Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_lxlh3aTZn21r6ay6yo1_500.jpg

Çığlıklarımı duysaydın, dakika durmaz atlardın boynuma. Duymadın, bende sustum..

tumblr_lx13wsTVc41qhzywmo1_500.jpg

Kadın: Eski sevgilinden neden ayrıldın?

Adam:
Birine bağlanmak için fazla gencim.

Kadın: Onu hiç özlemiyor musun peki?

Adam:
Bazen aklıma geliyor, dudağımda hafif bir gülümseme oluyor. Düşüncelere dalıyorum. Sonra bir sigara yakıyorum, her şey düzeliyor. Peki sen eski sevgilini özlüyor musun?

Kadın: Onu özlemekten bir an olsun vazgeçmedim. Gülüşünü hala hatırlıyorum. Kokusu, sesi zihnimin bir köşesinde saklı hala. Onun adını duyduğumda kalbim acıyor. İnsan nefes alırken acı hisseder mi hiç? Ben hissediyorum işte.

Adam:
Üzülme. Bir gün bunları unutacaksın ve tüm olanları gülerek hatırlayacaksın. Birinden vazgeçmesini öğrenmelisin. Yoksa canın çok yanar.

Kadın: Birinden kolayca vazgeçmeyi nasıl öğrendin?

Adam:
Hayat bir şekilde vazgeçmeyi öğretiyor insana. Hem hayat bazılarına mutsuz olmakla, duygusuz olmak arasında tercih hakkı tanır, daha fazlasını değil.

- En kötüsü ne biliyor musun,
O haksız olduğu halde, senin O’nu özlemen.

+ Asıl ‘en kötüsü’ ne biliyor musun,
Varlığının her şeye sinmiş olması…
“Bir şeye ihtiyacın var mı?” dediğinde “Sana.” diyememen

tumblr_lxl3moUOgR1r4zrjdo1_500.jpg

Ben bir kızım; Sen senin için ağladığımı sandığın zamanlarda aslında bizzat kendime ağlarım. Sen bana geldiğinde sende kimsenin göremediğini gördüğüm için sana kucak açarım. Sen beni kendine aşık etmek için klişe lafları birbiri ardına sıralarken, peşimden koşarken seni mutlulukla izlerim. Çünkü bilirim, neticede sonu sadece bir hoşçakaldır. Sen beni üzersin ve ben ağlarım. Belki de yalvarırım. Ama bu sana değil, kendime yeniden gelebilme çabamdır. Ben ağlarım, çok ağlarım, hatta hep ağlarım. Ama aşkı senden çok daha iyi bilirim ve bu yüzden en çok ben ağlarım. Sen gülersin dışından, ben senin taa içini görürüm. Bu yüzden arkadaşlarıma seni anlatırım, konuştukça büyürsün içimde. Aynı zamanda da yok olursun. Ve sen günün birinde bana haksızlık ettiğini düşünüp geri geldiğinde, ben gerçekten gülümsüyor olurum..

tumblr_lxp4nnA2lv1qc4bmlo1_500.jpg

Hayatta önemli olan nedir ? sevmek ya da sevilmek mi ?

- Bir kuşa sormak bence,senin için önemlisi sol kanat mı sağ kanat mı

tumblr_lxg92ccpcg1qkrq39o1_500.jpg

Ve sana sarıldığında, O’nun kalbinin atışını kendi vücudunda hissedersin.
istediğimtamolarakbu.

tumblr_lxum171iWs1r8g5lwo1_500.jpg

Ruhum tamamen ona teslimdi sanki.Ondan başka bir şey düşünemiyordum.Tek istediğim her zaman her anıma şahitlik etmesi ve “seni seviyorum” deyişinden hiçbir zaman vazgeçmemesiydi..

tumblr_luruftGMkq1qhtanvo1_500.jpg

Yaktığın her sigarada beni hatırlayacaksın..

-Ve sigara değil seni benim hayalim öldürecek…

tumblr_lxykuvV87A1qk8qg4o1_500.jpg

Seni uzaktan seviyorum.Yaklaşmadan, anlatmadan, anlaşılmadan.Ben seni beklentisiz seviyorum.Hiçbir şey ummadan, talepte bulunmadan, hayal bile kurmadan.Kendi içimde sakladığım sessiz sedasız bir sır bu.Ben belki senden çok bu sırrı seviyorum.

tumblr_lr84erjjLN1qhzywmo1_500.gif

Sarılmak neden güzeldir bilir misin? Çünkü sarılmak güven verir insana, hiç olmadığı kadar huzurlu ve mutlu hisseder kendini..

tumblr_lv9tluOA0G1qkdk74o1_500.jpg

İnsan bazen yanında sadece biri olsun ister… Sadece biri…
Sessizliğine ortak edebileceğin.. Konuştuğunda seni anladığını hissettiğin.. Sırtını sıvazlamasını istediğin biri olmalı bazen..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri