Cinler Hakkında Sorularınız

---> Cinler Hakkında Sorularınız

Güzel konu ama benim sorum yok) yorumları inceliyorum sadece

aileden geçtiyse sizi benimserler. tamamen gitmeye bilirler onlar giderse siz kendinizi yanlız hissederseniz ve canınız sıkıla bilir gerçekten tamamen gitmez ama zararda vermez aşık değilse.

o farklı bir durum zaten neyse. Ben Bu Aşık Durumunu Nasıl Halledeceğim..
Rüyada Mahkeme Kurarım Muhtemelen Yakın Zamanlarda ama Bu Mahkemeyi Kurabilmem İçin Ne Yapmam Lazım ? neler okumam lazım

InnoCence korkma sen o kadar aşık olsaydı şu an burda olurdu harelde kımse yok bizde kardeşim sakin ol musaalt filmini düşünme sen.
bilindik ayetler kurandan vericem zaten sadece tesbihat vs yaparken rakamlandıracam sizede o kadar okuyacaksınız.

InnoCence hayır ne lanetlenmesi :D allahım korkma dıyorum korkma yok bişi :)

InnoCence korkma sen o kadar aşık olsaydı şu an burda olurdu harelde kımse yok bizde kardeşim sakin ol musaalt filmini düşünme sen.
bilindik ayetler kurandan vericem zaten sadece tesbihat vs yaparken rakamlandıracam sizede o kadar okuyacaksınız.

Burada Olurdu Derken ? Zaten Yaklaşamaz Ayetlerim Var Nuskam Var Üzerimde

şimdi ben lanetlendim mi :s :67::19:

lanetlenme diye bişey yok Ayşegülcüm korkma) en kötü cinin bile yanından gitmesi için 7 kez ayet-el kursiyi okuyup saga sola yukarıya aşagına önüne arkana ve en sonunda tüm cevrene üflemen yeterli...cinleri de yaratan Allah ve onlardan bizi koruyacak olanda Allah'tır...siz korktukca üzerinize gelirler

lanetlenme diye bişey yok Ayşegülcüm korkma) en kötü cinin bile yanından gitmesi için 7 kez ayet-el kursiyi okuyup saga sola yukarıya aşagına önüne arkana ve en sonunda tüm cevrene üflemen yeterli...cinleri de yaratan Allah ve onlardan bizi koruyacak olanda Allah'tır...siz korktukca üzerinize gelirler

Lafın gelişi o şekilde söyledim zaten Abla . Okuyorum Zaten ;)

Koskoca Cin suresi var bunlar için...neden korkuyorsunuz yaw

InnoCence farklı cindarlar kendileri okur ve üfler malasef butür şansımız burdan yok hiç yanınızda olsam bile ağırlığını kaldıramam bayıla bilirim. siz bilindik ayetleri okuduktan sonra rüyanıza girecektir nasılsa yada hiç bulaşmadan gidecektir.

Lafın gelişi o şekilde söyledim zaten Abla . Okuyorum Zaten ;)

) bende lafın gelişi söyledim canım , demek istedigim korkmana luzum yok, belki dikkat edecegin şeyler var o kadar...ezandan sonra çok fazla sokaklarda olmamak, Besmelesiz Adım atmamak, ekmek kırıgı veya necaset gibi şeylerin üzerine basmamak yada atlamamak vs gibi

bal_böceği var ise varlığını belli eder mutlaka rüya yoluyla yada size görünerek. varlığı belli olunca amaçıda orata cıkar. bilmem burdan göremiyorumki varmı yokmu gözlerden belli eder kendini.

anladım teşekkürler
sunuda solemeden gecemıcem bu konu benı acayıp gerdi :s

InnoCence farklı cindarlar kendileri okur ve üfler malasef butür şansımız burdan yok hiç yanınızda olsam bile ağırlığını kaldıramam bayıla bilirim. siz bilindik ayetleri okuduktan sonra rüyanıza girecektir nasılsa yada hiç bulaşmadan gidecektir.

Anladım . Çetin Bir Rüya Alemi Bu Gece Beni Bekliyor..

) bende lafın gelişi söyledim canım , demek istedigim korkmana luzum yok, belki dikkat edecegin şeyler var o kadar...ezandan sonra çok fazla sokaklarda olmamak, Besmelesiz Adım atmamak, ekmek kırıgı veya necaset gibi şeylerin üzerine basmamak yada atlamamak vs gibi

Dikkat Ediyorum Ablacım Bunlara . Herkesin Dikkat Etmesi Gerek. Çünkü Çok hassas konular. Çoğuna komik gelebilir ama Sonuçta 3Harflilerin Varlığı Ayetlerle Kanıtlanmış. Sultan Süleyman'ında Emri Altında Olduklarını , Belkızın Tahtının Getirilmesi Işınlanma Olayı Gibi Yani Bir Çok Örneği var. En Ömeliside Büyü Bence. Birine Bir Hediye ya da sizin beğendiğiniz bir eşyanızı isteyen birine onu verirken , alırken bile dikkat etmek gerekiyormuş.

anladım teşekkürler
sunuda solemeden gecemıcem bu konu benı acayıp gerdi :s

Bende Gerildim :s Canım ya

InnoCence inşallah rüyanıza girer ve terk eder yada gelmeden gider. size bağlı olduğunu unutmayın inanan insanların en büyük silahı dua dır unutmayın.
allah kullarının dua etmesini çok sever.allahın izni olursa ferahlıycaksınız.

InnoCence inşallah rüyanıza girer ve terk eder yada gelmeden gider. size bağlı olduğunu unutmayın inanan insanların en büyük silahı dua dır unutmayın.
allah kullarının dua etmesini çok sever.allahın izni olursa ferahlıycaksınız.

İnşallah Dualarım o yönde. Bende Artık Bitsin İstiyorum. Çünkü Gerçekten Ağırlıklardan Fazlasıyla Yoruldum

korkma canim benim.. soyle dusun ALLAH'tan buyugu mu var? ALLAHtan kuvvetlisi, kudretlisi mi var?

sen en guvenilir olana, en guzeline, en kuvvetlisine, kudretlisine sigin... ALLAH'a sigin gerisini merak etme, korkma...

korkma canim benim.. soyle dusun ALLAH'tan buyugu mu var? ALLAHtan kuvvetlisi, kudretlisi mi var?

sen en guvenilir olana, en guzeline, en kuvvetlisine, kudretlisine sigin... ALLAH'a sigin gerisini merak etme, korkma...

Öyle Canım Benim.. Zaten Bu Zamana Kadar Ayakta Duruyorsam Dualar Sayesindedir.

Ağırlığını kaldıramam bayıla bilirim.

Neden ? :s

InnoCence nedeni çok basit o duya okurken kendineden gece bilirsin. yaşadığımda örnek verdim hani kafam bir mılyon oluyor resmen ucuyosun :) ondan söyledim durumuna gece yazarım buraya takıpte kal şimdi mecidiye köye gitmem gerek kursum var irtibatı koparma.

InnoCence nedeni çok basit o duya okurken kendineden gece bilirsin. yaşadığımda örnek verdim hani kafam bir mılyon oluyor resmen ucuyosun :) ondan söyledim durumuna gece yazarım buraya takıpte kal şimdi mecidiye köye gitmem gerek kursum var irtibatı koparma.

kendimden geçmek :s peki buralardayız biz. takipteyim

canim, ALLAH yardimcin olsun. Zaten bugune kadar yardimcin olmusta bugunden sonrada olacaktir elbet...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri