Şipidik Şipidik Yüzen Kurbağa'nın Günlüğü #

---> Melih & Günlük arası ilişki #

Hepimiz senin bunu kazanabileceğine o kadar inanmışken ki ben hala yapamadığına inanmıyorum illaki işin icinde bişeyler vardır bu sonuc cidden beni üzdü. Ama yapıcak bişey yok arkadaşlarında dediği gibi herşeyin hayırlısı be kardeşim.. Demek ki böyle olması gerekiyormuş. Sıkma sakın canını sende kendinden eminsin bizde senden eminiz boşver takma sakın kafana..

Çoğunu hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim. Fakat hayırlısı buymuş diyorum şu sıralar herşeye rağmen. :) Teşekkür ederim öznel yorumlarınız için :)

20 Temmuz Güncesi

Ben bir takımda her zaman yedek oynayan kaleciydim. Sürekli 1-0 yenik düşen bir takımın yedek kalecisi gibi yaşadım hep. Son dakikalarda oyuna girdim bir anlam ifade etmedim çoğuna göre. Bir korner kazandığımız'da ise ileri çıkmamı istediler bir gol atarım belki diye. Ve ardından düşünerek koşmaya başladım bu yolda. Biliyordum gol yesem bir önemi yoktu. Yemesemde öyle. Fakat bu atağı gol yapabilirsem herkes için bir önemim olacaktı. Ve orta açıldı koştum ve vurdum gol oldu. Artık bazı şeylerde fırsat geldiğine inanıyorum ve ona göre yaşıyorum.. Asil ve Gururlu. Yaptıklarımdan dolayı gururlu, bazı durumlarda bir Bozkurt gibi Asil.. Palyaçoluk yaptığım sıralarda ise yüzümü yıkadığımda benliğimi görebilen sayısı gittikçe az. Ama eminim ki insanlar birgün beni fark edecek. Beyaz Show'da kıytırık yeni sanatçılara " Ee Ejder yeni albüm ne zaman " diye değil " Syn. Emre Nasıl başardınız ? " diye konuşacak Beyaz... Yaptıklarım, icatlarım çoğalacak ve insanlar nasıl başardığımı düşünecek.. Ben kendime inanıyorum... Tıpkı 24 Şubat 1992'den bu yana güvendiğim gibi..

20 Temmuz Güncesi
Tebrik mesajımın ardından dökülen Cümleler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Helal olsun sana bre . :)
Hep böyle Asil ve Gururlu olarak devam et.Bizi anca bu ikisi kurtarıyor :)

21 Temmuz Güncesi..

Keşke bir program olsaydım diyorum günlük. Telif hakkım olsaydı Yarimin ellerinde.. Kalbimin şifresini birtek o bilseydi.. Kırılmasıydı bu şifre.. Her yaz aklıma gelen şu hareketlerim olmasaydı onunla veya onsuz sıfır bir hayatım olsaydı. Bilmeseydim bu kadar bilgiyi, bu kadar saf olmasaydım insanlara güvenme noktasında... Ya da bu kadar basit olmamalıydım bu insanlar karşısında...

Örnek aldığım insanlar ile birbir soğuyoruz şu sıralar onların işleri yüzünden ya da kimisi beni kaile almaz oluyor.. Sebebi Büyüdüm. Artık " Abi şunu nasıl yapıyorum ? " dediğimde " Şu şekilde abim " diyeceklerine aksine " Araştır abim bende öyle öğrendim " der oldular.. Onlara kabahat bulmuyorum aslında. En iyisini yapıyorlar kendi ayaklarımın üzerinde durmalıyım.. Kendim bulmalıyım.. Ankara'ya geri döndüğümde ise farklı bir hayat beni bekliyor buna eminim.. En başta o ofisi düzenlemeliyim. Artık adını koymalı ve güzel işler başarmalıyım. Ben ki Tübitak'dan Genç Mucitler ödülünü almış insanım bunlar basit şeyler olmalı. Bilgisayar Mühendisleri ben 18'im de iken bana gelip bazı projelerimi soruyorlardı ve o günlere geri dönmek istiyorum. Belki de Hack'e geri dönmek... Neden olmasın ? Basit siteler ile kendimi kanıtlamak yerine büyük siteler de ismimi an'dırma ? Evet bunun planlarını yapıyorum şu sıralar. Bazı ortamlarda yardımcı olmak yerine o ortamları hazırlamak.. Fena gelmiyor kulağıma ... Yarın yola çıkıyorum. 15 Gün beni bekliyor.. Bütün yıl'ı eleyeceğim orada. Kimse ile konuşmayı planlamıyorum Bir Mersin yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Deniz'e dökmeliyim içimdekileri. Dalgalar geri püskürtecek belkide ama ben yinede ileri doğru atmalıyım... Umarım kazanabilirim bu kavgayı...

21 Temmuz Güncesinden nükteler...

To be Continued...

22 Temmuz herkesin aklında bulunsun izine ayrılıyorum..
21 Gün istediğim izne kavuşuyorum
20 Gün boyunca dinlenip
19 Gün'de Futbol oynayacam
18 kala Denizlere akar
17'ye dayandığımda derimin kavlamasını bekler
16 gün kalmışken foruma bakarım
15 gün ettiğinde ise biraz hatunlar
14 gün kala son 2 haftanın stresi
13 uğursuz rakam zaten sayma
12 gün ettimi takvim halısaha serisi bırakılır
11. gün de baba tarafına gider 5 gün eziyet çeker
6 gün kala ise strese başlarım
5 kaldığını anlayınca akrabaları ziyaret eder
4. günde planımı yaparım
3 gün kaldığında hafiften arkadaşlarımı arar
2 gün kala hazırlanır
ve son gün ise ... bunları yapacağıma inanmıyorsunuz umarım...

15 Gün izinliyim Günnük. Arada sana yazar ( sık sık ) Kişisel sayfama sözlerimi; Resimlerimi güncelleyemem, Beni nasıl tanıyanlara bakar çıkarım. Ama 7/24 msnde olurum. Msn adresim : [email protected]

Seviyorum hepinizii....

22 Temmuz 2011

nasıL şaşırdım sen ve akraba ziyareti dünya tersine döndü sandım Emrecann xD

Mobilden notlar...

Hala Kadir kardeşimin şoku tesirindeyim. Dün hep uyudum gece yol iyi geçti. Mersin sıcak ama Gülnar serin be günlük. Yağmur atıştırdı hatta. Kadir amcalar beni görünce sevindi yine. mutlu oldum tabi :) Ama Ahmet amcaların Emineyi evlendireceklermiş bu habere bayıldım. kız pek denk ayak değildi xD Mutfağı baştan yapmamız gerek bugün çoğu bitti dinlenirken yazıyım istedim.. Sevgilerimle...

Emre..
Telefondan günlük ..

hava soguk ama sebebi insanlar
pis bir koku hakim ama sebebi koyunlar degil
kin ve nefret sarmis bedeni
yokken kaybetme korkusu insanlari
nedir bu insanlardaki gariplik

Ben deli değilim..

Bir amcanın yiğenine feryadı olmalı. Arif amcam o benim. zamanında dağlardan armut ağaçları toplayarak 2 çocuk okutan fıstık gibi bahçeli eve sahip olan amcam. sinir hastası kendisi halk arasında deli derler ama onun deliliği sinır damarlarnin gderek zayıflaması. geçenlerde karşı evdeki ke-mal ı dóvmüş gdip odunu kafasnda kirmş inanamadm duyunca. beni de sever ve tanır gittm bugün yanına hasta hasta babam uyardı zarar vermesn dikkat et dedi aldırmadm . baktm bahçede yatıyor uyandırmadm gözlerni izliyordum baktm korkuyor belli ve bi anda gözünü açtı sen kimsn dedi benim amca Emre dedim yığen dedi güldü neden geldin herkes gitti dedi amca herkes başka ben başkayım dedim kemali öldrecektm dedi neden dedim ebideye (yengem) küfür etti ... çocuğu dedi sustm akıllıca knuştm snra ben gdiyorum dedm tekrar gel ddi gelicem amcam dedim :)

amcamı çok severdm adanada tedavi falan görmştü ama tekrar rahatszlandı.. amcam deli değil. deli sapıtan kışiye denir amcam ise sağlığnı kaybetmeyi góze alacak kadar mert... Deli diye

deli diyenlere inat seviyorum amcamı :)

Mobilden yazdiğm için .karakter sığmadı ..

Temmuz ayı ve haykırışlar

AmcanLa konuşmak isterim . bana ne der nasıL davranır acaba diye :)
BöyLe oLman çok güzeL MeLih. O hasta sadece deLi değiL . Ona deLi diyen deLi oLsun ;)

Eyy Ağustosss...

Ağustos ay'ı ve beraberinde gelen sorumluluklar...

Hayatımda bazı sorumluluklar edinmeye devam etmeliyim. Bunlardan birisi Aşk birisi Ahiret. Bu ikisini doğru ölçülerde tutmalıyım ki ikisinden birisini kaybetmeyim. Yaa Şehr-i Ramazan öncelikle hoşgeldin. Sağlığım el verdiği sürece bırakmıyacağım seni. Uygun görülen ne ise onu yapacağım. Teravih namazlarında bunalıyor olsam da bi şekilde halletmeliyim. Bunalmamın sebebi köy'de ki hocanın ses tonu ve adabı. Çok hızlı okuyor ve farklı bir ses tonu var. Sabah öğle yatsı ve ikindi ezanlarını adeta akşam ezanı gibi hızlı okuyor. Allah'ın verdiği ve uygun gördüğü bir de ses tonu var gerçi ama bilmiyorum hakim olamıyorum . Köyde başka cami'de yok. Evde de olmuyor. Oruçlarımı tam tutacağım inş. Haplarımı akşamları alıyorum artık zaten...

Ve Aşk...

Aşk bulacak sanırım bu sefer beni Günlük. Kafa dengim bi o kadar da uysal bir aday var şu sıralar aklımda . Aceleye gerek yok yaşım daha 19 iken.. Hoş o da düşünceli birisi zaten. Umarım dilediği yeri kazanır :)

Bana gelince.

Hergün deli deli pozlar verip duruyorum. İnsanlar gülüyor xD Ama zerre kadar yanlış anlamıyorum bu benim isteğim ve isteğim doğrultusunda hareket ediyorum hep. Feyza ile günlerim geçiyor . Gerçi vaktimiz de az kaldı geri dönmek için ama ne yaparım bilmiyorum. Şu tercihler açıklansın okullar açılsın da Doğu 'ya doğru bir yolculuk düşünüyorum...

Neyse çok konuştum, şımarma dert yanıyorum diye.

1 Ağustoss

Hoşgeldin

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri