Cinler Hakkında Sorularınız

---> Cinler Hakkında Sorularınız

Can alacı bir soru ; Hemen bakalım bilinmeyeni bilmek imkansız.cinlerin bunu bilmeleri için cenabı allahın izni olması gerekir bu neden olur peki diyorsanız allah kullarını dener ve sınar ki insan bu varlıkların her dediğine inanırsa hataya düşmüş olup rezil bir hayatta mahkum ola bilir.
Hz süleyman a,s ise cinlerden yardım alıyordu ama sonradan bu durum kesilip melekler yardım etmeye başladı.

peki gelecekten haber alınırmı cinler öğrene bilirmi 10 şey söyler 7 cıkar diyelim bildi dersek olurmu ? olmaz hadi hepsini söyledi diyelim şeytanın sizi şaşırtması muhtemeldir bu durumda.
cindar olan kişiler yani büyü yapan yaptıran kişiler genelde şunları der örnek verelim ; bir kıza aşıksınız gittiniz cindara benim bunla sohbetim ne denli olur ilersi için cvp gelir hemen şöyle olucak şudur diye sana şunları düşünüyor der ama bu gelecek değildir kızın beyninin okutulmasıdır cin tarafından düşüncesi bu an olduğundan gelecek ile bağı yoktur.
genel olarak toparladığımız zaman cinler asla geleceği bilemez bilselerdi hepsi iman etmiş olur.
olaki söyler yada duyarsanız denenmekten başka birşey değil.

aslinda, bir cok yorumu alinti yapmak istedim ama hangisini yapacagima karar vermedim, iste oldugum icinde cok fazla vakit harcayamiyorum.

bu yorumunu bir yoruma cevapyazmistin...

perde denen olay var ya, dediginiz gibi gaybi ALLAH'tan baska kimse bilemez ama bildigmiz gibi gelecek ile bizim aramiza perde cekilmistir. ama duyduguma gore (yanlista olabilir) bazi insanlarin perdeleri bazi insanlara gore daha acikmis. yani ornegin bizim onumuzde 10 perde varsa gelecekle aramizda bazilarininkinde 5 perde var, o 5 perdeye kadar gelecegi hissedebilyorlar... perde meselesini ornek verdim...

uc harflilere olan ilgin ilgimi cekti cunki, benim ablamdada var gibi birseyler...

ablamin kucuklugunden beri, olaylari sezme olayi var (6. his diyorlar)
bunun bir cok ornegini kendi hayatimizda yasadik.

mesela, biri hakkinda birsey seziyor,ozellikle tehlikede oldugunu hissettiginde o kisiye soylemezse cok rahatsiz oluyor (hasta oluyor) eskiden bu hisleri daha coktu ve simdi git gide azaldi.

hocaya gitti, hoca senin cinlerin var demisti. hemde bir kactane.

komsuya gitmisti ablam, kadinin cocugu hasta (ablam gitti ilk defa gitmis gormus) ablam eve geri geldiginde, o cocuktan umudu kessinler o cocuk cinli demisti. cocuk ablama demiski pesinden gidenlerin cok (cinleri kast ederek) ablamda ona demiski sende 5 tane var ama..

ablama dedim, beni korkuttun....

kimi cinlerden diyor kimisi 6. hic. ablam ise kimseye bundan bahsetmiyor cunki cogu inanmiyor yada yanlis anlamasinlar diye..
bazi kisilere baktiginda (masuz iskanbil kagitlarini aliyor) fal bakiyormus gibi ama fal bakmiyor. ablam, bir kisiye baktiginda onun neyi var ne yi yok soyluyor...

(hasa hasa, kesinlikle gelecegi biliyor degil. bu gelecegi bilmiyor cok farkli bir sey..)

bilemiyorum. suan yaziyorum ama cogunuzun inanmayacaginida biliyorum.

ablamin cinli degil yanlis anlamayin :) carpilmamis yani...

cinden korunmak icin yada musallat olmamalari icin nas ve felak surelerini okumak gerek (diye biliyrum)

tv de hoca okurken duymustum, hoca diyordu ki, sizler cinlerden korktugunuz gibi onlarda sizlerden korkuyor, onalra bulasmazsaniz onlarda size bulasmaz.

bilmiyorum ama cinlerle fazla ugasmadigim yada aklima bile getirmedigim icin korkmuyorum.

cok uzun yazdim :(

InnoCence ben size güvenip yazıyorum yalan söylerseniz bu size ilgilendirir. beni zordurumda bırakmaz ve benimde bilgim bir yere kadar elimde oaln imkan varsa vesile olurum yoksa dua etmekten başka birşey yapmam buradan sizi göremiyorum bile.tamam namaz kılıyorsanız bilindik ayetler var ve tesbihat var onlarını yapmanızı isteyeceğim. yapar yada yapmazsınız size kalmış amacım yardım etmek doğru söylediğini umuyorum.

Peki yazdıklarım doğru. Zaten bana verilmiş okumam gereken dualar var. Ama bunu hala yapmadım.
Dedim ya üzerine düşmedim.

Mahkeme Nasıl Kurulur ? Bana ya da Çevremde Sevdiğim İnsanlara Zarar Gelmez mi ? Çünkü Eğer O Yanarsa Ailesi Mahkeme Kurar Ve Tekrar Beni Rahatsız Etmezler mi ? Siz Hoca mısınız Acaba ?

karabasan vardır yoktur demeyin küçütür ufaktır elinin yarıcı oval biçimde deliktir. sizden birisi onu iğneyle yakalarsa ondan birşey ısteye bilir para vs demiyorum örnek olarak benden olana gelme derse oda yemin edip o ev hanesine uğramaz. yastığınıza iğne yada üzerinizde iğne varsa uğramaz genelde deneyip göre bilirsiniz gelirse piskopat ola bilir :)

yesil83 ablanı anlıyorum buna benzer olay yaşayan insan azdır ablan kişilerin gözlerine bahsa içini okuya bilir. onu resmede bilir. birşeye konstre olursa eğer örnek verelim futboldan o maçın akışını değiştire bilir ama bunu yapmaz. istemez istese buna erişe bilir fakat ilerde hüsrana uğrar. o bunu mutlaka biliyodur. keşke tanışma fırsatım olsaydı yüpe yüz.

Ben İnanıyorum Canım Benim. Aslında Hassas Konular Dikkat Edilmesi Gerek.
Hicret zamanı sanırım insanlar + 3harfliler Peygamberimize biat ediyorlar ve bir anlaşma yapılıyor.
Anlaşmaya göre insanlar 3harflilere 3Harfliler İnsanlara yaklaşmayacak. ama bu anlaşmayı insanlar bozmuşlar
Yanılıyor olabilirim bu konuda.

Yalnız Ben Hala Cevabımı Bekliyorum. Şimdi Bana aşık olan bir 3Harfli Var mı ?
Ve Ben Nasıl Rüyamda Bu Mahkemeyi Kuracağım :s Etrafımdakiler Zarar Görür mü ? Benim Yüzümden

aslinda, bir cok yorumu alinti yapmak istedim ama hangisini yapacagima karar vermedim, iste oldugum icinde cok fazla vakit harcayamiyorum.

bu yorumunu bir yoruma cevapyazmistin...

perde denen olay var ya, dediginiz gibi gaybi ALLAH'tan baska kimse bilemez ama bildigmiz gibi gelecek ile bizim aramiza perde cekilmistir. ama duyduguma gore (yanlista olabilir) bazi insanlarin perdeleri bazi insanlara gore daha acikmis. yani ornegin bizim onumuzde 10 perde varsa gelecekle aramizda bazilarininkinde 5 perde var, o 5 perdeye kadar gelecegi hissedebilyorlar... perde meselesini ornek verdim...

uc harflilere olan ilgin ilgimi cekti cunki, benim ablamdada var gibi birseyler...

ablamin kucuklugunden beri, olaylari sezme olayi var (6. his diyorlar)
bunun bir cok ornegini kendi hayatimizda yasadik.

mesela, biri hakkinda birsey seziyor,ozellikle tehlikede oldugunu hissettiginde o kisiye soylemezse cok rahatsiz oluyor (hasta oluyor) eskiden bu hisleri daha coktu ve simdi git gide azaldi.

hocaya gitti, hoca senin cinlerin var demisti. hemde bir kactane.

komsuya gitmisti ablam, kadinin cocugu hasta (ablam gitti ilk defa gitmis gormus) ablam eve geri geldiginde, o cocuktan umudu kessinler o cocuk cinli demisti. cocuk ablama demiski pesinden gidenlerin cok (cinleri kast ederek) ablamda ona demiski sende 5 tane var ama..

ablama dedim, beni korkuttun....

kimi cinlerden diyor kimisi 6. hic. ablam ise kimseye bundan bahsetmiyor cunki cogu inanmiyor yada yanlis anlamasinlar diye..
bazi kisilere baktiginda (masuz iskanbil kagitlarini aliyor) fal bakiyormus gibi ama fal bakmiyor. ablam, bir kisiye baktiginda onun neyi var ne yi yok soyluyor...

(hasa hasa, kesinlikle gelecegi biliyor degil. bu gelecegi bilmiyor cok farkli bir sey..)

ablamin cinli degil yanlis anlamayin :) carpilmamis yani...

cinden korunmak icin yada musallat olmamalari icin nas ve felak surelerini okumak gerek (diye biliyrum)

tv de hoca okurken duymustum, hoca diyordu ki, sizler cinlerden korktugunuz gibi onlarda sizlerden korkuyor, onalra bulasmazsaniz onlarda size bulasmaz.

bilmiyorum ama cinlerle fazla ugasmadigim yada aklima bile getirmedigim icin korkmuyorum.

cok uzun yazdim :(

Bir söz varya ''insan sarrafı''. Ablan onlardandır büyük ihtimal :) Dediğin gibi sadece 6. his, sezgi. Bazı insanlar öyle. Gördüklerinde kimin nasıl biri olduklarını sezebiliyorlar. Yanılma paylarıda var tabii. Bu yanılma payıda onlara cinlerin yardımcı olmadığını gösteriyor :) Bazı insanlar gerçekten çok görmüş geçirmiş olduğundan kimin nasıl biri olduğunu hareketlerinden sezebiliyorlar. Bu olay genelliklede osyal ortamı geniş olan insanlarda görünüyo.

Bir diğer hususta cinler ile uğraşmazsan onlarda seninle uğraşmaz lafı. Eğerki cinler var ise kesinlikle doğru bir laf bence. Nasıl ki bir insana bulaşmazsan oda sana bulaşmaz bu olayda öyle bence. Cin çağırma, onlarla iletişim kurma vs. olaylar ile uğraşılacağına onlar yokmuş gibi davranmak daha mantıklı kanımca :)

InnoCence hoca değilim ben hocalık farklıdır. ailene bişi olmaz olucaksa bana olur olan. ben kendimi ateşe atıyorum sen kuşkulanma mahkeme rüya yoluyla olur zaten ben sana mahkeme kurarmam yanyana olmak gerek. seni sen anlarsın zaten gece buraya yapman gerekenleri yazarım okursunsunuz allahta nasip ederse ferahlarsınız %65 sonrası size kalıcak.

InnoCence hoca değilim ben hocalık farklıdır. ailene bişi olmaz olucaksa bana olur olan. ben kendimi ateşe atıyorum sen kuşkulanma mahkeme rüya yoluyla olur zaten ben sana mahkeme kurarmam yanyana olmak gerek. seni sen anlarsın zaten gece buraya yapman gerekenleri yazarım okursunsunuz allahta nasip ederse ferahlarsınız %65 sonrası size kalıcak.

Siz hiç bulaşmayın o halde :) Ben Yine Aynen Devam Ederim Hayatıma Teşekkürler Cevaplar İçin

yesil83 ablanı anlıyorum buna benzer olay yaşayan insan azdır ablan kişilerin gözlerine bahsa içini okuya bilir. onu resmede bilir. birşeye konstre olursa eğer örnek verelim futboldan o maçın akışını değiştire bilir ama bunu yapmaz. istemez istese buna erişe bilir fakat ilerde hüsrana uğrar. o bunu mutlaka biliyodur. keşke tanışma fırsatım olsaydı yüpe yüz.

yok aman, bizim bunyeminiz ikinizi yan yana kaldirmaz. SImdi varligini anlatsam taniscam diye tutturur :)
gerci o hic ugrasmiyor, mesela kimisinin ilgisi olur ugrasir (senin gibi mesela arastirir ugrasir) o hic ilgilenmez, ugrasmaz. cinler hakkinda fazla bilgisi oldugunu bile dusunmuyorum.
kendiliginden olan birsey.

Bir söz varya ''insan sarrafı''. Ablan onlardandır büyük ihtimal :) Dediğin gibi sadece 6. his, sezgi. Bazı insanlar öyle. Gördüklerinde kimin nasıl biri olduklarını sezebiliyorlar. Yanılma paylarıda var tabii. Bu yanılma payıda onlara cinlerin yardımcı olmadığını gösteriyor :) Bazı insanlar gerçekten çok görmüş geçirmiş olduğundan kimin nasıl biri olduğunu hareketlerinden sezebiliyorlar. Bu olay genelliklede osyal ortamı geniş olan insanlarda görünüyo.

Bir diğer hususta cinler ile uğraşmazsan onlarda seninle uğraşmaz lafı. Eğerki cinler var ise kesinlikle doğru bir laf bence. Nasıl ki bir insana bulaşmazsan oda sana bulaşmaz bu olayda öyle bence. Cin çağırma, onlarla iletişim kurma vs. olaylar ile uğraşılacağına onlar yokmuş gibi davranmak daha mantıklı kanımca :)

evet, ugrasmazsan ugrasmaz.. bende oyle dusunuyorum...

ne ugrasmaya niyetim vallar, ne ben onlara musallat olayim nede onlar bana
ben insanlarla mutluyum :) gerisine gerek yok.

3 Harfli ne, başka şey anlaşılıyor.

Hem onun bir ismi var ; Cin.

Yok bende. Onu soracam zaten bende niye yok diye xD

Neyse sorarım bir ara. Yanlız ' Cin ' Bey, ( Bura'daki Cin, Üye Cin ) yalnız benim mizacım farklıdır, lügatım ters gelmesin...

Sonra bana demeyin yani ;

Çarptıracan bizi, böyle soru mu olur, dalga mı geçiyorsun falan.

Farklıyımdır, hani.

Anlaşmışızdır umarım, geleceğim.

3 Harfli ne, başka şey anlaşılıyor.

Hem onun bir ismi var ; Cin.

Yok bende. Onu soracam zaten bende niye yok diye xD

Neyse sorarım bir ara. Yanlız ' Cin ' Bey, ( Bura'daki Cin, Üye Cin ) yalnız benim mizacım farklıdır, lügatım ters gelmesin...

Sonra bana demeyin yani ;

Çarptıracan bizi, böyle soru mu olur, dalga mı geçiyorsun falan.

Farklıyımdır, hani.

Anlaşmışızdır umarım, geleceğim.

Sonra ''tahrik ediyor'' falan demeyin :2: xD

ben bişi sorim bari
bir ara bende de vardı hala var mı?
amaçları ne?

En zorudur bu bana göre cinine göre değişir. desem yalan olmaz

ola bilir neden olmasın cin insana insan cine aşık olur. tek fark insan onun cin olduğunu anlamaz asla. zaman sonra anlaya bilir.
nasıl kurtula bilir mahkeme kurulur bunu cindarlar yada derin hocalar yapar. kişi cindara götürülür onunla kalır sonra kişiye dualar vs derken kişi uyur orada ve rüyasında cinden ayrılır. bu sayede o cin ona tekrar gelmez.

ama bazı cinlerde lanetli bir aşka tutulur hoca ve cindarlar cözüm bulamaz bunun tek nedeni cinin müdahalesidir cinin aşık olduğu kişiye kim zarar verirse hayatı alt üst olur cin tarafından sahiplenmiş bu kişi kimsedene tkilenmez hoşlansa bile gecici olur. cinin sahiplendiği kişinin bakışları ve davrabışları dengesizdir ve tamamen doğal olurlar çocuktan farkları olmaz içe kapanık göre bilirsiniz bazılarını buda cinin onun kıskanmasındandır kimseyle konuşturmaz konuşturursa bile herkesten soğutur.

ama lanetli bir aşktır bu kimsenin düşmasini istemem. bunun için önemlem almak gerek

ayy benim tuylerim urperdi ya..

aklima musallat filimi geldi. ordada cin adamin nisanlisina asik oluyordu ve birakmiyordu...

Mastor yok esflah sorun değil sinirlenmem kızmam ben hiç bir şeye.

InnoCence bana birşey olmaz merak etmeyin size kalmış ama uyarıyorum bir hocaya (cindara) görünmeniz gerek aksi halde olay büyüye bilir kötüye gide bilir. hüküm benden kalksın.

yesil83 :D siz bilirsiniz ama görmeyi çok istiyorum ya ablan hissederse varlığımı :)

ben bişi sorim bari
bir ara bende de vardı hala var mı?
amaçları ne?

Aslına Bakarsan Bizde anneden Gelen Bir Bağ Var yani SübyanYeli Diyorlar .. Bedene Sahip Olamayınca Rahimde koğuşlanır ve çocuk olmasına izin vermezmiş olursada anneden kıza geçermiş sübyanyeli .

Bal_Böceği benim kız kardeşim oluyor. Bahsettiğim çalınan ve büyü yapılan ayakkabı ona aitti ve ben giymiştim benim diye alınıyor ve büyü yapılıyor. Bu olaydan sonra yani aykkabı gittikten sonra Bal_Böceği ile kanlı bıçaklı olmuştuk .. Bal_böceğine Nazar verdiklerini söylemişti Hoca.

Bal_böceği Şimdi Benden Korkuyor :D :D Korkma böceğim Üzerine Salmayacağım Benimkini :p

bal_böceği var ise varlığını belli eder mutlaka rüya yoluyla yada size görünerek. varlığı belli olunca amaçıda orata cıkar. bilmem burdan göremiyorumki varmı yokmu gözlerden belli eder kendini.

nisanda Turkiyeye gidecegim insaALLAh... gittigimde sizden bahsederim. O bilir...
:)

hissetmez :)

ayy benim tuylerim urperdi ya..

aklima musallat filimi geldi. ordada cin adamin nisanlisina asik oluyordu ve birakmiyordu...

:s korkmaya başladım iyice :s

InnoCence bana birşey olmaz merak etmeyin size kalmış ama uyarıyorum bir hocaya (cindara) görünmeniz gerek aksi halde olay büyüye bilir kötüye gide bilir. hüküm benden kalksın.

peki o zaman tavsiyenizi buradan okuyacağım akşam. Nasıl Büyür ? Reelde de görünmeye mi başlar ? :s

aileden geçtiyse sizi benimserler. tamamen gitmeye bilirler onlar giderse siz kendinizi yanlız hissederseniz ve canınız sıkıla bilir gerçekten tamamen gitmez ama zararda vermez aşık değilse.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri