Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_mc78mf1biB1qkrvqjo1_500.jpg

Olmuyor değil mi.. Ne yaptığını merak ediyorsunuz. Nerede olduğunu ne yaptığını deli gibi merak ediyorsunuz. Yüzü, gülüşü, susuşu aklınızdan gitmiyor. İçtiğiniz kahve geliyor aklınıza gittiğiniz film, tartıştığınız konu.. olmuyor değil mi, sesini özlüyorsunuz kiminin gözleri ona benziyor kiminin elleri.. üşümüşlük hissi içinizi kaplıyor, gitmiyor, donuyor. Zaman zaman karnınızdan kalbinize yürüyen bir ağrı hissediyorsunuz.. ve o kahrolası sorular.. acaba hayatında biri mi var.. kimseyi öptü mü, sarıldı mı, daha da acısı.. beni unuttu mu ? bu size de oluyor değil mi.. ve aslında olmuyor değil mi.. onsuz olmuyor…

tumblr_ma7b7nBpcy1qkwfhyo1_500.jpg

İnsan en çok kendinden kaçıyor. Uzaklara, çok uzaklara… Ve yine en çok kendini arıyor başka insanlarda.

tumblr_mdaf7r2GmS1r2n7uko1_500.gif

Hani o gök gürültülü günde sana korkuyorum demiştim sende dayanamamıştın da beraber uyumuştuk ya .Bir daha hiç o kadar yakın olamadık hatta o gün korkmadığımı sadece yanımda uyu diye öyle yaptığımı söyleyecek kadar yakın olamadık.

tumblr_mckt93mRNJ1r2n7uko1_500.jpg

“Eğer birgün seninle karşılasacağımız söyleseydi birileri, hatasız beklerdim seni."

tumblr_mbcdblBy4C1qhuq3ao1_500.jpg

Omuzuna küçük bir öpücük kondurmalıydı adam.
Bu şekilde kadın, aitlik hissini iliklerine kadar tadabilirdi.
Aniden, usulca arkasından yaklaşıp korkutmadan dolamalıydı ellerini beline.
Aşk; kelimelerden ibaret değildi neticede…

Olmuyor değil mi.. Ne yaptığını merak ediyorsunuz. Nerede olduğunu ne yaptığını deli gibi merak ediyorsunuz. Yüzü, gülüşü, susuşu aklınızdan gitmiyor. İçtiğiniz kahve geliyor aklınıza gittiğiniz film, tartıştığınız konu.. olmuyor değil mi, sesini özlüyorsunuz kiminin gözleri ona benziyor kiminin elleri.. üşümüşlük hissi içinizi kaplıyor, gitmiyor, donuyor. Zaman zaman karnınızdan kalbinize yürüyen bir ağrı hissediyorsunuz.. ve o kahrolası sorular.. acaba hayatında biri mi var.. kimseyi öptü mü, sarıldı mı, daha da acısı.. beni unuttu mu ? bu size de oluyor değil mi.. ve aslında olmuyor değil mi.. onsuz olmuyor…

tumblr_m9fn04XIGZ1r2pcq1o1_500.jpg

sen uzun yoldan kahramanları öldürüyorsun,
ben kısa yoldan seni seviyorum.

tumblr_m632oiorZi1r95vdfo1_400.jpg

Herkes mutlu olacak diye bir kural yok,

bizde mutsuz olalım.

ben senle mutsuzluğada varım.

tumblr_m5wwl34uTF1rqb95ao1_500.jpg

Sana bağlanmak da nereden çıktı?
Altı üstü sensiz yapamıyorum, bir saniye bile aklımdan çıkmıyorsun… Sadece hep seni düşünüyorum, özlüyorum da, merak ediyorum anlıyor musun?
Bağlanmak da ne demek, benimki kördüğüm…

Sonra biri giriyor hayatına. Hiç ummadığın bir anda hiç ummadığın kadar fazla oluyor içinde. O kadar tanıdık o kadar fazla sen oluyor ki anlayamıyorsun nasıl hissettiğini. Çok garip çok tanıdık ama bir o kadar da farklı buluyorsun kendini. O kadar insan giriyor hayatına o kadar insan gidiyor. Ama öyle biri geliyor ki , tamam diyorsun işte ben seni beklemişim her an her saniye. Hayatın sadece standart şeyler arasında gidip gelirken bir anda tüm hayatın onun uyanışını sabırsızlıkla beklemek onunla uyumak gülüşünü kokusunu sarılmasını düşünmek oluyor. Birden bire sadece o oluyorsun. Sanki ondan öncesi yokmuş ve ondan sonrası hep O ‘ymuş gibi hissediyorsun. Ellerini istiyorsun en çok. Sarılmasını kokusunu. Ve diyorsun ki senin herşeyin olabilirim. Gecenin bir yarısı susadığında hiç itiraz etmeden su getirebilirim. Ya da acıktığında o saatte bile karnını şevkatle doyurabilirim. Ateşi olduğunda düşürmek için kıyafetlerle o soğuk suyun altına seninle girebilirim. Ufak tefek şeylerle çok büyük mutluluklar verebilirim. Üşüdüğünde ellerini cebime sokup seninle üşüyebilirim. Hep bunları geçiriyorsun kafandan. Daha önce şarjını bile doldurmadığın telefonu elinde sabırsızlıkla tutup ondan mesaj beklerken bulursun kendini. Bir anda herşeyin olur o. Karnındaki kelebekler,yüzündeki şapşal gülümseme,uyurken sarıldığın yastık,attığın adım,o parmak uçlarından yüzüne doğru giden karıncalı heyecan hissi. Herşeyin olur .. İşte bazen biri gelir ve hiçkimsenin dokunamadığı yerlere dokunur içinde. İşte bazen biri gelir ve sana ; Sarılmanın ,güvenmenin, huzurun nasıl hissettirdiğini anlatır. İşte bazen biri gelir senin yapmak istediğin herşey,gitmek istediğin heryer olur. Biri gelir nefesin olur.. Bilirsin işte.. Onsuz yapamazsın…

[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]ımmmm

sevdiğim insan hayalim geleceğimm

tumblr_m5m8d0DUMC1rv1u8io1_500.jpg

Çok solcu tanıdım ama, hiçbiri seninki kadar
kalıcı devrim yapmadı solumda…

tumblr_lxyrtvLwmF1qd4q01o1_400.jpg

Tutsak olacağım yer kalbinse eğer, özgürlüğün canı cehenneme.

tumblr_m5x0fqAvOx1qfpnl0o1_500.gif

aşk her acıya göğüs gerip gideni hala sevebilmektir… Aşk belki de imkansızlığın dudaklarına mıhlanmış tek kelimedir Ya da cümlelerin namlusundan, yüreğine saplanan kanlı bir gözyaşıdır. “Belki de sensiz aşk; Ayrılığına göğüs gerip, bir yudum gülüşünle hiç gitmemecesine seni yaşayabilmektir…” “Belki de sensiz hayat; Ölümün önsözünde birkaç cümlelik olsa da, mutluluğa senin adını yazabilmektir…..”

tumblr_m4o8qxN3jf1rtoosfo1_500.jpg

AŞK YEMİNİ

Paige : Yaşamanı sevmeye yardım edeceğime sana hep sevgiyle sarılacağıma ve aşkın gerektirdiği sabrı göstereceğime yemin ederim. Sözler gerektiğin de konuşmaya ve gerekmediğinde sessiz kalmaya. Ve kırmızı kadife pastada anlaşamamayı kabul etmeye. Ve yüreğinin sıcaklığıyla yaşayıp ona hep yuvam bilmeye.

Leo : Seni şiddetle sevmeye yemin ederim. Bütün hallerini şu andan sonsuza kadar bunun ömür boyu sürecek bir aşk olacağını unutmamaya söz veriyorum. Ve ruhumun en derin yerinde daima bileceğim ki bizi hangi engeller ayırırsa ayırsın her zaman birbirimizi tekrar bulucaz.

tumblr_lw1ix3Zexr1qdsu33o1_500.jpg

Yeni başlangıçlar güzeldir. İnsanın bazen silkelenip kendine gelmesi ve hayatın ona karşı yaptığı tüm hamlelere inat, dik durup gülümsemeye devam etmesi gerekir. Bir gülümsemenin hayatımızda hangi kapıları açabileceğini kimse bilemez. Bu yüzden gülümsemek güzeldir.

Hepsine bakamadim telden girdiğim için ama ilk fırsatta bakacağım.Bunlara bayildim şimdilik cik harika bir konu bu ellerine sağlık :) :love3: +

tumblr_mbcdblBy4C1qhuq3ao1_500.jpg

Omuzuna küçük bir öpücük kondurmalıydı adam.
Bu şekilde kadın, aitlik hissini iliklerine kadar tadabilirdi.
Aniden, usulca arkasından yaklaşıp korkutmadan dolamalıydı ellerini beline.
Aşk; kelimelerden ibaret değildi neticede…

tumblr_m9fn04XIGZ1r2pcq1o1_500.jpg

sen uzun yoldan kahramanları öldürüyorsun,
ben kısa yoldan seni seviyorum.

tumblr_m632oiorZi1r95vdfo1_400.jpg

Herkes mutlu olacak diye bir kural yok,

bizde mutsuz olalım.

ben senle mutsuzluğada varım.

tumblr_m5wwl34uTF1rqb95ao1_500.jpg

Sana bağlanmak da nereden çıktı?
Altı üstü sensiz yapamıyorum, bir saniye bile aklımdan çıkmıyorsun… Sadece hep seni düşünüyorum, özlüyorum da, merak ediyorum anlıyor musun?
Bağlanmak da ne demek, benimki kördüğüm…

Sonra biri giriyor hayatına. Hiç ummadığın bir anda hiç ummadığın kadar fazla oluyor içinde. O kadar tanıdık o kadar fazla sen oluyor ki anlayamıyorsun nasıl hissettiğini. Çok garip çok tanıdık ama bir o kadar da farklı buluyorsun kendini. O kadar insan giriyor hayatına o kadar insan gidiyor. Ama öyle biri geliyor ki , tamam diyorsun işte ben seni beklemişim her an her saniye. Hayatın sadece standart şeyler arasında gidip gelirken bir anda tüm hayatın onun uyanışını sabırsızlıkla beklemek onunla uyumak gülüşünü kokusunu sarılmasını düşünmek oluyor. Birden bire sadece o oluyorsun. Sanki ondan öncesi yokmuş ve ondan sonrası hep O ‘ymuş gibi hissediyorsun. Ellerini istiyorsun en çok. Sarılmasını kokusunu. Ve diyorsun ki senin herşeyin olabilirim. Gecenin bir yarısı susadığında hiç itiraz etmeden su getirebilirim. Ya da acıktığında o saatte bile karnını şevkatle doyurabilirim. Ateşi olduğunda düşürmek için kıyafetlerle o soğuk suyun altına seninle girebilirim. Ufak tefek şeylerle çok büyük mutluluklar verebilirim. Üşüdüğünde ellerini cebime sokup seninle üşüyebilirim. Hep bunları geçiriyorsun kafandan. Daha önce şarjını bile doldurmadığın telefonu elinde sabırsızlıkla tutup ondan mesaj beklerken bulursun kendini. Bir anda herşeyin olur o. Karnındaki kelebekler,yüzündeki şapşal gülümseme,uyurken sarıldığın yastık,attığın adım,o parmak uçlarından yüzüne doğru giden karıncalı heyecan hissi. Herşeyin olur .. İşte bazen biri gelir ve hiçkimsenin dokunamadığı yerlere dokunur içinde. İşte bazen biri gelir ve sana ; Sarılmanın ,güvenmenin, huzurun nasıl hissettirdiğini anlatır. İşte bazen biri gelir senin yapmak istediğin herşey,gitmek istediğin heryer olur. Biri gelir nefesin olur.. Bilirsin işte.. Onsuz yapamazsın…

[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]ımmmm

sevdiğim insan hayalim geleceğimm

tumblr_m5m8d0DUMC1rv1u8io1_500.jpg

Çok solcu tanıdım ama, hiçbiri seninki kadar
kalıcı devrim yapmadı solumda…

tumblr_lxyrtvLwmF1qd4q01o1_400.jpg

Tutsak olacağım yer kalbinse eğer, özgürlüğün canı cehenneme.

tumblr_m5x0fqAvOx1qfpnl0o1_500.gif

aşk her acıya göğüs gerip gideni hala sevebilmektir… Aşk belki de imkansızlığın dudaklarına mıhlanmış tek kelimedir Ya da cümlelerin namlusundan, yüreğine saplanan kanlı bir gözyaşıdır. “Belki de sensiz aşk; Ayrılığına göğüs gerip, bir yudum gülüşünle hiç gitmemecesine seni yaşayabilmektir…” “Belki de sensiz hayat; Ölümün önsözünde birkaç cümlelik olsa da, mutluluğa senin adını yazabilmektir…..”

tumblr_m4o8qxN3jf1rtoosfo1_500.jpg

AŞK YEMİNİ

Paige : Yaşamanı sevmeye yardım edeceğime sana hep sevgiyle sarılacağıma ve aşkın gerektirdiği sabrı göstereceğime yemin ederim. Sözler gerektiğin de konuşmaya ve gerekmediğinde sessiz kalmaya. Ve kırmızı kadife pastada anlaşamamayı kabul etmeye. Ve yüreğinin sıcaklığıyla yaşayıp ona hep yuvam bilmeye.

Leo : Seni şiddetle sevmeye yemin ederim. Bütün hallerini şu andan sonsuza kadar bunun ömür boyu sürecek bir aşk olacağını unutmamaya söz veriyorum. Ve ruhumun en derin yerinde daima bileceğim ki bizi hangi engeller ayırırsa ayırsın her zaman birbirimizi tekrar bulucaz.

tumblr_lw1ix3Zexr1qdsu33o1_500.jpg

Yeni başlangıçlar güzeldir. İnsanın bazen silkelenip kendine gelmesi ve hayatın ona karşı yaptığı tüm hamlelere inat, dik durup gülümsemeye devam etmesi gerekir. Bir gülümsemenin hayatımızda hangi kapıları açabileceğini kimse bilemez. Bu yüzden gülümsemek güzeldir.

Hepsine bakamadim telden girdiğim için ama ilk fırsatta bakacağım.Bunlara bayildim şimdilik, cok harika bir konu bu ellerine sağlık :) :love3: +

Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun birine, gün gelir hatır bile soramazsın..."

tumblr_lw239gHesK1qezjdpo1_250.gif

tumblr_lw239gHesK1qezjdpo2_250.gif

“Öylece yok olup gideceklerini bildiğin hâlde, duygularına nasıl güvenebilirsin?”

tumblr_m3q9b1D7CR1qch80ro1_500.jpg

Hangi ilaç iyi gelir yürek yarasına, Hangi merhem tüm kırılmışlıklarını onarır, Hangi silgiler siler söz sıyrıklarını? Özlemenin şifası var mıdır? Ya hasretin? İyileştiren sevgilere ihtiyacı var insanın, Özellikle de şimdi, bu yaşlarda. Seni tüm zaaflarınla, hatalarınla kabul eden, Tüm korkularınla bilen, Hesapsızca ve sorgusuz, Şartsız ve koşulsuz, Bencilce olmayan? Benim’den önce senin olan, Onaylamasa da kabul eden bir yumuşaklıkta, Kalbinin içi kadar bir uzaklıkta, Sonuçta değil süreçte iyi gelen, İyileştiren sevgilere ihtiyacı var insanın. Düşüncesi bile gülümseten, Omuzlarındaki tüm yüklerinden seni azad eden, Keder değil yaşama sevinci veren, Tüm yaralarını kendi bile fark etmeden saran, İyileştiren, iyi gelen sevgilere ihtiyacı var insanın. Beklentileriyle yormayan, fazla soru sormayan, Yanında sen gibi sen olduğun, Tüm yanlış bildiklerini unuttuğun, Hiçbir hesap yapmadığın, yapamadığın, İyi gelen, iyileştiren sevgilere ihtiyacı var insanın. Seni kalıplar içine sıkıştırmayan, Tüm kayıp taraflarını bakışlarıyla bulduran, En beceriksiz taraflarını, Sevimli bir çocuğun yaramazlığı gibi görüp, seni sevmeye daha da sarılan, İyileştiren, iyi gelen sevgilere ihtiyacı var insanın.​

"Ne kadar sevdin?" diye soruyorlar bazen...
Hep aynı cevabı veriyorum;
Hak etmediği kadar

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri