Seyir Defteri ' Prenses Annesi '

---> Seyir Defteri ' AşK '

Tamam canım Kızma xD

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] Emine'yide götürelim sinemaya :R

---> Seyir Defteri ' AşK-ı MaVi '

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] teşekkür ederim hayatım şarkı için günlüğünde yine döktürmüşsün takipçinim xD doğru söylüyorsun bi dahakine baldızıda götürelim :D seni çok seviyorum bitanem iyiki benimlesin bu arada günlüğün ismi güzel olmuş :)

Sevgili Günlük ,

Bugün Sabah 06:3 da Kalktım Hazırlandım ve Yola Çıktım :D Pazar Günü Sabahın 06:30'da ne işin var ayakta diyeceksin benim için özel bir güne uyandım günlük..

Sabah Saat 07:15 te evden çıkmıştım Metrobüse giden minibüse bindim. 07:30da Metrobüsteydim.. Metrobüs ile Zincirlikuyuya gittim saat 08:00 de Zincirli kuyudaydım.. Kubilay Beni Zincirlikuyudan aldı ve Sarıyere Gittik .. Dolaştık Biraz Sarıyerde daha sonra Büyükdereye doğru geçtik.. Kubilay büyükderede oturuyor ve bugün beni ailesi ile tanıştıracaktı.. Pastaneden birşeyler aldık ve Kubilaylara geçtik.. Çok heyecanlıydım gerçekten kalbim yerinden çıkacaktı sanki.. Ama heyecanım kapıdan içeri girince geçti gibi sanki.. Sıcak bir karşıla yakın davranışlar heyecanın gereksiz olduğunu anlattı :R

Eve vardığımızda Emine teyze masayı çooktan hazırlamış bizi bekliyordu. Yardım ettim Biraz Mutfakta Oturduk sofraya biraz zaman sonra Kubila'ın babası Cengiz Amca geldi.. Birlikte Kahvaltı yaptık sohbet ettik. Sıcak kanlı sevimli insanlardı :) Sanırım beni de sevdiler..

Kahvaltı sofrasından kalktık. sofrayı toparladık.. Kubilay'ın çocukluk resimlerine baktık :D çok yaramaz bir bebekmiş yaa resimlerde sürekli yaramızlık haylazlık peşinde çıkmış :) .. Tabii Birde Askerlik resimleri var :D onlara da baktım canıma yakışmış :) [MENTION=151672]bluee[/MENTION] 'm

Biraz daha sonra Kubilay ile mutfağa girdik ve kahve yaptık.. Çok Güzel bir Kahve Yaptı Aşkım bana annesine ve babasına :D servis bana kaldı gerçi :) afiyetle içtik ..

12:15 gibi çıktık Kubişlerden Bergrad'a gittik dolaştık birazcık .. Saat 02:45 gibi tekrar büyükdereye indik Kubilay'ın arkadaşı sevgilisi ile gelecekti .. Oturduk kısa bir süre. birşeyler içtik kalktık..
Sağolsunlar 3de Beni zincirlikuyuya kadar getirdiler..Zincirlikuyudan incirliye döndüm..

Tabi bu arada [MENTION=151672]bluee[/MENTION] kızdım neden mi? merdivenlerden inmedi yanımda .. Bende arkama bile bakmadan gittim ..:mad:

Eve Saat 16:40 da vardım xD iyi gezdik yürüdük ya 2km fazla yol yapmışızdır herhalde ..

Herşey Güzeldi İnşallah böyle devam eder günlük ..

Not : Seni Seviyorum

:love3: - AyşeGüL & KubiLaY - :love3:​

Sevgili Günlük ,

Bugün Yine Sabah 06:30 da Uyandım Hazırlanıp Okula Gittim .. Bugün 3 dersim vardı. Ders Bitince Eski Okuluma Giderim Diye Düşünüyordum.. Çok Yorgundum Bütün Haftayı sözlü notu vererek geçirmiştim.. henüz sözlü yapmadığım öğrencilerde var.

3.dersten sonra öğretmenler odasında bilgisayarın başına oturdum. telefonumu elime aldım mesaj vardı tam mesajları açacakken Kubilay'ım aradı Bağcılardayım buluşalım dedi.. Şaşırdım çünkü gelmeyecekti işi vardı. Süpriz oldu.. bende de bir varoşluk vardı bugün öylesine kalkıp gitmiş gibiydim okula ...

Bir 20 dk falan okulda bekledim hayatımı geldi. Birlikte 212'ye gittik takıldık birazcık. Bugün Erkenden dönmek zorunda kaldı birtanem işi gereği Floryaya gidecekti. Saat 13:00 de minibüse bindik o Metrobüse gitti bende evimizin önünde indim..

Geçen hafta içinde 3 kere görüşmüştük bu hafta öyle bir fırsatımız olmadı görüşemeyeceğimizi düşünürken aşkımın yaptığı bu süpriz çok iyi oldu. çok özlemiştik birbirimizi.. alıştık sanırım birbirimizi görmeden yapamıyoruz..

Eve Geldim.. Akşam spora gittim. Sopa ile çalıştık çok yoruldum günlük ya.. yazacakta çok fazla bir şey bulamıyorum günlük ..

Hoşçakal Günlük​

Sevgili Günlük , Dün yazacaktım ama vakit bulamadım ..

Dün yine tüm gün birtanem [MENTION=151672]bluee[/MENTION] ile birlikteydik.. Canımın İçi Soğuk almış hastaydı :(
Bende Okulda Dersimi Bitirdim. Birlikte Dışarı Çıktık Birazcık. Dolaştık.Sinemaya Gittik..
Daha Sonra Emine ve Gülseren ile buluştuk. Gülseren Kubilay'ı tanımak görmek istiyordu. Birlikte birşeyler içtik yedik sohbet falan derken saat 16:00 dağıldık..

Birtanemi Tramvaya bindirdikten sonra bankaya gittim. Maaşım yatmış. Çok iş az para .. :s
Dolu dolu bir maaşı olan iş bulamadım ya.. neyse paranın çoğunu babama verdim zaten bazı borçlar var onları halletmeye çalışıyoruz..

Bir de Gümüşhaneden Ev alma işi çıktı iyice borca gircez günlük.. Şu arabanın davasından artık para gelse rahatlicaz belki ama .. Beylikdüzündeki lüks dairemiz zaten ancak 2seneye teslim edilcek ki şu bağcılardan kurtulalım .. püff ölme eşeğim ölme ..

Gerçi Biz Kubişimle birlikte Rize'ye yerleşcez.. Trabzonda Kahve dünyası açılacakmış oraya Mağza Sorumlusu olarak gidebilir.. Tabi Tek Başına gidemez !.. :)

Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun günlük.. Eve geldim bir saatlik bir uyku çektim. Akşam yine spor vardı.. Dışarısı soğuk yağmurlu .. Spora gittik geldik.

Çok monoton bir hayat :D neyse günlük bugüne gelirsek eğer ev temizliği yaptım , forumda konu açtım , hayatımla birazcık msn de konuştuk onun dışında pek olağan bir şey yok..

Hoşça Kal Günlük :)

:love3: - AyşeGüL & KubiLay - :love3:​

Nina Giflerim :) Merve Arkadaşımızın Anlattığıyla Yaptıklarım :D

Amatörce

jp5w5.gif
jp5wp.gif
jp5x1.gif
jp5xn.gif

jp61p.gif
jp62f.gif
jp631.gif
jp63r.gif

jp644.gif
jmnu3.gif
jmnw0.gif
jmnwk.gif

jmqpb.gif
jmqpr.gif
jmqq8.gif
jmqqq.gif

jmqr7.gif
jmqrq.gif
jmqsn.gif
jmqsz.gif

jmuu2.gif
jmuv7.gif
jmuvr.gif
jmuw0.gif

jmuwm.gif
jmux9.gif

Devamı Gelecek :) [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ve [MENTION=151672]bluee[/MENTION] nasıl olmuşlar ? :R

Günlüğüm Gif Çalışmalarına Devam Nina'dan Vazgeçemiyorum ya :)

k2141.gif
k214f.gif

k214s.gif
k215d.gif

k215m.gif
k215u.gif

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION]

Bu Günlük Nina Çalışmaları Yaptım ;

kc6mj.gif
kc6nl.gif
kc6pb.gif

kc6q3.gif
kc6r2.gif
kc6rz.gif

kc6t5.gif
kc6tv.gif
kc6v2.gif

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] :eda:

Birazcıkta Nina İle Uğraştım Tabi ;

kp3qt.gif
kp3rn.gif
kp4p3.gif
kp5jp.gif

kp4rk.gif
kp4sw.gif
kp4vx.gif

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] :R

Nina'ya Devam :R

kw73g.gif
kw74p.gif
kw75l.gif

Bir Kaç Nina Daha Günlüğüm :R

kxqus.gif
kxqwt.gif
kxqz1.gif

kxr30.gif
kxr5f.gif
kxr72.gif

[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION]

Birazcık daha nina uğraşım :M
l2600.gif
l260c.gif
l260n.gif
l260y.gif

l25tu.gif
l25wy.gif
l25yw.gif
l2628.gif

l2642.gif
l265y.gif
l2672.gif

Son düzenleme:

Sevgili Günlük ,

Uzun Bir Zaman Oldu Sana Yazmayalı .. Şöyle Geriye Doğru Bakalım Neler Olmuş.. En Son Doğru Düzgün Olarak Sana Aralığın 8 de Yazmışım Günlük :) Herneyse

Her Hafta Olduğu Gibi Cuma Günleri Kubilay ile Görüşmeye Devam Ettik .. Okulla ilgili problemlerim olmadı.. Alışmıştım Hatta.. Çokta Farklı Bir Gelişme de Yok Aslında O Günden Bugüne .. Ama Artık Günden Güne Yazacağım Sana Söz Veriyorum :)

Okullar Kapandı Malum. Karneleri dağıttık . Müdür yardımcısı beni yanına çağırdı .
İkinci Dönem Askerde olan bir öğretmen arkadaşın geleceğini , daha önce benim derslerime de onun girdiğini , benden memnun olduklarını ama bu şartlar altında benimle devam edemeyeceklerini anlattı. Helallik istedi falan ..

Tam da en ihtiyacımızın olduğu anda ilişiği kesmek zorunda kaldım.. Bir dünya borç .. İşsizliği en iyi bilenlerdeniz.. Parasızlığı En iyi bilenlerdenim Günlük ..

Kimsede Sormuyor Nasıl Gidiyor Durumun Nasıl Diye .. Herkes kendi derdini ekliyor dertlerimin üzerine .. Beni anladığını beni sevdiğini düşündüğüm değer verdiğim insanlar dahi .. Zaman herşeyin aynasıdır.. Herkesi zamanla görüyorsun zaten.. Kızgın olmadım kimseye kızmadım da .. Herkesin Kendi seçimi oldu gitmek hayatımdan ya da kalmak .. Gitmek isteyene Kal da demem ben.. Ya Kalır ya Gider ARası yoktur .. Aralık yoktur benim hayatımda..

Bunlar Bir Yana [MENTION=151672]bluee[/MENTION] 'm hayatımın anlamı .. Birtanem canımın ailesi bize tanışmaya geldiler .. Çok heyecanlı bir gündü .. Çok fazla stres yaptım ya .. ama güzel geçti .. Doğru düzgün bakamadım Bile sevdiğime konuşamadık bile :$
Pasta Getirmişler Bize Çok Lezzetliydi de Tadı :)

19020_4630955686268_927788538_n.jpg

:D Afiyetle Yedik Tabi

Bir de Sevgilimin Ufak Bir Hediyesi Oldu :) Şimdiden Bebek Odamızın Oyuncaklarını Diziyoruz :D
Karşınızda Umut Bulut ;

72887_4613112640203_853410745_n.jpg

Biraz da bende ki Dostluktan bahsetmek istiyorum günlük ..

Benim Dostum beni sorgulamaz beni yargılamaz ..
Benim Dostum beni eleştirmez açığımı aramaz
Benim Dostum benim kararım ne olursa olsun yanımda olur.
Benim Dostum yaptığım bir işi neden niçin diye araştırmaz , yaptıysam bir sebebi vardır bunu bilir.
Beni anlar .. Benim Zevklerimi Bilir .. Konuşma Tarzımı , Hitabımı , İçimi Bilir ..
Kelimelerin Sonuna 3 nokta gelir bazen benim o 3 noktayı eksik bıraktığımı bilir..

Kendimi İnsanlara Anlatmaya Çalışmaktan Bıktım .. Artık Uğraşmiyorum .. Uğraşmamam Gerektiğini Kimsenin buna değmediğini Anladım ..

Hayatımda Olanlarla Mutluyum Ben.. Gerisi Bla bla bla bla ..

Son Bir Şarkı Daha Kendime Armağan Ediyorum

Son düzenleme:

31 Ocak 2013 Perşembe ;

Sevgili Günlük ,

Saat İki Civarı Evden Çıktım. Emineyi Aldım. Sonra Birlikte Kubilayı Aldık. Birlikte Takılacaktık Bugün. Uzun Bir Aradan Sonra 3müz takıldık..
Önce Güzel Bir Mekanda Oturduk Birer Bardak Çay falan içtik .. Ne yapalım falan derken haydi sinemaya gidelim dedik .
3 buçuk gibiydi sinemaya girdik. Celal ile Ceren'i İzledik :) Güzeldi Eğlenceliydi.

Film 16:15 te Başladı 6 bucağa doğru bitmişti.. Sinemadan Sonra Yukarıda Bir Mekan var Mekan Cafe :D Orada Oturduk Bir şeyler Yedik Falan ..

Sonra Ayakkabı Baktık :) İlk girdiğimiz mağzada [MENTION=151672]bluee[/MENTION] 'm Beğendiği ayakkabıyı giydim beğendim ve aldım

Bu Kadarcık Günlük Bir Süre Daha yazmam sana haberin olsun

Son düzenleme:

hani her gün yazıcaktın canım bekliyoruz ama ayrıca paylaştığın şarkıya bayılıyorum son bişey seni çok seviyorum :)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] giflerinide beğendim :)

hani her gün yazıcaktın canım bekliyoruz ama ayrıca paylaştığın şarkıya bayılıyorum son bişey seni çok seviyorum :)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] giflerinide beğendim :)

Ömrümüz Yettiğince Yazacağız Canım Benim. Sende Yazsan İyi Olur Çünkü Okumak İstiyorum Artık :)
Teşekkürler Merve Sağolsun Ondan Yardım Aldım .

Sevgili Günlük ,

Yine Haddinden Fazla İhmal Ettim Seni Biliyorum .. Ama Hiç Yazasım Gelmiyor ..
Yazıyorum siliyorum .. bir daha yazıyorum bir daha siliyorum ..

Pazar Günü arkadaşın nişanı vardı. Çok keyifli geçtğini söylemem .. Zaten gönlü kırılmasın diye gitmiştim.. Çokta sıkıldım gerçi ..

Günlükkkkk Kubilay ile kopma noktasına gelmiştik :uzgunkiz: o kadar kötü bir histiki o anlar .. Bitiyorduk neredeyse .. bir daha aynı hissiyatı yaşamak istemiyorum bile .. [MENTION=151672]bluee[/MENTION] bırakmadı beni ama .. seviyorum onu çok seviyorum , biliyorum o da beni seviyor .. İkimizde üzüldük ama yenilmedik ..

Farklı Bir Şey yok yine günlük bildiğin üzere .. Sabah Kubilay gelecek Buluşcaz. Bu sefer resim çekilmek istiyorum. Foto Makinası götürcem :)

Off Günlük aklımda bir şey daha var ki içimi burkan .. Çok Özledim O'nu ya :connie_rockingbaby:
Gerçekten de Değerli Olduğunu , Unutmadığımı , Unutmyacağımı Özlendiğini Bir Bilse .. :connie_rockingbaby:

Bu Günlük Bu Kadar .. Daha Fazla Yazmak İstemiyorum .. Duygusal Olan Tüm noktalarımı kapatmam lazım ki insani vasıfları olmayan biri haline gelebileyim .. Neyse Günlük varsın nefret edil varsın sevil.. Bize Rabbimiz yeter ..

Yeter ki Güvenilir Biri Olmaktan Vazgeçme AyşeGüL .. Nickine Sadık Kal ..

Hoşçakal Günlük

Sevgili Günlük ,

Önce Dünü Anlatmak İstiyorum :) .. Dün Sabah Kalktım Kahvaltımı Yaptım. Hazırlandım ve Dışarı Çıktım .. Seyfettinle Birlikteydik. Emineyi Aldık .. Mekan'a Gittik Oturduk..
Kubilay Gelecekti Onu Bekledik ..

Geldi Oturduk Sohbet Muhabbet falan derken sonra yolcu ettik Kubişimi. Evdeydik akşamdan sonra yine :D

Gelelim bugüne .. Bugün Sabah geç kalktım 12 ye çeyrek vardı gözlerimi açtığımda nasıl o kadar uyudum bilemiyorum ya .. ee Pazartesi okullar açılıyor tatilin tadını son günlerde çıkarmaya başladım ..

Öğlen hazırlandım tam çıkacaktım teyzemler geldi bekledim birazcık. Sonra bir mesaj ben geldim diye Kubilay gelmiş bağcılara. Çıktım bende daha fazla orturamdım. Napalım napalım derken meydan da emine ile buluştuk 212 ye gittik. Emine Emel ile görüşecekti Bizde eşlik etmiş olduk.

Ayy günlük Kubilay ile ne zaman görüşsek sürekli yol yapıyoruz .. ya yürüyoruz ya arabada oluyor ya minibüste ya metrobüste ya da tramvayda.. Neyse derken 212 ye vardık.
Emel'i de görmüş olduk. Üst katta oturduk karnımız nasıl acıkmış Kubişimle bir şeyler yiyelim dedik . Yedik içtik sohbet falan güzel geçti.. [MENTION=151672]bluee[/MENTION] ile Hokey oynadık :) 4-0 Yendim Aşkımı . Ama ilk önce o beni yenmişti hakkını yememek lazım şimdi :D

5/D ye girecektik ama vazgeçtik çünkü hepsine gitmiştik zaten :D Saat 5te çıktık 212 den EmeL'i de tanımış oldum memnun oldum tanıdığıma da çok sevimli bir kız maşallah.

Neyse Minibüse Bindik bağcılara geldik.. Emine'nn karnı acıkmış :D Tramvaya yakın bir mekan da oturduk .. Kubiş profterol yedi ben kazan dibi emine tost .. Birer bardakta çay içtik 1 saate yakında orada oyalandık zaten..

Saat 7 ye on vardı Kubilayı bindirdim Tramvaya evine gönderdim :D Bizde Eve ..

Eve Geldiğimde Yatsı Ezanı okunuyordu.. Çok Yorgun Hissediyorum kendimi Günlük ya..

Bu Kadarcık Güzel Bir Gündü .. İki Gündür Kubişimle de görüşüyoruz.. Artık daha sık görüşmemiz gerekecek çünkü alışverişlere başlarız yakında :) Allah hayırlısı ile şu evlilik düğün müğün işlerini atlatmamıza yardımcı olsun inş.

iyi tamam gönderdin benide ama ben daha eve varamdım ki :D ayrıca profiterol fenaydı xD

iyi tamam gönderdin benide ama ben daha eve varamdım ki :D ayrıca profiterol fenaydı xD
[MENTION=151672]bluee[/MENTION]
Kıyamam Sana Kıskanç Şey :) Bir de Bana Dersin Kıskançsın Diye :)

Sen Benden Daha da Kıskançmışsın :cy(19):

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri