Başörtüsü takanların...

---> Başörtüsü takanların...

Sayın director, siz burada başörtüsünü değil, hükümeti, devlet adamlarını tartışıyorsunuz.
Halka inin.. Halkı görerek, halka göre yorum yapın..

Saydığınız isimlerin nasıl ne yaptığı beni zerre kadar ilgilendirmiyor.
Beni bu konuda ilgilendiren nokta, yaşamın içindeki sorunlar ve bunlara bakış açısı..
Geniş düşünebilen, objektif bakışa sahip,din,dil,ırk,kıyafet,her türlü seçimlere saygı gösterilebilinen, her insanın, her insana ''insan'' olduğu için saygı duyduğu bir toplum ne hoş olurdu değil mi ?
Ben, samimiyetmle bunu prensip edinmiş bir beşerim.. Sizlerin, medeniyet, laiklik,çağdaşlık, aynı zamanda, gericilik,yobazlık, anlayışlarınıza uzağım...
Sizin fikirlerinizin yerini, fikirlerimle doldurmak gibi bir amacım yok. Sadece fikirlerime,önyargısız ve iyi anlaşıldıktan sonra eleştiri beklerim.

Sizin belki asla başörtülü bir samimi dostunuz olmayacak, ama şuna emin olun benim şimdiki gibi, ateist arkadaşlarım, mini eteklerle gezen bir çok dostum olacak .)
Ben dağda yaşamıyorum halkın içinde yaşıyorum ...

Evet. Müslümanlık yaşanamıyor bu ülkede..
Üniversiteler bir örnek.

Kapalı olduğu için mesleğini yapamayan milyonlarca insan var. A sınıfı şirketlerde hiç kapalı çalışan gördünüz mü ? İşverenlerin kesinlikle tercihleri açık bayanlar olmuyor mu ?

Cuma namazı için rotasyonlu olarak sadece 1 saat izin hakkı tanıyan kaç şirketkaç işveren tanıyorsunuz ?

Bu alıntı yaptığım cümleleler size ait ve bunlara cevap verdim. Yani ortada konu çaprazlığı yaptığım felan yok .

Geniş düşünebilen objektif bakışa sahipdindilırkkıyafether türlü seçimlere saygı gösterilebilinen her insanın her insana ''insan'' olduğu için saygı duyduğu bir toplum ne hoş olurdu değil mi ?

Bunun aksini iddaa eden yok :) Temennim ve mücadelem bu yönde ...

Sizlerin medeniyet laiklikçağdaşlık aynı zamanda gericilikyobazlık anlayışlarınıza uzağım...

Yapmış olduğunuz ithamla seviyeyi düşürüyorsunuz ! Aynı şekilde size küstahça karşılık vermeyeceğim. Saygısızlık yapan kişilerle yaşı cinsiyeti ne olursa olsun asla tartışmam .

Sizin belki asla başörtülü bir samimi dostunuz olmayacak ama şuna emin olun benim şimdiki gibi ateist arkadaşlarım mini eteklerle gezen bir çok dostum olacak

Şu cümlende tartışmayı bitiren son noktaydı :) Benim anlattıklarımı ya anlamamazlıktan geliyorsunuz ya da anlamayacak kadar cahil boş birisiniz .

Ben bir Türk Milliyetçisiyim ! Benim cematten de dostlarım var , devrimci dostlarım da var . Siz beni nerden tanıyorsunuz da bu cümleyi kuruyorsunuz :) Siz merak etmeyin yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen benim başörtülü dostumda var .Alevi dostumda var .

Bu konuda'da son mesajımdır bu . Bana saygı göstermeyecek şahıs cinsiyeti yaşı ne olursa olsun sözde tartışmaya girip kuru kalabalık yapmasın !

$unu da bı tartışın bakalım :)
417587_10150610178672748_590712747_9071319_1182239809_n.jpg

$unu da bı tartışın bakalım :)
417587_10150610178672748_590712747_9071319_1182239809_n.jpg

Şunların Taktıkları Başörtü Şekline Bak

Emanetten Duruyor Kafalarında.

Sen Gibi Başörtü Karşıtlarının Yapması Kolay Bişey Bu.

3 4 Tane Kızı Kafaladıktan Sonra Altlarına Mini Etek Bile Giydirir Çekerim Fotograf.

Kafana Taktığın Değil

Kafanın İçindeki Önemli ;)

Varsa Tabiki :)

semih kardeş hep ole oluo saten :)
photosop vs gerçeklerı kabullenemıo ınsanlar ;) selametle

Saygısızlığın başı örtülü olup olmamasıyla alakası yok .

Bak "[T.T]win32" bu da başı açık kızlarımız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben dağda yaşamıyorum halkın içinde yaşıyorum ...
Bu alıntı yaptığım cümleleler size ait ve bunlara cevap verdim. Yani ortada konu çaprazlığı yaptığım felan yok .
Bunun aksini iddaa eden yok :) Temennim ve mücadelem bu yönde ...

Yapmış olduğunuz ithamla seviyeyi düşürüyorsunuz ! Aynı şekilde size küstahça karşılık vermeyeceğim. Saygısızlık yapan kişilerle yaşı cinsiyeti ne olursa olsun asla tartışmam .

Şu cümlende tartışmayı bitiren son noktaydı :) Benim anlattıklarımı ya anlamamazlıktan geliyorsunuz ya da anlamayacak kadar cahil boş birisiniz .

Ben bir Türk Milliyetçisiyim ! Benim cematten de dostlarım var , devrimci dostlarım da var . Siz beni nerden tanıyorsunuz da bu cümleyi kuruyorsunuz :) Siz merak etmeyin yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen benim başörtülü dostumda var .Alevi dostumda var .

Bu konuda'da son mesajımdır bu . Bana saygı göstermeyecek şahıs cinsiyeti yaşı ne olursa olsun sözde tartışmaya girip kuru kalabalık yapmasın !

Size dağda yaşıyorsunuz demedim.
Anlattıklarımla, algıladıklarınız arasında büyük farklar var.
Size laik, modern,çağdaş,yobaz, gerici demiyorum. Sizin bu kavramları tanımlamanızla, algılamanızla, benim tanımlama ve algılamam farklıdır. Cümlenin özeti bu. Fikir zikir hesabı.. Siz önyargınız olmadan tartışmaya açık olmuş olsaydınız böyle anlamayacaktınız..

Sizi anlamamaktan gelmek gibi bir niyetim olsaydı,sizinle en başından tartışmaya girmezdim. Tam tersi, sizi anlamaya çalışmak istediğim için sizinle tartışmaya girdim.
Anlamayacak kadar boş biri değilim director... Bilgin özelliğim de yok. Herşeyi bilirim edalarında değilim. Anlamıyor olmam, boşluğumdan değil, ikna olarak anlamaya çalışmamdandır. Fakat siz de bunu yapamadınız. Sorunun diğer bir kısmı da burdan kaynaklanıyor.

Ne kadar güzel, çeşitli insanlarla dostluklar kurabilmeniz..
Zaten orada ki cümlemi tekrar okursanız; ''belki'' kelimesi üzerine yoğunlaşırsanız art niyetli olmadığımı sanırım anlayacaksınız...

Size saygı göstermediğimi de nerden çıkardınız ?
Zıt fikirlerde olmamıza rağmen, sizi burda okuyor ve muhattap oluyor olmam size fikirlerinize saygımdandır... Ego şişkinliğinden değil...

Kuru kalabalık .) Admin arkadaşlarım kuru kalabalık olduğum kanısına vardıklarında muhakkak beni uyarırlar. Siz düşünmeyiniz bunları...
Siz cevap vermezsiniz olur biter .)

Dindarlığı ve Dinsizliği kendi zihinlerinizde normalleştirmeniz gerekir. . .

Yoksa sizler daha çok tartışırsınız boş yere :18:

Cahiliyet Geniş Bir Kavram , Başı Açık , Başı Kapalı Diye Ayırmamak Gerek ...

Bazı ArkadaşLar ÖyLe NiteLendirmiyorLar Ne Yazık ki Herneyse GeriLiyorum Dahada Yorum Yapmıcam ..

her kesim insan sınıfında densiz ve kendini bilmez bulunur.Uçuğun birinin gır gır olsun diye yaptığı bir şeyi genele mi mal etmemiz gerekir.

Komiksin Az Önce Diğer Resime Ne Yazıyorsun Buraya Ne Yazıyorsun,Diğerine Çok Açık Ve Net BeLLi Buna GeneLLeme Devam MükemmeLsin. Neyse Herkezin İnancı Kendine ..

Son düzenleme:

Komiksin Az Önce Diğer Resime Ne Yazıyorsun Buraya Ne Yazıyorsun,Diğerine Çok Açık Ve Net BeLLi Buna GeneLLeme Devam MükemmeLsin. Neyse Herkezin İnancı Kendine ..

ÖYLE OLSUN AHBAB sizimi kıracam.
evet benim inancım bana siz benim taptıklarıma tapacak değilsiniz bende sizin taptıklarınıza tapacak değilim ben allahtan gayri kimseye tapmam.

önceki resimle bunun benzerliği aynı şey mi açık olanı tinerci olmayan mülüman dindar gençlikmi oluyor yani. bunuda başbakanımız söylerse hele
açık olan örtünme kuralını yerini getirmiyor
kapalı veya sakalı göbeğinde olan hırsızlık yaparak kamu malını satarak
ihaleye fesat karıştırarak tartıda hile yaparak kuranın emrettiklerine uymayan davranışlarda bulunuyor ikisi arasında fark nedir söylermisiniz sonuç iki side günaha giriyor sebepler farklı sadece.
başını kapatıp sakalını uzatarak dinin vecibelerini tamamlanmışmı oluyor
bumudur dindarlık sizce
biri başını açtı diye dinsizmi oluyor yani
KISACASI filler tepişiyor çimenler eziliyor olay bu.menfaat için dindar olmam
benim dinimide kimseye sorgulatmam hesabını vereceğim yer belli. allah

siz öyle derseniz mükemmelimdir saygılar

O değilde şu tartışma konularını çok uzadı diye kapatılması ayrı bir tartışma konusu. İçerik başörtüsü, başörtüsü hakkında tartışma yapılıyor uzadı diye kapatıyorsunuz, ya hiç açtırmayın böyle konular yada tartışmayacaksanız küfür ve hakeret olmadığı sürece kapamak için girmeyin konulara. Uzayacak tabii ki insanlar karşıtlı görüş belirtiyorlar.

ÖYLE OLSUN AHBAB sizimi kıracam.
evet benim inancım bana siz benim taptıklarıma tapacak değilsiniz bende sizin taptıklarınıza tapacak değilim ben allahtan gayri kimseye tapmam.

önceki resimle bunun benzerliği aynı şey mi açık olanı tinerci olmayan mülüman dindar gençlikmi oluyor yani. bunuda başbakanımız söylerse hele
açık olan örtünme kuralını yerini getirmiyor
kapalı veya sakalı göbeğinde olan hırsızlık yaparak kamu malını satarak
ihaleye fesat karıştırarak tartıda hile yaparak kuranın emrettiklerine uymayan davranışlarda bulunuyor ikisi arasında fark nedir söylermisiniz sonuç iki side günaha giriyor sebepler farklı sadece.
başını kapatıp sakalını uzatarak dinin vecibelerini tamamlanmışmı oluyor
bumudur dindarlık sizce
biri başını açtı diye dinsizmi oluyor yani
KISACASI filler tepişiyor çimenler eziliyor olay bu.menfaat için dindar olmam
benim dinimide kimseye sorgulatmam hesabını vereceğim yer belli. allah

siz öyle derseniz mükemmelimdir saygılar

Bak GüzeL Kardeşim Diğer Resime Yaptığın YorumLa Ötekine Yaptığın Yorum Birbirine Uymuyor ..Ayrıca Sanırım Ki ÖyLe YanLış AnLadığın Bir Husus Konusunda Uyarayım Seni Ben Hristiyan FaLan DeğiLim ..ELhamdüLiLLah Çok Şükür MüsLümanım .. Tinerci GençLik ,Dindar GençLik , Atatürtkçü GençLik, Bu KavramLarı OLuşturan TopLuma Sunan SizLersiniz, TopLuma Sunduğunuz Gibi Yargıyıda Kendiniz Yapıyorsunuz..Ben Siyasetçi DeğiLim,Ben Kendini Beğenmiş Baba Parası İLe Gezen Züppe Hiç DeğiLim,Ben Garip Bir KuLuyum,Sen Konuyu Çok FarkLı YerLere Çekmeye ÇaLışıyorsun..FarkLı YerLere Getirmek İstiyorsun Ama Burası Yeri DeğiL Anca Teke Tek Yüzyüze Ben Sana AçıkLayıcı oLurum..Zira Burda Uzun Uzun MesajLar Yazıp SıkıntıLara Girmeyi Sevmiyorum ..Bak Atatürk'çü,Dinine BağLı İbadetinden Ödün Vermeyen Çok İnsan Tanırım..BazıLarına Göre KapaLıLık YobazLık,Oranı Buranı Kapatınca Yobazsın Açınca KraLsın ?? BöyLe Bir Zihniyet Yok..Varsada Benim İLgi ALanım Dışındadır..Hepimizin Gideceği Bir Karış Toprak..Burda NasıL Ve Ne Konumda Ne İçin ÇekiLdiğini BiLmediğimiz ResimLer Hakkında Yorum Yapmak Bize Düşmez Ne oLduğunu BiLemeyiz Ve Sen Yorum Yaptın 2 Resimede,MüsLümansın Ama ResimLere Yorum Yaparak KuL Hakkınada Girdin Herneyse Beni ALakadar Etmez.Senin Günahın Senin Benim Günahım Benimdir ..Kendinide Rica Edicem Bu Kadar Kasma Hani Beni EtkiLemedin Ama BaşkasıyLa Bu Tarz Konuşma Garantisini Veremem..İyi ForumLar..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri