Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Selamlarrr hayirli öglenlerr hayirli pazarlarrrr : )
dün sarki paylastim gitmemis söylim ben ona resmen asigim dinliyordum neyse gelelim esas konuya :)bugün gec kalktim tabiki de gec yatan erken kalkamayan olduk yine herzamanki gibi..ama kendime söz verdim erken yaticam erken kalkicam özellikle de aksam yediklerimi kesmeye karar aldim ne güzel zayiflamistim hos gelen gecen yine zayifladin mi diye sorsa da kendimi cok sis hissetmekteyim :))bu acaba sarimsak yuttugum icin midir ki siskinlik yaptigini duymustum ama ?gözetimimde bu aralar..

bana göre sabah Anacugum icin öglen vaktinde kuslara ekmek attik birinci katda da oturdugumuz icin altimiz garaj ve kus evi aldik koyduk kus evde ayri disarda ayri güvercin beslemekteyiz..
tam 7 güvercin geldi..bir dana kus cimri kus sirf kendi yiyebilsin diye diger kusu kovaliyordu annemle bizim elimizde de bir cigdem eksikti xD sanki film izler gibi bir 20 dakika onlari izlemisizdir..hatta eglendik güldük bile : )o nasil kovalama öyle hey gidi hey hayvanlar alemi dedikleri bu olsa gerek..

ku%25C5%259F%2Bg%25C3%25BCvercin%2Bpislik.jpg

simdilik bu kadar gece yine birseyler paylasirim belkim :hi:

Sevgili Defter..
bugün aksama dogru ´´Ipek Ongun´unun eserinden ´´Hayat devam ediyor´´okudum 1 saat boyu..en ilgimi ceken kitaplardan biri sıkılmadan okuyabilirim..ama bütün gün kitap kurdu olmak yerine ufak ufak okumayi tercih ediyorum..biri aksam üstüne dogru biri de uyumaya gidecek iken güzel oluyor :) karar aldigim gibi 8bucuktan sonra hic birsey daha yemedim yersem anca leblebi yerim yada elma su iste : ) erkende yaticam az kaldi 1bucuk saatcik :) bizimkilerde kücük dilleri yutmasina az kaldi iyi geceler diledigimde :) bu arada avrupa avrupa dizim bugün cok erken bitti ya 1 saatcik birsey anlamadim bile su gibi akip gecti : / zaten bi türlü de barisamadilar gittiler canla..kiyamam ben ona o nasil aglamak vallah oturup aglayasim geldi :))
bugünlük bu kadar yarin biraz sabahin körü doktora gitmem gerekiyor ondan sonra aileme nefis bir kahvalti hazirlayip tatilimin ilk gününü güzel gecirmek dilegiyle..
simdiden hayirli geceler diliyorum..

429182_476431229078849_1410846939_n.jpg
:eda:

Sevgiyle Kalin...

Sevgili Defter..
Dün sana ne dediysem doktora gitcem kismi yapmadim ..cünki günlerdir bir yalan düsünüyorum..okul tatile girmeden önce sinav yazdilar ve ben girmedim o sinava zaten öylede böylede kirik gelcegini biliyordum tembel bir ögrenciyim bunu ben kabul ettim .ama bunu da iyi biliyorum ki kendimi rezil etmekten kendi kendime cok yoruldum. sinavin yazildigi gün okula gitmedim malum ertesi günde rapor alsam birsey degismezdi herhal..bir keresinde 4-5 gün okula gidemedim türkiyedeydim o sira ögretmenden izin istemistim vermisti sonrada sinav tarihini görmedim hic bir yerde !
kirik not geldi karneme ve üstelik rapor aldim geldigim gibi aldigim rapor yalan oldu birde üstne ödedigim para..hic gerek yok simdi neden gec gittim doktora rapor aldim yalanini söylemicem kimseye..almadim yapmadim gögüs gererek raporum yok dicem..artik yüzlesme zamani..yalanlarin pembe de olsa kendimce onlarin arkasina saklanmicam..neyse o !
bugün bu gece buna karar verdim..vazgecmicemde düsüncemden..1 haftadir tam düsünüyorum ne yapsam diye gereksiz yere doktora gitmeyi planliyordum..bir sürü bahaneler sunmayi düsünüyordum ögretmene ..gercekten hic gerek yok yapamicagim ise kalkismayacaksin iste :)
varsin dobraligimdan kaybedeyim..en azindan vicdanim rahat bu bana yeter herseye gögüs gerebilirim :)

18 Mart 2013

Merhabalar günlükcagizim :)
sanada yazmayali olmus bugün 23 Mart 2013 :) o günlerde hep dinlendim cokta iyi geldi :)
dünde cok yordum kendimi topuklu ayakkabi giymistim carsiya gittim öyle yapanlari pek desteklemiyorum aslinda :) hos yine desteklemiyorum kendimide desteklemedim cok yoruldum :)
okadarda gezmek niyetinde degildim..biliyorsun sana anlatmistim bir gün lamba gerekiyor odama hic bir yerde hos birsey bulamadim ne yazikki kaldik yine lambasiz..neyseki babam ben buldum dedi getiricem dedi hadi bakalim :)

Ve bugün bir ilk birsey yasadim sabah 9bucukta uyutmuyor baligim bir türlü beni vuruyor ediyor taslari kaliriyor baya sesliydi amaci ne bunun diye kalktim baktim bir kac saniye sonra da yem döktüm gittim o kadar hizli bir sekilde kostu ki meger acikmis vallahi icim gitti onu öyle görünce ve daha da sesi cikmadi sessiz sessiz yüzmeye devam :)
artik aclik canina tak etmis kalk ecem kalk yem ver gibisinden careler bulmus hayvancagiz :)
kiyamm ninicukusuna :/

Bu arada bugün kuslara da ekmek attim ve bir kac dakika izledim onlari normalde 7 kustu bugün 10 kus birden geldi : ) bu isi seviyorum galiba yani hayvanlari beslemeyi:)

Dün biraz gezinirken is ilani gördüm basvuru yapmayi planliyorum tam istedigim yer pastane umarim olur hem yakinimda da :))tam 4 durak var galibam : )yanlislikla bindim ama kismet iste :))

bu arada unuttum dün arada bir gördügüm cocuk var tramvayda gitar caliyor birde sarki söylüyor
herkes arkasina dönüp bakti hic ben orali olmuyorum sen gel cocuk yanima müzik dinliyordum :) geldi dibimde caldi sanki anladi gitar manyagiyim :)cikardim kulaklari gülümsedim :)tabi cocuk para bekliyor :D üzgünüm calabiliyorsun ama sesin cok kötü dedim :D herkes kulak kesilmis gibi bana bakti resmen yerin dibine girdim o anda xD ve cok iyiysen sen söyle ben calarim dedi bu seferde :)anladim ki yakami kolay kolay birakmicakti kerata :)ve olmaz sesim begenilmiyor pek :)ama bende gitarda eslik edebilirim sana dedim ki acti gözlerini kocaman :D neyse benim inmem lazim diyip indim :)carsidan sonra yine tramvaya binince belirli bir durakta bindigini gördm yine karsilastik ve bu sefer numarasini birakip gitti herkes saskinlik icinde xD ben yine kip kirmizi olup indim eve geldim o kizariklikla :))

böylelikten gecti günüm :)

simdilik bu kadar :)aksama yine paylasirim senle düsüncelerimi ..

:cy(19): ah ah nirde o günler
-3 derecede yasiyoruz :1a9:

Cancagizim..

´´Degisik bir gün..´´

Sitemlenmemeye calissamda hayatimda illa sitemlenecek önüme bir sürü seyler cikiyor..
yanlis anlasildim yine herzamanki gibi yeniden yanlis anlasildim..hani canim dostum kankam dedigim insanin safaklarini sayiyordum ya sen onu annem gör yanlis algiladi sustu..abim gördü kizip durdu..
anlatamiyorum sirf onlar surat yapiyor diye kagidi attim cöpe..artik en iyi yer kafam olduguna kanaat getirdim :)

Bugün pazar almanya sessizlige boguldu bugün herzamankisinden..
bizde ilk Annemle bilgi yarismasi oynadik 3 el boyu listeye giremedik : )Abim geldi annem ben hep beraber oynadik yine yalan oldu gittiler tepemden :p tek oynamaya basladim ki kil payi listeye girmeyi kacirdim..ama umutlandirdi gecen sefer en iyi bilenlerden biriydim ilk 12.siraya girdim :)
ve inanirmisin bir sürü kisiden ilk 15e girmek gurur vericiymis :)
onun resmini cekmesemde diger oyunlardan birinde :)resimi senle paylasmak istedim tek soruyu cevaplayan insandim 2.sorudan :eda:
listeye sonrada girdimmi bilmiyorum :)

bugünlük maceralarim bu kadar yarin ola hayrola insallah :124af:

24 Mart 2013

Ekli dosyalar

• Unbenannt.png
    Unbenannt.png
    111.5 KB · Görüntüleme: 1

Canimcimm

bugün kara kara düsünüyorum aslinda böyle düsünmeden aklima geleni yapmayi severim bilirsin sende az cok tanidin yaza yaza beni diye düsünüyorum :)
yarin canimin ici tam 5 seneyi doldurdugum bir arkadasimin dogum günü var..ve o benim biraz uzagimda ona kart postal atmayi düsünüyorum aldim bir kart ve resmini senle yine paylasiyorum okadar baktim resim yerinde bir sürü komik türü vardi ben gittim en sadesine sanirim :)
bugün onu yollicam yarin ulasir mutlaka diyorum :)
marilyn-monroe-birthday-cake.jpg

ve internet üzeri de kuru kuru dogum gününü kutlamak istemiyorum ne yapsam diye girdim internete degisik hediyeler baktim hep sevgiliye cikiyor deli oldum :)
aklima son birsey geldi evden bir kavanoz alsam ve icine bir kagit atip iyiki dogdun gibisinden birseyler mi yapsam onu bilemiyorum..bir arkadasa söyledim güldü :D ya aslinda degisik ve sadece ona özel birsey olsun istiyorum..normalde pastali veya videolu veya resimli bir hediye yapiyordum simdi aynisini istemiyorum degisik birsey ararken bir kavanoz baya degisik geldi gözüme xD baska da aklima degisik birsey gelmiyor hayret birsey :/ bu gece ye kadar düsünmeye sürem var :) umarim güzel bir fikir bulurum :cy(19):

simdilik bu kadar aksama paylasirim sicak gelismeleri tekrar
:vala_02:

´´bir hayvanin dostlugunu yapamayan insanlarin icindeyiz..´´

Evet annemle de abimle de konustuk netden degilde yüz yüze görüstügün olursa kavanoz hediyesi öyle verirsin dediler ve beni soguttular ..kavanoz isi batti :/
bugün rüyamda cok eski liseli bir arkadasimi gördüm babanesi mi dedesi mi ne ölmüstü..
simdi abim geldi bir eski görüstügümüz aileyi söyledi babanesi ölmüs arkadasimin ve ve mücahitin köpegi iki ölüm birden..daha bugün düsündüm baligim ölürse naparim diye..yasadigin ve alistigin özellikle sevdigin birseyi kaybetmek koyuyor..ve onsuzluga alismak o pencereden bakmak cok zor olabiliyor..iki tane baligim öldü almicam daha dedim ve hediye geldi icim gidiyor her seferinde birsey olucak korkusuyla..ölümlü dünya insanlarda ölüyor hayvanlarda cicekler böcükler..
keske ölüm olmasa ama yapcak birsey yok ..

bugünlük bu kadar..

25 Mart 2013 Saat 22: 19

Sevgili defter..

Sonunda kart postalim sibelime ulasmis buna cok sevindim..
Dün güzel bir gündü..ama bugün icin ayni seyleri sana söyleyemecegim..
bugün kirginim..küsüm..hüzünlüyüm..kaygiliyim endiseliyim mutsuzum..artik ne dersen var..
kelimeleri bir araya getirip anlatmasi da zor..
hani ben cevremdekilerin herzaman yanindayim hissini veriririm de onlarin vermemesi önceden acitirdi icimi ama suanda o bile okadar bos gelmekte..
biri gider biri gelir..gecmiste kalanlar gecmiste kalsinlar..gelecege gelemeyek insanla is zaten limonlu..karalama defteri gibi oldun günlügüm ne dedigimi bende bilmiyorum ya da anlatamiyorum cok allak bulagim..

Sevgili Defter.

bugün almanyada her yer tatil herkes evinde karli bir gün..
Allahtan yarin her yer acik olcakta gezebilicem azicik ..
bugün monoton bir gün ev topladik sonra herkes kendi odasina cekildi..
bi ara annem türk kahvesi yapti ictik güzeldi sonra kapattim döndürüp :Ü
Anneme bakarmisin dedim yok dedi xD hos bugün atip tuttum arkadasin tekine günah bakmam etmem asla büyük konusmayacakmisim :)artik kapattik bakmak gerek diye düsündüm..neyse aradan zaman gecti..ben bizimkilere dondurma tabagi hazirladim üstüne de küllah koydum :)hoslarina gitti ..
sonra ordan odama gectim tekrar kahve falima oturdum kendim baktim xD iki bayan arka arkaya ayakta duruyor ellerinde de bir uzun birsey tutuyorlar ilk aklima gelen kina oldu kimin kinasi var acep?yada benim o küllahlari yapcakmisim malum oldu bu bana sanirim :Ü kötüye yormak istemiyorum iyi düsüneyim iyi olsun ..zaten yeterince huzumu kaciricak seyler dönüyor etrafimda..

bugünlük bu kadar...

29Mart 2013 Saat 22 :40

Dısarıdaaa kar var sız dondurmaa partısı yapıosunuzzz nee ka guzell nee kaa :D hehehe

Sevgili Defter..
acayip icimden gitarimi alip birseyler calmak geldi xD cünki selinimle aradaki buzlari erittik :)
vallah almanlar hassas olmasa su pazar gününde :D sevincimi aynen böyle belli ederdim sanirsam icim icime sigmadi :$ :) iyi ki var benim melegim o melegim :)
birde babam cilek cayi yapip getirmez mi cok güzel oldu gecem :)

aska gelince zaten pek sansimiz yag ver gitmedi cogu zaman :)
bu seferde susarak kaybediyorum galiba :)
simdi söylesem anlam veremicek :)en iyisi susup otur diyorum
bazen insanlar birini begendiginde belli etmeye calisir ya hani sürekli sohbet etmeye calisir
pesinden ayrilamaz bende bu bile ters ben konusamiyorum :D daha bilgisayar basinda yazip yazip siliyorum panik icinde olmaktansa susmayi kabulleniyorum en azindan gidip söylesem begendigimi alacagim cvp bir sürü sey olur : ) karsilasmaya hic niyetim yok :)
platonikte olsa simdilik :) biz iyiyiz :)

bugünlük bu kadar ..

Hayirli geceler ;P

31.03.2013 saat 23 : 31

Sevgili Defter..

dün 3-4 yasindayken görüstügümüz komsularimiz geldi seneler sonra kizlariyla..
hep eskileri konusulduu bize ne kadar baktigini ettigini sevdigini..öyleliklen gecti gitti..
aksamina ailecek karadayiyi izledik aldik ellerimize helvamizi kahvemizi..
sonradan bilgisayar basina gecmeyi düsünüyordum ki abim yapicagini yapti fisi cekti oyuna basladi..
eh bende gidip uyuyayim bari dedim xD ama bir türlü uykum yoktu..yatmamda gerekti isik annemlerin odasina vuruyor diye neyse gectim yatagima aldim telefonun isigini da,yastigimida devrik koydum yaslanmaya kitabimi okudum :) sonrada kitapla uyandim sarilmis bir vaziyette xD

Bugün son gün 2 hafta kafamizi dinledik okuldan uzaklastik,bugün tatil bitiyor herhal bir 3 ay hafta sonu forum acarim cünkü cok yogun olucak neyse ki isteyen zaten irtibata gecer forum disinda da benle dimi ama :))

son güne de bir ögrenci olarak dersimizi biraktik xD
birazdan yapsam iyi olacak sanirsam yoksam kizarip oturucaz sinifta ..

simdilik bu kadar aksama yine bir kac seyler yazarim belki ..

Sevgili Defter..
bugün cimbomun maci var sanirim okulu ekicem anneme söylesem mi söylemesem mi düsünüyorum
annemde geldi sordu ekmeyi planlar gibi halin var diye :D seni mi kircam annelerin güzeluu :)
aliriz babamla patlamis misiri izleriz o keyif üstelik okulu ekerek daha cilgin olur ..
kime anlatiyorsam kendimi sende beni iyi biliyorsun günlükcagizim yaza yaza delinin teki oldugumu :D
amaan 1 daha mi gelcez sanki dünya ya :) gitmiyorum iste..

Allahina kurban senin :eda:

Sevgili Defter..
bugün cimbomun maci var sanirim okulu ekicem anneme söylesem mi söylemesem mi düsünüyorum
annemde geldi sordu ekmeyi planlar gibi halin var diye :D seni mi kircam annelerin güzeluu :)
aliriz babamla patlamis misiri izleriz o keyif üstelik okulu ekerek daha cilgin olur ..
kime anlatiyorsam kendimi sende beni iyi biliyorsun günlükcagizim yaza yaza delinin teki oldugumu :D
amaan 1 daha mi gelcez sanki dünya ya :) gitmiyorum iste..

Allahina kurban senin :eda:

Iyi geceler Günlükcagizim

Hani madrid hafife almiyordum ama gecmise bakaraktan 3-2 olupta neden olmasin derken saglik olsun be cimbomum biliyorum ki elinizden gelenini yapmissinizdir :)yenildik diye vazgecicek degiliz

re re re ra ra ra galatasay galatasaray cimbombom:love3:

Eh bir Cimbomlu olarak ;
yarinda fenerin maci var onu destekliyor olucam
umarim onlar sevindirir türk halkini bu durumda..

bugünlük bu kadar yarin ola hayrola
:hi:

Cok sükür bugünü de atlattik : )
cok gergin ve heycanliydim okulun ilk günü diye ve matematikle de basladik malum: ) neyseki ucuz yirttim ..derste gözümü kacirdigim boyunca ecem söyle bilirsin dedi bir kac kez galibam rezil oldum :D ama sonra alistim ortama baktim gün ecemle bitecek :))
eve gelmeme az bir süre kala abim aradi gelip alayim seni binaya tekin tipler girmiyor korkmiyasin :)yok dedim birsey olmaz :) sanki kardesini bilmiyor kapattik telefonu tekrar ariyor eminmisin diye :D sen nerdesin diye sordum arabada oturuyorum,iyi tamam dedim korkmuyorum :))

seneler öncesi geldi aklima simdi..abimle cok zit gidiyorduk hic anlasamiyoruz..
havuzdayiz onun yüzdügü yere gittim yüzmeye yüzmeyi tam bilmiyorum kolluk gerekebilir
ama inadima tüküreyim yüzerim dedim abimin gittigi derine gittim boyumu aştı haliyle
ve boğulma asamasindayim ..ve kahraman abim beni kurtardıı ..:love3:yani bilmiyorum suanda okadar nerdeyse kankayiz okadar iyi anlasiyoruz gecmise bakinca hayret ediyorum neden zit gitmekteydi ki bu kadar :)abim varken yanimda veya yakinimda hic birseyden korkmuyorum:love3:
intikamimi berenimide izledim yanindada pastami yedim aldim tüm kaloriyi artik uyuyabiliriz :)

AAA bu arada lotto oynadik ailecek :) o arada selinime de sordum cevap verene kadar hanim :) gitmem gerekti okul aksam üstüne malum..
geldigimde 9 yazmazmi bende tam 9 oynadim gönlümden gectigi gibi :)
9 rakamini seviyorum dogum tarihimde 9 dolu :)amaaa hayatimda cok pis 7 rakami varmis ona sahidim türkiyedeki ev anane babane evi 7 :D burasi 7 :D
annemin babamin dogum tarihinde 7ler var birde arabalarimizda plakarda mutlaka bir 7 bulunur :vala_02: ve annemde babamda mutlaka her lotto oynarken 7 kullanir bense 9 :D

simdiden hayırlı cumalar :)

04.04.2013 Saat 00: 15

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri