Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Sevgili defterr
sana hem iyi hem kötü haberim var :/
kötüden basliyip iyiye gideyim :)
birincisi arkadasim aradi sevdiginden ayrilmis birde yüzük takmistilar kendi aralarinda oglan bi nevi aldatmis simdi detaya girmek istemiyorum kizin ses tonundan yola cikarak o zaten onu hic hakketmemisti!neden erkekler aldatiyor ya kiz güzeldi birde bu durumda güzellige bakmiyor mu is diye bakmaliyim ?ne anlam cikarmaliyim burdan yaa ?iyi güzel karakteri tam böylesi varken neden bir günlük asklara yelken acma geregi duyuyorlar yaa ! kiza ne dicemi bilemedim ya ne dicemi bilemedim ! bir oglan ihanet etmis olabilir geriye kalan 999.999 el üstünde tutar öylesini dimi yada yaniliyormuyumm :) kizin yüzünü güldürmek isterdim aha da bir isik yandi kafamda :)) aticagim en iyi mesaj bu olsa gerek :)

dünde otobüs duraginda bekliyorum anlatmadiydim herhal ya ellerimi kremledim gelene kadar otobüs nemini yer diye düsündüm ve pat diye geldi otobüste tiklim tiklim direkleri tutamiyorum kaygan :D sag sol yaptim ellerimi siliyorum yani biri kameraya alsa rezilligin daniskasiydi daha sürmem krem yoldayken iyi bir ders oldu bu bana :)

bugün günlerden ask emek ister ama nasil bakicam orasi da bir mucize,yarin sinav var mi yoksa carsamba mi bilmiyorum saliya ödev vermem gerek,cuma apayri bir sinavim var uff .

bayram degil seyran degil profil ziyaretim 6.000olmus birde replenmisim hayirdir insallah ?:)Allah razi olsun :)

Sevgili günlük

dün gece sabahin 3ünde anca bitirdim almanca ödevimi okadar uykusuz ve perisan duruyorum ki gözlerim basta kipkirmizi ama degdi bitirdim ya üstümden kocaman yük kalkti simdi geriye kalan iki sinavim onlarida atlattim mi bu hafta azicik dinlenecegim :)tek dilegim emeklerim bosa gitmemesi !
dün eski sinifimdan bir kizi gördüm zayiflamisin dedi :D tabi benim agzim kulaklarimda bir sevindim yüzün kücülmüs yüzden belli oluyorsun demez mi bana hic zayiflamisim gibi gelmiyor bunu annemlerde komsularda diyor hayret birsey :)dogrudur isime de gelir kurcalamicam..
bugün günes acti ya okadar enerji depoladim ki :)yorgunlugumu unutu verdim..dizilerimi de arkadaslarimi da özledim daha dogrusu acayip gülmeyi su saatlerde ama ciddiydim yahuu neyse bugün gülerim ama aglamam insallah!!

bu arada komsularimiz türkiyeye gitmisti söylemistim ya Yasin abi geldi bugün bir kac isleri var diye konsolos ve isci kurumu bugün randevusu varmis 1 ay öncesi gelmis ama onlarin haberi yok
Allahin isi iste :) Kuluna yardim ediyor bugün geldi islerini halledip gidecek türkiyeye tekrar :)
onu cok özlemisim dogrusu iki sakalasan insan olarak :)kahkahalara bogulacagiz gibi hissediyorum bugün :)

Sevgili günlük..
bak sana yaptiklarimi anlatim gün boyu ingilizce calistim 4 saat malum sinavimiz vardi diye ve ne cikicak hic bir fikrim yoktu Allah biliyor sirf gramatik üzerine calistim ve sinavda bir tane gramatik bulursan öp basina koy,sevindim dogrusu ama emegede yazik saatlerce bosu bosuna calistim bi nevi neysem kisa kesicem satirlarimi uzadikca uzuyor malum konusmayi seviyoruz bir izmirli olarak lak lak sabaha kadar :) sonra okula gec kalmazmiyim bi 10 dkk felandi galiba bir durak kostum herkes bakiyor sanki film cekiyorum kosarken allah allah neyse uzun lafin kisasi bi 10 dkk kacirdim bir kac kisim dinlemelik ama sonradan toparladigimi düsünüyorum olayi kisaca büyük konusup yada hava atmak gibi olmasin ama baya kolay geldi :$ :D umarim iyi not alirimmmm gene bütün gün okul konustum iyi mi :D

aa bugün zaten sinava calisirken bir adamin teki geldi bisikletimi baban caldi diye yok polise vercem babani onlarla halledersiniz falan hic dinlemiyor beni dedim bi babam gelince konusun yok kendi konusuyor kendi soru sorup cevaplamalar tehtid etti gitti yarin gelirmi polislerle kapimiza bilmiyorum o sirada tabi calistigim hepsi havaya ucmustu zaten kafamda kalmadi birsey..
sinir oldum dogrusu babama sordum yüzünü görmüyorum isteyim 12 saat kizim ne calmasi diyor baskasi yapar türkler suclu olur allahin yahudisine pff sövmeyecegim..!

bugünlük bu kadarrr 29.05.2013 saat 22 : 32

günlük..

yazamam dedim ama yine burdayim cünki baska türlü gelisti olaylar :)
biz aslinda bu matematikle iyi anlasabiliriz ama ögretmen araya engel koyuyor gibime geliyor ne dersin ?ayni fikirdemiyiz senle de :)bugün hep takildigim konuyu basardim :)iki yan komsum var iyiydim onlardan ögretmen dedi calisicam diyorsunuz atlatiyorsunuz beni diye digerlerine ama ecem calismis ilerleme görüyorum diye bir sevindim bi sevindim :)
sonuc olarak bir hayalim var ve engel konulmasini hic istemiyorum bitsinde su okul amacima yaklasmama cok cok cok az kalsin :)
simdilik bu kadar yarin aksam ola hayrola :)
görüsürüzzz

ah ne kadar cici bir ifade bu böyle :) ne kadar eski bir telefon kullansamda cagdan geriye kaldigimi söyleyen olsa daaa abimin hediyesi ve kavak yellerinde kullanan bir cep telefon cesidi dilimi isirarak yaziyorum ki bozulmasin cok seviyorum cep telefonumu turuncu kaplamali civil civil ve herkesten farkli kimsecikte görmedim suana kadar özellikle burda :)
nerden geldim bu konuya onu da söyliyim bu ifadeyi yapmak icin cep telefonumu degistirmeyi düsündüm bi an ama :D düsünmem bile hata oldugunu fark ettim :vala_02:

Ekli dosyalar

• 851586_126362104215253_1651254063_n.png
    851586_126362104215253_1651254063_n.png
    18.9 KB · Görüntüleme: 0

Sevgili günlük,

dün gercekten acayip bir gündü .s sabahligin herkes cok gergindi bir suratsizlik bir kötü enerjiler sacmalar ve hep kirici sözler neyse dedim aldirmamaya calistim sonuc olarak annem herzaman böyle degil abim babam olsada :)bazen saka yapiyorum ama yani gercektende ismim sabir olacakmis herseyi aman bosver diyip geciyorum..dün arkadasimla okuldayiz iki veya 3 türk cocuklari megersem bunu gördüklerinde laf atiyorlarmis buda rahatsiz oluyormus dün bir yirtti kendini laflar söylemeler cocuklar bi sümüklüböcek dediler yani bana mi ona mi bilmiyorum ama bundada kötü birsey göremedim sonra kiz zaten cok sinirliydi okula gelirken oda suratsiz bir sekilde satastigida cocuklar oldu :/ sonrada cocuklarla tartisti ciktik yukariya derse siniftakiler ne oluyor diyor bir anlattik olayi kisaca bir kaci aman bosverin diyor bir kaci da tam dayaklik..
acikcasi hic kimse umrumda degil bir kere yasarim ben bu olayi en son 5.siniftayken okulda ikii genc birbirlerine diyor iste su kizi ayarliyalim kendimize bunu denk geldim o cirkin dediler benim icin tabi cocukken kalp kiriliyor birde sessiz utangac olunca tuvalete gidip aglamistim :)eger ki simdi biri kalksa söylese aynisini umrumda olmaz :)illaki kafada kaliyor ama begenen var begenmeyen var herkesin hosuna gitmeyi ben istemem neyse iste kizi öyle hic görmemistim sakin bilirdim dogrusu :)sanirim bi ben sessizim sinifimda herkes hakkini alir..benim gibilerde ezilir gecilir saniyorlar..o cocuklarindan biri ana avrat gidince kendimi nasil asagiya indigimi merdivenlerden inanki bilmiyorum siniftan deniz diye bir cocuk ecem bosver sinavimiz var diyip cekti yukariya ..herseyi desinler umursamam ama anne baba girerse olaya frenler kopuyor iste bir sekilde :)
annemlere de anlattim olayi da sakince git konus hirlasirsan hirlasirlar tamam dedim p.tesine görürüm konusurum ...
türk oldugumda anlasilmiyor galiba ya türkce konusuyorlar bir renk vermedim :)ama verme zamani geldi galiba bir nasihat etmeli insanca :)anlamazlarsa yapcak birsey yok ama iyi davrandiktan sonra kötü davrancagini düsünmüyorum yada cok ters düsünüyorum yasiyalim görelim de paylasirim senle yine olani biteni :)

bu arada ne oldu biliyormusun dün cografya sinavini yaziyoruz
ögretmenimiz 55 yasinda rahatsizmis elinden gidiyor dersten cikiyor geliyor herkes kopya cekiyor neyse :D sonra demezmi ögretmen daha fazla oturamicam burda canim SIKILDI elimde cok agriyor eve gitmek istiyorum haftaya devam etseniz sinavinizda :D biz birbirimize bakiyoruz,sasirdim dogrusu ama isimede geldi ben gittim sorularin resmini cektim evde yapip kopyalari vericem sonrada diger derste hepsini :D zaten diger kopyalarimda öylesinden ibaret :D
gelsin 1 hahahayy :)

aa bu arada asker kankam geldi carsi iznine :D cok özlemisim keratayi :D

sevgili günlük : - D

kendimi anlamiyorum milletin anlamasini hic beklemiyorum dogrusu ..
bir program yok etttim öglenligin rengi kacti bilgisayarin ama simdi sevineyimmi bilemedim youtube kasilmadan donmadan full calisiyor :D hey Allahim ya :D

bu aralar garip duygularin icinde gidip geliyorum zaten..
bir kendimi cok seviyorum bir nefret ediyorum..
bir hareketlerimden memnunum bir uyusuk buluyorum
Allahim sen sonumu güzel eyle..

01.06.2013

günlük..

havalar kötüyken iyiydim havalar güzellesti günesli birgündeyiz bugün felaket nezle yolundayim sanirim ya hapsura hapsura of :) bugün acaba ing sinavinin sonucu gelcek mi umarim gelmez :( daha hazir degilim kötü enerjiye carsamba gelsin..persembe cuma sinav var son bunlardanda korkuyorum iyi mi ..
korkunun ecele faydasi yok..

kal saglicakla günlügüm :D

günlük..

aslinda cok mutsuzdum..ama ama abim bir kutu dolusu sekerle geldi ye ye bitiremem artik ömür billah bunu mutlu oldum ya birazda olsa ! hayatim hepten dengesizlesti ama susmayacagim eve gelip aglamak hatta yorganin altina girmekti ama yapmicam hakkimi aramak icin demo yapabilirim yani delirdim geldiler :) tutmayin beni ..

Sevgili günlük pitircigim..

dünden bu yana cikamadigim bir mesele var isin icinden cikamiyorum..cocugun teki okula hic ugramiyordu yaklasik 2 ay falan hic bir not alamiyor dersten ama sinifi gecebilecekmis ögretmen ben desteklicem gecesin diye dedi cok gücüme gitti ne kadar hak yeniyor digerleri icin ..

garip bir rüya gördüm komsumuza gelen iki paket var iclerinde iki dene köpek biri beyaz biri kahverengi oyuncak gibi ama köpek ..komsunuz yok diyorlar siz alirmisiniz gelene kadar onlari..bende korktuguma hayir diyorum alamayiz o anda babam geliyor yanima aliriz tamam diyip aliyor kutulari eve hatta sevmeye basliyorlar ailem bende cok korktugum söylenmez cok tatli köpektiler ama simdi rüya tabirlerine girdim biri düsman diyor biri hayirli kismetler diyor yine iyiye yormak istiyorum..umarim Hayirli güzel bir gün geciriririm bugün !

simdilik bu kadar..

saat 13:12

Sevgili günlük..

yarin biliyorsun büyük gün Matematik sinavim var..kitabi actim sabahligin bir konuda kaldim ilerlemedimde onu cözmeden ilerlemek istemedim de diyebiliriz bütün gündür denemedigim formül kalmadi ve sonunda Annem camiden gelip odama ayak basmasiyla konusmamizla gitmesiyle bir iki saniye icerisine buldum formülü :D okadar sesli söylemisim ki Allah be yi annem ne oldu kizim diye geldi odama :D beni aglamakli buldu buldum formülü sayende dedim gülümsedi ..senlede paylasmak istedim uctugumun farkindayim suanda bir tane formül buldum diye ama okadar saatden sonra bulduguma harbi sevincliyim cok pis :D Allahim sen yarinki sinavdada yardim et(Amin):) bugünlük bu kadar görüsürükk mucuk mucuk öpüyorum seni mis kokulu :)

05.06.2013

sanki birseyleri düzeltmeye calistikca birileri engel koymakta üstüne yok..
mat de güm oldu :) kaldi geriye cografya tarih ve fizik bide almanca sinavi toparlarsam toparlarim toparliyamazsam bilem saglik olsun..kötü olan ailemde umudunu kesti hepten..
okulu biraksam is yok ..okuyorum yine elde var 0 yok ya ben düsünüyorumda benden harbi birsey olmaz kendime faydam yokken aileme nasil olsun ?
hep iyi olucak diye bir baslangic yapiyorum güne ama nerde ne iyi?
Annemi mutlu görmek icin elimden geleni yapmaya calistim ne oldu ?kadincagiz bir dogurdugu icin mutlu eline bir kurus para alabildimi kizindan ?yok arkadas yok ben gercektende ayaklarimin üstünde duramiyorum gelmisim 22 yasina neredeyse 23 olucam bir gelecek göremiyorum hayallerim var diyordum hayallerde kalmiyor önümde engeller oldukca düstükce taslardan takildikca hayallerde fos olmaya basladi..fosu birak hayallerimdende vazgectim ..en kötü hal bu olsa gerek hayalsiz insan zaten ölü insan bana göre..birde müzik tabi..aklima bile gelmiyor cogunluk oysa bizbirimize asiktik..bir an önce herseyin düzelmesi gerek ama neresinden baslamaliyim bulmam gerek..yeterince ipin ucunu millete verdim cekiyorlar istedikleri yere oraya buraya gidiyoruz..offf ..Allah akil fikir versin..!

07.06.2013

Günlük..

garip seyler oluyor cevremde..önüne gelen tartismak istiyor..yada ben cok asabiyim kimseyle anlasamiyorum..biliyormusun günlük..bu aralar hic birsey umrumda degil..birileri cekip gidiyor hayatimdan gitme bile demiyorum yine ipin ucu kaciyor sanirim :) ama tuhaf gelecek sana huzurluyum :) gidecek insanlari tutmanin kimseye faydasi yok gibi hissediyorum..gitmek isteyen gider ..seven gitmez,birakmaz dimi arkadasini?yani ben gitmezdim :) kovsalar bacadan girerim :)bi ela var onunla tanistik durakta otobüs beklerken kizi sanki 40 yillik taniyorum yakin arkadaslarimdan bile bu kadar sicaklik görmemistim dogrusu :) elam baska birsey :) okadar sanssiz giden hayatimda ,iki üc dost kazanmak hos dogrusu umarim kaybetmem ..
selin,ela,kati :) sizleri seviyorum bee :) Rabbim basimdan eksik etmesin basimin tatli belalarini..

Kim bilir gelen geçen ne diyor halime
Ben değilim bugünlerde
Yediğim nanelerin haddi hesabı yok şişenin dibindeyim
Çok mutsuzum çok çok çok

Kendiliğinden gelsen ne olur aramıyorum yiğitlikten!
Sendeki sabırda mübarek paslanmaz çelikten

Dün gece birkaç film seyrettim canım çıktı ağlamaktan
O Türkan yok mu ahh o Türkan
Yine öptürmedi dudaktan

laylaylaylaylay :)

09.06.2013

Günlük ,ihmal etmeyeceksin kendini yoksa bak hepsi birlesiyor bela oluyor basina..
izmirime gitcektim annem götürcekti simdi dislerim yüzünden gitmiyoruz yaptir yoksa unut dedi bu sene yok izin cok üzülüyorum :(

Sevgili günlükcagizim..

kendim icin degilde arkadasim icin cok sevincliyim : ) o mutluyken kendi mutsuzlugumu unutup mutlu oluyorum : )
iyice günlügüm kisaldi : ) söz bulamiyorum sana yazmaya cünki hic birsey yasamiyorum : )
okul ve ev arasi gidip gelmeler..arada sevdiklerimle yazismalar yapiyorum bide en güzeli son ses müzik acip kulaklikla müzik dinlemek birde yaninda okey oynadimmi keyfime keyif katiyorum geceleri sonrada sabahliyorum..aslinda bu hayatimdan memnun degilim ama napalim bir anlik mutluluk icin deger diyorum ..

azcik kopya hazirliyim sinavima görüsürük günlük : )
bi annem bi sen iyi katlaniyorsunuz bana sagolasiniz : )

haydi selametle ..

saat : 16: 20

Sevgili Günlük,

evet son ödevim var yarina ondan sonra okulu eksekte olur artikin ;P
tabiki bir ögrenci olarak son güne birakan biriyim ödevini..ve simdi düsünüyorum napsam diye gelmis saat 11bucuga haydi hayirlisi ..
pes eden insan ölü insan..hayalsiz insan ölü insan : ) ve gittigi yere kadar zorluyorum herseyi :)hayallerime kavusmama son 4 ay kaldi : ) insallahhhh..uzun lafin kisasi günlükcagizim yarin ola hayrola tekrar görüsmek üzere ..

13.06.2013

Sevgili günlük..

duygularimi anlatmakta zorlaniyorum bu aralar nasil desem bazen öfkeleniyorum icimdekileri söyleyip kurtulmak istiyorum sonra aman bosver diyorum..bazen yine cosuyorum söylemek icin birseylerde dügümlenip kaliyorum..bu beni cok mutsuz ediyor..

öbür yandan ne hissediyorsam söyleyip ön yargili oldugumu saniyorlar kendimi anlatamadigim icin kiziyorum kendime..

bir öbür taraftan da bakarsak olaya iyiki eklemisim kendisini diyorum cok huzur veriyor : )

cok darma duman oldu cümleler ama bir sen susup dinledigin icin :)) cok sagol ..

bugün babalar gününde babami saatlerce bekledim eve cok gec döndü neyse kutladik gömlek almistik birini begendi birini begenmedi : )

bu arada cok cici bi topuklu sandalet aldim cicekli ici güzel bi pembe birsey ama nete koymamislar akillilar :) cok asik oldum kiyip nasil giyeceksem :eda:

hadi kal saglicakla..iyi geceler

günlük..

hic birsey mutlu etmiyor hemde hic birsey..tek tek sayip karartmak istemiyorum seni de ..
cok bikkin cok SIKKIN igrenc günler geciriyorum..SIKI can iyi derler de umarim iyi bir sonuca varirim..bir 20 gün kala ne kadar da neseliydim ne olursa olsun kendi capimda egleniyordum özledim o deli hallerimi..yine kendi elimde hersey bunu da biliyorum ama inan ki icimden hic gelmiyor siritmak..Allahim sen hayira cikara..

simdilik bu kadar aksama görüsürüz belki moralim düzelir..bit umut ..

saat 13: 35

Ne hissediyorsam oluyor ya ..daha hissetmek istemiyorum ..
hissettikce kötü oluyorum.yada hersey cok kötü oluyor...son 2gün kaldi ondan sonra gectim gecemedim belli olacak hersey..
biliyormusun günlük herzaman kactim ögretmenler notlari söyleyecekken ya o gün okula gitmedim yada yüzlesmek istemedim .. kendimden herzaman kactim..hala daha devam ediyorum..önceden memnundum utangac biri olmaktan simdi degilim..okadar engel oluyor ki ...misal bugün ögretmenle notu konusmaya gittik ben konusmaktan yine kactim biliyordum basima gelecekleri..arkadasim inadi tuttu sensiz bir yil istemiyorum sende istemiyorsun biliyorum diyip konuya bi giristi sanirim yarim saat konustuk kirik gelmesin diye..sonuc olarak düsünmek istedigini söyledi..umarim iyi bir not gelir gercekten cok kötü oluyorum konusmalarda hayatim boyunca duygusal biri oldugumu bilirdim de bukadarini ummazdim : )resmen sulu göz oldum ciktim..ve kendime de gicik oldum tut göz yasini evine gelince aglarsin yok illa herkesin önünde olacak..
bu son göz yaslariydi daha aglamayacagim :)

saat 22:06

Günlük..

sana en son ne zaman acilmisim unuttum belki bir kac gündür hatirlamiyorum daha bu yasimda böyle isem 20 sene sonrasini düsünemiyorum neyse konuya geceyim hemencecik : )
iki gecedir türkiyemi izmirimi ananemin evinini görüyorum bizim eski mahallemizi giren cikan belli degil degisik yüzler sonra teyzoslari görüyorum ananem dedemi gördüm ugurluyorduk annemler arka sokakta bir yere gitmisler..annemde anlatti rüyasinda annesini babasini görmüs herhal bizde dedik mübarek günde dua istiyorlar arkalarindan : ) artik aksama bol bol dua edecegim yada edecegiz...sonra dedemin ölüm sene devriyesi gelmis gecmis onu unuttuk ama annem bugün pisi yapcak bütün binaya dagitacagimiz icin sevincliyim : )simdilik gelismeler bu kadar : )

günlük..

aksamina hem sakin hem cok gergin bir gece gecirdik dogrusu
1.türkiyeyi aradik canim izmirimi dayimi halayi,bütün büyükleri diyelim kisaca onlarin seslerini dinleyerek insan zaten bir mutluluga kavusuyor nedense yada bende mi oluyor bu tek bilemiyorum:vala_02: 2.olay abim kayipti..annemde israrla aramayacagim kendisi arasin sitemlesin demez mi üstüne üstlük..catladik öldük meraktan..sonra pisi dagitimindayken abim aramis iste yoldayim geliyorum nerdesin bir sehirdeyim hm tamam megersem kizla aralari acikmis gitmis oda kafa dagitmaya ama ne kadar dogru bilemiyorum bunlar ..kiz dün gece gün boyu konustu benle nerde ne yapsak kime yazsak kimle konussak ulasmadigim insan kalmadi ve hepside bilmiyoruz görüsmedik demez mi ..sonunda geldi ama hic kimse yanasmiyor birsey sormaya birde ters dana yavrusu yaklasilacak gibi degil mübarek..sonunda geldi ya yeterli bana göre..bazen abimsiz yasamak daha iyi olurdu diyordum ama onsuz birgün bile cok zevksiz gündü acikcasi : )sonra dualarimizi ederek anacugumla yatmaya gittik : )
icim kalbim cok huzurluydu suanda biraz gerilmis olsamda okul notlarim aciklanacak aksam üstü ..
küt küt atiyor kalbim :)

sen gönlümdekileri biliyorsun Yarabbi kabul eyle (amin ) :love3:

saat 12:24

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri