaş olmazdı.Yani savaş olmaması için tüm dünya'nın ateist olması gerekirdi.Peki Ateistler kendi arasında bile anlaşamazken Dünya'yı nasıl idare edecek?

Bak bir gerçek müslüman var birde sırf çıkarı için dini istismar eden müslüman var bunların ikisi arasındaki ayırımı görmeniz gerekiyor.

Çıkar için dini sömürerek siyaset yapanlar yokmu bu ülkede,dünyada ?
dini kullarak bir çok kişiyi acımasızca katledenler yokmu dünyada ?

Ben ''GERÇEK BİR MÜSLÜMANA'' karşı değilim arkadaşım beni ilgilendirmez neye inandığı ben bütün dünya ateıst inancsız olsunda demiyorum yazılarımı tekrar oku istiyorsan bi. Ben sadece dinin kullanılmasına karşıyım. Din adına savaşlar din adına cinayetler din adına töreler din adına erkeğin üstünlüğü. hep,heryerde eşitsizlik.

Bak bir gerçek müslüman var birde sırf çıkarı için dini istismar eden müslüman var bunların ikisi arasındaki ayırımı görmeniz gerekiyor.

Çıkar için dini sömürerek siyaset yapanlar yokmu bu ülkede,dünyada ?
dini kullarak bir çok kişiyi acımasızca katledenler yokmu dünyada ?

Ben ''GERÇEK BİR MÜSLÜMANA'' karşı değilim arkadaşım beni ilgilendirmez neye inandığı ben bütün dünya ateıst inancsız olsunda demiyorum yazılarımı tekrar oku istiyorsan bi. Ben sadece dinin kullanılmasına karşıyım. Din adına savaşlar din adına cinayetler din adına töreler din adına erkeğin üstünlüğü. hep,heryerde eşitsizlik.

Pekala,tamam.Çıkar için dini kullanan insanları kimse savunmuyor burada.Onlar gerçek müslümanlar değiller zaten.Ancak "Din=Eşitsizlik" demek sadece o insanlara atılmış bir taş değil.Hangi dine mensup olursa olsun tüm insanları karşına alıyorsun.

Pekala,tamam.Çıkar için dini kullanan insanları kimse savunmuyor burada.Onlar gerçek müslümanlar değiller zaten.Ancak "Din=Eşitsizlik" demek sadece o insanlara atılmış bir taş değil.Hangi dine mensup olursa olsun tüm insanları karşına alıyorsun.

Evet eşitsizlik.Ben bu zamana kadar bir faydasını göremedim insanlık için :) Sizinde birazcık düşünseniz anlayacağınıza inanıyorum sonucta aile ort******* görüyorsunuz haklısınız.Kuran acıp okumuşluğunuz bile yokturki burda yorum yapıyorsunuz.Her neyse ben yanlızca düşüncelerimi söyledim.daha fazla uzamasın bu konu iyi aksamlar size.

Evet eşitsizlik.Ben bu zamana kadar bir faydasını göremedim insanlık için :) Sizinde birazcık düşünseniz anlayacağınıza inanıyorum sonucta aile ort******* görüyorsunuz haklısınız.Kuran acıp okumuşluğunuz bile yokturki burda yorum yapıyorsunuz.Her neyse ben yanlızca düşüncelerimi söyledim.daha fazla uzamasın bu konu iyi aksamlar size.

Hala taş atmalara devam.Sizin tartışacak kapasiteniz yok,bari karşıdakini de öyle göstereyim de insanlar laf koydum sansınlar mantığındasınız.Kendiniz cehalet havuzunda yüzerken başkalarını da oraya çekmeye meyillisiniz galiba ama ben oralardan çok uzaktayım.Ben Kuran'ı hatim etmiş birisiyim.Sizi burada kırmak istemiyorum çünkü belirli bir şeye saplanmış durumdasınız ve ne dersem diyeyim anlamayacaksınız.Bunu çok gördüm.İstediğinize tapabilirsiniz.Kimin haklı olduğunu görmek için bekleyeceğiz.O zaman Allah size merhamet etsin.Cehaletinizi bağışlasın.İyi akşamlar.

Eğer Kur'anı Kerimi açıp okumasaydık öbür tarafın oLduğunu söyLeyemezdik.. Cenneti cehennemi biLemezdik.. Lütfen bu konuda yanLış hüküm vermeyelim.. Haa sizin Amacınız İsLam Dinini Küçük Düşürmekse işte orda dur derim.. Kimseye Dinime asla laf ettirmem.. isterse her kim olursa... Zaten din konusunu bi yerde tartışmak oLmaz çünkü çok derin içine girsen çıkamassın... en iyiisi sessiz kaLmak..

Eğer Kur'anı Kerimi açıp okumasaydık öbür tarafın oLduğunu söyLeyemezdik.. Cenneti cehennemi biLemezdik.. Haa sizin Amacınız İsLam Dinini Küçük Düşürmekse işte orda dur derim.. Kimseye Dinime asla laf ettirmem.. isterse her kim olursa...

Tatlım kuranı hergün hatim edecegine hergün 1 kitap okusaydın daha yararlı olurdu emin ol. Bende düşüncelerime laf ettirmem.iyi akşamlar :)

Tatlım kuranı hergün hatim edecegine hergün 1 kitap okusaydın daha yararlı olurdu emin ol. Bende düşüncelerime laf ettirmem.iyi akşamlar :)

Ben biLmem de öbür tarafı boyLayınca anLarsın hergün kitap mı okumak daha iyi yoksa Kur'an-ı Kerim mi ... :D

Evet hata bizde .. Deveye hendek atLatmaya çaLışıyoruz..

Canim benim ALLAHA inanmayan birisine ALKAHin indirdigi kurandan ayetler yazarak ispat edemezsiniz edemeyiz. ALLAHA inanmayan kitabina hic inanmaz.
Nasil ve neyi inandiracagiz ki?
Bosuna sinirlerini yipratmaktan baska birsey olmaz. Ezberledikleri bir kac cumleyi getirip isitipp isitip onumuze koyarlar ama bilmezlerki o yemekler (cumleler) isitilmaktan bayatladi artik.

Aramizda obur tarafa gidip gelen arkadaslar var ondan bu kadar ''kesin'' konusuyolar. Sorsak bir tane kutsal kitap okumuslugu yoktur eminim.

Aramizda obur tarafa gidip gelen arkadaslar var ondan bu kadar ''kesin'' konusuyolar. Sorsak bir tane kutsal kitap okumuslugu yoktur eminim.

Sadece güLüp :D geçiyorum :) kendimi boşa yormaya değmez.. ee ne demişler Sarı ****ün ya huyundan ya suyundan.. Allah ısLah etsin sizLeri ne diyelim...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri