Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Günlük..

cok sükür seneler sonra da olsa düzgün bir arkadas dost edinebildim :)benim verdigim degerin karsiligini da veriyor :)onunla olunca dünyayi unutuyorum desem yeri midir ?vallahi yeridir :)
onunla cok huzur doluyum iyiki var iyiki tanisiyoruz iyiki samimilestik :)simdi gecmise dönüp bakiyorumda nasil samimi olduk diye cabukta kaynasamam insanlarla aslinda ama kader diyelim kaderimde varmis böyle bir arkadaslik:)Rabbim sen alma onu benden :)o benim kalbimin diger yarisi :)beraber mutlu beraber mutsuz oluyoru :)canimin ici seni cok cok cok seviyorum :))

erkeklere gelince zaten bizim gibi ince düsünceye sahip olsalar kirip gecemezler ama nerde onlardan böyle bir beklentiyi beklemek bile ayip :)
gicik gitmeleri bile bazen kiriyor karsisindakini ama anlayan kim ?illa gözlerimizden yas gelinceye kadar mi anlamaniz gerek bazi seyleri?öbürtürlü kirdimmi acaba diye düsünsenize..yok yok yok sizden ince fikiri bekleyenlerde suc :)

amaan hayirli sahurlar günlügüm ben biraz kitap okuyayim bari vakti doldurmaya sonra birseyler yer uyurum artik :)

hayirli gecelerimiz olmasi dilegiyle..

14.07.2013 saat 02.26

Günlük..

cok sükür seneler sonra da olsa düzgün bir arkadas dost edinebildim :)benim verdigim degerin karsiligini da veriyor :)onunla olunca dünyayi unutuyorum desem yeri midir ?vallahi yeridir :)
onunla cok huzur doluyum iyiki var iyiki tanisiyoruz iyiki samimilestik :)simdi gecmise dönüp bakiyorumda nasil samimi olduk diye cabukta kaynasamam insanlarla aslinda ama kader diyelim kaderimde varmis böyle bir arkadaslik:)Rabbim sen alma onu benden :)o benim kalbimin diger yarisi :)beraber mutlu beraber mutsuz oluyoru :)canimin ici seni cok cok cok seviyorum :))

erkeklere gelince zaten bizim gibi ince düsünceye sahip olsalar kirip gecemezler ama nerde onlardan böyle bir beklentiyi beklemek bile ayip :)
gicik gitmeleri bile bazen kiriyor karsisindakini ama anlayan kim ?illa gözlerimizden yas gelinceye kadar mi anlamaniz gerek bazi seyleri?öbürtürlü kirdimmi acaba diye düsünsenize..yok yok yok sizden ince fikiri bekleyenlerde suc :)

amaan hayirli sahurlar günlügüm ben biraz kitap okuyayim bari vakti doldurmaya sonra birseyler yer uyurum artik :)

hayirli gecelerimiz olmasi dilegiyle..

14.07.2013 saat 02.26

Sevgili Günlük..

Aldigim kararlarla galiba biraz huzura kavustum dün gece bileydim daha önceden uygulardim ya neyse vardir hersey de bir hayir :)sosyal ag sitesini kapattim buraya da biraz zor girerim hani giderim bir ara demistim ya bu o degil :)bu o gitme degil bu da baska bir gitme :)amma sifreli oldu degil mi..ben bu bilgisayari babama teslim etmekteyim..

en kisa günlügüm oldun galiba :) bir ara görüsürüz :)
15.07.2013

birseye niyetleniyoruz ters tepip duruyor ..
teslim etmistim bilgisayari babama -
babamdan isten gelir gelmez odama geri koymus geldigimde odama tekrardan hic kaldirmamisim gibi odamda duruyor fisler takilmis kablosu vs..sasirdim annem geldi bizimde isimiz olabiliyor bakiyorsun ediyorsun bu dursun demez mi daha 1 ay öncesine kadar basimin etini yiyordu oysa kaldir sunu atarim bak kirarim gibisinden ne degisti sinifi gectik diye mi yumusadi bunlar neler dönüyor gene etrafimda :)neyse susuyorum isime gelir bu durum tabiki =)

Canimcim.. sonunda dinleme firsatini buldum güzelmis parca senden gelen herseyi begeniyorum aslinda ya neyse :)..müzik secimini seviyorum :) seni de ayri cok seviyorum...

bugünlükte bu kadar olsun :)

birseye niyetleniyoruz ters tepip duruyor ..
teslim etmistim bilgisayari babama -
babamdan isten gelir gelmez odama geri koymus geldigimde odama tekrardan hic kaldirmamisim gibi odamda duruyor fisler takilmis kablosu vs..sasirdim annem geldi bizimde isimiz olabiliyor bakiyorsun ediyorsun bu dursun demez mi daha 1 ay öncesine kadar basimin etini yiyordu oysa kaldir sunu atarim bak kirarim gibisinden ne degisti sinifi gectik diye mi yumusadi bunlar neler dönüyor gene etrafimda :)neyse susuyorum isime gelir bu durum tabiki =)

Canimcim.. sonunda dinleme firsatini buldum güzelmis parca senden gelen herseyi begeniyorum aslinda ya neyse :)..müzik secimini seviyorum :) seni de ayri cok seviyorum...

bugünlükte bu kadar olsun :)

Sevgili Günlük..

Sana ne gündür yazmiyorum bilmiyorum ama cok sey yasamadim herzamankisinden evin icinde ya odamdayim ya mutfak ya balkon :D ve sirf kitap okuyorum 630 sayfalik..birde kücük kitap sectim diyorum büyügü kac sayfalikti Allah bilir.Geri´ye kalan sayfam 270 :D bitirmem gerekiyor 3 eylülde ödevi vermem gerekiyor Allahim sen bana sabir ver :) son 5 ay ondan sonra özgürüm özgür annemde hep bunu dedigimde sanki sehir turuna cikican ne bu sevinc der ama anlamaz ki 21 konu olcak imtihan yok sözlüsü birde ön notu tutturamadiysam sözlü olucam tamda adami ben gibi konusurken ölüp biten :D daha bunlari yazarken kalbim carpiyor hizli hizli :))

evet günler gecerken güzel bir dizi hayrani oldum günesi beklerken benim duygularimi anliyor siddete karsiyken bile zeynep güclü halleri güclü durmaya calisan halleri..bana da bir güven verdi gibim :)kerem kötülük yapsada cok karizma :) baris ta tatlisimdi hakkini yemiyim ama melis yerine baska gicik gelemezmiydi onu ferihadada sevmezdim..amaan simdilik mutluyum bu diziyle:)

23.07.2013

Mucizeli dünya..

seneler öncesinde dayimin oglunu ariyordum hesabini öldü kendisi suanda rahmet istedi diyelim..Allah gani gani rahmet eylesin.intihar etmis olsada Rabbim affetsin !neyse sosyal ag sitesinde ona benzettigim biri vardi yazdim gitti seneler sonra cocuk cevap veriyor onun hesabimi diye kontrol ediyordum arada bir neyse sen abim git izmirli hatun bul kizin kuzeni de o cocuk cikmasin mi..dünya mi kücük yoksa sosyal sistesimi ..nasil bir kader beni bekliyor ya :D birde evlenirlerse yüz yüze gelecegim aman yarabbi utandim:D en iyisi bir süre abimin gözünün önüne cikmamak kizabilir ne yazion elin milletine diye ama SIKI dur güzelde cevap buldum :D senide kiz arkadasin sana yazarak buldu diye sonrada kacarim odama :D

bu kadar olur selinimi düsünürken selinim bana yazdi :)telepatiiiiiiiiiiiiii :3dth8:
iyiki varsin dostum bin kere yazsam bile SIKILMAM
#seni cok seviyorum ya :) :connie_rockingbaby:

:eda:

gönlüm seni sevdi hemde delicesine yusufum :love3:

24.07.2013

sevgili günlük..
biri repimi indirmis alicagin olsun senin ;) milletede satasmiyoruz yine rep indiriliyor ilginc demekki bulassam millete durum fena :)aman beni sevenlerle mutluyum elhamdüllillah :)
neyse gelelim esas konuya misafirler geldi gitti bugünüde atlattik cok sükürrrrr...:)
sanirim annemin dedigine geliyorum ..cocugun oldugunda sen örnek olup korkmadigini böcülerden göstereceksin diyordu:D bugün arkadasim korktukca ben gittim böcülerle savastim :D demekki birinin korkmasi gerek yanimda kendi korkumu unuttum resmen =D

ve senle kimse anlasamaz diyorum..bende benim sorun diyordum anlasamayan kimseyle asil karsi taraf gecimsizmis neyse herkes oldugu yerde mutlu arkadas ;)

eh birde doksan dogumlu olup doksanlari izlemesek ayip olur o kizin gizemli takilisi ve oglanin telefonda kim oldugunu bilmesede konusmasi sohbetlerinin ilerlemesi beni diziye cekti sirf onlar icin izliyorum diyebilirim :)

sana gelince düslerforum...sadece tek kisi icin cok cok cok tesekkür ederim bana senelerdir aradigim dostlugu buldurdugun icin :) belki yaninda degilim belki de hic yaninda olamicam ama o benim kalbimin diger yarisi onunda ayni seyleri hissettigni biliyorum :)Allahim basimdan eksik etmesin son anda umudumu yitirmisken cikti karsima herzamanki gibi sans sonunda güldü :)

25.07.2013

Bütün her şeyin üzerine seni azdıklarını okumak... Ben de seni çok seviyorum canım dostum. Sen de Özgür de öyle bir zaman da çıktınız ki karşıma... Bütün kötü düşüncelerimi alıyorsunuz. Çok değerlisiniiiz benim için. Bu forumu bu yüzden seviyorum. Daha niceleri var aslında konuşamadan bile sevdiğim sırf nick olarak :D çok sevecenim ben. :) Canım benim Allah da seni benim başımdan eksik etmesiiiin :)

Bütün her şeyin üzerine seni yazdıklarını okumak... Ben de seni çok seviyorum canım dostum. Sen de Özgür de öyle bir zaman da çıktınız ki karşıma... Bütün kötü düşüncelerimi alıyorsunuz. Çok değerlisiniiiz benim için. Bu forumu bu yüzden seviyorum. Daha niceleri var aslında konuşamadan bile sevdiğim sırf nick olarak :D çok sevecenim ben. :) Canım benim Allah da seni benim başımdan eksik etmesiiiin :)

:)) amiiinn :uzgunkiz: cok duygulandim :)sende degerlisin benim icin hemde cok :eda:

Sevgili günlük..
acayip para birikmis..nasil mi dersin pazarlarda cikip gitar caldim bir arkadasta seslendiriyor cok güzel para topladim bu yazda bir hayirli ise vesile oldu ya cok sükür..aslinda niyetim izmire gitmekti ama izin bitti okulun acilmasina az kaldi..Annem kac zamandir söyleniyordu ehliyetimi alamadim edemedim sende kaldin ecem diye..ve bugün gittim kayit yapmaya :)annemle hep sakalasirdik ikimiz birden mi baslariz kursa diye harbidende gerceklesti :D

ve biliyormusun günlükcagizim 80milyon insan türkiyeye geri dönüyormus bizim komsularda teker teker gitme yolunda..seneyede bir komsu daha gidiyor kaldikmi yapa yalniz buralarda !ve su sira cok hapsuruyorum anneme dedim ki hapsurdugumda cok yasa diyecegine izmirde artik yasayalim diyelim ve annem kaptirdi kendini her hapsurdugumda söylüyor 40kere söyleyince oluyormus ya :)bakarsin olur kavusurum izmire :)varya dünyalar benim olur :)Annem birde dili bilmiyor disarda gezdigimde burasi benim diyemiyorum diyor..millet gülerek geciyor alay etse anlamiyorum istemiyorum burayi diyor..onu okadar cok iyi anliyorum ki ..dil özürlüyüz ailecek..ingilizcede beni baya bir zorluyor..sirf bu yüzden okulda bile herkes ingilizce girecekken sinava ben türkceyi sectim :)o imkanimda varmis Allaha sükür :)

basak burcu:herseye olumlu yaklasmaya calisirmis ama hep bütün olumsuzluklar onu bulurmus...ne kadarda uyumluyuz..ama benide hafife alma burcumcum :D :1a9:

Yine GönLüm hazanlarda değmen.

Senin olsam başka şey istemem.

Bu kadar beklemeye değer misin?

Kaçalım mı sevdiğim..

Aşkı vuracaklar yine...

Canımı iste onu da vereyim yerine
:love3:

30.07.2013

Sevgili günlük,

Annem beni anlamiyor yaz tatilini harcadin ödev ödev diye mirildaniyor anliyor diye düsünmüstüm oysa :)saglik olsun..en azindan benim icin bir avantaj olacak bu..arkadaslara sordum bitirmedik dediler kimse benim kadar ciddi bakmiyor belliki..ama benim zorlandigim kadarda zorlanmiyorlardir bundan eminim artik..neyse bütün beni anlamayanlara inat ben birsey basardigimi düsünmekteyim gelecegim icin :)erken baslayarak bitemezken bir baskasinin gec baslayip bitememesinde ki alacagim iki kat zevki tahmin edemezsin :))cok kötü oldu dimi bu :D bugün biraz huysuzum :)

ve dolabima bir sürü kagit astim namaz kilmayi ögrenmek icin ..ve bugün basladim.Rabbim sürekli kildirmayi nasip etsin insallah :)

abim gitmisken geldim simdi biraz ödevime yine yöneleyim diyorum..

görüsürük :)

02.08.2013

namaz.jpg

Sevgili günlük..

basak burcu olduguma bazen kiziyorum cünki ne kadar olumlu bakarsan bak her olaya hep tersi olucam diye ugrasiyor..ve beni bu durum artik kanser etmeye basladi!!!!!!!
sanirim sabrimin son anlarini yasiyorum.. normalde erken kalkmaya calisiyordum bugün uyuya kalmisim neyse bizimkilere yetistim yine de az da olsa kahvaltiya :) sabah bir mektup aldim sinirlerim tavan yapti ya düsündükce zaten delirecek gibi oluyorum!aksam okulunu is kurumu artik görmezden gelmeye baslayacakmis neymis 23 olacagim icin desteklerini kaldircakmis sirtimdan!neymis sabah okuluna gidersem bir ise girersem yine desteklerlemis 25yasina kadar !alsinlar baslarina calsinlar kurumunu !surda 3 ay bile sürmeyecek bin tane soru sinav var onlar bitince is hayatina atilmayi planliyorduum ama isler karisacak ya soyadima cekmek lazim ya zoru seviyoruz ya ..ben sevmiyorum!herzaman hersey zor oldu ne kolay oldu ki simdi destek olmayinca bir üzüldügüm dislerimi yaptirirken kurum ödeyecekti simdi o desteklemeyecegi icin baya kaziga gelecek dislerim :mad: vardir ucunda bir hayir diyorum..
sirf bu aksilikler olduguna tam sinav döneminde is bulup calismazsam ben ne olayim..hepsi bir arada yapariz napalim 3 ay sonra planlarken 3 ay erken calisiriz hastaliklarimizla ilgilenir birde okula calisirim sonra bulun bakalim ecemi bir daha..sanirim böyle bir hayat beni adam edecek :)daha dogrusu tembellikten azda olsa kurtulurum :D bir gülüyorum bir kiziyorum birde oturur aglarsam sasirmayacagim suanda..
Hakkimda hayirlisi !

birde babam sinir ediyor kücüklügümden beri 10 sene kaldi dönecegiz izmir´e demesi gibi !!!!!!
olduk 22 birimiz birimiz 24 hala 10 sene koyuyor neymis emekli olmasini bekliyormus ..emekli olsanda dönmezsin sen buraya gelen cok zor dönüyor !birde türkiyedekiler burda hayat var diye gelecegim diye ugrasiyor ..Böyle düsüncede olana da Allah akil fikir versin..!
Rahatlik burda var dogru trafik sorun yok daha bazi seyler rahat ettiriyor insani evet kabul ,ama hep yagmur hep almanlarin icindesin hep özlem cekiyorsun sülalen memleketinde ..hic gelme hic..bak gelen gidemiyor hep bir buruk ici..
komsularimizda seneye temmuz gibi burda olmayiz diyorlar ! geri dönüs temelli sakarya´ya..!
bizde dönelim artik baslayacagim 10 senesine !10 sene sonra 33 yasina gelecegim..baglasan durmam :D izmir gibi cennet yer varken hannoveri aramam bile...

bugünlük bu kadar..

10.agustos .13

:124af:

bazen gerekiyor kaziklamak napayim baska care birakiyorlar sanki insana :)
Anne okulu birakiyorum 3 ay kaldi ama desteklememesini kurumun yapamicam dedim ki iki saat bunun üzerinde konustuk :D önceden de baska meslek bul demisti pastacilikla bir is hayatinda batarsin kazancin az olur vs sogumaya baslayacaktim az daha :) ama Annem ne dedi sIkI dur günlük ;pastaciliktan vazgecme hayalini gerceklestir :D vay be sonunda hayalimde destekleniyor..

cok az saat de olsa güzel bir uyku cekmeye gidiyorum :)

iyi geceler günlükcüm :) dilerim ki hergünüm böyle harika gitsin artikin..

İnşallah hep mutlu olursun:)

amin hep birlikte insallah :)

gelip napcan bu ülkeye ya duygusallığın luzumu yok

duygusallikla alakasi yok bunun..bir yurtdisina cik bir 5 sene yasada ozaman bizi anlarsin..özlem oluyor hasret oluyor.burasi hep soguk havalar kapali hep..günesi zar zor görüyoruz..havasi ayri dert..
kuzenlerim bebekken sevemiyorum hepsi her sene büyüyor.bir sene gidemiyorsun sevdiklerinle vakit geciremiyorsun..dayimi özledim vakit gecirmeyi hepsiyle cok istiyorum..burda kimsemiz yok..bayramlasirken bile tek tük komsu ile bayram ne anlamiyoruz..gerci türkiyedede kalmadi deniyor ama olsun..yada ramazanda ezanla sizler aciyorsunuz orucu.biz ise takvimlerle..cogu seyden cogu güzellikten geri kalmak nedir bilirmisin?

burdaki rahatlik belki türkiyede yok saglik kurumu destekliyor..is kurumu destekliyor trafik rahat ve bir cok sey ..
ama sülalen yoksa hersey 0 bence ..
ve ben kendimi bildim bileli 4 kisiyiz..annem dili bilmiyor..gezdigimiz yok asosyallestik dört duvar arasinda..annem türkiye daha mutlu olacagindan eminim..dil bilmeyip bir ülkede senelerdir yasamak nedir bilirmisin?komsularimizin cogu dönüyor bile türkiyeye geri..hannoverde hayat öldü diger sehirleri bilemem ..detaya girdikmi cikilmaz..kuru kuru konusupta anlayamazsin halimizden :)gel yasa ondan sonra yorum yap derim :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri