Şipidik Şipidik Yüzen Kurbağa'nın Günlüğü #

---> Melih & Günlük arası ilişki #

Asıl bu zmana kdr bnları bn okumadığım için özür dilerim :)

Cıstak Cıstak ...

Sevgili saçma günlük. Madem bugün akşam binip gideceğim sana içimden gelenleri yazmak istiyorum. Sen aslında çok saçmasın ve beni de bu saçmalığa sürüklüyorsun. Neymiş sen günlükmüşsün sana derdimi dökecekmişim. Hayır efendim sana neden döküyorum ? Cevap vermiyorsun bişey yapmıyorsun. Sırda tutmuyorsun ki sana Sır veriyim. Sır demişken canımda mıSır çekti. Neyse. 3 senedir bu forumdayım biliyorsun binlerce konu ve mesajımdan zaten dürtüklememe gerek yok sanırım. Ben sana yazarken hep bir duyguları birleştirerek yazdım lan vallahi. Aramızda duygusal bir bağ oluştu. Erkek adamın erkek günlüğü olur dediler; Barby resimli kapağını Spiderman kapları ile kapladım. En zor anımda kucagıma aldım senı ( art niyet arama lan :H ) okşadım okşadım ve tek derdimi sana anlatabileceğimi düşündüm.

Umarım bu yazdıklarıma inanmadın xD Bir konu'dan öte bişey değilsin benim için xD İnsanlar seni kullanıyor hep. Hiçbir zaman kalemle yazılan günlükler gibi olmayacaksın. Ağlama sakın. Ağlayacaksan da sümüğünü başka yere sil batırma yazımı.

Neyse bu akşam İzmir'e gidiyorum Pazartesi Hava Astsubaylığı mülakatım var. Ne yalan söyleyim içimdeki merak beni öldürecek gebertecek. Ne soracaklar dersin ? Kişisel sorarlarsa bittim zaten. Açık olacaksın evet çok açık olacaksın anlat derdini dediler geçen sene bi başladım aslında şu oldu bu oldu ben bunu dedim ama bunu istedi bunu yaptık bundan olduk sonra bu olacaktı bundan korktuk dedim adamlar mola verdi hahaha

Şaka bi yana baya bi yokum Umarım kazanırım da tüm İnternet Alemi kurtulur benden :2:

Selametle

14:05
Son 5 Saat 4 dakika

Melih Emre

hahaha Baya güldüm hahaha
İnş kazanırsın less less hahaha
İyi yolculuklar :2:

Hahaaa :D Çok güldüm yaa :) İnş. kazanırsın :)

Panpa foruma girmeyeli Günlükte yapmısın .
Cok mu gec kaldım ne xD
Neyse lafı uzatmayalım hayırlı olsun Günlügün.

Bir de kardeşlik vardır ki hiç sormayın. Bu haylaz bir kardeş sanırım ? Esnafın camını dükkanını taşlayan. Polisine Molotof atan kardeş Bacına sarkan çocukları dövüp ellerinden harçlıklarını - gururlarını alan kardeş Uyuşturucu pazarlayıp bu gençliği zehirleyen kardeş. Çaresiz gencecik kızları Fuhuşa zorlayan kardeş.

Alalh razı olsun..Böyle fakına varabilmek..Ülke sorunlarına böylesine değer verebilmek herkesin harcı değil..Yüreğine kuvvet..Kalbinin hep böyle temiz atması temennimle..Hayırlara vesile olsun..:)

Panpa foruma girmeyeli Günlükte yapmısın .
Cok mu gec kaldım ne xD
Neyse lafı uzatmayalım hayırlı olsun Günlügün.

Eyvallah xD Geç olsun güç olmasın xD

Bir de kardeşlik vardır ki hiç sormayın. Bu haylaz bir kardeş sanırım ? Esnafın camını dükkanını taşlayan. Polisine Molotof atan kardeş Bacına sarkan çocukları dövüp ellerinden harçlıklarını - gururlarını alan kardeş Uyuşturucu pazarlayıp bu gençliği zehirleyen kardeş. Çaresiz gencecik kızları Fuhuşa zorlayan kardeş.

Alalh razı olsun..Böyle fakına varabilmek..Ülke sorunlarına böylesine değer verebilmek herkesin harcı değil..Yüreğine kuvvet..Kalbinin hep böyle temiz atması temennimle..Hayırlara vesile olsun..:)

Çok teşekkür ederim Efser :) Şeref verdin..

Yetersiz..

İçindeki Vatan Aşk'ı sarmıştır 4 bir yanını. İlk sene kazanamamışsındır Hava Astsubaylığını sonra ki sene olacak inş demişsindir. Varını yoğunu koyarsın ortaya Üniversite okursun çalışırsın aynı zamanda maddi durumunu düzeltmek için o araya bir de YGS'ye tekrar girme çabası da girer. Sonuç açıklanır ve kazanırsın. Dişini sıkar ve İzmir'e gitmek için para ayarlarsın. Sağlık raporunu sağlam olarak alır Spor'da 70-85 arası barajı 64 yapar rekor kırarsın. 6 Barfix, 45 mekik çekersin ve en fazla 2.05 m olan yeri de aşarsın sonra birebir mülakatı beklersin. Otururken çocuğun birisi sana Atatürk İlke ve inkılaplarını, Milli bayramların tarihini sorar bilmiyordur cevap verirsin çünkü Biliyorsundur. Hazırsındır bu vatan uğruna görev yapmaya. Girersin Tüm sorulara cevap verirsin Bütün Genelkurmay başkanlarını sayar, 5. Cumhurbaşkanını söyler savaşların tarihini ve çıkabilirsin derler.. Çıkarsın ve sonuçlar açıklanır. Yüzbaşının elinde dosyalar vardır bunlar şutlanan insanlardır ve içinde senin de adın vardır. EyvAllah dersin demekki yetersizmişim ama bir bakarsın ki senin cevap verdiğin bişey bilmeyen çocuk kazanmıştır. Bu adama bir koyar ki sorma gitsin...

Vatan Sağolsun
19 Temmuz

Çok üzüldüm ya. Ama herşeyde bir hayır var derler bunda da vardır bir hayır. Canın sağolsun, sıkma canını...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri