Cinler Hakkında Sorularınız

---> Cinler Hakkında Sorularınız

InnoCence

Allah rızası için iki yada dört rekat namaz kılıp

Sübhanallah 99 kere

Ya Allah 99

elhamdülillah 99

Lailahe İllallah 99 kere dedikten sonra 100 ` e bağlarken Lailahe İllallah, Muhammeden Resulullah deyiniz.

sonra gözlerinizi kapatın abdestli şekilde yeşil beyaz giyinmeye özen gösterin ve durumunuzu içinizden söyleyin sıkıntınızı gözlerinizi açmayın bu durumunuzu içinizde olan sıkıntı gecene kadar sürdürün her ne olursa olsun açmayın gözlerinizi. içiniz sıkıla bilir yada biri gelmiş hissi doğsa bile korkmayınız. ürkmeyiniz.

sıkıtınız hafifliycek sonra yavaşca gözlerinizi açıp ilk önce sağ tarafa sonra sol tarafa sonra öne arkaya ve yukarı Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil-aliyyil-azîm deyip allahu ekber deyip yere bakınız. ardından fatiha ayetel kürsi ve nas felak surelerini okuyup sağ sol öne arkaya yukarı ve aşağı hafifce tükürün... ardından
"Yâ Hayyu, yâ Kayyûm bi rahmetike esteğîsu” deyiniz

bunu gece yapınız

Sabah Namazından sonra bir okunmuş su ile yerler hariç evinizde olan oda duvarlara kapı aralarına sıkın yada ıslak bezle silin serpiştirin.

bulundunuz yer köy eviyse evin etrafına suyu serpiştiriniz ama yere dökmeyiniz.

apartman ise kimseye belli etmeden abdesli yapın bunları yanlız.

aparmanın duvarlarına ve her kapıya özelikle giriş kapısına serpiştirin bunları yaptıktan sonra durumunuzda bir deişiklik oluyormu bakalım. inşallah vesile olurum

okunmuş su dua okuyup hafifce tükürmekle oluyor bardakta olan suyu temız kovaya dokup ilave suda takviye ede bilirsiniz bunları kimse bilmesin.

not bunları yaparken sürekli bildiğiniz duları okuyup kesinlikle kapalı olmalısınız bunları yapaken açık giyinmeyiniz.

"Yâ Hayyu, yâ Kayyûm bi rahmetike esteğîsu” deyiniz. **** bunu sürekli deyin.

umarım allahın izniyle durumunuz düzelir. allah ol derse olu verir hüküm allahın.

Benim de bir sorum var izninizle
Hani derler hep karanlıkta dışarı su atmayın cin musallat olur falan doğru mudur bunlar ?
Hoşgeldiniz bu arada :)

ashli hoş hoş gördük evet sıcak su vs yada çocuklarının bezlerini atmayınız gece bazı gerçekleri su yüzüne çıkarıyor ondan dolayı dikkatli olmak gerek. kül ateş vs üzerlerine düşe bilir ondan dolayı canınızı sıka bilir

kusura bakmayın ama söylediklerinizi yapamadım çünkü dün bu konuyu konustugumdan beri ağırlık çöktü gözlerimi açamadim çok rahatsız oldum.
bu işlemleri anacak hafta sonu yapabilirim ışten dolayı. teşekkürler

Cin herkese ve herşeye cevap verdin meslek ne senin hafız felanmısın ¿

Ayrica bana çok kizmiş olmali . dün yatsı namazından sonra reel olarak kendini göstermeye çalıştı ama ben öncü davrandim dua ile. + üzerimde bulunan yogunluk artmış durumda lütfen sizde ağırlıklarınızi üzerimden çekin. Patlamak üzereyim :(

Ben tr deuken bahcemize cay suyu dokuyorum. Annem yakalarsa kiziyorda caktirmadan yapiyorum. Birde sofrabezini cirpiyorum :(

Bizim ev cok karisik :) hem ziyaretciler var hemde uc harfliler :)
Ziyaretciler bir cok konuda uyardi digerleri ne yapti bilmiyorum.

Gece yarisi Su aciliyor annemde uyardi Su acilirsa kapatmayin bi muddet abdest aliyorlarmis. Islak ayak izleri oluyormus (gormus). Aslinda cok ornekleri varda ben hic denk gelmedim. Sadece bir seferinde elimi cesmeye uzattim cesme akmaya basladi.

Bizim ev korku filimlerdeki ev gibi. Iyiler kotuler savasiyor ama benim ruhum duymuyor. :)
Bu konular uzerine pek durmadigim icin sanirim ruhum duymuyor duysunda istemem :) Boyle iyiyim

karabasan : gece geç saatte 6 7 tabak yemek yiyip direk uyuyun ustunuze agırlık coker ve uyandıgınızda kalkamassınız. (denenmiştir) buna karabasan dıolar işte :D

InnoCence : aslında hiç gelmeyeceğini sanmıştım ama gelmişsin ağırlık veren ben değilim sadece o sana ben kimimki. yapar yada yapmazsınız bu size kalmış yapmassanız böyle yaşamaya devam edersiniz taki o gidene kadar. büyü yapmıyorum merak etmeyin.

Bezmi$h : hafız değilim henüz ona erişemedim. öğrenciyim muhasebe üzerine.

[M]anya[X]: hepsi hayatın içinden daha önce radyolara konuk olup anlatıyordum korkuyolar aslında korkulacak bir durum yok işler kötü gitmediği sürece. inanmayacaksınız ama öyle kişiler varki neler yaşıyolar ve son noktadalar ama dayana biliyolar.allah yardım mutlaka eder.

yesil83 : iyilik ve kötülük yanyana durmaz varlıklarını bessli ediyolardır kötülük olduğunu sanmıyorum bazı zamanlar ziyaret edip misafir gibi kala biliyolar ki bunu size hissetiriyor ve evde patlaya biliyorsunuz sanki kalabalıkta kalmış gibi en büyük belirtisi bu. namaz konusuna gelince orası ilginç o kadar musluk acanı görmedim ama görsem sanırım mutlu olurdum. demekki baya benimsenişler.

[T.T]win32 ben hergün saat 3,4 gibi yemek yeyip yatıyorum gelen giden yok kilo almaya çalışıyorum ondan dolayı 70 kiloyum en az 5 kilo almam lazım. ondan gelmez

illa görmek istiyosanız siyah giyip yada kırmızı giyin yanınıza siyah kırmızı renkleri bırakırsanız gelmesi muhtemeldir o renklere zafı var ve onu ceker.

InnoCence : aslında hiç gelmeyeceğini sanmıştım ama gelmişsin ağırlık veren ben değilim sadece o sana ben kimimki. yapar yada yapmazsınız bu size kalmış yapmassanız böyle yaşamaya devam edersiniz taki o gidene kadar. büyü yapmıyorum merak etmeyin.

Yapmayacağımdan dolayı değil . sabah 6 da kalkıyorum iş gereği bu yüzden hafta sonu yapmak daha mantıklı geldi :)
Gerçi Şuan Kendimi İyi Hissediyorum Rahatlamış gibiyim :R

iyi olmanızı allahtan istiyorum inşallah daha iyi olucaksınız fakat bunu yapmamanız için size bıkkınlık vere bilir ama unutmayın gelip sizinle gerçekten sevgili gibi kavga edemez telefonu kapatamaz trip yapamaz :D işin şakası bunlar korkmazsanız sorun yok allah ona acılan eli geri cevirmez asla.allah sabır ve mutluluk nasip eylesin.

iyi olmanızı allahtan istiyorum inşallah daha iyi olucaksınız fakat bunu yapmamanız için size bıkkınlık vere bilir ama unutmayın gelip sizinle gerçekten sevgili gibi kavga edemez telefonu kapatamaz trip yapamaz :D işin şakası bunlar korkmazsanız sorun yok allah ona acılan eli geri cevirmez asla.allah sabır ve mutluluk nasip eylesin.

Aminnnnnnn inşallah :R

Bir Sorum Daha Var Biz Bu Dünyada Onları Göremiyoruz Mahşer Günü Onlar Bizi göremeyeceklermiş Biz onları Görebilecekmişiz var mı böyle bir şey ??

InnoCence malasef onu bilmiyorum kimileri görebilceğiz ama onlar bizi göremeyecek der kimiside göreceğiz herkes görecek der. ben onlardan bizi görsün bizde onları görelim.

yesil83 : iyilik ve kötülük yanyana durmaz varlıklarını bessli ediyolardır kötülük olduğunu sanmıyorum bazı zamanlar ziyaret edip misafir gibi kala biliyolar ki bunu size hissetiriyor ve evde patlaya biliyorsunuz sanki kalabalıkta kalmış gibi en büyük belirtisi bu. namaz konusuna gelince orası ilginç o kadar musluk acanı görmedim ama görsem sanırım mutlu olurdum. demekki baya benimsenişler.

bak ya, oyle deme giyiside en cok sevdigim renklerdir siyah ve kirmizi :(

bir seferinde (yalan yok abim namaz kilmaz en azindan ben gormedim )
ablam oturuyormus (ozamanlar abim ve ablam yanliz kaliyorlardi evde) goya abim, abdest almis, pacalarini dizlerine kadar toplamis, ablamin yaninda oturmus ablam abimle konusmus ama o cevap vermemis.
sonra gitmis
gece abim eve geldiginde, ablam sormus sen namazmi kildin abdest almistin diye hic konusmadin diye. abimde, ne diyon sen ya.. anlamadim birsey dediklerinden demis...

abim kalp krizi gecirdiginde, yengeme, ben eczaneye gidiyorum demis (gece bir yarisi) korkmasin diye kotu oldugunu dememis. eczaneye gitmis asprin almis ve hastaneye gitmis orda dusmus yere zaten, ictigi aspirin kurtarmis birnevi. neyse o gittikten sonra yengem diyor, yatagin ucuna geldin oturdun beni uyandirdin kalksana kalksana ben gidiyorum sen hala yatiyorsun dedin. sonra ismine seslendim seslendim yok oldun dedi oysaki o an abim hastanedeydi telefon geliyor iste hastane diye...

falan filan birsuru ornekleri var...

bu arada meslektasmissiz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cin dostum cok sallıosun ya (=..

Karabasan diye bişey yoktur.! ( cin vs şeylererde benzemez. )

sadece oncekı konuda yazdıgım gibi (=

[T.T]win32 siz sadece insan ve cinlerin olduğunumu sanıyorsunuz. ama inandırmak zorunda değilim size kalmış. önceki konunuzda gecenın bır vakti o kadar yemek yersen kabus görürsün karabasan değil.

yesil83 kalbin temizliğinden bu durum maşallah

Bezmi$h öleyimdir öğrencilik hayatım baya iyidir bu aralar. önceki dönemimlerim berbat.

arkadaşım teşekkürler, insanları bilinçlendirdiğin ve zaman ayırdğın için. +200 rep.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri