Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_m752s4Ersb1r2n7uko1_500.jpg

Şimdi sabah buralarda, perdeleri aralanmaya alışık olmayan odanın içinde çarşafı henüz yeni değiştirilmiş yatağın sağ yanında, sol yanımda uyuyan seni rahatsız etmemek için nefesimi tutuyorum. Hareket ettirmiyorum göz kapaklarımı. Güzel kokuyorsun. Ki sen burada olduğunu bilmiyorsun. Olsun.

tumblr_m748c7boKx1r2n7uko1_500.jpg

Tüm insanlığa inat gülerken ağlacak oldum!

Çünkü ben; biraz hiç,biraz da piç oldum!

Sevilmeye muhtaç bir insan gibi..

tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o1_500.gif

tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o2_250.gif
tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o3_250.gif

tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o4_250.gif
tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o5_250.gif

tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o6_r1_250.gif
tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o7_250.gif

tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o8_250.gif
tumblr_m7zsbdeila1r2b4v9o9_250.gif

"Çünkü birlikte olacaksınız.” (Olacağız.)

tumblr_m8gb0kHr7j1ra5w87o1_500.jpg

Evet seni seviyorum.Çünkü ben senin gözlerindeki o farklı ışığı görebiliyorum.Tek ben görebiliyorum.Çünkü kimse sana benim gibi aşık bir gözle bakamaz.Kimse seni benim kadar sevemez.Sen benim vazgeçilmezimsin çünkü.İçtiğim su sensin.Sigaramın dumanı sensin.Sen benim yaşama sebebimsin.Ben her uyandığımda senin resmine bakıp her yeni güne seninle başlıyorum.Seninle devam ediyorum. Seninle bitiriyorum.Bi ses duysam sen mi geldin diye arkama bakıyorum ama sen yoksun.Ama olsun elbet birgün buluşacağız.İşte o zaman mesafeler olmayacak.Güvensizlik olmayacak.birbirimize sımsıkı bağlanmış olacağız.Ve bir o kadar da aşık.Yalnız başımayken senin şerefine kalkan kadehler artık senin kadehinle beraber aynı anda şerefimize kalkacak.Artık yalnız başıma okuduğum şiirleri senin gözlerine bakarak okuyacağım ve doya doya seni seviyorum diyebileceğim.Seninleyken yarınların bi önemi olmayacak.Her günümüz bir diğer günden güzel geçecek.Her gün biraz daha bağlanacağız birbirimize.Anın günün o dakikanın o saniyenin güzelliğini yaşayacağız.Gülümseyeceğiz beraber kahkahalar atacağız.Hiç ağlayıp mutsuz olmayacağız.mutsuzluk bize göre değil çünkü biz mutluluğu hak ediyoruz.Herkes bizim mutluluğumuzu görecek bu caddeler bu yollar bizim aşkımızı konuşacak yoldan geçen insanlar mutluluğumuzu kıskanacak.Bütün dünyamız aşkımız olacak.Yani benim dünyam sen olacaksın senin dünyan ben.bizim dünyamız mutluluk içinde olacak.İlkbahar gibi olacak.Çicekler açacak kelebekler geçecek gece çimlere uzanıp gökyüzündeki yıldızları sayacağız.Dolunayın ışığında uyuyacağız.Sabah güneşin doğuşunu izleyeceğiz.Ve BİR GÜN BULUŞACAĞIZ.

tumblr_m967v6o9oU1qeelkco1_500.jpg

Bir konuda fazla düşünürseniz hiçbir şey yapamazsınız.

tumblr_m8pfa2Pnqu1qeelkco1_500.jpg

Öyle ki;kendin bile fazla geliyor,nefesin bile yabancı..

tumblr_m7o69oTaBk1qeelkco1_500.jpg

Eskimiş bir kitabın arta kalan sayfaları gibiydi düşünceler..

Bazen eksik,bazen okunması güç..

tumblr_m7gjh8yphn1qeelkco1_500.jpg

Gözlerini kapatıp açtığında koca okyanusun ortasında buluyorsun kendini bazen.

tumblr_m6so01kt5b1qeelkco1_500.jpg

Uzun bir süre tepki vermezsin olan bitene.

Kelimeler,şarkılar,insanlar sessizdir. Duymazsın. Duymak istemezsin.

Sonra renkler yavaş yavaş koyulaşır. Siyah hakim olur gördüklerinin,duyduklarının hatta hissettiklerinin büyük bir kısmına.

Bu kez sesler fazladır. İnsanlar gelip geçiriyordur. Kelimeler avaz avaz bağırıyordur. Şarkılar kalabalıktır.

tumblr_m5m3sbRKTv1qfpnl0o1_500.gif

Çok uzakta birini sevdiğin zaman yaşadığın şehir canını acıtır. Hem de fazlasıyla.

tumblr_m53pqnWx3A1qeelkco1_500.jpg

Büyümek istemiyordum.

Çünkü büyüyünce gidiyorlar..

tumblr_m9vv1wM0LJ1qeelkco1_500.jpg

Kollarında bulduğum sıcaklığı,güveni ne zaman hatırlasam bir damla göz yaşını daha karıştırıyorum acılarıma.

tumblr_m9n86veZyM1qeelkco1_500.jpg

Sonbahar zaten ayrılığı getirmez mi..

Sonbahar hüzünlü değil mi?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri