Başörtüsü takanların...

---> Başörtüsü takanların...

Başörtüsü muhabbetlerine girmek istemiyorum sadece bu muhabbetler geçtiğinde efsane bir vidyo vardır o aklıma geldi paylaşayım dedim :D

Başörtüsü muhabbetlerine girmek istemiyorum sadece bu muhabbetler geçtiğinde efsane bir vidyo vardır o aklıma geldi paylaşayım dedim :D

Benim Annem Baş Örtüsü Takıyor Ve Bir Çok Tanıdığımda OnLar Geri KafaLımı ? Bu Kadar BeLLi Etmeye Gerek Yok Sen HerşekiLde Ne OLduğunu BeLLi Ediyorsun Ya Bide Bunu KaaLeye ALıp Röpörtaj YapmışLar Yazık Bu Öğretmen OLacakta Öğrenciye Eğitim Verecek Komunist İşte Bu KonuLarda TahammuLum AsLa Yok Kabul Edemiyorum , Benim Nasip oLursa Eşimde Takacak Arzu Ederse Minicik Etek Giyince Öff Hatuna Bak BaşörtüLü Görünce Yobaz BöyLe Bir TopLumuz İşte MiLLiyetçiLiğinden Ve Dininden Bu ŞekiLde Ödün VermekLe KaLmıyoruz Bide BunLara Göz Yumuyoruz Yazık Yazık Daha FazLa Nefesimi İsraf Edemicem Bu Çeşit İçin , Cehennem Ateşini BunLarLa TutuşturacakLar.

Benim Annem Baş Örtüsü Takıyor Ve Bir Çok Tanıdığımda OnLar Geri KafaLımı ? Bu Kadar BeLLi Etmeye Gerek Yok Sen HerşekiLde Ne OLduğunu BeLLi Ediyorsun Ya Bide Bunu KaaLeye ALıp Röpörtaj YapmışLar Yazık Bu Öğretmen OLacakta Öğrenciye Eğitim Verecek Komunist İşte Bu KonuLarda TahammuLum AsLa Yok Kabul Edemiyorum , Benim Nasip oLursa Eşimde Takacak Arzu Ederse Minicik Etek Giyince Öff Hatuna Bak BaşörtüLü Görünce Yobaz BöyLe Bir TopLumuz İşte MiLLiyetçiLiğinden Ve Dininden Bu ŞekiLde Ödün VermekLe KaLmıyoruz Bide BunLara Göz Yumuyoruz Yazık Yazık Daha FazLa Nefesimi İsraf Edemicem Bu Çeşit İçin , Cehennem Ateşini BunLarLa TutuşturacakLar.

Vidyoda ki mahluk için sinirlenmeye değmez :)

Bu nasıl bir yorum nasıl açıklamalar böle bir toplum olma yolunda mıyız
Bu bayan kendisine eğitimli mi diyo
Şaşkınlıkla izledim ve dinledim..

yoruma bile degmez bir video.
cok komik. boylelerine okumus cahil denir.

Ses tonu hoş. Saçındakiler tuhaf, gözlüğü entresan, yorumu yer yer dangalakca. Büyük bir ihtimal ile ayıkda değil. : )

Düşünmeyi nedenleri sorgulamayı biliyor özgürlük demek ne demek bunu sorgulayabilyor KEŞKE bu ülkenin gençliğinin binde biri bu vasıflara sahip olabilseydi ayık gezenlerden daha ayık ve mikrofon karşısında
gayet rahat kendine güvenen biri . Kişinin problemi türban özgürlüğü isteyenlerin.
kendi saçlarının nasıl olması gerektiği ,hakkında emirler almak istememesinden kaynaklanıyor ve bu da sizlerin bakış açışına ters. Özgürlükleri yok etmek isteyenlerin demokrasi havariliği yapması ne kadar tuhaf bir şey
benim küpemin saçımın şeklinden size ne
OLMUYOR arkadaşlar türban savunması yaparken karşıdakinin saçının eleştirilmesi hani özgürlük kamuda değil sokaktaki insanın kılık kıyafetini yargılıyorsunuz çelişkiye bakarmısınız.

sallandığını fark etmedim.düşüncelerini kabul etmediğimiz insanları nasılda yaftalayabiliyoruz çok belli değilmi alemlerden aktığı

bütün kaygı sorunda bu ya insanları tek tipe sokmak isteyenler özgürlükten
dem vuruyor.

O oyle degil iste frankfurt...
Inun yorumuna karsi bu yorumlar.
O kendi sapkasina Safina ozurgurluk isterken kapalilarin ulke icinde bile gezmemesi lazim diye soyleyisi celiski degilmi? Ozgurlugune duskun biri baskasinada karismaz.
Banane onun sacindan basindan. Istedigi gibi gitsin yapsin. Diyorki biz giremiyoruz onlarda gurmesin. O ozgurlukcu biri degil sadece kendine ozgurluk isteyen biri. Iste oldugumdan yazdiklarinin hepsini okumadim yanlisda anlamis olabilirim seni.eve gidince iyice okurum.

lafım kendi görüşlerinin dışındakilere özgürlük tanımadan dışlamaya kalkanlar için geçerlidir.
siz bu katagoriye girmeyebilirsiniz ama bir kesim var ki benden benden olmayan ayırımı
yapıyor vdeodaki şahıs içinde geçerli herkesin tercihleri kendini bağlar insanları yaşam tarzlarını seçme özgürlüğü olmalı ve baskı altında tutulmamalı dışlanıp aşağılanmamalı.
malum kişinin sıkıntısını ben anlıyorum kamusal alanda ayrımcılık ve dendendir bendedir baskısı
ve kayırmalar olabişleceği düşüncesiyle tepki gösteriyor
Bakın KAMUDA türbanlı bir yönetici düşünün eşitlik ilkesine riayet etmesini ayırım yapmamasını beklersiniz değilmi .Öyle olmuyor işte Türban sıkıntı değil asılında.
Sıkıntı kaygı burada yatıyor insanlar baskıyla kapanmaya zorlanacağına inanıyor
BU insanların baskıyla karşılaşmayacağına inandığı an türban sorunuda çözülmüş olur.

İslamiyeti en kötü yaşayan müslüman ülkelerden birisiyiz. Göçeceğim zaten yakında ne halleri varsa görsünler sanki onlarda bana gitme diyordu. Veryansın . (;

+

İslamiyeti en kötü yaşayan müslüman ülkelerden birisiyiz. Göçeceğim zaten yakında ne halleri varsa görsünler sanki onlarda bana gitme diyordu. Veryansın . (;

İslamiyet bir tarafa daha kendi ülkemizde Türklüğümüzü yaşayamıyoruz !
Bu arada iyi yolculuklar tavsiyem İran'a git .

merve kavakçı gibi amerikaya değilde irana gitmeniz yakışır

müslümanlığı en iyi orası yaşıyor.

gülende amerikada onuda irana davet edermisiniz.

bir önceki sayfadaki videodaki konusan şahıs gelişmiş insan değil mi) ben almayayım öyle gelişmeyi...

üstüne tartışmalar oldugu için yorum yazma sorumlulugu hissettim kendimde...yoksa ben bu tip düşünenleri kaale almam bile...kendi camurlarında debelensin dursunlar...kendi soyunu inkar edenlerle ve nerden geldigini unutanların dedikleri benim için yoldaki kedi miyavlaması yada köpek havlamasından farksızdır...bana yobaz demiş cag dışı demiş gelişmemiş demiş çokta umrumda !

kimin türk olduğunu neye göre belirliyorsunuz
ben genlerimin hangi ırka mensup olduğunu bilmiyorum

evet vdeo geçerli

işte budur.

merve kavakçı gibi amerikaya değilde irana gitmeniz yakışır

müslümanlığı en iyi orası yaşıyor.

gülende amerikada onuda irana davet edermisiniz.

bence gulene bir sormak gerek, amerikada yasayabiliyormu diye?
ulkesinde yasatmadikalarina ve orda kaldigina gore yasayabiliyor ki orda kaldi.

iranda yasanildigini nerden biliyorsun? kac kere gittin gordun?

belki en iyi muslumanlik amerikada yada avrupanin herhagi bir yerinde yasaniliniyordur.

ben Hollanda'da yasiyorum ve Turkiyede bir ortama girdigimde uzaydan gelmissim gibi acayip acayip bakan insanlar yok burda demekki ben muslumanligi burda daha iyi yasiyorum irana gitmeye gerek yokmus.
basortumle hem okuluma gidip, hem en luks restorantlara gidip hem calisip, hem calisirken veya okurken ibadetimi yapabiliyorsam, ben muslumanligi hollandada daha iyi yasiyorum. belki iranda yasayanlardanda iyi yasiyorum.

bazi inasnlar akillarinca irani surgun olarak goruyorlar. Sorun iranlilara bakalim tahsilleri neymis... bir cogu doktor,avukat vs. vs. neden cunki basortuyle hem okuyup hem mesleklerini icra edebiliyorlar.

Turkiyede ne yapiyorlar, binbir zorlukla okuyorlar (okumaya izin verdikleri kadar) okul bitince ne oluyor? kamusal alana basortulu giremezsin donkk.... evinde otur istedigin kadar universite bitirmis ol ama sen evinde otur meslegini yapmaaaaa diyorlar...
o videodaki kadinda oyle diyor.

bence gulene bir sormak gerek, amerikada yasayabiliyormu diye?
ulkesinde yasatmadikalarina ve orda kaldigina gore yasayabiliyor ki orda kaldi.

iranda yasanildigini nerden biliyorsun? kac kere gittin gordun?

belki en iyi muslumanlik amerikada yada avrupanin herhagi bir yerinde yasaniliniyordur.

ben Hollanda'da yasiyorum ve Turkiyede bir ortama girdigimde uzaydan gelmissim gibi acayip acayip bakan insanlar yok burda demekki ben muslumanligi burda daha iyi yasiyorum irana gitmeye gerek yokmus.
basortumle hem okuluma gidip, hem en luks restorantlara gidip hem calisip, hem calisirken veya okurken ibadetimi yapabiliyorsam, ben muslumanligi hollandada daha iyi yasiyorum. belki iranda yasayanlardanda iyi yasiyorum.

bazi inasnlar akillarinca irani surgun olarak goruyorlar. Sorun iranlilara bakalim tahsilleri neymis... bir cogu doktor,avukat vs. vs. neden cunki basortuyle hem okuyup hem mesleklerini icra edebiliyorlar.

Turkiyede ne yapiyorlar, binbir zorlukla okuyorlar (okumaya izin verdikleri kadar) okul bitince ne oluyor? kamusal alana basortulu giremezsin donkk.... evinde otur istedigin kadar universite bitirmis ol ama sen evinde otur meslegini yapmaaaaa diyorlar...
o videodaki kadinda oyle diyor.

Yaptığınız yorum da kalın olan yerlere takıldım açıklık getirirseniz sevinirim ...

Fetullah Gülen'i ülkemizde yaşatmayanlar kim ?

Şu Türban meselesi neden hep üniversiteyle özdeş tartışılıyor bir türlü anlam veremiyorum ...

Şu türbanlı kızlarımızın %90'ı üniversiteyi okuyup bitirdikten sonra evlendirilip eve kapatılıyor . Bu mesele ailelerden kaynaklanıyor ! Birkaç örnek vereyim ...

Cumhurbaşkanımız Abdullah Gük'ün kızı Kübra,Bilkent Üniversites'ini bitirir bitirmez evlendirildi. Çalışacak mı hayır ...

Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın kızı Esra ,ABD'de Indiana Üniversitesi'nde okudu.Çalışıyor mu ;hayır ...

Başbakanımızın diğer kızı Sümeyye çalışıyor mu hayır .

Milli görüş lideri Necmettin Erbakan'ın kızları Elif , Bilkent Zeynep ise ODTÜ'yü bitirdi çalışıyorlar mı ;hayır ...Evlendiler çocuk yaptılar .

Bu örnekleri daha da çoğaltabilirim ama fazla uzatıp okuyan arkadaşları sıkmak istemiyorum.

Şimdi gelelim asıl meseleye ... Bu örnekleri niye verdim ?
Demişsiniz ya kamusal alana giremiyor başörtülü kızlarımız ...

Biraz siyasete kaçacak ama sitede bulunan başta yönetici ve moderatörlerden,daha sonrada arkadaşlardan aflarına sığınarak bir konuya değinmek istiyorum ..

Kaç yıldır AKP bu ülkede iktidar ? Kaç yıldır Türban muhabbetleriyle muhafazakar seçmenlerin oyunu alıyor ?Sözde Dindar bir geçlik yetiştiren bu partimiz neden bu sorunları hala çözmedi ? Çözemedi mi diyelim yoksa :)

Kendi çocuklarını bile Amerikalarda okuttuktan sonra eve hapsedip daha sonra başgöz edenlere bu konuda nasıl güveniyor insanlarımız anlam veremiyorum.

Ben ülkemde müslümanlığımı yaşayamıyorum demek komik geliyor bana :)
İsteyen çok güzel yaşıyor.
Saygılar;

Başlıga istinaden; bir de başörtüsü takanların, eşlerinin kafasızlıgını tartışmak lazım gerekmez mi. Bkz:dindar gençlik,tinerci gençlik #hepimiztinerciyiz

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri