Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Selam günlükcagizim..

arkadasim kankam dedigim hani askerdeydi ya acemiligi bitti izmire döncekti bugün sabah konustuk izmire varir varmaz yazarim dedigibi gibi kayboldu ortaliktan..ya aile sülale diyip giremedi hadi giremedin bir arkadasin haber ucursaa ya bana yada gecelere akiyor..yada basina birsey geldi son ihtimal hic düsünmek bile istemiyorum..sanirim biraz merakli ve takintiliyim :/ kendim söz verince yada yapicam edicem diyince yaparim ama karsimdakininde ayni karakterde oldugunu saniyor insan iste..yaniliyorum..herzaman ki gibi insanlar hakkinda yaniliyorum..
gercekten suanda cok kizginim üzgünüm endiseliyim..yine iyi düsünmek istiyorum umarim iyidir..
sitedede bagirdim cagirdim durumlar paylastim ordanda endisemi anlayan anlamistir..kötü haber olsa bir türlü duyulur diyorum be günlügüm yalan mi?

bugün zaten tramvayda degisik bir tip vardi adam kendi kendine konusuyor özellikle caddeden gecerken sacini tariyordu ordan dünyali olmadigi belliydi ama korkmadim zarar vericek bir tip degildi her ne kadar garip hareketleri olsada ..tramvayda herkes bir ona bi bana tip tip bakti ama yani bicakli silahli olmadigi sürece veya bana satasmadigi sürece dualarim beni koruyor sanirim hic korkmadim :)adam ilerleyince kadinin teki bakti gülümsedi bir kac genc daha korkunc degilmiydi sim siyah sacli bembeyaz yüzlü hayalet gibi dedi kadin ama ben yorum getirmedim :)
kim ne yapiyorsa yapsin ben okulumun derdindeydim gec kaldim diye :)bilirsin malum kapi kapandimi binlerce dua edip sag ayagimi öne atip gözlerimi kapatim sag elimlede kapiyi aciyorum galip dervis dizisindeki dervise benzedim iyice herseye takintili :D sonumu hic iyi görmüyorum bugün ..

bugünlük bu kadar..

05.04.2013 saat 02: 47

Günlükcagizim :)
bir asansörün icindeyim isiklari sönmüs kap karanlik bir dört köselik kutunun icinde nefes almaya cabaliyorum nefesim daraliyor böyle bir hafta sonu gecirdim ödevimi y a p a m i y o r u m
harbi kafami cok yordum ama o l m u y o r :/ arkadasimada söz verdim yapip pazartesi göstericem diye yok yok bir ilerleme yok aksam 5e dogru bitirirmiyim sence bu kadar umutsuz vaka olarak..
hadii hayirlisi aksama paylasirim elbet senle düsünceleirmi okul sonrasi : )

aa bu arada isimlerin basina tc koyduk diye dalga makara yapmayan kalmadi ..
aslinda haklilar olmus bitmis yazmanin anlami yok ama türküz ve türklügümüzü belli etmeyecez de ne yapicaz düsüncesindeyim belkide ben cok degisik bakiyorum olaya neyse :)

Selametle..

Iyi Geceler..

Almanca ödevini sinifta yaklasik 16 kisiyiz ve sadece 2 kisi yapmamis biri ben biri kati :D
:D :D aglancak halime gülüyorum bak neler geldi basimiza bugün
piskin piskin gittik okula ilk arkadasim söyledi getirmedim diye,benim hic sesim cikmiyor orali bile olmuyorum hatta kafami dosyalarin icine sokucak derecesindeyim :D ögretmen git al demez mi..cok uzaktayim simdi gidip gelmim diyor arkadasim xD kendin kaybedersin diyor o arada kizcagiz yarin öbürgün ulastiririm size diyor tamam diyip mail adresini verdi ögretmen ve oklar bana döndü ya sen ecem?bende email aticam size dedim daha ikimizde hic bir türlü baslamadik yapmaya..ögretmen aslinda yarin 4e kadar email atmamizi bekliyordu sonra bir saat sonrasinda acidi ve persembeye birakti isi..yarin cok yorucu olucak gün sanirim..bugün diger ödevleri yaptim yarin almancayla günüm gündüzüm karisicak biliyorum ama bitiricem hem sana kendime söz veriyorum .. hatta babami ise yollicaz sabah 7bucuk gibi kalkip calismaya baslasam persembe aksamina anca bitiririm..cünki siniftakilere sordum 3günümü aldi 7 sayfa yazdim falan filan ben kisa kesicem isi plan projem hazir sadece uygulamak kaldi geriye..
dualarin benle olsuun :))

görüsmek üzereeee :)
basarmadan gelmek yok :3dgxk:
a_2321.jpg

10.04.2013

Dün tam 6 bucuk sayfalik ödevimi ögretmene teslim ettigim gündü :)
Umarim hayirli sonuclarda alirim :)hem bilgisayardan yazdim eger acilmaz ise diyerekten dosyalar ekstradan kagida gecirdim :)Hayatim boyunca bu kadar yogun 2bucuk gün gecirmedim hic birsey umursamadan disari ciktim sac bas topladim ciktim hic önem vermedim birseye kosturdum tramvaya :) bu hayati sevdim yahu sürekli olmasi lazim hayatimda sürekli birseyler yapmak zorunda hissetmeliyim ki kendimi.. :) dün matematik dersi güzeldi sakin yavas biz kati ile en yavasiyi galiba biz 15.soruyu cözerken millet 18.sorudaydi :))
bu yüzden ödev olarak verdi zaten bize..digerlerine yetismemiz gerekiyor haftaya..
bugün cok SIKICI bir gün olcak cografya ve tarih ögretmenin dersi gercektende ders oluyor hikayeler anlatiliyor not etmiyoruz bilem kitap mitap actigimiz yok,9 kagit veriyor okuyu..aman bütün hafta aksatmadim bugün de kirmiyayim :))dün cok kalp agrim vardi..sabahligin sonra okulda aksam üstü ve geceligin 2gibiydi..umarim bugün agrimaz yoksa direk p.tesi doktora gitmem gerek..

simdilik bu kadar :)

:Rulezzz_04:

´´Sevgili Defter´´
bugün cok garip olaylar oldu sana anlatmaliyim bunu günlükcagizim cünki anneme anlattigimda cok pis güldü bana ve hala daha aklima geldikce gülüyorum diyor,vallah gülsün o gülücükler anacugumun yüzünden hic eksik olmasin :) neyse konuya geliyim sinifimdan bir cocuk hoslantigini söylemisti ben reddetmistim kibar bir sekilde..oda tamam dedi ne yapsin :)
neyse sinifimiza yeni bir cocuk gelmisti bir geliyor bir gelmiyor bu hafta hep geldi sen derste konuyu anlamadim diyerekten bana anlatirmisin ecem diye gelmesin mi yanima..buraya kadar iyi demi ama ?:D sonra anlatiyorum geldi elini elime koydu ilk dedim yanlislik olmustur baktim cekmiyor ben cektim elimi xD sonra tekrar koydu ve bu arada tenefüsteyiz fazla kisi de yok sinifta..sen deniz gelsin bizi görsün ne oluyor burda demesin mi :D bende terslemezmiyim saane diye ,ikiside bana saskin saskin bakiyor ve elini elime koyan cocugun eline de ben vurdum birak ya diye :D ve iki cocukta saskin saskin baka kaldi .. :$ :D kizlarda sirf güldü :D suanda fikra gibi gelsede unutamicagim bir sahneydi senle de paylasim dedim :)

ecem uyur artikin :)
13.04.2013 saat 01 : 51

:124af::eda:

Sevgili Günlükcagizim..
artik pekte girecek gibi gözükmüyorum bilgisayarim bozuldu abimin pcsinide herzaman acamiyorum firsatim yok artik sen beni ben seni özleyecege benziyoruz ..
zaten bu aralar ödevlerim ve sinavlarim artti yetisemiyorum kafami kaldircak gücüm yok bi fb bakiyorum o da arada :)
bugün aylarca önceden aradigim bir yerden döndüler bana stajerlik icin pastaci yeri :)
yarin adami arayip kendimi taniticam heycanliyim baya :)
umarim olumlu bir görüsme olur :))kendime not da edicem kagida aman mazallah unutmiyayim heycandan diyeceklerimi :)

Görüsmek üzere :)

17.04.2013
Anneannemin ölüm senesi 12.senesi bugün :(

NEYSE kendinize iyi bakin :)

Sevgili defter..
aylar öncesinde basvuru yaptigim staj yerlerinden biri aramis beni..sen babam yanlis cep yazmis geri döndüm ki bir sürü sekillere girerek ..ki kapi duvar..dükkani aradim yine yok sansim yagver gitmedi..artik kismet kader diyorum..acikcasi düsündükce üzülmüyor da degilim ,babamsagolsuun..:)en azindan döndüm aradim dükkani demi ama sonradan pisman olmayacagim ..
p.tesi sali ya iki büyük sinav var calismam gerekiyor aslinda bu hafta sonu arkadasimi cagirip bilgisayari yaptiricaktim ama artik haftaya kaldik :)ay bide melissam geliyor pazar gününe abimin kiz arkadasi ama bizde kanka olduk neredeyse ;P aman Nazar degmesin..

bu arada gülümsemi saglayan ..varligiyla ..sözleriyle.. iyiki varsin selinim sende olmasan güne güzel baslamak zor geliyor bu aralar :)

Aslinda dün Annem intikamin özetini anlattiydi ama izlemek ayri berenimi yahuu :)
bugünlük bu kadar..

kal saglicakla gülfümüm :)

Gelin bu 4.hafta da ekti bizi :) artik haftaya gelir belkim..
hmm bu arada yarin sinavm var ezberleme yapmam gerek bir kac kismini rüyamdada gördüm amma kafam dolup tasiyor bütün kelimelerle :) aa bu arada kendim girisicem bilgisayarima format atmayi :D bana kimseden hayir yok :)
bu arada selinim güzel parcaymis sagolasin sarki icin :)keyiflendi pazarim :)
havalar nasil buz gibi oldu anlatamam :( donuyoruzz yine kisliklara bürünebiliriz ..
bu sene tatilde yok izmirimi cok özliyecegim keske burasi biraz sicak olsa da isinsa kemiklerimiz ..
arattirmasada izmiri dicemde her türlü aklimda :/
neyse ben biraz calisayim sinavima görüsürük bi aratekrar yine :))

21.Nisan 2013 saat 16: 29

Sen de olmasan beni düşünen falan yok. :) asıl sen iyi ki varsın bir tanem. Her şeye rağmen yanımda olduğum için minnettarım sana. :) <3

Sevgili defter :)
bugün annemle 23 nisani kutladik birbirimizin ellerini öptük :p ve sakasina anneme sana harclik vericem dedim teyzem bizdeyken :D gerceklesti yahu anneme telefonum icin para yüklemesi icin para verdim geriye kalaniylada harcama yapabilirsin izin veriyorum ;P hepsini uygulamis :D galiba evde sadece ben tutumluyum :)
okul yoktu ama keske olsaymis bütün ev isi bana kaldi :) bizimkiler tabi ki cok memnun yemekler yapilmis onlar isten gelip hemen yemeler falan :)) sahsen okul yokken gezmek isterdim disarda ama olsun suanda bilgisayarim oluyor kapatmisim isiklari müzik dinliyorum bu bile mutluluk verdi geceme bir anlikta olsa ..

:124af:

Hayranım sana
Sabrına
Sakince karşımda durup
Meydan okuyan o tavrına
Varlığına
Korkmuyorum
Ruhumdaki fırtınada boğulmaktan
Karanlıkta yollarımı kaybetmekten
Biliyorum kurtarırsın beni sen
Işığım, deniz fenerim
Işığım, sana aşığım:eda:

Aşktır insanı ayakta tutan ..
herseyden nefret eden insan yapamaz bu hayatda ..
illa ki birseyleri sevmeli insan ..
deger vermeli..
sanirim beni de ayakta tutanlardan biri de bunlar : )

-Ailem
-Izmir
-tembel &cirkin
-umut
-Gitarim
-hayallerim

:love3:

24.04.2013 saat 14: 52

Cümleme nasil baslicagimi bilmiyorum..
ani oldu baligimin ölmesi..yem atmaya giderken ölüsünü bulmak : ( oda terk ettii...dokundugum herkesin kaybolusu gibi.. 2senesini doldurup 3 ay daha olsaydi 3.senesini doldurucakti..
herkes veda etmek zorunda mi ?seversin görmez..yada seversin ceker gider..

25.04.2013

bugün okula nasil gidicegimi bilmiyorum bisiklet yok araba yok tramvaylar gecmiyor bir geriye kalan otobüs oda ne zaman gecer yada hangisine binebilirim hic bir fikrim yok :)
ve zaten yagmurda yolda galiba kendime tatil cikaricam bu gidisle..

Annemi kandirdim ama iyi birsey icin :) gel gezelim hafta sonu bugün dedi yok sivilceliyim cikmam anne ne olursa olsun bu hafta evdeyim falan anlam veremedi ama iyi tamam diyip küserek temizlige giristi ..giyinip yanina gittim birakiyorsun bunlari gezicez hadi artik..inatlasiyor benle yok gitmicem anne dedim birakiyorsun sanki ben anneyim o kiz :D sonunda pes etti disariya azda olsa cikicaz suanda onu bekliyorum :D

sevgili defter sana yaza yaza diger günlügümü sollamaya basladim :)
bu aralar cocukken yanimda oturan sinif arkadasim enes hep aklima geliyordu galibada buldm onu sayfada evlenmis cocukta bekliyorsa sasirmam :D hayal mayal hatirliyorum bu cocuk bu kadar degisirmi yahuu :) tümüklünün tekiydi galibaa öylesinden korkcan bu devirde :$ :D
gittim yazdim umarim cevap gelir..

bugünlük bu kadar..

27.04.2013 saat 00:05

sevgili defter sana yaza yaza diger günlügümü sollamaya basladim :)
bu aralar cocukken yanimda oturan sinif arkadasim enes hep aklima geliyordu galibada buldm onu sayfada evlenmis cocukta bekliyorsa sasirmam :D hayal mayal hatirliyorum bu cocuk bu kadar degisirmi yahuu :) tümüklünün tekiydi galibaa öylesinden korkcan bu devirde :$ :D
gittim yazdim umarim cevap gelir..

bugünlük bu kadar..

27.04.2013 saat 00:05

Tümüklü Ama Aklina Geliomus Yinede :)) Dimi

:love
3:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer