Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

beni anlatan sözler duygular asklar wuuuhuu :)

yarini düsündükce heycanlaniyorum yaa bugünde uyku yok besbelli
sabah hidralezede kalkamadim annem gitmis yapmis kafasindakileri bir anlatiyor kalp atislarini korktugunu kiyamam benide uyandirmaya kiyamamis kiyamam sana ben..Allah biliyor tek birakmak onu hic istemedim ama uyanamadimda kismet..
yarin is görüsmesini iptal mi etsem ne yapsam zaten neresi dogru yer nereden cagiriliyorum bir fikrim yok zaten konusmada isler hep 0,bütün gün kafa patlatiyorum ne desem diye amaaaaaaaan öylesine basvurdum dönmüsler düsünmedende hareket edeyim ne olmus yani..kendi kendime gaz veriyorum olacak is degil :vala_02:

bu aralar üzgünüm baya belli etmeye calismasamda..
yalnizlik cok kötü birsey..yalniz kalmayi ister ya bazi insanlar..
ben isterdimki herzaman kalabalik olayim..
yeterince yalnizlik cektim..hala daha cekiyorum ..
gecen biri tvye cikti kizin teki utangaclik yüzünden kimse beni sevmiyor konusmak istemiyor diye..bir doktorla konsuyormus annem anlatti hep..
o kiz gibiyim galiba..etrafimda bir zamanlar tek tük insan vardi ama hep dost kazigi yedim oturdum asagiya ve simdi hic kimse yok..bazen anlattigimda iyi diyorlar bunun icin ama birde bana sorsalar..
buda böyle nereye kadar gider bilmiyorum ..

cok hüzünlü bir gece oldu....
en güzeli uyumak ..iyi geceler..

depresyon_karanlik.jpg

Normalde yatmadan önce ayarlardim kafamda kiyafetimi ya simdi?
is görüsmesi bir parfüm dükkanina gitmeye bir beyaz gömlek siyah pantolon giyip gitmeli oysa herhal?ama bende beyaz gömlek yok :) siyah pantolonda yok..elde var 0.havada fistik gibi olur muhtemelen galiba ben günlük giydigim cicileri giyinicem gidecegim sonrasi Allah kerim,zaten tam olarak neresi anlamadim :D bakalim sicak baktigim parfümcümüymüs birde karnenide getir demez mi ilk getiririm telefonda da düsündükce götürmeyecegim eski okullardan lüzum yok..
suanda okudugum okuldan alirim oda 1 ay sonrasina eh alinirsam bi ara gösteririm karnemi de..
ama olaya olumlu bakamiyorum konusmakta kendini anlatmakta heycan yaptgim icin sanki elime yüzüme bulastiricam ömrümde 2.is görüsmesi tam 90 basvuru 7.kisi döndü :D yine bir 7 oldu hayatimda ..neyse cok konusmayalim yarin gidip gelirim sonra da anlatirim sana ..

aaa bu arada günlügümü yirttim yaktim annem böyle seyleri hic sevmem ben dedi..
Allah korusun birsey olsa sana veya bana her kime olursa baskasinin eline gececek ve senin satirlari okuyacak hic hos degil dedi..hos insan cekistirmiyorum okulla yaziyordum ama iyi oldu :)yok edisim belki senide sonlandiririm bir ara..bu aralar pek bir biktim cünki sacma sapan herseyden :))

özelliklede kendimden ne alip veremedigim var bilemiyorum :D

iyice gec oldu randevum var öglen 13.00da hayirlisi :)

aksiliklere bak .. ilk is görüsme yalan oldu sonra okula gidemedim otobüsde sorun vardi..sonra komsu var sövmek istemiyorum onun yüzünden günaha girmek bile degmez simdi..
tasiniyor kapimizi caldi garajdaki arabayi taniyormusun cekseler iyi olacak tasinamiyorum falan anneme söyledim bu diger komsunun arabasi diye ilk söylemeyecekti sonra söyledi insanlik adina komsuyu aradikki kadin meger bela okumus hic komsuluk görmedim diye arkamizdan suanda okadar bir bela da ben okuyasim geliyordaaa....komsuluk ölmüsten cok insanlik ölmüs !
sen insan yerine koydunda biz mi insan yerine koymayi düsünmedik ey yaratik !
pofur pofur 1günde 2-3 paket sigara icen biri ve biz hic icmeyen biri olarak ne kadar dayanabiliriz öyle ortama demi ama ?tövbe estagfrullah..Ne insanlar var ya ..

Günlük..
herzaman rezil oldum aman derken bugün harbi rezil oldum bak söyliyim :D
arkadasimin tekine ulasamiyorum iki gündür ariyorum telefon kapali mesaj atiyorum tik yok geri dönmüyor bir türlü neyse bugün iki kez özel numara aradi bende ilkinde dönmedim ikincisinde actim saka yapim diye,suanda mesgulüm tekrar daha sonra arayin gibisinden ve karsimdaki sinif arkadasim degil yanlis arayan bir adam sesi adam sustu :D bende seslendim adam pardon özürdilerim yanlis aramisim diyip kapatti bende kaldimmi mos mor :)
demekki neymis ben daha özel numaralara ölsemde cikmam :D

Sevgili günlükk..
bir sürü güzel insan tanidigim icin kazandigim icin forum ailesine binlerce tesekkür..tabiki kirdigim üzdügümde oldu insanim yada insaniz sonucta..ve belki bazilari mutludur varligim ile yada bazilari nefret ediyordur görmekten..sevineceginiz bir haber vermeye geldim bir süreligine yokum bir kacgün degil ay olabilir sene olabilir..bir süre giremicem cünki bilgisayarimi ,gitarimi,satmaktayim bir cep telefonum kalabilir gibi gözüküyor oda ulasmalari icin yoksa bir süre artik okula gidip gelmeye devam edecege benziyorum ve belki birgün tekrar aranizda olmayi basaririm..sizleri tanidigim icin ve bir sanal günlügüm oldugu icin mutluyum..sizden istedigim beni unutmayin bir ecem oldugunu hatirlayin :) hm birde kendinize cok ama cok iyi bakin..hayat kisa iyi degerlendirmeye bakin..ben bunu yapamadigim icin cezami cekmeye gidiyorum:))
hic birsey icin kendinizi üzmeyin..Hoscakalin :)

günlük..

evet dün veda ettim bugün yine burdayim evet belki benim bilgisayarim yok ama abiminki ne güne duruyor bee :D kafam anca bu islere basiyor zaten ödev dersen kac tilkilik dersen kos pff :)

Sevgili günlük..

binlerce yazi okumus olsamda bugün anneler günü icin tekrardan yazmak istiyorum kalmasin icimde yazik olmasin :)

Basta Rabbime tesekkür ediyorum Anneannemi dünyaya getirdigi icin sonra da anneannemin Annemi dogurdugu icin sonsuz tesekkürler...Annem benim herseyim bir cok insan gibi ama en güzelide su dur herhal bir annenin cocuklari ile arkadas olmayi basarmasi..annemle sakalasabiliyorum dozunda olsun dozundan ciksin :) Annem sadece anne degil yeri geldi arkadasim kardesim dostum her birseyim iyiki var :)bugünki hediyelerinide begendi zaten iki ayri paket oldular 3 sey aldim paketliyemedim napalim :) biri parfümdü biride ruju bitince böyle ne desem türkcesinide bilmiyorum göz kapaklarini boyuyabiliyorlar onunla ama biz ruj az kalinca o dedigimi kullaniyoruz allik yapiyoruz yüzümüze onu pek istiyordu ondan aldim 5 dene renkli renkli..
2511595.jpg

file_1241615000-26235a6060e14e7c56f1833394442cfe.jpg

birde en sevdigi bisküviden :D kazik cicekler alacagima amaan her sene ayni cicek modundaydim baya degisiklik oldu..tabi bu arada babamda cok pis kiskandi artik ona da almam gerek dengeleyelim isi :)bugün yine is baktim yine var elde 0 ..saglik olsun...

bu arada Selinim giremesemde olamasamda aklimdasin bacim..seni cok seviyorum :) Rabbim seni basimdan eksik etmesin :love3:

simdilik bu kadar bakalim yine ne zaman girecegim buraya sana yazmak icin :)

:love3:
sariyor bu aralar pek dinler oldum:)

vallah günlügüme birseyler yazmak isterdim ama cok fazla olay olmadi bir tek bugün sinav yazdim ve resmen gecen yazdigimiz sinavin aynisiydi iyiki sinava azda olsa bakmisim :) kopya cekmeyi düsündüm ama olmadi cok mu öndeydim neydim :)bir tek forumu ve insanlarini özlüyorum cok ama birgün alacam kendime pc kafaya koydum :))
aa bu arada tümüklü enes red etti beni bugün onu yolda gördümde ben es gectim nasil ama :))baka baka kaldi tümüklü :))

neysee bu aksamlik bu kadar..tekrar görüsrüz insallah bir ara :)

15.05.2013 saat 22: 50

arkadasligi red etmis fbdan yanlis anlasilma olmasin,benimde aklimda kalmasin yazayim :D
ve tekrar güle güle

Sevgili günlük..
okuldaki sarisin kiz gicik ediyor beni tamam kendini düsünmeli insan ama bu kadarda bencil olmaya gerek varmi?isi düsmedikten sonra konusmuyor tripler icinde..gecen persembe dersteyiz ögretmenn kagit verdi yazmamiz icin ortaya koydu ben yazmaktayim görüyor aldi kagidi eline bakiyor..ve bir cok sey daha yaptigina artik susmayip bozmaya basladim bende :)ve zaten hic yakin olmadik olmayacagimda bu gidise neyse onu anlatip moralimi bozmak istemiyorum..

bugün gelin hanim gelecek abim dün geceden sivilcelerini kapatmaya calismis gelmis benim odama girip göz fari alip sivilcelerini kapatmis bize gösteriyor ben tabi kendimi gülmekten alamadim :D annemde fondoten sürmüs diyor anne o olsa yine iyi göz fari diyince hayde annemde eslik etti gülmekten alamadik kendimizi xD
aklima geliyor daha öncelerden sakali az cikiyormus bir yerde var bir yerde yok diyordu..
benim maskarayi alip sakalina süren abim :D uyy seviyorum onu deli insan :)

bu arada arkadasim siniftan beni berenime benzetti bir öptüm onuda vallah ne mutlu oldum..

az öncede bir arkadas sildi beni saniyorum laf attim ona da megersem baskasina atmisim mesaj sövdürmekle mesguldü birde tipsiz yazmis nelerle ugrasiyoruz :)sanki sordum cirkinmiyim güzelmiyim :)illa moral bozacaklar..

bu arada aksama carsida kutlama var cimbomun ama hem yagmurlu hava hem reyhanli da patlama olmus kutlama yapasim gelmiyor hem niyetli olucam zaten birde aksam olduguna 9 gibi abim ne der götürürmü bilmiyorum sansimi bir denemeye deger :)iki arada bir derede kalmak hic hos degil da neyse..

simdilik gelismeler bu kadar gelini bekliyoruz niyetliyiz vakit gecmiyor :))

Tarih 18.05.2013 saat 15.55 :D

gelin geldi konustuk ettik..ve abimler gider gitmez niyetliyimde gecmiyor vakit oturdum pc basina :))
ve intikamimi izliyorum en güzeli budur herhal :)
bugün tam 3kez alisverise gittim gidiyorum geliyorum annem ecem seni cok seviyorum diyip sekillere giriyor :D gittik geldik :))son 25 dkk :)) sonra yumulun pogacaya caya :))

ayy birde gelin kizimizda köpekten cok korkarmis yol degistiririm diyor
buldummu ikizimi :))bizimkiler hep hayretlerle bakiyorlardii simdi tek olmadigim icin üstüme gelmezler daha bu konuda ..

aa en önemlisi cimbom kutlamasi ertelenmis 2 aya dogru dedi abim cok iyi oldu acikcasi hic icime sinmiyordu demekki birsürü kisi ayni fikirdeymis benle nede olsa cimbomluyuz :) anlayisli düsünceli :p

bugünlük bu kadar

tarih 18.05.2013

Sevgili günlükk..
hadi bugünde yazayim sana vakit varken:)
bugün öglene dogru komsular geldi onlarla oturduk azicik lafladik gelinimizden ;P
sonra komsularla parka ciktik cocuklari eglendirdik tabi ben bir ara cocuklarla oyun oynarken buldum kendimi o ayri :D kuzeni oynamiyor ben herseyi yaptim bugün vallah cocuk parkina hasret kalmisim megersem :)
sonra üst kat komsuya ciktik bunlar yine ayni kisiler bu arada :D yukariya cikmadigim günlerin acisini cikardim saatlerce ordaydim esleride yok diye pizzasindan tutup tatlisina kadar yedik ictik bir aradaydik :)bugünde böyle bitti :)
iki günde kapali her yer bir yandan iyi bir yandan her yerin kapali olmasi iki gün evin ici demek hadi hayirlisi güzel gecer umarim :)

aa dün gece 2bucuga kadar tv basindaydim kuzey güneyi hep bölük börcük izlemistim dün tam romantik yeri gelmis evlilik teklifi kuzeyin cemreye vallah gözümden uyku akmasina ragmen bitene kadar hem izledim hem agladim hem güldüm :17qn8h: hele ki kullandigi sözler cok etkileyiciydi komsu teyze öylesi yok hepsi odun dedi erkeklerin ama yok yok var romantigi var emredende gördük bunu :) bizede denk gelsin insallah (Amin ) :dansa:

19.05. tarihin güzelligine bak Allah be :))

saat 22:20

bugün günlerdennnnn

ask-emek-ister_1887933612.jpg

Sevgili defter..

bugünki rüyam gercektende garipti :) rüyamda fenerle trabzonsporun macini gördüm fener yeniyordu ve ben bagira bagira marsini komple söylüyordum bir fenerliymis gibi kimsede tuhaf bakmiyor :) hayret birsey dedemin kemikleri sizlar resmen :) neysem üstüne saglik bugün hic de iyi degilim bir mide bulantisi var herhalde kendime bir nane limon yapmaya gidecegim ,kendimi hic ama hic iyi hissetmiyorum ...
bugün iki dene rüya gördüm biride selinim emre birde ceren vardi bizim eve gelmisler kocaman bir cuval aslinda ici normalde deterjan kutulu ama rüya iste sirf ici cikolata doluydu cicek seklinde renkli bir bicimde ama oyuncak arabalarda vardi birini emreye cikariyorum mor cicek selinime :)cerene cikarmaya firsat kalmadi annem uyandirdi :)ilginc birde forumda mesajlastigimi gördüm hani yasakti hangi ara acildi diyorum birde ama yazistigim kisi kim bilmiyorum :)

bugünlük havadisler bu kadar :)

kal saglicakla

22.05.2013

canim, senin neden bukadar cok miden bulaniyor? nezaman okusam miden bulaniyor. bence bir doktora git.

Canımm :cy(19)::cy(19)::eda: bunlarda benden sana. :) Mor mor çicekler hayali bile güzell :)

canim, senin neden bukadar cok miden bulaniyor? nezaman okusam miden bulaniyor. bence bir doktora git.
acikcasi bir heycandan olabiliyorum yada gergin okulu kirdigim icinde olmus olabilir gerildim :)ama bir yandanda sabahtan bu yana hic birsey yemedigim icinde olabilme ihtimali yüksek:)aslinda sürekli birseyler yiyen biriyim ama bir bakiyorum almisim kilo kesiyorum sonucuda bu alisamiyor bünyem :)

Canımm :cy(19)::cy(19)::eda: bunlarda benden sana. :) Mor mor çicekler hayali bile güzell :)
ay sagol birtanem benim :) :eda: bizim mutfakta da mor mumlar var cicek seklinde alsammi odama diyordum da ondan gördüm herhalde

Sevgili Defter..

bugün öglen casper sevimli hayalet vardi televizyonda annemle oturduk izledik derken annem uyuya kaldi babam geldi izlemeye oda uyuya kaldi :)üstlerini örtüp gittim odama..hava cok yagmurluydu ama yinede bir saat sonrasinda annem geldi gezelim tozalim ki havadan icimiz kapaniyor olsun dedim cikalim hic cikmamaktan iyidir bir alisveris yaptik kendime bileklik aldim cok güzel aslan gibi altin kaplamali ipi siyah :)hayran kaldim dogrusu..

sonra da ciktik magzadan da bi baktik semsiyemizi acarken köpek duruyoor bir direge baglamis havliyor üsüyor islaniyor kücücük..okadar korkmama ragmen nerde görürsem göreyim yolumu degistirdigim hayvana acidim bugün icim parcalandi titreyisini görerek..biraz ilerledikten sonra semsiyeyle beklesemiydik ki sahibini diyince annem benimde icimden gecti ama sahibine ne diyecegiz dedi buluruz birsey diyip ben gittim annem gitme gel yok gittim tuttum durdum köpek sustu havlamaktan sahibini bir 10 dkk bekledik geldi güldü tsk etti :)ve aldi kucagina gitti en güzeli de buydu herhal :)

creative-umbrellas-15.jpg

Sevimli gelebilcegini hic tahmin etmezdim :D
10012_492766084111383_1173388914_n.jpg

bugünlük bu kadar 25.05.2013 :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri