Seyir Defteri ' Prenses Annesi '

---> Seyir Defteri ' AşK-ı Maİ '

Gerçekten çok şık saat. Saatleri kolay kolay beğenmem ama bu çok hoşuma gitti canım güle güle kullan :Ü

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] rica ederim sende iyiki benimlesin :R

Saat çok güzelmiş :)
Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın :R

Bu arada Emine'nin yaptığı yorum ile kullandığı smıleye çok güldüm :D
Ahh ortak ah xD

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]
Avatalar süper ötesiii :pp

ALLAH'ım mutluluğunuzu daim etsin nice nice nice yıllara ikiniz inş :R
[MENTION=151672]bluee[/MENTION]

Sevgili Günlük ,

Dün Sabah Normal Bir Şekilde Uyadın vs .. Daha Sonra Emine İle GOP'a Gitmeye Karar Verdik.
GOP'ta halam oturuyor. Ona Gidecek Kalacaktık. Kubilay'a da haber verdik o da bizimle gelecekti. Topkapıda buluştuk. GOP'a doğru yol aldık. Saat 15:00 falandı Ufak Bir Pasta Aldık Halamın evine vardık. Oturduk Sohbet Muhabbet Falan.. Bir şeyler yedik , bol bol çay içtik kahve içtik. Saat 20:30 a kadar oturduk halamda.
Sonra Kubilay'ı Yolcu Ettik Evine Gitti.. Emineyle birlikte geceyi halamda geçirdik.. Gece 2 buçuk 3 e kadar ayaktaydık :)
Sabah kalktık kahvaltımızı yaptık. 4 sayfalık bir ingilizce hikayeyi türkçeye çevirdik vs derken saat 15:00 de çıktık halamdan evin yolunu tuttuk.. Öyle bir trafik vardı ki giderken de gelirkende .. Bu trafik beni deli ediyor ya..
Ama Güzel Bir Gün Geçirdim [MENTION=151672]bluee[/MENTION]'m da yanımdaydı canım benim. Bol bol resimde çekildik :) Ama resimleri almayı unuttum yaa :) şimdiden çok özledim onu :)

He Bir de günlük Forumda arkadaşlar yüzük taktığımızı zannediyorlar :) Henüz öyle bir durum yok. Kendi aramızda da takmadık aile arasında da takmadık. Şuan beklemedeyiz sadece .. Zamana bırakmak zorunda kaldık bazı özel durumlardan dolayı..
Allah hayırlısıyla o günleride gösterir inşallahh..
+ hem [MENTION=151672]bluee[/MENTION] bana henüz yüzük almış değil hıhh

Bu kadarlık Günlüğüm Hoşçakal ..

:love3: - AyşeGüL & KubiLaY - :love3:​

Sevgili Günlük ..

Güzel Güneşli Bir Pazar Günüydü .. Bugün Sabahın 9'da Berbat Bir Gürültü İle Çalan Ev Telefonunun Sesine Uyandım .. Ben Telefona Yetişene Kadar Kapandı ..
En Kötü tarafı o gürültü ile uyamış olmam ve gelen aramanın tekrarı için bir süre beklemem oldu. Ne dengesiz insanlar var hayatta.. Pazar günü sabahın 9da hiç insan rahatsız edilir mi ?

Anlayacağın aksilik sabahtan başladı .. Kahvaltıyı hazırla derken saat 13.30 da hazırlanıp evden çıktık. Sarıyer'e gidecektik. İncirli Metrobüse sağ salim vardık ama. Metrobüse daha binmeden Turnikelerden geçmeden bir aksilik daha .. Seyehat Kartım hata verdi. Üstelik TL de yükletmiştim .. Allahtan yanımda Emine vardı ve onun kartı ile geçtik. Derken Zincirlikuyuya vardık. [MENTION=151672]bluee[/MENTION] Bizi Zincirlikuyuda karşıladı. Birlikte İstinyePark'a gittik.. Gezdik eğlendik. Kubilay'a yeni bir laptop aldık hayırlı uğurlu olsun güle güle kullansın inşallah :)
Tabi Emine'ye Ramen almak için MakroCenter'a girdik.. Ramenlerimizi aldık. Burada Kubilay'ın tanıdığı Elemanlar vardı Ufak Kurabiyeler İkram ettiler bize Onlarla Tanıştık falan.. Neyse Maslak'a geçtik. Maslaktan da Büyükdereye ..

Büyükdere de Kubilay'ın halasına gittik. Bizi bekliyorlardı. Çay kahve sohbet derken. Yedi Buçukta tekrar yola koyulduk. Kubilay Zincirlikuyuya kadar bize eşlik etti.. Sonrası Metrobüs ile İncirli .. İnciliden Minibüsle Bağcılar ..

Anlayacağın Günlük ne zaman Kubilay ile görüşsek paso yol yürüyor ve minibüs otobüs tramvay metrobüs geziyoruz..

Allah hakkımızda hayırlısını versin be günlük.. Sıkıntılarımızı gidersin..
Eve geldiğimizde saat 21.00 'dı evde misafir de vardı annem babam pek bir şey soramadılar.. Gerçi konuşmuyorum onlarla .. Özellikle babamla ..

Günlüğümm Kubilay ile inşallah bu sıkıntıları atıcaz.. Onu Mutlu ettiğimi düşünüyorum bugün.. Süpriz yaptım ona. Gelemeyeceğimi zannediyordu Sarıyer'e :) Gerçi anlamış ama işte ..

Seviyorum Seviliyorum günlüğüm.. Onun üzülmesine kırılmasına dayanamam .. hele ki benim yüzümden ..

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] canımın içi seni çook ama çook seviyorum iyi ki varsın .. Herşeyimsin .. Canım , Birtanem.. :love3:

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] bende seni çok ama çok seviyorum laptop içinde bi daha teşekkür ederim aldığımız ilk ürün bu devamı beyaz eşya binimum ev gereçleriyle olur inşallah :D

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] bende seni çok ama çok seviyorum laptop içinde bi daha teşekkür ederim aldığımız ilk ürün bu devamı beyaz eşya binimum ev gereçleriyle olur inşallah :D

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] ilk aldığımız ürün o değil :R bana aldığımız ayakkabıyı unuttun galiba ..
Sen beğenmiştin.. İnşallah canım benim inşallah .. Birlikte hayırlısı ile o yollardan geçeceğiz :cy(19): Aşk-ı Maİ'm benim :)

---> Seyir Defteri ' Aşk Yasak '

Bu kadarcıkmış günlük ..

Çok Seviyordum onu ama bazı şeyler düzelmiyor .. Düzelmedi , düzeltemedik inceldi .. Koptu ..

Bitti Günlük .. Ağlamak yok :( ama dayanamıyorum işte.. Off..

Tek Bir Sözle Düzelemez mi ? :( Bilmiyorum ..

ya da Aniden Çıkıverse Sabah Karşıma.. İkimizde de Yok O cesaret ..

Boşver Günlük..

Kaldığımız yerden devam edeceğiz ..

Son düzenleme:

çok uğraştık bende bazı şeylerin değişmesini çok isterdim ama ne kadar uğraştıysakda olmadı demek buraya kadarmış ama en azından kötü ayrılmıyoruz bana yaşattığın her şey için teşekkürler sağlıcakla kal.

Düzeleceğimize Dair Ümidim Var .. Mesajı Beni O Kadar Mutlu Etti ki Günlüğüm ..

İyi Geceler Günlüğüm İyi Geceler CndnÖte'm

---> Seyir Defteri ' Aşk-ı Maİ '

Sevgili Günlük ,

Bugün 02 Mart ve Birtanemin Doğum Günüydü. Sabah Saat 09 da Yola Çıktım Büyükdereye Gidecektim. Birtanem Beni Zincirlikuyuda Karşıladı birlikte büyükdereye geldik :) Sahilde takıldık birazcık. Daha Sonra Kubilay'ın Bababası ile Kubilay için düşündükleri evi gezdik derken Kubilayların evine çıktık. Annesi mutfağını toparlıyordu. Çayı koyduk Kahvaltılıkları hazırladık Kubilay ile birlikte Kahvaltımızı yaptık. Sofrayı topladım falan . Kubilay ile türk kahvesi yaptık oturduk afiyetle içtik :)

Kubilay Dayı oluyor günlük :) Kübra hamileymiş. Hayırlısı olsun . Allah hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini nasip etsin :)

Öğlen 1 de Çıktık Yola İncirli Metroya Geldik Kubişimle Ufak bir işimiz vardı onu hallettik.

Ama Bu arada [MENTION=151672]bluee[/MENTION] sana çok alındım.. Benimle birlikte iken o telefonlarının çalması beni rahatsız ediyor.. Çok sinir oluyorum buna..

Tam Oturduk Bir yere İncirlide birer birşeyler içeceğiz belki iki çift laf edeceğiz yok susmadı telefonlar .. bana inat mı oluyor anlamıyorum ki .. ama bu konuda tavrımı koyacağım günlük.. Benim yanımdayken ilgilenmeyeceksin çalan telefonlarla.. Eline aldığın an ben kalkıp gideceğim yanından..

Kısacası Günlük Kubişimin doğum gününü kutladık :124af:
Çok Güzel Bir Gün Geçirdik. Şansımıza hava da çok güzeldi :)

Saat 3bçuk falandı evdeydim ben. Kubişimde işine gitti bir kaç şey varmış halletmesi gereken ..

Bugünlük bu kadar günlüğüm :R

Son düzenleme:

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] biliyorum alındığını farkettim ama iş telefonları biz bu işe başlarken bunu baştan söylediler bize bu şekilde işi kabul ettim saat kaç olursa olsun mutlaka bakmam lazım telefona özür dilerim canım :(

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] biliyorum alındığını farkettim ama iş telefonları biz bu işe başlarken bunu baştan söylediler bize bu şekilde işi kabul ettim saat kaç olursa olsun mutlaka bakmam lazım telefona özür dilerim canım :(
[MENTION=151672]bluee[/MENTION]
Böyle Olmadığını Bilsem Zaten Daha Çok Abartırdım :(

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri