Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_lwinnokXwx1qkfdnao1_500.jpg

Saatlerce elini tutmak var, geçen her saniyede nefesini hissetmek var. Avucunun içindeki terde huzur bulmak var.Birşeyler herzaman engel.Yazdığın mesajlar azalacak, gittiğimiz filmler azalacak,en sonunda kokun gidecek,ellerin gidecek. Sesin gidecek kulağımdan. Git gide uzaklaşacaklar.Birer birer.Teker teker.Gülümseyişin gidecek sonra.Ben o gülümseyişini göremeden ne yapacağım?Bir gün ellerim avucunun içinde olmayacak.Bir şeyler her zaman engel. Zaman engel. Çünkü sevgilim, zaman durmayacak. Günler geçecek, gülüşün gidecek hepsi ama hepsi,bitip gidecek. Ve ben zamanı tutamayacağım. Sevgini tutamayacağım.En kötüsünü yaşayacağız: “o kadar şey yaşamamış gibi davranmak,iki yabancı olmak.” O yüzden, sen bana gülümserken, başım omzundayken dursun zaman. Çünkü ben,seni özlemekten çok korkuyorum.

tumblr_mdlx7zW7g71rbad26o1_500.gif

Özlemek.. Bambaşka bir duygu bu. Her şeyi silebiliyorsun. Unutuyorsun. Kim olursa olsun ne olursa olsun her şey geçiyor. Ama sonra birden aklına biri geliyor. İlk başta bir şeyler bir şey hissetmiyorsun. Sonra tam göğüs kafesinin ortasında bir yumru beliriyor. İşte o yumru senin özlemin oluyor.
Birden özlediğini fark ediyorsun. Telefonuna bakıyorsun mesela. Ya da sadece birkaç saniyeliğine gözlerini kapatıyorsun. Her şey geliyor gözlerinin önüne, her anınız. Gözyaşların dökülüyor ama nafile, bir şeyler geçiyor senin önüne. Adı gurur olan pislik bir şey. Kızıyorsun kendine gururuna sövüyorsun. Ve sessizce özlemeye devam ediyorsun. Sessizce.

Her gönül BiRTEK sevgiliye dönüktür aslında...
Lakin KIBLESi yanlıştır...
Bulduğunu sandığı şey gerçekte aradığı değildir...
Kimisi gül yüzlü bir güzele MEFTUN,
Kimisi bir CEYLAN bakışlıya mecnundur...

Bazısı dünyaya kanmış,

Bazısı MALA mülke aldanmıştır...
Oysa her biri aslında bir SEVGİLİ tarafından sınanmıştır...!

Hz.Mevlana

556732_380795995345363_1545353867_n.jpg

Biraz sevmek diye bir şey yok.
Ya öleceksin aşkından, ya da vazgeçeceksin..

- Suskunlar

tumblr_mdlx7zW7g71rbad26o1_500.gif

Özlemek.. Bambaşka bir duygu bu. Her şeyi silebiliyorsun. Unutuyorsun. Kim olursa olsun ne olursa olsun her şey geçiyor. Ama sonra birden aklına biri geliyor. İlk başta bir şeyler bir şey hissetmiyorsun. Sonra tam göğüs kafesinin ortasında bir yumru beliriyor. İşte o yumru senin özlemin oluyor.
Birden özlediğini fark ediyorsun. Telefonuna bakıyorsun mesela. Ya da sadece birkaç saniyeliğine gözlerini kapatıyorsun. Her şey geliyor gözlerinin önüne, her anınız. Gözyaşların dökülüyor ama nafile, bir şeyler geçiyor senin önüne. Adı gurur olan pislik bir şey. Kızıyorsun kendine gururuna sövüyorsun. Ve sessizce özlemeye devam ediyorsun. Sessizce.

+ :cy(19):

tumblr_mbql6eotQT1rnigc2o1_500.gif

iyi olamıyorum, mutlu olamıyorum, ne olucak onuda bilmiyorum, ben hiç bir şeyyy bilmiyorum.

Mutluluk,galiba mutsuzluğa alışma hali. Kardeşim, biz bu dünyada mutsuz olacağız,bu kesin. Çünkü bizi mutsuz edecek birileri çıkacak;sen ne yapmaya çalışırsan çalış, buna engel olamayacaksın.’dediğin zaman,tamamdır. Bence, mutluluk bu.

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] :)

tumblr_mf4b4oHLw41rebyxvo1_500.jpg

Baksana, sana hiç gözyaşı hediye ettiler mi?

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION]
Ben unutuğun herşeyi her gün hatırladım,
Niye mi yazıyorum? Her şey ölür satır kalır.
Aylar önce kaybettiğim beni göremiyorum.
Yakında mı?
Eminim bir deste gülle şu an kapındadır, sevgilin!

Ve artık kestirmek güç yarınların rengini.
Aynalarda gördüğüm ben sanki ben değil bi başkası.
Sen bi başkasına ilaç mısın?
Öyleyse sil at kızım, her şeyi tek seferde.

Bunlar kalbine giden yoldaki ekseferler.
Her gece aynı şeyler, bi fırt daha çek yeter!
Ben bi yerden kazanırken bi yerden eksilen ben.

Arkamda bıraktığım onlarca sigaramın
Toprağı olmuş küllüğüm ve bir de güldüğün bi fotoğraf...
Belki bakıp sövdüğüm ve belki bakıp öldüğüm bi kaç tebessüm.

tumblr_mfem9aEbJq1rl5qfao1_500.gif

Günlerim hep özlemek ve beklemekle geçiyor. Bekliyorum, gelmeni bekliyorum, sesini bekliyorum. Sadece bekliyor ve vakit buldukça özlüyorum. Bugünlerin bitmesini bekliyorum, yarınlardan korkuyorum ama bir o kadar da özlem içindeyim. Belki bir gün çıkar gelir, elimi tutarsın diye bekliyorum.

Susma, Susuyorum sözlerine. Damla damla ak gözlerime. Üzülme, Üzülüyorum kederine Uzanamıyorum ellerine. Gitme, Gidiyorum ben geçmişe Anılarımızı tek tek silmeye. Gelme, Geliyorum diyemem ki geleceğine Dönemem istesem de eskiye. Ağlama, Gelemem göz yaşlarını silmeye Bak ağlamıyorum artık bende Çünkü sensiz kavuşamaz dudaklarım tebessüme.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri