Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Cancagizim...

Cok sükür ki oklari kendime cevirmis durumundayim...yani hayat bana degil ben hayata artistlik cekiyorum :)))
Tabiki hersey güzel gitmiyor hatta hic birsey güzel gitmiyor ama cabaliyorum güzellestirmek icin...
Bir kac gündür Acaba yanlis mi yaptim düsüncesindeyken..karsiliksiz deger verenleri veya karsilik beklemeden seni mutlu edenler var ya onlar iyiki varlar...iyiki gösterdiler kendini yoksa umudumu kaybetmek üzereYdim pes etmek üzereydim direndigim inadima bakarsam..aslinda inat degil ama kirginsam bellli ederim icime tuttukca boguluyorum biliyorsun..ve simdi yaptiklarimdan gene utanmiorum hakkettin kizim sen Onu :))

Neyse gelelim okul konusuna sonunda bazilarinla kaynastim cok cici samimi Bir kizla adi deniz :)
Okul simdi daha Bir güzel mi oldu ne..artik gitmekten yanayim kacmaktan degil :))

Yarinda ablasinin gülü gelcekmis..Sanirim okul sonrasi baya güzellsecek zümra ile dünya..cocukluguma geri dönüp oyunlar oynayacagiz ..nede cok özledim zillimi :))

28.01.14

Cancagizim..
Bu hafta Tek pazartesi okul vardi bu gidisle nasil mezun olacagim bilemiyorum ders görmeden bitecek okul neredeyse :) sanirim kendi kendime calismaliyim :))
Dün eveli gün yazacaktim aslinda sana ama hic keyfim yoktu...misafirleri güzelce agirladik..cocuklarla bol bol cocuk oldum..birisiyle kart oyunu oynadim birisiyle kuaförcülük..Napalm ikiside Ayri oyunlar oynamak istedi bende kirip gecmek istemedim birinden birini secersem birde kirilmalarinla ugras:))neyseki ikisininde gönlünü yaptim..ama ne olduysa oldu annem Sultanat keyfimiz kacti..hastaliklarla bogusuyoruz..ben daha da kötü oldum..annemi dinlemedim gittim yesil cekedi giydim simdi bogazim sisti ama anneme söylermiyim aslaaaa onun Dilline düsmektense:))
Bol bol cay icecegim caktirmadan :)zaten bu aralar siyah cayimizin tiryakisi oldum..güzelim cayi istemezdim hic aklim yokmus..aman yarabbi neyseki son anda kesfettim güzellikten mahrum kalmamaktayim..:)

Simdilik bu kadar..

Cancagizim...

Acayip su Bir haftadir burukluk vardi,icimde..ne müzik dinledim ne sevdigim,diziyi izledim,ne,cikolata yedim bunalimdaydim iste..ama bugün ciktigimi hissediyorum cok cok cok sevincliyim..yüzümü,güldürenler hic gitmesinler benden..onlar iyiki ama iyiki varlar.

05.02.14

Uzun zamandan sonra ;merhaba

cok sey yazasim var da..Kim neyi anliyor..
Anlasalar bu Halde olmam herhal..
Iki bildigim sey var..gidip icini dökmek sonunda kaybedecegimi bilsem de..
Bir digeri de gittigimde geldigimde kalan kimler olucak Onu merak etmekteyim..
Seviliyorsun demek kolay.arkadasimsin demek kolay.dostunum demek kolay.
Bide arkadas olabilmek var..dost olabilmek var..
Ben hep yaninizdayim da..herseyi hissedip yaninizda olmaya calisan..ben iyi degilken hanginiz hissediyor? Yada ne kadar umrunuzdayim Allah bilir..
Döndügümde hepsi belli olacak diyorum..
bu ilk gidisim degil..diger gidisimde bazilari yeni arkadaslar edinmis..edinmesi edinmemesi mesele degil..mesele olan pabucunun dama atilmasi..sonra ne olduysa ok geri döndü ..döndüler kürkcü dükkanina..bunlari biz zaten hic görmüyoruz degil mi ?susmamin Tek sebebi kaybetmemekti ..ama suan ki ruh halim ne diyor biliyormusun..caniniz cehenemme.inceldigi yerden kopunuz:zuha:

30.05.2014

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri