Seyir Defteri ' Prenses Annesi '

---> Seyir Defteri ' AşK-ı MaVi '

Nina Giflerim :) Merve Arkadaşımızın Anlattığıyla Yaptıklarım :D

Amatörce

jp5w5.gif
jp5wp.gif
jp5x1.gif
jp5xn.gif

jp61p.gif
jp62f.gif
jp631.gif
jp63r.gif

jp644.gif
jmnu3.gif
jmnw0.gif
jmnwk.gif

jmqpb.gif
jmqpr.gif
jmqq8.gif
jmqqq.gif

jmqr7.gif
jmqrq.gif
jmqsn.gif
jmqsz.gif

jmuu2.gif
jmuv7.gif
jmuvr.gif
jmuw0.gif

jmuwm.gif
jmux9.gif

Devamı Gelecek :) [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ve [MENTION=151672]bluee[/MENTION] nasıl olmuşlar ? :R

:love3: - AyşeGüL & KubiLaY - :love3:​

Bayılıyorum bu hatuna ya :cy(19):

---> Seyir Defteri ' AşK-ı Maİ '

Sevgili Günlük ..

Çok Strese Girdim.. Saat 12:30 'da okulda olmam lazım..

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] canımın içisi yaa çok stres yaptım :uzgunkiz:

Yeni bir okul yeni öğretmenler , yeni öğrenciler , yeni bir kurulu düzen ..

Alışmam zor olmaz inşallah .. Bugün gidip keşfetmem lazım okulu ..

Zaten benim sınıfın binası ek bina .. sınıf binada tek başınaydı çıkmam dışarı bende :D pek fazla..

Bakalım neler olacak bugün günlük..

yapma canım bu kadar stres inşallah bir an önce alışırsın hayırlısı olsun hayatım

senin yok diye kıskanma xD

canımsın:love3:

Dağılın Günlüğümden İkiniz de Hemen [MENTION=151672]bluee[/MENTION] , [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] :3dgxv:
Sohbete Dönmüş Yaaaa :3dgxv:

Neyse ..

Sevgili Günlük Öğlen 12:20 Geçe Evden Çıktım Saat 12:30 da Okuldaydım ..

Müdür'ün yanına Gittim .. Sınıf Öğretmenliği Yapacağım Sınıfın Öğretmeni de Geldi .

Kadın Hamileymiş Hamilelik İznine ayırlacaktı.. Okulu Şöyle Bir Kolaçan Ettim Nerede Ne Var Vs ...

Öğretmenle Birlikte Derse Girdik .. Sınıf Mevcudu 31 Kişi.. Çokta Sakin Sessiz Çocuklar .. Sabah Çok Stres yapmıştım ama Sınıfı Görünce Daha iyi oldum yani.

Benim İşlemlerin yarın başlayacaktı bende erken çıktım okuldan eve geldim .

Öğretmenden Sınıf Hakkında bilgi edindim .. Müzik Öğretmeniyken 23 Nisan , 19 Mayıs Törenlere Koro Çıkarmam Uğraşmam Gerekiyordu. Sınıf Öğretmenliği İle Bundan Kurtulduğumu Düşünmüştüm ama :( Yine Sınıf Gösteri Yapıyormuş . Ne Gereği var ya .. Neyse Atlatırım Sanırım..

Sınıfta Flüt Çalabilenlerde Varmış Ne Güzel DEğil mi ? Müzik bilgilerimide aktarırım ben onlara :D Flüt çalarız birlikte .. :)

Kendimi Fareli Köyün Kavalcısı Gibi Hissttim Şimdiden :vala_02:

Neyse Günlük.. Akşam Spor var Spora Gideceğim .. Biraz Sonrada Akşam Yemeğine Geçeceğiz Zaten..

Hoşçakal Şimdilik :love3:

Sevgili Günlük ,

Bugün Okulda Tek Başıma Sınıfımla İlk Günümdü .. Gayet Güzel Geçti ..

Pekte Yazacak Bir Şeyim Yok Aslında .. 10 dk da Yokuş İniyorum 10 dk yokuş çıkıyorum ..

Eve Geldim Yemek Yedim Falan .. Farklı Bir Şey Yoktu Olmadı da Zaten ..

Kubilay Sadece Evimizin Numarasını aldı Annesi bizi Arayacak O kadarcık..

Bu Şarkı Bize Gelsin Günlüğüm ;

Son düzenleme:

Sevgili Günlük ..

Bu gün bir şeyler biriktirdim seninle paylaşmak istedim .. Sabah 10:30 'da Ders başı yaptık çünkü öğlen 13:30 da Öğretmenler Toplantısı vardı. 3 Ders işledik..
Kubilay ile de anlaşmıştık zaten gelecekti birlikte vakit geçirecektik.

Saat 15:15 de Bağcılar Meydan da Buluştuk .. Hükümet Kadın'a Gidelim dedik ama senas bize uymadı bizde Mutlu Bir Aile Defterine Gittik.. Ehh Fenada Değildi..
Saat 17:00 de Bir Mekanda Oturduk. Ben Soya Soslu Tavuk yedim Hayatım ise Profterol .. Canımın İçi o benim ya .. Her geçen gün biraz daha bağlanıyorum seviyorum onu.. Biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz günlük. Gerçi ikimizin arasında sorun yok.. Sıkıntımız Evlilik yönünde ilerisi için yani.. Neyse ..

Bugün Bildiğin Üzere Sevgililer Günüydü. Bize Her Gün Aynı ama Gelenek Gibi Olmuş Artık. Ben Hiç Önemsemem Böyle Günleri.. 14 Şubat 2013 [MENTION=151672]bluee[/MENTION] yaz bir kere hayatımın anlamı ilk sevgililer günümüz ve 7. Ayımızın Başlangıcı :)

Ee tabi bu günün birde hediyesi var. Benim Fırsatım Olmadı Günlük .. Kafamı Bile Toplayamadım Hediye Almak İçin :( Ama Birtanem Bana Hediye almış. Çok Utandım ama beni çok mutlu etti günlüğüm :connie_rockingbaby:
Gözlerine Kurbannnnnnnnnnnnn

[MENTION=151672]bluee[/MENTION]'min bana aldığı hediye ;

643956_4875015347607_1699942278_n.jpg

Çok sevimli bir şey ya .. İçinde de Sonsuzluk işareti var .. Hele nazar boncukları ve yusufcuk böceği bayıldım .. Birtanem benim çok teşekkür ederim iyi ki varsın.. :love3:

İyi ki benimle günlüğüm Allah'ım Bizi Birbirimize Hayırlısıyla Nasip Etsin .. :eda:

Hoşça Kal Günlüğüm :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri