Şipidik Şipidik Yüzen Kurbağa'nın Günlüğü #

---> Melih & Günlük arası ilişki #

Hey yavrum hey nedir bu efkar, nedir bu hırs, nedir bu cile xD

Nedir sorarım sana Emre ?

Hey yavrum hey nedir bu efkar, nedir bu hırs, nedir bu cile xD

Nedir sorarım sana Emre ?

Herşey üst üste. Alt kat taşındı gitti diye seviniyordum meğer Üniversiteli bayanlar taşınmış en büyük bu koydu bana. 4,5 - 5 sene o bina da kal sadece 1 yıl başka şehirde oku o arada bayanlar taşınsın ve 1. sınıf. Of ulan of dedim bahtını seviyim liseli dedim kendi kendime. O gün bugündür işlerim rast gitmiyor be gardaaaşş. Ama olsun hayat güzel geceleri Cartoon Network'de Skung Fuu izleyip patlamış mısır patlatıp yakıyorum yiyemiyorum xD

Ahaha aklını seveyim senin xD valla bi sen beni bu kadar geldürebiliyorsun xD değerini bil (H)

Ruh hastası.
l01.gif

12 Temmuz 2011

Dün eski sevgilimi gördüm sabah öyle koşarken. Aynı mahalledeydik ve bayadır görüşemiyorduk. Beni görünce gülümsedi kafasını salladı. Aramızda ki diyalog ;

+ Merhaba Nasılsın ?
-iyiyim ya ne olsun Sedat'ı bekliyorum sen nasılsın ?
+Sedat ? Bizim binada ki mi ?
-Evet. 5 Aydır çıkıyoruz.
+Ooo hayırlı olsun sevindim. Sedat iyi çocuktur.
-Evet iyi, bahsediyordu geçen gün arkadaşlığınızı dedi

Evet dedim arkadaştık ama şaştım bi an nerden esti gibisinden düşünürken Sedat çıkageldi çok şaşırdı beni görünce dondu gibi oldu. Selam verdim ( Medeni insanım hani. ).

Ooo kardeşim nasılsın ? Yorulmuşsun ? dedi bana yüzsüzce.

Ulan dedim kendi kendime Madem korkuyorsun veya tepki veriyorsun neden böyle bir haltın içine giriyorsun. İnsanlar garip cidden. Fakat ! O kızın peşinde çok erkek vardı . Sedat ise umursamıyor gibi yapar sürekli benim ayarlamamı söylerdi. Sanırım hedefi direk kaynaktan sünmekti xD Ve başarmış adam bakıyorumda. O kıza karşı bir gram dahi hissim kalmamıştı velakin gördüm ki hayat'ın düzeni bu hale gelir olmuş. Bir kıza yanaşma kuralları olsa sanırım başta gelir bu düzen. " En yakın erkek arkadaşın üzerinden sünme, kardeş gibi gösterme ". İlahi adalete güvenirim fakat bu kadarına da sessiz kalmam biraz garip olabilir xD O yüzden dün bir Şiir yazmıştım Güzel kız'dın diye. İşte o kıza ithafen. Çok sevdiğiniz ya da hoşlandığınız insanların bu kadar düştüğünü görünce şaşabiliyorsunuz ama bunlar olacaktır. Olmuştur. Olmadıysa hazırlanın. Bu size ne kadar koyar bilinmez ama biraz da aldırmamanız gerekir. İnsanların dışı istediği kadar namuslu olsun içinde bir kahpelik yatıyorsa yapacak bişeyin yoktur. Ahanda bu sözümü not edin.

Bu kadar Günlük...

12 Temmuz

xD Böyle YüzsüzLrle Dolu Dünya Örneklerle Dolu Çevrem xD

13 Vatan Evladı Anne !

Tarih 14 Temmuz. Yine sakin bir gün. Hafif de neşem yerinde hani. Müzik dinliyordum ve gündem'i takip ediyim bahanesi ile o karakutuyu açıyım dedim. Açtım müzik kanallarını incelerken " Bugün ki hain saldırı sonucu hareketli parçalar çalmıyoruz " yazan bir yazı vardı kanal'da. Merak ettim ve bastım TRT HABER'e. Sonra ne görsem ? 13 Şehit. Buz gibi olmuştu bi anda kollarım. 13 Şehit ne demek bilirmisiniz ? Sadece 13 Askerin Gururlu bir şekilde Şehit olması değildir. 13 Aile'nin çökmesi demektir. 13 Ailenin evine kor düşmesi, babasız ama GURURLU Türk Çocuklarının yetişmesi demektir. Anaların bağırlarına taş basması ve VATAN SAĞOLSUN demesidir 13 Şehit. Ah vah zamanı değildir beraberlik zamanıdır denilir hep. Ama hangi beraberliktir bu ? Birileri Fenerbahçe Başkanının içerde olması sevincinde kimileri çeşitli mülakatlara hazırlanmakta sırf gelecekte iyi bir para alabilmek için. Kimisi kız peşinde g*tünden sarkan pantolonlar almakta, LCW'ler - Nike'lar dolmuş özenti millet ile. Onların Nike Ayakkabıları olmadı hiç belki de . Kızları kollarına takıp gezdiremediler belki de ama MERT'CE CENK ETTİLER SİLVAN'DA ! Aileleri demedi hiçbir zaman. Keşke gitmeselerdi diye. Geçmişim içeri kafam bir dünya yine elimden bişey gelmiyor ve o kadar doluyum ki o sıralar. Diyorum Ey Allahım. Nereye kadar böyle ? Üzülmüyormuyum ? Üzülüyorum. Ağlamıyormuyum ? Ağlıyorum . Ama bu zerre kadar koymazken elin 3 kuruşluk Şerrefsizlerine hala Milletin vekili olarak dolaşırken Meclis'de benim üzüntümün faydası varmıdır acaba ? Akşam oldu ve konuşmalar çıkıyor yavaştan televizyonlara.

" Hesabı sorulacaktır " diyordu birisi " ulan sen neyin hesabını soruyorsun " diyordu babam arkadan. " Senin bunu demeye hakkın yok " diyordum içten içe. Sen de vermedin mi Oyunu bu Hükümete ? Pkk zaten Azmış köpekten başka bişey değildir. Piyondur ! Kahpe Dölüdür ! Paraya satar kızını, Namusunu ! Hiyanet eder bu Vatana, Ecdadına ! Sen neyin derdindesin. Siz Neyin Derdindesiniz peki ? Sanıyormusunuz Asker bitirince rahatlayacak ortalık ? Kurtulacak Askerimiz ? Yanmayacak artık ana baba ocakları ? Boş Hayaller bunlar. Siyasiler adam olmadığı birlik beraberlik sağlamadığı sürece hiçkimseden bir halt olmaz. Bu Millet zaten hep birlik zaten sürekli hazırda bekliyor gençlerimiz. Sizde birleşin. Ama Elin O**** çocuklarını aranıza alarak değil kendi aranızda uzlaşın. 4 Villa'da almayıverin Boğaz manzaralı bi yerden. Yanmasın ocakları anaların.

Bir de kardeşlik vardır ki hiç sormayın. Bu haylaz bir kardeş sanırım ? Esnafın camını, dükkanını taşlayan. Polisine Molotof atan kardeş, Bacına sarkan, çocukları dövüp ellerinden harçlıklarını - gururlarını alan kardeş, Uyuşturucu pazarlayıp bu gençliği zehirleyen kardeş. Çaresiz gencecik kızları Fuhuşa zorlayan kardeş.

Bu kadar çok kardeşi olanın Annesi boş durmamış demektir.

Evet Ben Tek çocuğum ! Öyle kardeşlik olmaz olsun. Kürtleri de suçlu görüyorum artık. Bu Vatan evlatlarına hala sahip çıkamıyorlarsa kurusun gitsin o halkın tüm neferleri. Yayılmasın bu virüs temiz kürtler üzerinde. Oynanmasın bu oyunlar..

Ya kardeşinizi iyi seçin, ya da onları sizlere tanıtanları..

Peki sizin kaç kardeşiniz var ?

15 Temmuz Güncesi..
Emre Budak

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri