"Atatürk'ü Sevmiyorum"

ya benim kiminle neden kişisel bi' sorunum olsun ..seni karşıma alıp iki çift laf etmişliğim var sanki

Ben Türk bayrağını alır İstanbulun göbeğinde yakarım kimsede karışamaz özgür iradem.

Ben İstiklal marşını berbat ederim yokederim kimse bişey dememeli çünkü bu benim isteğim.

Ben Atatürk resimlerini kaldırırım binalardan okullardan çıtınızı çıkarmayın herkesin kendi isteği özgür iradesi.

Ben şeriatı hüküm sürerim Atatürk'ün inkılabları şusu busu beni alakadar etmez.

Bunları biri söylerse eğer sen tepkini koymaz mısın ? Türk bayrağını yakan birine linç girişiminde bulunuluyor aynısını Türkçeyi berbat edenlere de yapmak gerekmez mi bu mantığa göre? .. Anayasının ilk üç maddesine girip değiştirilemezler kısmında yer alan Türkçe bu kadar basit yani ...Bende bi kaç ay öncesine bakıyorum Türkçenin b.kunu cıkarmışım resmen kısalta kısalta şimdi kendimi ayıplıyorum hani bu açıkfikirlilikle alakalı bi durum tabi sen bu işe laf yarışı olarak bakıyorsan zaten yazdığım mesajları okumayıver.. geç git..

iLk konuLarında ki mesajları ben BiLiorum. Ne oldu da böyle deiştin birden ? Sasırdım dogrusu... ;)

aLßeNi Yemek İÇin ßahaneniz varmı ?

Ne aLaka demeyin CevaPLARINIZda KonuyLa ßu kadar aLakasız ;)

Akıllandım hahaha şaşılacak birşey yok takdire şayan birşey yapmışım işte;)Gerçi ben hiçbir zaman sizin kadar berbat kullanmadım Türkçeyi ama olsun :D:D:D

Son düzenleme:
Wayy bn yokken neler olmuş burda:DDüşler zede senn bu forma grme nedenn öğrenldi..tartışmak..Atatürkçü olmamızı saçma sapan şeylerle örnkliyosun..Ne alaka kullandığımız harflerle..Ayrıca kendini kasma sende böle yazablrsn atamızı sewmiyor olmassın mrk etme:DBidaha cwp wermcem yanlış kişyle tartışmaya grmişim..Kendn söle kendin duy yazdıklarını.Boshwer kardeşim senden nckdede dediğin gibi BOŞWER bölelerini:D

hay allahım yha , bir insan atatürkü sevmiyorm diyebilecez kadar yüzsüzse artık .. sanki atatürk olmasaydı , atatürkü sevmiyorm diyebilecekti .. saygısız !!

Ne ararsın Tanrı ile aramda
Sen kimsin ki orucumu sorarsın?
Hakikaten gözün yoksa haramda,
Başı açığa niye türban sorarsın
Rakı, şarap içiyorsam sana ne.
Yoksa sana bir zararım içerim.
İkimiz de gelsek kıldan köprüye
Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
Esir iken mümkün müdür ibadet?
Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et.
Senin gibi dürzülerin yüzünden,
Dininden de soğuyacak bu millet
İşgaldeki hali sakın unutma
Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan yine çıkardın amma,
Baban kimdi bilemezdin ********...

NEYZEN TEVFİK...

Açıklamamış mı..?:160:

içinde türk kanı taşıyan bir insan bunları söyleyemez.yazık ki snn gbiler yüzünden atamızın kemikleri sızlıyor.

ama fatih altaylı kapanışta cok güzxel bişey sölüyo dio ki
''şu an ırakta ATATURK gibi birisi çıkmadığı için ıraktaki binlerce kadına tecavüz ediliyo ve binlerce kadının cocuklarının babası belli deil bunlarıda düşünmek gerekir''dedi ve programı bitirdi sonunu izlemiştim

tmm kimse Ataturku sevmek sorunda deil zaten zorlada kimse kimseyi sevemez ama saygı duymak zorundasın kardeşim çünkü o olmasa sen burda olmazdın ve o turbanını takamazdın o yüzden insanların haddini bilmesi gerekiyo die düşünüyorum

ama fatih altaylı kapanışta cok güzxel bişey sölüyo dio ki
''şu an ırakta ATATURK gibi birisi çıkmadığı için ıraktaki binlerce kadına tecavüz ediliyo ve binlerce kadının cocuklarının babası belli deil bunlarıda düşünmek gerekir''dedi ve programı bitirdi sonunu izlemiştim

tmm kimse Ataturku sevmek sorunda deil zaten zorlada kimse kimseyi sevemez ama saygı duymak zorundasın kardeşim çünkü o olmasa sen burda olmazdın ve o turbanını takamazdın o yüzden insanların haddini bilmesi gerekiyo die düşünüyorum
hyr bu watndaki herkez sewmelidir...insan onu kurtaran birni sewmemsi mantıken saçmalıktırr...:181:

atatürkü sewmeyen irana gitsin aha bak sınır komşumuz atatürk olmasaydı var ya biz atatürkü deil kral arthuru görürdük ya da daha zigot bile olamazdık sewmeyen irana şeriata:mad:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri