Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Tümüklü Ama Aklina Geliomus Yinede :)) Dimi

:love
3:

gelmez mi hic sonuc olarak 1.siniftan 4.sinifa kadar cok sessizdim hos hala degisiklik yok :) ama ozaman daha icime kapaniktim daha bir utangactim ve onun disinda arkadaslik eden pek yoktu :) onun dostlugunu unutmam hic bir zaman :cy(19):

gelmez mi hic sonuc olarak 1.siniftan 4.sinifa kadar cok sessizdim hos hala degisiklik yok :) ama ozaman daha icime kapaniktim daha bir utangactim ve onun disinda arkadaslik eden pek yoktu :) onun dostlugunu unutmam hic bir zaman :cy(19):

Haklisin Unutulmaz Öyle Arkadasliklar ...

Bende Senin Gibi Sessiz Ve Icime Kapanikim :))) Kötü Bir Huy Sor Durumda Cok Kalio Insan Biri Bisi Söyledimi Utangacliktan Cevap Verememek

Bagsen Saniolarki Kendini Begenmis Cevap Vermio :vala_02:

Haklisin Unutulmaz Öyle Arkadasliklar ...

Bende Senin Gibi Sessiz Ve Icime Kapanikim :))) Kötü Bir Huy Sor Durumda Cok Kalio Insan Biri Bisi Söyledimi Utangacliktan Cevap Verememek

Bagsen Saniolarki Kendini Begenmis Cevap Vermio :vala_02:

:)beni en iyi anlayanlardansin ozaman :) aynen basta beni de öyle sanabiliyorlar ama taniyan cözüyor nasil biriyim iste..Örnek sinifim kimseyle konusmuyordum simdi tek tük konusuyoruz :D ve alistilar baktilar her soruda heycanlaniyorum soluk soluga kaliyorum okurken utangacin teki bu zarar gelmez kimseye diye :)

:)beni en iyi anlayanlardansin ozaman :) aynen basta beni de öyle sanabiliyorlar ama taniyan cözüyor nasil biriyim iste..Örnek sinifim kimseyle konusmuyordum simdi tek tük konusuyoruz :D ve alistilar baktilar her soruda heycanlaniyorum soluk soluga kaliyorum okurken utangacin teki bu zarar gelmez kimseye diye :)

Ayyy Canim Kiyamam Sana Yaa Anliorum Seni Tabiki ...:love3:

Okulda Dersde Matamatik Dersi Mesela Ögretmen Bisi Soruo Ben Biliodum Utangacligimdan Elimi Kaldirmiodum xD

Yine Halimize Sükür Edelim Ki Bizden Kötüleride Var Kekelemeye Basliolar ...

Ayyy Canim Kiyamam Sana Yaa Anliorum Seni Tabiki ...:love3:

Okulda Dersde Matamatik Dersi Mesela Ögretmen Bisi Soruo Ben Biliodum Utangacligimdan Elimi Kaldirmiodum xD

Yine Halimize Sükür Edelim Ki Bizden Kötüleride Var Kekelemeye Basliolar ...

:) Dogru diyorsun halimize binlerce sükür :eda:

Sevgili defter..
ayyy bir pazar elimde kumandayi kapmisim hazir annemde bana ses yeter duysam nereye acarsan kabulüm demis sonuc olarak kirk yilda tv basina gectigim icin xD bir ask emek isterimi izlemek istedim inanirmisin reklamlardan ötürü ne izledigimi anlamadim bir basliyor 10 dkk reklam bir basliyor yine bir 10 dkk reklam -.-

bugün bir kac ünv baktim hic bir sayfa ögrencisi hakkinda neden bilgi vermemis ki :) acaba arayip su ögrenciniz hakkinda bilgi edinebilirmiyim desem alirmiyim cevap :D yoksa nerenin delisi bu diyip tinlamazlar mi da diye düsünmüyorda degilim sonuctaa taa yurtdisindaniz :)

Annemle ne zaman karar alsak bugün kaloriden uzak duracagiz diye her seferinde bir agir birsey yiyoruz ..bugünde kermese gitmedik lahmacun istedik..komsu teyzem gelmiyorsunuz ama lahmacunu istemeyi biliyorsun ecem demez mi laf yedik gitseydik daha iyiydi :vala_02: ama canim annem iyi degildi napalim :1a9:

birde cimbomun yenmesine sevindim en mutlu haberde bu olsa gerek :love3:

bugünlük bu kadar ^^

28.04.2013 Saat 23:23 :love3:

Sevgili defter..
bu seferde okulu cok bosladim galiba devamsizliklarim basimi cok agritacak bu gidisle :D bi sana söyliyebiliyorum bunu hos annemin herseyden haberi var tek annem olsa ailemin haberi var :D
aman onlar hic mi kacmiyordu diyip vicdanim rahata kavusuyor..ben hangi ara böyle rahat bir ögrenci oldum hic bir fikrim yok önceden olsa aman ögretmen kizmasin ha gayret ecemcim kar kis dinlemeden giderdim..simdi hic canim istemiyor..yarin sinavim var
hic calismadim calismayada gerek yok hos,defterinize bakabilirsiniz diyor bundan baska iyilik olamaz bundanda kirik alirsam bana 3 harf yani :)
yalinla da kapatayim satirlarimi :)
:eda:

29.04.2013 saat 23:27

kendi kendime hayatimi zorlastirirsam halim böyle limonlu oluyor iste..
hicbirseyden memnun degilim sarki dinliyorum gülemiyorum bile..icimden gülmek bile gelmiyor..
neden insan kendi hayatini zorlastirmaya calisir ki benim gibi ? rahatca yasamak varken.. bunu kendime cok soruyorum :)
basak burcumu okumaya calisiyorum o bile hayat dolu yok calisiyormus yok iliskiler bende hic biri yokken ben nasil basak burcuyum ?basak burcu caliskan olurmus ?ecem ise tembelin önde gideni..:vala_02: yok sonra telefonlar geliyor ne olmak istiyorsunuz sectiniz mi yada stajer yerlerine bakin bosta kalmayin zaten öyle bir güzel sehirdeyim ki herkes hemen basvuru yaptigimda aliyordu beni..yaklasik 80 basvurum var cogunluk red edilmisim 6 tanesi dönmüs 3 tanesine babam cikmis not almis ya numara yanlis ya baska birsey geri döndümmü kapi duvar diger 3üde ben artist geri cevirmisim:vala_02: ..o bile parlak degilken ben hayatimi artik düzene koyabilecegime pekte umutlu pozitif bakamiyorum ..:1a9: yinede Herseyin hayirlisi diyelim..

su aralar bir güzel olan tek sey gitar yarismasi var ona katilmayi düsünüyorum yüklü bir miktarda geliyor kazanana lösemi cocuklarina bagis yapmayi planliyorum..:love3:

simdilik bu kadar...

Sevgili defter..
dün olumsuz konustum baya ama bugün güzel seyler oldu..
Seliniminde bana iyi dileklerini sunmasiyla ugurlu bir güne gercektende basladim :)
2hafta öncesi 6 sayfalik ödevimden bahsetmistim ya okadar iyi notlar aldim ki :) okuma hevesi geldi icime :) okuldan kacmayacagim artikin :)sende sahit ol :) tam aksam üstü 3saat 15 dkk sürdü sinavim en son okuldan ben ciktim bir ögrenci olarak ..her yerin isigi kapanmis kendimi en büyük sinavlardan birine hazirlanmis gibi hissettim :) 3 kalem koydum masaya bir mendil bir seker :D birde ugurlu arabam ikidir yanimda tasiyorum da iyi seyler yasiyorum bahtil inanc olmasina ragmen kendimi bununla kandirmak iyi geliyor :D neyse süpriz yumurtadan cikan arabam pekte sekil yani :) ve iyide geliyor arkadasim güldü ama olsun :) önemli olan benim kalbim rahattim yani sinav boyu :) sinavin sonunu biraz hizlica yazdim gerci cünki okulu temizlemeye baslamis insanlar ve ikidir sinifin kapisi acildi ve o anki panikle hizlilikla arkadasimda asagida bekliyor yazdim birseyler ciktim :D umarim tutmustur sonu da ne diyelim.. hayirlisi !

acikcasi bir kac gün eve hapsetmistim kendimi bugün cici converselerimi giyince hepten yere basiyorsun onunla basmayi özlemisim yere dedimde annem bir gülücük atti :) kovuyorda cikmayan disari bir cinsim :) millet okulu ekerken bile gezme tozma derdinde bense kendimi cezalandiriyorum iste..artik ne dersen gelip gecti :)

Hoscakal Nisaaaaaaan :)

hayat sevilince sevince güzel

arılar bal petek verince güzel

dostluğun temeli ilk harcı sevgi

her derdin çaresi ilacı sevgi

gönüller sultanı baş tacı sevgi

sevgi ile gündüz olur geceler

sevgi ile şiir olur heceler

mutluluğun yolu sevgiden geçer

23bt3.png

:124af::3dgxk:

Günlkcagizim
bugün hava cok güzel serindii :) ciktik gezmeye bizim arka taraf dedigimiz yere gittik bir sarkilar bir kalabalik hepsi alman tek tük türk insani görüp sevindik resmen Annemle:)
herkesin elinde icki sisesi..bir saat gezindik bir kac eglenceli bölümlerde vardi cocuklar icin havuz kurmuslar ve sisirilmis balonlar onlarin icindeler havuzda ordan oraya yürüyorlar mi desem ne desem cok güzel görünüyordu :) ahh cilgin olup girmek vardi icine de :) anca bakip gecebildimm ..Annemde durmus duralimmi diyor yok dedim icim gidiyor gidelim biz evimize ;P
bugün tvde duydugumuz gibi en azindan ben günde 2 bardak yesil cay icmeye cabaliyorum bugünde basladim..zayiflayacagim iste oka :)
bugünden bir kac resim :)

mnvt8.jpg

mnvuq.jpg

01.05.2013 Saat 00:10 bugünlük bu kadar :hi:

güzel bir gün gecirdim demeye gelmiyor hep bir engel konuluyor önüme..ona ragmen gülmeye calisiyorum hersey düzgünmüs gibi..okadar cok canim yaniyor gibi istedigim kadar suanda agliyayim is isten gecti..sinav olduyduk ya sali günü sen git son kagidi defterin arasinda unut okadar alel acele ciktim ki siniftan kahretsin beni ya okadar 3 saat oturmaya hic birsey degmedi suanda..
kabul edilmeyecegini bile bile ögretmene mail attim anlattim olayi,resimleri cektim cok sacma sapan is oldu biliyorum ama olur ya okadar iyilikler yapmasina ragmen belki kabul eder..
sonucta sinavdada defterimizden bakabiliyorduk..yada ödevimizi belirli bir tarihe vermisti 2 hafta ara tatili sonra yapamamistim yine bir iki gün daha verdi okadar sans tanimasina ragmen öyle bir kibar anlayisli..o kagit olmamasina ragmen anlayisli bir not verirmi acaba ?yada dua ediyorum ki ders versin onu iyi yapayim :( suanda cok saskinim inanilir gibi degil bunca zaman hic basima gelmemisti :( cok berbat durummus ya !

Sevgili Günlük ..
gözlerim davul gibi oldu tatar kizina hepten benziyorum varya rahatsiz ediyor sisligi :)demekki babaminda göz kapaciklari kapandigina oda cok rahatsiz bu durumdan..ama degidik bir hava verdi bana yine ne olursa olsun kendimle barisik olmaya karar aldim yoksa yasanmaz bu hayat..evet yaptigim aptalligin önde gideni ama olanin önüne gecilmez kismet degilmis diyorum artik..

Üstümden kocaman bir yük kalkti piller duruyordu aylarca dolabimda mp3 icin bitmis bir sekilde ha gidip vericem dükkana diyip bir yandanda aman daha sonra veririm diyorum kaliyordu.. neyse not aldiydim bir kac gün öncesinde bugün gittim dükkana döktüm bir kutucugun icerisine..karaladim onu not aldigim yerden de vallaha sevindim :D
sonra kasaya gectim okadar girmisim almadan birsey cikilirsa ayip olur xD kasaya gectim iki birsey aldim iste arkamdada bir bayan arabasi doluymus hic bakmiyorum bir an canm skldi beklemekten döndüm arkami ki kadincagiz bekliyor kasaya esyalarini koymak icin hemen esyalarimi öne ittim,kadincagiz gülerek tesekkür etti..alisveris yapmaya yapmaya unutmusum bazi seyleri aslinda daha önceden düsünürdüm bunu yada cok erken vakit daha uyanamadim xD

arkadasimda mesaj atmis simdi ögretmenler odasina götürür kagidini verirsin diyor artik bana sans dileyin kabul edilsin ..

Günlük..

Dün Annemle havalar güzel diye havuza gittik bir bayanlar bölümü varmis diye annemi zar zor ikna ettim olaya.aslinda arkadaslarimla gitcektim seda kadrosuyla ama Annem karsi cikti yok alerjik oluyorsun sonra ben üzülüyorum hayir falan..acayipta havuza gidesim gelmis 40 takla attim :D sonunda izin verdi ve sonra bende geliyorum demez mi hay hay buraya kadar :D sonrada sedalar vazgecmez mi :) kaldik mi Annemle..sikayetci degilim daha bile güzeldi..
orda da calisanlar yüzeni yüzemeyeni ayiriyorlar sen Annecigimi öbür tarafa götürünce mecbur bende annemin oldugu yere gittim ikimiz ayri yerde yüzmenin kime ne faydasi ve anlami var ki bu durumda demi ama :)annemin oldugu havuz daha bir sicaktii..dün yazmak istiyordum ama hemen uyuya kalmisiz annemle tv basinda babam ayri ayri bizi odalara tasimis xD
onun bile farkinda degilim..
bugünde biraz okula calisalim diyorum :) hepten laylaylom yapmiyalim hayati ..

simdilik bu kadar :) :hi:

Sevgili Günlük ..
bir kac is basvurulari yaptim sonra komsular geldi bir oturduk ettik sonra birer birer kagitlar aldik ellerimize dileklerimizi doldurduk kapattik herkes ayri kendi capinda bir yerlere koymaya gitti sabaha dogru gidip alicaz sonra da suya aticaz bakalim hayirlisi olsun..Annemle 1bucuk saat öncesinde gittik gül ciceklerinin arasinda topragin icine yerlestirdik tam cadde üzeri bir komik tipte yol aldik neyse sabah 4bucuk gibi gidip almaya gider sonrada suya atariz dedik..Umarim Dualarimizda dileklerimiz de kabul olur..

bu arada bükemedigin bilegi öpeceksin..
hakkettigimiz yerdeyiz diye düsünüyorum..
millet gibi hava atmak degil hissettiklerimi dile getirmek istiyorum sana
Cimbomum sana sonsuz Tesekkürler..yüzümüzü egdirmedigin icin :)

Güzel ve huzurlu bir gece diliyorum ..

05.05.2013 saat 23: 54

Sevgili Günlük ..
bir kac is basvurulari yaptim sonra komsular geldi bir oturduk ettik sonra birer birer kagitlar aldik ellerimize dileklerimizi doldurduk kapattik herkes ayri kendi capinda bir yerlere koymaya gitti sabaha dogru gidip alicaz sonra da suya aticaz bakalim hayirlisi olsun..Annemle 1bucuk saat öncesinde gittik gül ciceklerinin arasinda topragin icine yerlestirdik tam cadde üzeri bir komik tipte yol aldik neyse sabah 4bucuk gibi gidip almaya gider sonrada suya atariz dedik..Umarim Dualarimizda dileklerimiz de kabul olur..

bu arada bükemedigin bilegi öpeceksin..
hakkettigimiz yerdeyiz diye düsünüyorum..
millet gibi hava atmak degil hissettiklerimi dile getirmek istiyorum sana
Cimbomum sana sonsuz Tesekkürler..yüzümüzü egdirmedigin icin :)

Güzel ve huzurlu bir gece diliyorum ..

05.05.2013 saat 23: 54

Bukadar zahmet cekeceginize, el acip ALLAHim bunu bunu bunu istiyorum deme hem daha kolay hem daha makbul degil mi?
:)

Bukadar zahmet cekeceginize, el acip ALLAHim bunu bunu bunu istiyorum deme hem daha kolay hem daha makbul degil mi?
:)

onu da yapiyoruz Namaz kilarak Elhamdülillah
vallah bilmiyorum komsularimizin basi bagli onlar bir eveli sene anlattilar bide bu sene böyle ögrenmisler arastirmislar onlara uyduk gidiyoruz bir yere :3dth8:

onu da yapiyoruz Namaz kilarak Elhamdülillah
vallah bilmiyorum komsularimizin basi bagli onlar bir eveli sene anlattilar bide bu sene böyle ögrenmisler arastirmislar onlara uyduk gidiyoruz bir yere :3dth8:

Iyi bakalim :) bu tur seyleri aklim almiyorda. Sanki cicekten bocekten agactan medet ummak gibi geliyor bana :)

Sevgili günlük b
bu aksilikler sadece bende olur herhal hii ?
aklima beyazit öztürkün hikayesi geldi aklima yanlis bir adreste yanlis bir dügünde milleti tebrikler ettigi gibi :) bende dün 4 yere basvurdum bugün onlardan biri döndü adresi alabilirmiyim dedigimde parmazi diye birsey anladim :D ve baktigimda p ile baslayan parfüm dükkani var artik yarin taniticam kendimi bakalim yanlis yer ise sans meselesine kaldik :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri