Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Canım benim inşallah her şey gönlünce olur. Güzel yazıyorsun ama sanırım sana karamsarlık benden bulaştı. Kurtul bakayım şu hallerinden. :) hem İzmir de akrabalarım var evlerinin manzarası çok güzel. Seni alayım bi müddet biz burada kalacağız diyeyim gidelim oraya. Neyse fazla uzatmayayım lafı. Seviliyorsun canım. Inşallah her şey gönlünce olur her şey düzelir mutluluk hiç eksilmez hayatından.

Canım benim inşallah her şey gönlünce olur. Güzel yazıyorsun ama sanırım sana karamsarlık benden bulaştı. Kurtul bakayım şu hallerinden. :) hem İzmir de akrabalarım var evlerinin manzarası çok güzel. Seni alayım bi müddet biz burada kalacağız diyeyim gidelim oraya. Neyse fazla uzatmayayım lafı. Seviliyorsun canım. Inşallah her şey gönlünce olur her şey düzelir mutluluk hiç eksilmez hayatından.

Sagol Canim dilerim seninde istedigin hersey kabul olur..
yüzün herzaman icin gülsün : )
bir sehir degisikligi iyi olurdu gercekten bu aralar pek iyi degilim..
aldigim suana kadar birtek hesaplarimi dondurma isi iyi geldi ..
Seni cok seviyorum ..Kendine iyi bak ..
:love3::423423:

Merhabalar...

Düne kadar daha girmemeyi planliyordum aslinda ama okadar muhtesem gelismeler oldu ki geldim geriye sizlerle de paylasmak istedim bu mutlu haberimi..
dün gitmek istememin sebebi bir kücük bidik var bizim buralarda cok hasta kendisi ve onlara bagis yapabilmek icin bilgisayarimi satmayi düsünmüstüm teklif ettigimde illaki geri cevirdiler..
hatta teyzosum konusmam senle sakin böyle delilik yapma düsünmen yeter dedi..biliyorum ne kadar cok ihtiyaclari var paraya aslinda ve pazar günü bir ortam düzenleyip sevdiklerinle ve daha dogrusu kim olursa olsun yardim kampanyasi gibi tarz birsey olusturmuslar bekliyorlarmis hepimizi..
ve benim aklima da su geldi hazir gitar calmaya tekrar baslamisken hazir bidik ta hayranken gitara neden biz hastanenin önünde calip hem onu mutlu etmek hem para toplamiyoruz ki..

biliyorum almanya denilince hele ki hastane önü gitar hayat da evet demezler diye düsünülsede..
gittik rica ettik inanirmisiniz mucizeli bir hayat kabul ettiler..
ve bu cumartesi hem bidigi sevindiricez hem ailesini..
dilerim ki cok güzel para toplar bidiga bir yardimimiz dokunur..!!

Rabbim herkesi bu pis hastaliktan korusun (Amin)

simdilk bu kadar ...

Sevgiyle kalin..

08.03.2013 Saat 12: 06

losemi_cocuklari.jpg

Merhabalar...

Düne kadar daha girmemeyi planliyordum aslinda ama okadar muhtesem gelismeler oldu ki geldim geriye sizlerle de paylasmak istedim bu mutlu haberimi..
dün gitmek istememin sebebi bir kücük bidik var bizim buralarda cok hasta kendisi ve onlara bagis yapabilmek icin bilgisayarimi satmayi düsünmüstüm teklif ettigimde illaki geri cevirdiler..
hatta teyzosum konusmam senle sakin böyle delilik yapma düsünmen yeter dedi..biliyorum ne kadar cok ihtiyaclari var paraya aslinda ve pazar günü bir ortam düzenleyip sevdiklerinle ve daha dogrusu kim olursa olsun yardim kampanyasi gibi tarz birsey olusturmuslar bekliyorlarmis hepimizi..
ve benim aklima da su geldi hazir gitar calmaya tekrar baslamisken hazir bidik ta hayranken gitara neden biz hastanenin önünde calip hem onu mutlu etmek hem para toplamiyoruz ki..

biliyorum almanya denilince hele ki hastane önü gitar hayat da evet demezler diye düsünülsede..
gittik rica ettik inanirmisiniz mucizeli bir hayat kabul ettiler..
ve bu cumartesi hem bidigi sevindiricez hem ailesini..
dilerim ki cok güzel para toplar bidiga bir yardimimiz dokunur..!!

Rabbim herkesi bu pis hastaliktan korusun (Amin)

simdilk bu kadar ...

Sevgiyle kalin..

08.03.2013 Saat 12: 06

losemi_cocuklari.jpg

Selam canimcim..
aglayarak uyandim kii harbidende aglanicak haldeyim..canim sevdigim insan herbirseyim,kankam dostum ne derseniz kalbimde cok yeri ayri bir sekilde.. askerde söylemistim daha önce de sana ve carsi iznim olucak görüselim diyorduu ve pazar gününe diye kuslardan haber almisken c.tesi gelmis bana notlar birakip gitmis bir üzüldüm bir üzüldüm aslinda sevinmeliyim saglikli ve girmis birseyler yazmis diye ama onu görmek isterdim kameradan kendi gözümle neyse kizmicam saglik olsun :) haftaya döverim sorun yok kendisini..

acikcasi suanda cok heycanliyim dünde yazmistim 3 saat sonra hastane önünde gitar calip cocugu sevindiricez ve herkesin onay vermesi en hos konuydu bence almanya gibi bir yerde hastanenin önünde bir ilk olsa gerek :)ilk basta hayir dedi ama cocuk lösemi hastasi ve bir kere olsun sevinmeye hakki yokmu diyincede düsünüp kirmamislar Allah razi olsun..bir yerlerde iyi insanlarin oldugunu biliyorum..korkmayin gösterin kendinizi bol bol :)

simdilik bu kadar aksama gelince yine yazarim sana muhtemelen :)

merhaba canimcim..

basta dün öglen cok güzel bir gündüü aksamina canim feci bir sekilde bozuktu..
cünki annem pek iyi degildii o üzüldükce de ben mutlu olamazdim..
bir kac gündür surati asikti bugün biraz misafir var ve dalga gecmelerimle güldürmeyi basardim mutluyum:)umarim selinimde sibelimde yesil ablamda bir an önce moralleri düzelir iyilesirler..
bugün cok gicik bir gündü..test cözdüm gün gectii nerdeyse simdi birazdan yine baslamam gerek cözmeye ve ödevim var yarina bitmis olmali...ve bu hafta galibam okul tatile giriyor..
cok baska hayallerim olmustu ama kar nedeniyle biraz daha ertelemek zorunda kaldim :)

bu son baharda mi desem kar da kis ta mi desem izmrideydik malum o pazar bu pazar gezdik tozduk alisveris ettim annemle..son eve gitmek üzere cikarken sonunda bir genc bayan alirmisiniz parfüm diyince kokladik ettik o anda asik oldum fiyata bakmadan aldim :)sonra ismini verdim bulamadim googleden ki baska yaziyi verince bir isim degisikligi yüzünden bulamiyormusum..yarin cok heycanlandim umarim istedigim birsey yolunda gider bu son zamanda cok ucundan yakaliyorum sansi..
hos bu hep böyle oldu sansi herzaman ucundan yakalamisimdir ama yakaladim diyerekten mutlu olup sitemlenmedim hic :)

burada_olmaktan_cok_mutluyum_h7517.jpg

:eda:

Şereftir seni sevmek
Senle ağlayıp gülmek
Galatasaray sevgisi
Sürecek sonsuza dek
Yetmiyor ki stadlar
Kalbimiz senle çarpar
Layıksın bu sevgiye
Şanlı Galatasaray
Nasıl ki bu milletin
Tacıdır yıldız ve ay
Yüksel taa arşa kadar
Şanlı Galatasaray

Dev gibidir çarpar göze
Kupalarda sahip söze
Darda bile çıkar düze
Şampiyon GALATASARAY

Fenerbahçe ve Beşiktaş
Trabzon’dan cay arkadaş
Şahlanıyor yavaş yavaş
Şampiyon GALATASARAY

Her asırda her devirde
Yaşayacak her gönülde
Daima gidecek önde
Şampiyon GALATASARAY

Fenerbahçe çeker ahı
Beşiktaş’ın boş eyvahı
Kupaların padişahı
Şampiyon GALATASARAY

Sarı kırmızıdır rengin
Liglerde bulunmaz dengin
Zaferle son bulur cengin
Şampiyon GALATASARAY

Taht kurmuşsun gönüllere
İsmin destandır dillere
Fırtına ol es her yere
Şampiyon GALATASARAY

Kükreyince her yer inler
Şanlı büyük Cimbom BOMLAR
Muzaffer ol nice yıllar
Şampiyon GALATASARAY

Adın büyük namın büyük
Taşıdığın şerefli yük
Sana candan gönül verdik
Şampiyon GALATASARAY
:love3:

Merhaba Canimcim..

bugün cok sıkıcı bir gündüü çok sıkıldım..normalde bu kadar sıkılan biri değilim bilirsin sende hemen birşeyler bulur oyalarım kendimii..ama bugün bulamadım..ödevimi yaptım oda zaten hemen bitti
hoş ders bol ama tatile gircez diye salıverdim kendimi..okula geç gittim bir 10 dkk galiba..tam kapıdan cıkıyorum arkadas aradı eve girmen gerek şunu bunu al lütfen iyi dedim tmm geç geliyorum ben..sınıfa bin dua edip girdim yine xD ögretmenin takılacagı tuttu onuda es gectim iyi sen bilirsin diyor duymadım bilem ne dediğini bütün ilgiyi çekmişim zaten kendime :)bu utangacligida yenersem bi ara cok iyi olucak kizardik yine domates gibi kipkirmizi :)

10kisiden 3kisi ödevi yapmis o 3ünden biride bendim kaparim hemencecik xD
neyse dönüste cok berbatti köpek fobim cidden var aslinda yanimdan gecti ben otururken birsey hissetmedim ama arkamda dikeliyor sahibi köpekte sinifa yeni bir kiz geldi onun üstne cikti dedim ecem kac sen kac arkadasim kalktigi gibi bende arkadaslari birakip baska yere gectim rezillik biliyorum ama benim hizli kalp atisindan kurtulmam gerekiyordu o anda ..herkes inince de siniftan bir oglan geldi köpekten mi korkuyorsun diye yanima kafa salladim yandakiler zaten tip tip bakti ;/ asil sahibinden korkucaksin hallerine baksana dedi :))harbi bakinca köpek baya masumdu sahibi bagiriyor cagiriyor neyseki eve vardim..tv izledim bizimkilerle yetenek sizsinizi atalayin birincisi olmasi hostuu :)simdi birazdan yine derslerime gömülmek zorundayim :))

bu arada annem safak saydigim kagidi gördü gereksiz daha önemli seylerle ugras diyip gitti..bende aldim o sinirle attim cöpe :) geldigim gibi cöpten cikardim yine geri astim dolabima bana gereksiz sacmalik gibi gelmiyor arkadasimi bekliyorum beklicem söz verdim..ne gün gördünüz sözümü cignedigimi..söz agizdan bir kere cikar ve söz kelimesi benim yeminim gibi yemin demektense söz vermeyi tercih ediyorum ve yerine getirmeyede cabaliyorum :)iste ben bu huyumu cok seviyorum :)

11.03.2013 Saat 00:00 :Rulezzz_04:

Merhabalar bugün yine erkenden yazip kaciyorumm :)
evet bugün rüyamda basta zürafa yavrusu seviyorduk mutfakta annemle bir türlü iceri girmek istiyor ama biz almamaya calisiyoruz sonra biranda keci oldu megersem abim cimbom sapkasini takicakmis oda boynuzlu :D malum oldu diyorum baska ne anlama gelirki keci zürafa hey allahim seyrek rüya görürüm onlarda böyle hayvanli hayirdir insallah :D
cimbom042.jpg

bugün bir cimbom taraftari olarak okulu ekesim geliyor ama bilemedim derste pek önemli dicemde degil önemli tatile giriyoruz arkadasim yazsin benim icin not alsin ben sonra ondan alayim dicemde cok unutkan getirce yapcam desede yerine getirmiyor neyse bakalim ileriki saatlerde fikrim ne olucak :)

rüya tabirlerine baktim da simdi
:Keçi görmek muradınıza ereceğinize işaret eder. hayirlisi :)
Rüyada zürafa görmek yüksek hedeflerin gerçekleşeceğine işarettir.
vay bee vallah heycanlandim simdi :) hadi bakalim hayirlisi :)

simdilik bu kadar :) aksama devami mutlaka gelecektir..
sevgiyle kalin..

Evet okulu iyiki ekmisim süper bir mac vallah biyoloji ögretmenim cimbomumlu olmasina ragmen mendilleri alin yaniniza aglamaya ihtiyac olucak demisti oysa evet alalim ama sevinc göz yaslarimizi silmeye iyi olurdu haklisin :))))
suanda cok sevincliyim keyfim yerine geldi :)

Ali Sami Yenin zafer yolunda
Yüreğimdeki Metin Oktay ruhuyla
Durmayacağım söz veriyorum sana
Varlığım feda olsun arman uğruna

Sonuna kadar sadığım yeminime
Namusum, şerefim ve bu renkler üstüne
Adında gururun saklı, renklerinde cesaret
Sensiz olmaz Galatasaray
Her şey değişse de bir gün, karşılıksız sevdim
Kalbimin durduğu ana kadar

Adında gururun saklı, renklerinde asalet
Sensiz olmaz Galatasaray
Ali Sami Yenin zafer yolunda
Yüreğimdeki Metin Oktay ruhuyla
Durmayacağım söz veriyorum sana
Varlığım feda olsun arman uğruna

Sonuna kadar sadığım yeminime
Namusum, şerefim ve bu renkler üstüne

Adında gururun saklı, renklerinde cesaret
Sensiz olmaz Galatasaray

Sensiz olmaz Galatasaray

Sensiz olmaz Galatasaray

Sensiz olmaz Galatasaray

:eda: :love3: :eda: :love3:

Sensin tek Şampiyon :3dgxk:

12.03.2013

Selamlarrr..
okulun kapanmasina son 2gün kaldiiiiii :))))) biyoloji ögretmenim sordu ecem sevinmiyorsun dimi tatile girceksin diye bende yoo dedim herkes gülümsüyor seviyorum seni ali ögretmenim :)
ya bu arada anlattimiydim bilmiyorum gecen p.tesi ögretmen herkesi okuttturdu ingilizcede beni almadi..tamam normalde sevinirim okuyunca heycanlaniyorum soluk soluga kaliyorum ama yinede cirkin ördek yavrusu haline getirmemeliydi isi beni neden almadi..herkesi okuttu sinifta ben kaldim disarida..arkadaslada konustuk bugün kizginim dedim beni okutmadi diye degisiksin demez mi olabilir degisik olabilirim kuzu sürüsünden ayrilmak kim ister ki..neyse umarim hersey iyi gecer bugün... bu arada yarin mat sinavim var bir kirikla ölmem diyorum diger derslerim iyi olsun baslicam mat dersine..fizigim iyi mat kötü birde fizik üzeriine okuyorum bu mat beni cok zorluyor napsam bilemedim hayirlisi tatilden sonra umarim güzel bir yarismaci olur performanslarim da istedigim gibi olur :)

simdilik müsadeni istiyorum canimcim aksama yine yazarim sana
Öpüldün ;P

abschied-byebye-8.jpg

Selamlarrr..
okulun kapanmasina son 2gün kaldiiiiii :))))) biyoloji ögretmenim sordu ecem sevinmiyorsun dimi tatile girceksin diye bende yoo dedim herkes gülümsüyor seviyorum seni ali ögretmenim :)
ya bu arada anlattimiydim bilmiyorum gecen p.tesi ögretmen herkesi okuttturdu ingilizcede beni almadi..tamam normalde sevinirim okuyunca heycanlaniyorum soluk soluga kaliyorum ama yinede cirkin ördek yavrusu haline getirmemeliydi isi beni neden almadi..herkesi okuttu sinifta ben kaldim disarida..arkadaslada konustuk bugün kizginim dedim beni okutmadi diye degisiksin demez mi olabilir degisik olabilirim kuzu sürüsünden ayrilmak kim ister ki..neyse umarim hersey iyi gecer bugün... bu arada yarin mat sinavim var bir kirikla ölmem diyorum diger derslerim iyi olsun baslicam mat dersine..fizigim iyi mat kötü birde fizik üzeriine okuyorum bu mat beni cok zorluyor napsam bilemedim hayirlisi tatilden sonra umarim güzel bir yarismaci olur performanslarim da istedigim gibi olur :)

simdilik müsadeni istiyorum canimcim aksama yine yazarim sana
Öpüldün ;P

abschied-byebye-8.jpg

evet canimcimm okuldan 2.ders ciktim erkenden pekte iyi günümde degilim acikcasi..ve yarin o igrenc mat sinavi var calismam gerekiyor zor bir gece ile beraberiz hadi hayirlisi..
resim.jpg

bu arada pek küsmesemde insanlara tam 2 sene gecmis bir kizi gördm bugün birbirimizi taniyana kadar bakistik sonra o kafasini cevirdi bense baka kaldim arkadasindan inceciiik olmus ölüyor diye anneme anlatinca evlenecekmis dedi..hayirlisi olsun..18 sene cöp oldu gitti neyse vardir hersey de bir hayir..
nerde benim kecili zürafali rüyam hani hayalim gercek olucakti hani muradima ericektim ?:D bir ilerleme göremedim hayatimda..biraz daha mi beklemem gerek yoksa ?:))
ona da hayirlisi..
yarin artik bütün gün yokum kafani dinlersin gece gelir kaynatiriz senle oldu mu ;P
kal saglicakla..
.

13.03.2013 Saat 21.30

:uzgunkiz:

Hayatim boyunca zorluklarla ugrastim..hayatim boyunca dogru kararlar almaya calistim..bir keresinde yanlis yola saptim..sanirim bir ikincisini de de yanlis yolda yürüyorum..zoru sevmiyorum bulup durma beni zorluk..hos soyadima uymaktaktayim sanirim anlami zor insanmis ..bir kere de kolayin tadina bakmak isterdim...gittim en zor olanini gene sectim..gittim en imkansizindan hoslanmaya basladim..nerde zor orda ecem..inanirmisin günlük..ben yoruldum bu hayat sartindan..zor olanin tadi olur derler yaa ..ya da en güzel ask zor olandir..hep kolayina denk gelmis böyleleri belli zorla karsilasmamislar zorun nesi zevkli yada ben suanda saglikli bir düsünce icinde olamiyorum..tek bildigim cok üzgünüm ..

önümde iki secenek vardi ya gidip o testi cözmek bile bile kirik almak ..
yada kendine 2 hafta daha tatil sunarak yavas yavas sindire sindire test cözmek..
bana da 2.secenek daha hos geldigi icin ..bugün o teste gitmeme karari aldim :)
hakkimda hayirlisi !
türkiyedekileri kiskanmiyorum bahar havasi yasiyorlarmis :) bizde ise yagmur gibi kar yagiyor :)))) ondan sonra da her sene dayim sorar ecem almanya mi izmir mi ?sence de hangisi dayicim ?ben söylemekten yoruldum onlar sormaktan bikmadi ya hayret birsey :))
bugün güzel seyler yapmayi planliyorum oturup sicacik evimde ailemle intikam dizisine bakmak gibim :)zaten yarin okul son :))21gün evdeyiz illaki bol bol test cözer morelimi bozmaya bir sürü gün var ama bugün kendimle iyi gecinmeye karar aldim ;P ve tabi keyif seysi yapicam :D
SANY1154.JPG

simdilik bu kadar :)

girdik bir yola ..mutlu degilim ama umarim yarina toparlanabilirim belki....umarim yarin dilegidim herseyi yerli yerine koyabilirim..artik olumsuz olan herseyden cok biktim..düzelsin artik bazi seyler..hayat sen benim pes etmemi istiyorsun ama duy beni duy ben pes etmeyi hic düsünmüyorum asil ben sana engel olmaya geldim iddasina varmisin :))
idda dedim de Annemle iddaya girdik bir oyuncu hakkinda o bu dizide oynadi oynamadi gibisinden :)kaybedersen haftaya merdivenleri siliceksin dedi galiba kaybettim silicem : )
evet evet kaybettim... xD
bugünlük bu kadar..
14.03.2013 Saat :00 : 37

Selam Sevgi pıtırcığımmm

bugün okulun son günü..barii biraz değişiklik yapıp okuluma uğrayayım değil mii ..bizimkiler de bıkmıştır benden mutlaka hep evin içindeydim bu ara..
kati özlemistir beni muhtemelen...gittigim gibi sitemlenecek biliyorum :D ...okadar berbat günler geçirdim kii umarım 2 hafta sonrasında güzel başlangıçlar yaşarım..öyleliklen ayakta durabiliyorum bir tek..başka bir umut kalmadı içim de ..

simdilk birr kac hazirlik yapmam gerek sonra okula gecerim aksama yine bir kat not tutarim sana mutlaka :)

huhuhu okulun son gününde bilem okul yokmuss arkadaslar mesaj atmiss :D sansliyim yahuuuuuuuuu :)hicte canim istemiyordu Allahin sogunda bir adim atmayi :) neyse 4 gündür takilan kafama o videoyu buldum ama kizi hala daha cikaramiyorum hem senle hem belki bakan olur da söyler bize diye senle paylasmaya karar verdim :)acayip takildim bu kizi nerden taniyorum hangi diziden..googleye bir sürü turuncu sac kisa model sac yazdim renkli göz yazdim dizi oyuncusuna kadar hicbirsey cikmadi ya ben harbi cok birine benzetiyorum yada kendisi oyuncu cidden :)

Merhabalar civcivim :)
arastirmalarimin sonunda o kizi buldum "merve sümercan" mis sükürler olsun kafama takacak bir sorunum kalmadii rahat bir uyku cekebilirim bir 4günün ardindann :))simdi uyumam gerek sabaha 6.30da kalkicam pazara cikicam biraz para kazanalim demi ama :)
haydi Iyi Geceler Tatli rüyalar..Görüsürük :)
buyuk-marketler-pazarci-esnafini-vurdu-2.jpg

gec yatan erken kalkamayan gencleriz biz :))
bu söze ragmen mecbur uyandirildim :D buna da sükür sabah ise ciktiydik görememistim kendisini öglene dogru canimcim gelmis gördüm cirkin askeri :)) 20gün sonra izmirde olcakmis 20 gün sonra da benim tatil bitiyor sans :))bugün hava sabah cok soguktuu sardik atkilari öglene okadar sicaklasti ki oysa hala soguk ama günes cikti isindi kemiklerim :)güzelde harclik cikardim babam iyi git hadi carsiya demez mii ne carsisi baba dedim :) bu benim ucak biletim izmire siz geldiniz gelmediniz ben tatile gidecem :) oo hadi bakalim biriktir yine dedi:)en son biriktirdiydim güzel güzel abimin kiz arkadasi gelicekmis diye gezdirmesinde rezil olmasin diye verdim ve kaldim parasiz pulsuz :)neyseki bugün kazandiklarimla bir iki ay gecinebilirim muhtemelen :) bu arada 2-3gün girmeyebilirim : ) kal saglicakla canimcim :)
bugünlük bu kadar olsun :)

16 Mart 2013 Saat : 16 :11

Günlükcagizim ..
bugün cok SIKICI birgün dü..aksam üstüne kati aramis acmadim tanidik olmayinca numara acasim gelmiyor söyledim bir kac kez de israrla ayni kafa da devam ediyor şaşkoloz insan :)
bu arada aksam üstüne evde bagris cagrislar vardi duymak istemiyorum artik böyle ses tonu dedim de tamam kizim dediler artik ne kadar düzelir bu durum bilmiyorum ama son dedigimde bakin boks yaptirtmayin bana..bir saat sonrasinda geldi babacugum boks yap diye boynu agriyormus masaj yaptim :) inanirmisin ben bilmem esim bilir´e arada denk geldigimde bakarim orda bir oyunlardan birinde boks yapiyor bayanlar esleri de 240 yapar gibisinden vurdurtuyorlar ama inanin ben gitsem bunlar gibi durmam orda diyordum ama babama iki üc vurdum canim cikti xD
Selinime gelince yarin sinavi var bol bol iyi dileklerimi yolluyorum sana..dualarimi da okuyup uyumaya gidecegim canim arkadasim..iyi sonuclarla gelesin insallah :Ü

gülüşünü yediğim
beren293_1904002976506ec18f2b009.jpg

:love3: gecemin sarkisi :eda:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri