Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_m637cp64NN1qc0o2po1_500.jpg

Sonra biri giriyor hayatına. Hiç ummadığın bir anda hiç ummadığın kadar fazla oluyor içinde. O kadar tanıdık o kadar fazla sen oluyor ki anlayamıyorsun nasıl hissettiğini. Çok garip çok tanıdık ama bir o kadar da farklı buluyorsun kendini. O kadar insan giriyor hayatına o kadar insan gidiyor. Ama öyle biri geliyor ki , tamam diyorsun işte ben seni beklemişim her an her saniye. Hayatın sadece standart şeyler arasında gidip gelirken bir anda tüm hayatın onun uyanışını sabırsızlıkla beklemek onunla uyumak gülüşünü kokusunu sarılmasını düşünmek oluyor. Birden bire sadece o oluyorsun. Sanki ondan öncesi yokmuş ve ondan sonrası hep O ‘ymuş gibi hissediyorsun. Ellerini istiyorsun en çok. Sarılmasını kokusunu. Ve diyorsun ki senin herşeyin olabilirim. Gecenin bir yarısı susadığında hiç itiraz etmeden su getirebilirim. Ya da acıktığında o saatte bile karnını şevkatle doyurabilirim. Ateşi olduğunda düşürmek için kıyafetlerle o soğuk suyun altına seninle girebilirim. Ufak tefek şeylerle çok büyük mutluluklar verebilirim. Üşüdüğünde ellerini cebime sokup seninle üşüyebilirim. Hep bunları geçiriyorsun kafandan. Daha önce şarjını bile doldurmadığın telefonu elinde sabırsızlıkla tutup ondan mesaj beklerken bulursun kendini. Bir anda herşeyin olur o. Karnındaki kelebekler,yüzündeki şapşal gülümseme,uyurken sarıldığın yastık,attığın adım,o parmak uçlarından yüzüne doğru giden karıncalı heyecan hissi. Herşeyin olur .. İşte bazen biri gelir ve hiçkimsenin dokunamadığı yerlere dokunur içinde. İşte bazen biri gelir ve sana ; Sarılmanın ,güvenmenin, huzurun nasıl hissettirdiğini anlatır. İşte bazen biri gelir senin yapmak istediğin herşey,gitmek istediğin heryer olur. Biri gelir nefesin olur.. Bilirsin işte.. Onsuz yapamazsın…

[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]ımmmm

sevdiğim insan hayalim geleceğimm

tumblr_m5k3r1Eeo41r2n7uko1_500.jpg

“Sen benim yerimde olsaydın,
Ben senin kollarında uyurdum.”

tumblr_m5e3vuXaon1r2n7uko1_500.jpg

Sarılmak istediğin zaman sarıl bana. Hani belki bir ihtimal yarın olmayabilirim.

tumblr_m5k7npO2ov1r1k2mqo1_500.png

:)
bizde senınle beraber harcayalımm sevdiğimmm :)
[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]​

tumblr_m58pqbSTPq1r2n7uko1_500.png

Yanımda ol istedim bu sabah, belki beraber güneşin doğuşunu izlerdik elimizde kırmızı bir şarapla.

tumblr_m4mo50fbgk1r2n7uko1_500.gif

Açıkçası, eğer aptal gibi görünmeyi göze alamıyorsan aşık olmayı hak etmiyorsundu

tumblr_m4mnvmmWlH1r2n7uko1_500.gif

Belki de güzel bir günün ortasında dans ederiz.

tumblr_m7471feSoZ1ra0nuwo1_500.gif

Belkide istediğim sadece budur. Sen yanımdayken, başımı göğsüne koymuşken, bana sarılmışken uyandığım bir gün

tumblr_m3ibrqeWKt1qmqm8ao2_500.gif

Ben aşığım değmeyin dostlar Bugünde bizim için akmasın trafik Benim için ağlamasın hiçbir çocuk Günü geldi ama ödemiycem kiramı Borçlarımı ödemiycem Bu gün ne olduysa oldu seni sevdiğimi anladım mudanya bile güzel gözüktü gözüme,bizim gözüktü…

tumblr_m7mqydUt7J1r6osvno1_500.png

Güneş doğduğunda hafif mayışmış halinle gözlerini açıp sımsıkı sarılıp “günaydın sevgilim” diyerek dudaklarıma buse kondurduğun o an sana yeniden aşık oluyorum. Sonrasında sımsıkı sarılarak tekrar uyuyoruz ya o da en huzurlu uyuduğum anlardan.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri