Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_ly8vq1spLR1qcll4vo1_500.gif

Sen konuşurdun; ben senin yüzünün her ayrıntısını incelerdim. Zihnimin her köşesine yerleşirdi tebessümün :)

tumblr_ltfosp5X1k1r5n17do1_500.jpg

Konuşmak istiyorum,söylemek istiyorum her şeyi,her hissettiğimi,her duyduğumu,her gördüğümü ama biliyorum ki söylersem içimde olanları biliyorum ki hiçbir şey eskisi gibi olamayacak,bilmediğim bir puzzle parçası gibi olacak her şey elimde kalacak parçaları birleştiremeyeceğim..Zaten her şey darmadağınık değil mi hayatımda ne gerek var ki daha beter yapmaya..

383831_322185354458774_159015840775727_1380005_174827977_n.jpg

Ben sana sıkılmadan hergün her dakika bakabilirim. Elini,tenini,kokunu her saat her dakika hissedebilirim.. Hemde hiç sıkılmadan. Ben senden başkasını istemem sadece sen ol isterim. Senin gülüşün sıcaklığın herşeye yeter. Varlığın bile bana yetiyo yanımda olmasanda. Kısacası uzatmadan söylemek istediğim şey; seni çok seviyorum.

383831_322185354458774_159015840775727_1380005_174827977_n.jpg

Ben sana sıkılmadan hergün her dakika bakabilirim. Elini,tenini,kokunu her saat her dakika hissedebilirim.. Hemde hiç sıkılmadan. Ben senden başkasını istemem sadece sen ol isterim. Senin gülüşün sıcaklığın herşeye yeter. Varlığın bile bana yetiyo yanımda olmasanda. Kısacası uzatmadan söylemek istediğim şey; seni çok seviyorum.

sagol tatlım güzeldi buda :)

tumblr_ly1vodZI951qfdf3go1_500.jpg

“Ve biraz utanıyorum; ismini yazamıyorum sayfalara.”
Mektuplarım kayıp benim..
Hikayelerim yarım

tumblr_lxfss4Kt4o1qfd24do1_400.png

Davetiyeler, odalar ve localar iki kişilik. Ya tek gidersin bi koltukta ya biletler; iki kişilik. Ya tek kişiliktir bi yatak ya yalnız yatılmaz; iki kişilik. Ya tek taraflıdır bi aşk O da severse; iki kişilik. Başka kaç kişiyi seversen sev bir sevda yalnız iki kişilik. Hele baş başa bi akşamda masalar hep iki kişilik Peki sen kimsin dediler bana dedim üçüncü tekil kişilik. Peki dostluk var mı dünyada ? Dedim dünya iki kişilik. Çocuktuk çoktuk oysa çok üzgünüm şimdilik.

tumblr_lymgbjiKHZ1qmwmf0o1_500.jpg

+ Seni seviyorum, inan bana.

- Beni sevdiğine dair kanıt göster.

+ Kanıt inancı öldürür. Eğer kanıt gösterirsem seni sevdiğimi bilirsin. Ben “seni sevdiğimi bilmeni” değil, “seni sevdiğime inanmanı” istiyorum.

- Neden ?

+ Çünkü bilmek beyinle, inanmak kalple yapılan iştir. Ve ben, kalbini beynine tercih ederim.

tumblr_lwmiivMxST1r2pcq1o1_400.jpg

Mesela gel ve beraber bu kadar masum olalım. bembeyaz bir aşkımız olsun tertemiz, gökyüzü kadar sonsuz bulutlar kadar güzel olsun.

tumblr_lympz1HnPm1qmgorzo1_500.jpg

-Hissediyor musun?

+Neyi?

-Kalp atışlarımı?

+Seni her düşündüğümde göğüs kafesimde hissediyorum zaten.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri