Cinler Hakkında Sorularınız

---> Cinler Hakkında Sorularınız

En zorudur bu bana göre cinine göre değişir. desem yalan olmaz

ola bilir neden olmasın cin insana insan cine aşık olur. tek fark insan onun cin olduğunu anlamaz asla. zaman sonra anlaya bilir.
nasıl kurtula bilir mahkeme kurulur bunu cindarlar yada derin hocalar yapar. kişi cindara götürülür onunla kalır sonra kişiye dualar vs derken kişi uyur orada ve rüyasında cinden ayrılır. bu sayede o cin ona tekrar gelmez.

ama bazı cinlerde lanetli bir aşka tutulur hoca ve cindarlar cözüm bulamaz bunun tek nedeni cinin müdahalesidir cinin aşık olduğu kişiye kim zarar verirse hayatı alt üst olur cin tarafından sahiplenmiş bu kişi kimsedene tkilenmez hoşlansa bile gecici olur. cinin sahiplendiği kişinin bakışları ve davrabışları dengesizdir ve tamamen doğal olurlar çocuktan farkları olmaz içe kapanık göre bilirsiniz bazılarını buda cinin onun kıskanmasındandır kimseyle konuşturmaz konuşturursa bile herkesten soğutur.

ama lanetli bir aşktır bu kimsenin düşmasini istemem. bunun için önemlem almak gerek

hımm çok iyi anladım.. yazın bir tanıdığım (3haflileri olan biri) durduk yere bana aşık olan bir 3harflinin olduğunu ve bunu rüyamda gördüğümü ki rüyamda evet görmüştüm rüyamı anlattı bu kişi bana. + gözlerinin çok güzel olduğunu anlattı , bana sadece rüyalarımda görünüyor belli aralıklarla . Üzerimde Ayette Taşıyorum. Tabi Bunun üzerine açıkcası pekte ciddiye alarak gitmedim :s

InnoCence rüyanı buraya yazarmısın bakayım. durumun nedir. yapa bilcek birşey varsa yaparım allah nasip ederse. ve tanığın kişi seni uyardımı yoksa üzerinden cini alma durumu söz konusu oldumu ? yapan baymı bayanmı

InnoCence rüyanı buraya yazarmısın bakayım. durumun nedir. yapa bilcek birşey varsa yaparım allah nasip ederse. ve tanığın kişi seni uyardımı yoksa üzerinden cini alma durumu söz konusu oldumu ? yapan baymı bayanmı

hayır üzerime 3hafrlilerini salmadı :s Bayandı , kahvefalı bakıp bakmadığımı sormuştu :s

İlk görüdüğüm rüya uzun zaman öncesindeydi. O Zamanlar çocuklar meraklı olurlar hani ruh çağırma durumlarına bizim evde öyle işte tepsi çevirmiştik falan o zaman gelmiş bu 3harfli o zaman aşık olmuş. Rüyamda bizim evin lavabo be banyo uzunca bir kolidor içerisinde ve ben o kolidordaydım kolidorda ayakkabı dolabı var onun üzerinde örtüler orayı işaret etmişti. Şeklinide anlatmama gerek var mı ? nasıl olduğunu 3harflinin ?

aradan uzun bir zaman geçtikten sonra ayakkabılarım çalındı . daha doğrusu bilerek alınmış ve büyü yapılmış bunu bir hocadan öğrendim hocaya gitmiştim çünkü o sıralar gerçekten kötü durumdaydım ayet yazdı verdi.

Daha Geçen Yaz Oldu Bu Bayanın Bana Söyledikleri . Ama Ara Ara Rüyamda Görüyorum Yine.. En Son Beni Azad Ettiğini Görmüştüm , Ayaklarımdan bağlamıştı demir tırmık gibi şeylerle :s

anladım tarifine gerek yok desem yalan olur kötü bir görüntümüydü yoksa bebeksimi bir görünümü var. peki bu arada arada geldiğinde size ne diyor ? herhangi birşeyler söylüyormu birde ona rüyanızda aşık olma durumunuz oldumu hani seviyorum seni dergibi yada o size söyledimi. ve bir ilişkinin varsa gerçek anlamada bır ınsanla durumunuz nasıl gidiyor soğukmusunuz hemen sıkılıyormusunuz

anladım tarifine gerek yok desem yalan olur kötü bir görüntümüydü yoksa bebeksimi bir görünümü var. peki bu arada arada geldiğinde size ne diyor ? herhangi birşeyler söylüyormu birde ona rüyanızda aşık olma durumunuz oldumu hani seviyorum seni dergibi yada o size söyledimi. ve bir ilişkinin varsa gerçek anlamada bır ınsanla durumunuz nasıl gidiyor soğukmusunuz hemen sıkılıyormusunuz

İlk Rüyadan Sonra Rüyalarımda Şekil Olarak Hiç Görünmüyordu Bir Şeyler Vermeye Çalışıyordu , Daha Sonra O bayanla konuşma gününün gecesinde ondan kaçtığımı gördüm ama beni tekrar buluyordu ayaklarıma tırmık gibi demirden şeyler geçiriyordu götürüyordu . ona beni rahat bırakmasını söyledim yüzüme baktı gözlerini ilk defa o zaman gördüm . beni bırak diyince bırakmıştı .. daha sonra insan şeklinde gördüm konuşmak kendini anlatmak istiyordu ama ben bana yaklaşmamasını yoksa onu yakacağımı söyledim ihlaslarla ancak bu 3harfli kötü yada hristiyan değil bu müslüman bir 3harfli çünkü ona yakarım dediğimde nas suresinin bir kısmını okuyordu. Benim ona aşık olma gibi bir durumum yok. Reel hayattada karşıma çıkmadı . sadece rüyalarımda görüyorum. ve bir şeylerle beni uyarıyor semboller gösteriyor .
İlişkim yok ikili ilişkilerimde iyi değil hiç iyi değil.

müslüman değil müslüman bir cin size yaklaşmaz senbol tılsım gösteriyordur bakma fazla onlar seni ona çekiyor rüyanda ona mantıklı cümleler kurarmısın duayı sen okuyp yüzüne üflermisin. ilişkilerin asla iyi olmaz cünki mutlu olmana engel olur. işte herşeyide yazamıyorum burda gözlerini kapatıp bir suya bakarmısın bir bardak su alıp bakarmısın herhangi birşey görüyormusun kapat gözlerini bir iki dk bakalım birşey görücekmisin. ve içinden gecen kelimeler neler sana seslinicektir nediyor yaz buraya utanma sakın.

müslüman değil müslüman bir cin size yaklaşmaz senbol tılsım gösteriyordur bakma fazla onlar seni ona çekiyor rüyanda ona mantıklı cümleler kurarmısın duayı sen okuyp yüzüne üflermisin. ilişkilerin asla iyi olmaz cünki mutlu olmana engel olur. işte herşeyide yazamıyorum burda gözlerini kapatıp bir suya bakarmısın bir bardak su alıp bakarmısın herhangi birşey görüyormusun kapat gözlerini bir iki dk bakalım birşey görücekmisin. ve içinden gecen kelimeler neler sana seslinicektir nediyor yaz buraya utanma sakın.

önce ben okuyordum zaten , o da benim ardımdan okumuştu.. evet engel olduğunu biliyorum. gözlerim kapalı durmaya dayanamadım çünkü arka tarafda bir yoğunluk hissettim :s dediğinizi yaptım ve yüzünü gördüm :s ve şuan sadece titriyorum

Rüyan sadece psikolojik olmasın.

belkide bilmiyorum :s

hayır psikolojık değildir , anlarız birazdan zaten inşallah.

anladım korkmayın ve unutmayın size dokunamaz abdest ala bilirmisiniz rica etsem. o size aşık sanırım bayada yanık kutrulmanız için mahkeme vs gerek rüyanızda. evde yanlız değilsiniz değilmi gece.

anladım korkmayın ve unutmayın size dokunamaz abdest ala bilirmisiniz rica etsem. o size aşık sanırım bayada yanık kutrulmanız için mahkeme vs gerek rüyanızda. evde yanlız değilsiniz değilmi gece.

:s hayır yalnız değilim ailemle birlikte yaşıyorum zaten. evet alabilirim.
Zaten bana reel olarak hiç bir şekilde ne göründü ne de yaklaştı :s
Mahkeme Kurulduğunu Biliyorum ama bunu Rüyamda görmeye hazır mıyım bilmiyorum. Korkmuyorum Dualarımı Okuyorum + Ayet Taşıyorum Üzerimde
merak edip sormuştum o kadar .. biraz bekleteceğim sizi

InnoCence beklerim hazır olmasaydın onunla evlenmiştin çoktan :) rüyanda realde karşına çıkarsa zaten ondan başkasına bakmazsın aklını alır korkma ciddi söylüyorum bebek kadar güçsüzler sana dokunursa ölür. bunun için ikna etmeye çalışıyor seni. namaz kıla biliyormusunuz burdan yönlendireyim sizi.

hayır psikolojık değildir , anlarız birazdan zaten inşallah.

Psikolojikte Olabilir Tabi

InnoCence beklerim hazır olmasaydın onunla evlenmiştin çoktan :) rüyanda realde karşına çıkarsa zaten ondan başkasına bakmazsın aklını alır korkma ciddi söylüyorum bebek kadar güçsüzler sana dokunursa ölür. bunun için ikna etmeye çalışıyor seni. namaz kıla biliyormusunuz burdan yönlendireyim sizi.

:s ne için ikna etmeye çalışıyor ? Evet Namaz Kılıyorum.
+ Söylediklerimin Doğru Olduğunu Nereden Bileceksiniz ? Ya Mitomanlik Yapıyorsam Şuan

Ciddi ciddi, soru cevap yapıyorsunuz ha. Cin min iyi iş.

Sorularım olacaktır elbet, sorarım ama cevabınıda isterim.

InnoCence ben size güvenip yazıyorum yalan söylerseniz bu size ilgilendirir. beni zordurumda bırakmaz ve benimde bilgim bir yere kadar elimde oaln imkan varsa vesile olurum yoksa dua etmekten başka birşey yapmam buradan sizi göremiyorum bile.tamam namaz kılıyorsanız bilindik ayetler var ve tesbihat var onlarını yapmanızı isteyeceğim. yapar yada yapmazsınız size kalmış amacım yardım etmek doğru söylediğini umuyorum.

Mastor tabiki sorun bildiğim konuysa veririm. değilse bilgim yok derim basit değil o kadar.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri