Cinler Hakkında Sorularınız

---> Cinler Hakkında Sorularınız

-oZKan- estafurullah bilinçlenmeliler cünkü gerçekten yanlış çokca yazılar ve kaynaklar var. elimden geleni herşeyi yaparım bunun için.

sizede ayrıca tşk ederim allah razı olsun böyle bir ortam kurduğun için.

birşey daha soracağım
şimdi ben daha bebekken annemle birlikte uyuyormusun . sonra annem uyandiginda beni bulamamis yatağın altındaymisin.
yeni kundaklik bebek yataktan düşse ağlamaz mi? ve henüz saga sola dönemezken üstelik kundaga sarılı haldeyken bebek yataktan nasıl düşer?
sizce bu olay suanki durumumla bağlantılı olabilir mi? yani bebekken geçirdiğim bu olayda 3harfli parmağı olabilir mi? :R

birşey daha soracağım
şimdi ben daha bebekken annemle birlikte uyuyormusun . sonra annem uyandiginda beni bulamamis yatağın altındaymisin.
yeni kundaklik bebek yataktan düşse ağlamaz mi? ve henüz saga sola dönemezken üstelik kundaga sarılı haldeyken bebek yataktan nasıl düşer?
sizce bu olay suanki durumumla bağlantılı olabilir mi? yani bebekken geçirdiğim bu olayda 3harfli parmağı olabilir mi? :R

gene mi yaa :s
evhamlı bu yaa..

arkadaşım adın neydi senin?

InnoCence bebekler melektir insan bebekliği hatırlaya bilse birçok görünmeyene varlığı göre bilir mesela bebek varsa yakınınızda onu izleyin kendi kendine güler arada yada gülümse bunlar diyer ruhani varlıkların habercisidir. bağzen :)

düşmeniz yada orda olmanızın bir sebebi 3 harfliler olmaya bilir o kadar çok düşünmeyin siz vardır bir hikmeti biryerinizde birşey yoksa sıkıntıda yoktur :)

InnoCence bebekler melektir insan bebekliği hatırlaya bilse birçok görünmeyene varlığı göre bilir mesela bebek varsa yakınınızda onu izleyin kendi kendine güler arada yada gülümse bunlar diyer ruhani varlıkların habercisidir. bağzen :)

düşmeniz yada orda olmanızın bir sebebi 3 harfliler olmaya bilir o kadar çok düşünmeyin siz vardır bir hikmeti biryerinizde birşey yoksa sıkıntıda yoktur :)

belli neyi olduğu :s

peki anladımda benim başımda olma nedeni ne olabilir ki

InnoCence birçok neden ola bilir ama herkes bunları yaşayamaz inanmayan çokca insan vardır bu olaylara şimdi ben çocukken ağaçtan düştüm ölmem gerekti aslında ama ölmedim gözümü açtım oturur vazıyetteydim mesela hiç kurçalamayın herşeyi onlara yormayın olurmu.
allahın vardır hikmeti. sizi darda bırakmaz

çarşamba günleri için banyo yapmak iyi değil derler.
onların temizlik günleri olduğu için doğru mudur?

kuzenimle ruh çağırma olayı yapmıştık bizim evde çocukken muhtemelen o zamandan.
neyse

bu arada sende 3tane var dim? 1tanesi dışı

çarşamba günleri için banyo yapmak iyi değil derler.
onların temizlik günleri olduğu için doğru mudur?

temizlik imandandır onalrın bizim diye birşeyle karşılaşmadım ben ben 2 günde bir yaparım :) ama af edersiniz yazmak zorundayım duştan örtülü çıkmakta fayda var gizleyin sıkıntı olmaz dua etmeniz yeterlidir desdur derler buna ama dua daha iyi bir silahtır.

kuzenimle ruh çağırma olayı yapmıştık bizim evde çocukken muhtemelen o zamandan.
neyse

bu arada sende 3tane var dim? 1tanesi dışı
ruh çağırmak kolay değil aslında geri göndermesi mesela huysuzsa ve intikamcıysa geri dönmeyip zarar verir. ama size zarar vermek istese gelen çoktan görüne bilir bir zarar olurdu

saranız yada arada bayılmalar buna örnek.

salladınızmı birisimi söyledi onuda söyleyin ilk :)

madem böyle bir konu açmış arkadaşımız...bende nacizane bildiklerimi aktarayım...

carpılmaktan yada cinlerin kendinize musallat olmasından kaçınmak istiyorsanız sadece bu yaratıklara 3 harfli demek yetmez...3 harfli deyip dememenin hiçbir manası yoktur benim bildigim...yani isimleri neyse o...cinlerin iyi ve kötü olanları vardır ayrıca periler de vardır...hatta bunlar o kadar coklar ki insanlar yolda yürürken melekler biz onlara carpmayalım diye bizim yolumuzu açarlarmış..düşünün artık

gece sokaga cıktıgınızda kül, pis su, idrar, ekmek vs gibi şeylere basmak...lavobolara kaynar su dökmek...banyoda çok uzun süre kalmak...gece sogan kabuklarını açık yerde bırakmak...hatta şöyle bir hadis vardır " ellerinde et balık kokusu olupta uyuyan kadın, eger kendisine cin musallat olursa şikayetci olmasın" mana olarak bu şekilde bir hadis var...yani bu kokulara daha çok gelirler. banyolarda, tırnak ve tüy diplerinde yaşarlar cin ve şeytanın cocukları...banyolarda tuvaletlerde bulunurlar...bu tür yerlere üzerinde yiyecek içecek yada ayet yazan şeylerle girmek tehlikelidir...cunup gezmek ayrıca cinlerle çok fazla alakadar olmak çok düşünmek ilgilenmek de onların ilgisini çeker...

ufak bir katkım olduysa sevinirim

Hayırlı akşamlar

temizlik imandandır onalrın bizim diye birşeyle karşılaşmadım ben ben 2 günde bir yaparım :) ama af edersiniz yazmak zorundayım duştan örtülü çıkmakta fayda var gizleyin sıkıntı olmaz dua etmeniz yeterlidir desdur derler buna ama dua daha iyi bir silahtır.

suyun oldugu yerlerde cok olurlar ve carsamba gunlerı ıcın ole derler teyt etmek ıstedım tekrar tesekkurler

Sallamadim kimse de söylemedi. üye resimlerinedeki konunda resminde gördüm öyle hissettim. doğru mu peki?

Bilgiler için teşekkür Ederim Melek Abla

InnoCence evet genelde öyle derler.ama saymadım kim hangisi bende karıştırıyorum. hissetmen kader beni anlaman hissiyat düşünmen kalbin söylemen temizliğin dile getirmen onların varlığıdır. aslında biliyomusun seni konuşturan şu an onlar desem varlıklarını belli ediyolar bu şekilde. sakın korkma olurmu. korkmadığını biliyorum daha güçlü olucaksın inşallah

'hayaL bilgi verdiğiniz için maşallah dedim nazar olmasın

Evet dua.

3harfliler insan kılığına girebilirler mi?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri