Seyir Defteri ' Prenses Annesi '

---> Seyir Defteri ' Yolculuk Vakti '

[MENTION=156558]Valetta[/MENTION]

Genel olarak insanlara kendini sevdirebiliyorsun .Herkesle kolayca anlaşabiliyosub . Sadece senin karakterine zıt olan insanlara karşı aradaki mesafeyi koruyosun .

Evet Etrafımda Sevilirim Kolay Anlaşırım. Zıt Kişilerle Mesafeliyimdir.

Kendini yenilemeyi seven biri olarak çıkmışsın burda . Yeni şeyler öğrenmek keşfetmek seni mutlu ediyo . Monotonluktan nefret ediyosun sana göre değil yenilikten farklılıktan eğlenceden yanasın . Bu yüzden herşeyden çok çabuk sıkılabiliyosun bazen .

Evet Monotonluktan nefret ediyorum.. çok doğru

Çok sosyal biri olarak görüyorum .Her türlü sosyal etkinliğe elinden geldiğince katılmaya çalışıyosun

hemen hemen her etkinliğe katılmaya çalışıyorum şu sıra özellikler çok yoğun günler geçiriyorum .. ders çalışmam lazım vakit bile bulamıyorum :s

Biraz dobralık var sende neyse o direk insnaların yüzüne söyleyebiliyosun . Biraz ukalaluk biraz bilmişlik var :D Sivri dilde mevcut xD Büyük ihtimalle iş yaş******* kaynaklanıyo bir çok sektörde çalışmışsın hatta bazılarında çalışamamışsın :D Kendini tam olarak bulamamışsın yani ben şuyum diyememişsin . Ama tecrübe edinmişsin her ortama ayak uydurmaya çalışmışsın . Bu yuzden özgüven sorunun yok yüksek çıkmış baya .

Dobralık var evet lafımı esirgemem. Ukalalıkta var Ruh halim Boşuna Küstah değil. Sivri dil oda mevcut. aslında tatlı dilliyimdir ama yapılanlar karşısında sivri dille laf sokarım :R.
Bu Sektör olayı işi bozdu sadece eğitim sektöründe çalıştım ben ücretli öğretmen olarak.. Öz güven tavanlarda

Bi taraf siyah bi taraf beyaz çıkmış falında yani sana yapılan ne iyiliği ne kötülüğü unutmuşsun .Hassas bi yapın var .Küçük şeylerle mutlu olabildiğin gibi en ufacık şeyde hemen moralin bozulabiliyo .

Yapılan iyiliğide kötülüğüde unutmam.. söylenen sözleri unutmam.. evet küçük şeyler mutluda ediyor moralde bozuyor

Pişmanlıkların var geçmişe dair keşke yapmasaydım dediğin bi kaç olay gözüküyo özellikle duygusal anlamda . Aşmışsın bazı şeyleri yeni bir sayfa açmışsın karar vermişsin o yolda ilerlemeye . Ve bu yol bembayaz aydınlık ve ferah bu yoldan kesinlikle şaşma derim ben. Geçmişe takılı kalma olan olmuş hatalar yapılmış ama önemli olan şimdi o hataları düzeltme vakti. Bi de sanırım insanların etkisinde çok kalıyosun arkadaş çevrenin falan kendi kararını kendin ver net ol derim ben arkadaş çevresi bi yere kadardır sonuçta hayat senin hayatın .

Evet Keşkelemeyi sevmem ama doğru..İnşallah bundan sonrası güzel şeyler beni bekliyor bende öyle düşünüyor ve inanıyorum..

3 tane kısa mesafeli yol gözüküyo sana birinin önü kapanmış ikisi açık .

hayırlısı :R

Şu anda ailende ya da sende herhangi bir sağlık sorunu gözükmüyo haneniz temiz çıkmışş .Ama önceden yaşanmış olan kısa süreli bi sağlık sorunu olmuş olabilir biraz sarsmış sizi maddi ve manevi açıdan eğer olduysa tabi .

hımm.. pek önemli bir rahatsızlık olmadı aslında en son babam ameliyat olmuştu parmağından o kadar oda estetikti

Biraz kalabalık bi arkadaş çevren var . Ama gerçekten güvenip samimii olduğun kişiler sayılı.

Çevremde Çok Fazla İnsan Var Evet Ama Dostum Dediklerim 5 Parmağı Geçmez.

Bir kaç kişiyle yüz yüze ya da telefonda görüşmeler yapabilirsin biraz önemli mevzular gibi gözüküyo hayatını etkileyecek kararlar alabilirsin özellikle şu sıralar .

İşle ilgili galiba bu .. İnşallah Güzel Olur.

Son olarak bir sorum olacak hiç birine ya da birilerine beddua falan ettin mi bunun cevabını verirsen ona göre bi yorumda bulunucam ?

[MENTION=156558]Valetta[/MENTION] ;
Evet .. Ama Öyle Herkese Değil .. Canımı Yakanlar Oldu Onlara Etmişimdir .. Öyle Allah Belasını Versin Tarzında Bir Beddua Değil Ama .. Şöyle dedim hep :D
Helalliğimi Almadan Son Nefesini Veremesin.. Bana Yapılanı Görmeden de Ölmesin.

Evet canım benim söyleyeceklerim bu kadar .Umarım azda olsa tutturabilmişimdir :R

Teşekkür Ederim Canım benim sağolasın kırmadın baktın .. çok sağol

Son düzenleme:
Sevgili Günlük ,

Bugün Uzun Bir Süredir Hissetmediğim Son Zamanlarda Kendini Hatırlatan Sol Tarafımdaki Ağrı Beni Deli Etti .. Daha Önce Hiç Bu Kadar Sık Olmamıştı.. Midem Bulanıyor kusmak istiyorum , Halsizlik bir yandan ..

Saat 16:00 gibi En Yakın Hastahaneye Gittim .. Kalp Üzerine Olan Bu Hastanede Muayene Oldum.. Doktor Eko çekti ama Daha Net Görmek İçin Bir Kaç Test Film Falan Verdi ..

Kalp Krizi Riski Taşıyormuşum :s .. Yok Günlük Ben Öyle Kötü Bir Durum Olduğunu Sanmıyorum .. hani Yel girmesi derler öyle bir şey boşuna onca test vs vs .. tabi bu arada sinir stres üzüntü bunlardan uzak kalmam lazım .. nerede ? hadi stres yapma hiçbir konuda zor be günlük ..

En Geç Pazartesiye Kadar Tekrar Ve Elimde Test Sonuçlarımla Bir Daha Gelmemi İstedi .. Bakalım Ne Olacak Hayırlısı Diyelim :R

Eve geldim yemeğimi bir güzelce yedim .. bir uyumuşumki günlük ancak uyandım :R
Kendimi inzivaya çekmem gerek sanırım bir müddet :R

Eee Bu Arada Tabi Canımın İçisi Benden Uzaklarda :( Onu da Çok Özledim Ama Az Kaldı Zaten :) Cumartesi Günü Akşam Çıkacak Yola ve Pazar Günü Ben Karşılayacağım Onu Otagarda :)

Bugünlük Bu Kadar Günlük :R Hoşçakal ..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sevgili Günlük ,

Sabah Rutin Bir Şekilde Uyandım Tabi Gözümü Açar Açmaz Telefonuma Sarıldım .. Canımın İçisinden Mesajım var mı ? diye :R
Sabah 11e doğru uyanmıştım pc açtım foruma az biraz baktım .. Kahvaltı sofrası hazırdı zaten .. Kahvaltımı yaptım güzelce.. Bulaşıktı falan evi süpür ütüde Emineye yardım et derken saat 2 oldu doktor ile randövüm vardı yetişmek için babamla çıktık.. Neyse Günlük Bugün Ekg çekildim .. Yarın Kan Tahlilleri için erken kalkacağım sonuçları öğlenden sonra alacağım :R

Tabi Bu arada Canımla irtibat halindeyiz .. Ne yapıp ettiğimi rapor ediyorum :).. Derken Günlük Hafta Sonu Pazar Günü Sınavımız var ders çalışmam gerekiyor .
Güzelce Ders Çalıştım Diyebilirim .. Konuları anlaya anlaya tesleri çöze çöze .. Çok Sıkıldım ama kitaplardan .. Ders Çalışmaktan normal kitap okumaya zamanım kalmıyor ..

Akşam yemeğini 6 da yedim .. Artık Spora Gitme vakti dedik ve saat 8de spora gittim.. gerçi bir kaç seferdi kişi sayımız az diye aletlerde çalışıyoruz .. Böyle Daha Güzel Sanki :R İyi Geliyor Ama .. Bırakmayacağım Sporun yakasını ..

Saat 9da spor bitti 9uçeyrek geçe evdeydim .. Yatsı namazımı eda ettim .. Bir Fincan Neskafe içtim .. Biraz Ders Çalıştım .. Sonra tekrar forumdayım :R

Bu Arada Günlük O Yokken onu çok özledim .. Aklım hep onda .. ne yapıyor ? iyi mi ? .. Mutluluğumuz Bozulmasın Allah'ım Onu Çok Seviyorum :R O da beni Seviyor .. Tabi Böyle Aşık Olarak Kalmayacağız Onunda Düşüncesi Bu Yönde Evlilik için adım atmaya hazırlanıyoruz .. Heyecanlanıyorum günlük ne yalan söyleyeyim :)

Son Olarak Seni Seviyorum :R

Hoşçakal Günlük

- AyşeGüL -​

Sevgili Günlük ,

Bugün Yine Rutin Bir Şekilde Kalktım .. Pc me baktım .. Kahvaltımı yaptım bulaşıktı falan derken .. Birazda Ders Çalıştım tabi.. Saat 3 civarı babamla yine doktora gittik ..
Tahlil Sonuçlarını alacak doktor ile görüşecektik .. Ama Doktor yerinde yoktu..
Çarşamba günleri Bakırköyde Kardiyoloji Doktorlarının toplantıları oluyormuş oraya gitmiş..
Sekreterle görüştük Cuma Günü Gel Dedi..

Bugün Git Yarın Gel .. Bir Devlet dairelerinde Birde Hastanelerdeki bu durum beni deli ediyor.. Neyse Eve Döndük.. Yine Ders Çalışmaya Devam Ettim Tabiki .. Ee bu arada canımın içisi ile konuştuk çok özlemişim sesini duymak iyi geliyor bana .. Gözlerine , Kirpiklerine Kurban olduğum.. Allahım İyi ki Seni Çıkarmış Karşıma Mutluluğum , Huzurum , Ömrümün Baharı :R , Sevdiğim , Sevgilim , Canım , Herşeyim oldun .. Rabbim Ömür Boyu Mutluluk Nasip etsin Bize Birtanem :R

Bu kadar duygusallık yeter günlük :R

Akşam Yemeği Bulaşık falan filan derken .. Spor Saatimiz Geldi .. Spora Gittik Yine Aletlerle Uğraştık.. Bugün Çok yoruldum günlük fazla efor sarfettim sanırım ..

Yine Evdeyim tabi.. Forumdayım ..

Bu günlük bu kadar günlüğüm görüşmek üzere senide O'nuda seviyorum :R

Hoşçakal

- AyşeGüL -​

Sevgili Günlük ,

Yine Çok Fazla Birşey yazamayacağım sana .. Yine rutin bir şekilde uyandım sabah .. Kahvaltımı yaptım.. Forum ile ilgilendim birazcık..

Daha sonra Ders Çalıştım Bütün gün Akşam yemeğine Kadar .. Tabi Ara ara forum ilede ilgilendim ..

Sevgilim ile konuştum telefonda birazcık gülüşüne kurban olduğum benim :R

Akşam Sevindirici Bir Gelişme Oldu .. Böceğim foruma geri döndü .. heh birde Canımdan aldığım 2 gol haberi var :)

Hediye Almak istiyorum günlük ona .. Ama şuan maddi açıdan züürtleri oynuyorum :( acaba kendi elimle mi birşeyler yapsam . yok yok en iyisi para biriktirmem.
Hadi Param Oldu peki ne alacağım hediye olarak ?
Saat ? Bilmem Takar mı.. Gömlek ? çok klasik .. Tşrt ? Çok genel ya.. Parfüm ? Sever mi kokusunu bilmem.. Tesbih mi ? çok ağır abi olur yaa .. Yüzük mü ? hayırrr bu tarz birşeyin onun vermesi gerek .. Düşünüyorum günlük ama bulamıyorum ..
Acaba Galatasaray Erzurum Hatırası Kupası mı Alsam ? Evet Süper Olur :R En Son Sorduğum bir yerde kalmamıştı ama bulurum tabi :R
O'na Erzurum Hatırası Kupa Bardağı Alırım :R yada Saraçoğlu Hatırası Kupa Bardağı
Aslında Önümüz Kış Sweet tarzı birşeyler mi baksam ?

hımm ben en iyisi biraz daha düşüneyim kararımı öyle vereyim :)

Bu günlük bu kadar günlük şimdilik Hoşçakal özle beni

- AyşeGüL -

Sevgili Günlük ,

Bugün Sabah Geç Uyandım.. Uyandığım da Kahvaltı Sofram Hazır ve Beni Bekliyordu ..
Kahvaltıdan Sonra Her Zaman Yaptığım Gibi Bilgisayarımı Açtım Az da Olsa Foruma Baktım ..
Hemen Hemen Her Günüm İş Bulana Kadar Bu şekilde Devam Edecek .. Bir Yandan da deli gibi ders çalışıyorum ..

Pazar Günü 3 dersten bütünleme sınavına gireceğim stres içerisindeyim.. 1 Dersim Kalmıştı Konu Çalışmam Gereken Onu Bitirmek İçin Uğraşmam Gerekti.. Sabah Çıkmış Soruları Halledeceğim İnşallah..

Tam Ders Çalışmaya oturmuştum ki babam aradı hazırlan Doktora gidiyoruz diye.. Hazırlandım Arabaya bindim ve babamla birlikte doktora gittik.. Babam arabayı park edecek yer bulmak için beni Kardiyoloji Polikiniğinde Bıraktı.. İçeri Girdim Mervdivenlerden Çıktım Sekretere Yöneldim.. Sıra Numaramı Aldım
ve bekleyemeye başladım.. Babamda arabayı park etmiş yanıma geldi.. Birlikte sıkıla sıkıla 1 saatten fazla sıra bekledik .. Aklımda yarım kalan konu çalışmam vardı .. burada harcadığım vaktimi o konuları bitirerek geçirebilirdim ..

off off bu hastahaneler , doktorlar sizden nefret ediyorum ..

Sıramız Geldi İçeri Girdik.. Yaptırdığımız Kan Testlerinin Sonuçlarını Öğrenecektik. Doktor B12 Vitamini Eksiliğim Olduğunu Söyledi , İlaç yazdı ve çıktık.. Bütün Hastahane Safsatası ufak bir gögüs ağrısı kalp çarpıntısı Kardiyolojiden B12Vitamini Eksikliğiniz var Cümlesini duymak İçinmiş.. Şükür ki bir şeyim yok..
Sıkıntı olan B12 için bu kadar uğraştırılmış olmam ..

Neyse eve geldim ve dersimin başına oturdum.. Akşam yemeğine kadar Ara Sınav konularını sorularını bitirmeliydim.. Nitekimde Öyle yaptım :R
Artık rahat rahat yemek yiyebilirdim .. Yemekten Sonra Foruma Bakındım Birazcık ..
Tekrar Konu çalışmasına devam etmem gerekiyordu .. 2 saat çalıştım mola verdim bir bardak çay içtim biraz sohbet falan ettim annem emine babaannem halam vs.. Kalktım tekrardan ders başına geçtim

Şükür ki Bitirdim .. :R Rahatladım .. Çok Zorlandığım ve anlamakta güçlük çektiğim bir dersti Finansal Ekonomi .. Kitabın Sonunda 3 adet Final denemesi vardı ilk denememde 30 da 15 doğru , ikinci denememde 30 da 17 doğru , üçüncü denememde ise 30 da 22 doğru çıkardım .. henüz çıkmış sorular kitabı elimde değil onlarıda ezberlersem bana sadece 17 soru yapmak kalacak çünkü o dersten geçmek için almam gereken not 58 . 58 puanda yaklaşık bir 17 soruya tekabül ediyor ..

Off günlük sana yazarken bile okadar çok yoruldum ki ..

Bugünlük Bu kadar Günlük .. Hee seni unuttuğumu sanma birtanem sen hep aklımda ve kalbimdesin seni seviyorum ..

Hoşçakal Günlük

- AyşeGüL -

Sevgili Günlük ,

Öncelikle , Bugün Sana Bir İtirafta Bulunacağım. Kendine Hiç Sordun mu ? Neden Yazılarımda yeşil rengi , başlığımda ise mor rengi kullanıyorum :R
Çünkü Mor Renk Şuanki Benim Rengimi , Yeşil ise Canımın İçinin Rengini İfade Ediyor .. Neyse

Günlük gece 02:30 gibi yatmıştım sabah erken kalkmaktı planım ama uyanamadım tabikide . Saat 10 da ayaktaydım biraz daha derslerime baktım .. Çayı Koydum Kahvaltıyı Hazırladım Kahvaltımı Yaptım .. Bu Sırada Canımın İçide Bizim Buraya Doğru Geliyordu . Bugün ki Sınavda yanımda olacaktı :R.. Hazırlandım ve çıktım..

Bağcılar Meydandan Aşkımı Aldım . Birlikte Minibüse Binerek Sınav Yerim Olan Bakırköy'e Gittik. Sınav 14:30da idi. Sınav saatime çok vardı biraz meydanda bir yerde takıldık. Daha Sonra Telefonumu Birtaneme verdim. Sınavdan Çıkınca Yanına Gidecektim..

Okula Tekrar geri Döndüm . Derslikten içeri girdim .. Sorularımı 1 saat içinde çözdüm ve çıktım :D artık serbesttim .. Beni bekleyen sevgilimin yanına koşar adımlarla gitmeye başladım.. Onu bıraktığım kafede bulacaktım .. Ama o beni okulun kapısında bekliyordu :R ..

Birlikte geze geze Havuzbaşına indik .. Havuzbaşı çaybahçesi kalabalıktı yer bulamicaz sandım ama bulduk :D Sohbet Falan.. Tabi yanımızda Selma ve Emine'de var... Birer bardak bir şeyler içtik gırgır şamata derken , kahve falı bakmaya karar verdim ve kahve ısmarladık .. kahvelerimizi içtik bir güzelde fal baktımki günlük hiç sorma .. :s :kikiki:

Resimde Çekildik Tabi Birtanemle Forumdada paylaşabiliriz her an :R
Derken Kümpir Sipariş Ettim Bir Güzel Yedim .. Aşkıma da yedirdim tabi :R ..
Saat 13.30 dan 20.00 ye kadar birlikte vakit geçirdik.. Geri Dönüş Vaktiydi artık..

Metrobüse kadar Aşkımı bıraktım Çünkü buraları pek fazla bilmiyor. Ama ondan ayrılmak içimden hiç gelmedi :( şimdiden çok özledim günlük .. Ben Aşık Oldum Ona Günlük çok seviyorum onu .. İyi ki hayatımda yanımda .. Günlük Dua Ediyorum Allahıma Daha iyi Olalalım Diye .. Allah Bizi Ayırmasın sevgilim .. Bir Ömrü Paylaşmak Dileğiyle..

Şimdilik Bu Kadar Hoşçakal Günlük ..

- AyşeGüL -

Son düzenleme:

Sevgili Günlük ,

Bugün Sabah 06.00'da uyandım.. Erken Kalktım Çünkü Bir Sebebim Vardı Sevgilim ile Adalara Gidecektik .. Geceden Piknik Çantasını Hazır Etmiştim Zaten.. Sabah Uyandım Bir tanemi uyandırdım. Hazırlandım Çantamı da Aldım Yola Çıktım..

Tramvayla Kabataş'a Gidecektim önce.. Evden Çıktım Tramvaya Vardım.. Ve Yolculuğumun İlk Safhası Başlamıştı .. Saat 08.00 Civarı Kabataştaydım .. Aşkımın İş yerini de görme fırsatım oldu .. Tramvaydan inip iskelelere doğru yürüyordum.
Küçük Bir Çay Bahçesi var Aşkım Orada beni Bekliyordu.. Her Hafta Sonunu birlikte Geçirmeye Çok Alıştık :R Şimdiden Çok Özledim onu ..

Neyse Derken Vakit Erkendi Vapurun Kalkmasına Zamanda Varken Birer Çay İçtik..
Tabi Sigarada İçtim ben.. Gerçi Birtanem İçmiyor En İyisini Yapıyor , bana da Bırakmam Konusunda Yardımcı olacak inşallah..
Vakit Yaklaşınca İskeleden Vapura Bindik.. Üst Katta Serin Serin Heybeli Adaya Vardık.. İlk Durağımız Marketti İçeçek Falan Aldık..

Bir Yerimiz Vardı Emine İle Daha Öncede Gittiğimiz Oraya Gittik Yine .. Kahvaltı Yaptık Önce .. Gerçi Açık Havada Çok yenir Ama Tam Tersi Oldu Hiç birimiz doğru düzgün yiyemedik birşey.

Gezdik , Dolaştık , Resim Çekildik Tabi :R Sabahın 8 den Akşamın 8ine Kadar Birlikteydik :R Süperdi .. İyiki Yanımdaydı Birtanem benim ..
Bugün Ona Güvenmem Gerektiğini Anladım ..

Bana Seni Seviyorum Dediğinde , Bende Seni Seviyorum Diyorum , Ama Ben daha Çok Seviyorum Diyorum .. O Hayır Ben Daha Çok Seviyorum Diyince Ispatla Diyorum :R .. Bu Gün Yeterince Ispatladı Zaten Sevgisini Canım Benim ..

Gülüşüne Kurban :love3: .. Eeee Tabi Bugün Beni Çokta Sinir Etti :rpat: Şu Gördüğüm Rüya falan .. çok sinirlerim bozuldu ya.. Birde İskambil Falında da çıkmasınmı .. Deli olacağım ya ..

Tokat Attım Ona Söylediği Bir Laf yüzünden .. Ama Çok Pişman Oldum :( üzüldüm .. Onu Kırmak İstemedim .. [MENTION=151672]bluee[/MENTION] özür dilerim birtanem :(

Her Neyse Günlük .. Saat 18:10 Vapuru ile Geri Dönecektik.. O Kadar Kalabalıktı ki .. Oturacak yer zar zor bulduk.. Vapur Kabataş'a yaklaştıkça morallerimiz bozuldu yine .. Zor Geliyor Onca Saat Geçirdikten Sonra Birde Ayrıl..

Aşkım Bizi Yolcu Etti .. Emine İle Tramvaya Bindik Tekrardan Eve Dönüyorduk Günlük .. Kestirmişim bir ara Emine'nin omzuna koymuştum başımı.. Eve Geldik Sonunda Günlük..

Gecenin Bu Saatine Kaldım Çünkü Annem Kına Gecesi Evine Gitmek İçin Kaldırdı beni tekrardan.. Ölüyorum Uykusuzluktan Günlük ..
Sırf Seninle bu güzel Günü PAylaşmak İçin Ayaktayım .. Neyseki Paylaştım

Şimdilik Bu Kadar Günlüğüm Hoşçakal .. Seni Çok Seviyorum Kubilay'ım :love3::cy(19):

:love3: - AyşeGüL - :love3:​

Bende Seni Çok Seviyorum Ayşegül'üm iyiki varsın günümüz çok güzeldi inşallah en kötü günümüz böyle olur. :love3:

Bende Seni Çok Seviyorum Ayşegül'üm iyiki varsın günümüz çok güzeldi inşallah en kötü günümüz böyle olur. :love3:

aminn aşkım daha güzel nice nice günlere :R :cy(19):

Sevgili Günlük ,

Seni Bir Süredir İhmal Ediyorum .. Sana şu son 4 günü anlatacağım ..
Pazar Günü Geç Kalkmıştım. Pc Başına Oturdum Foruma Bakıyordum Bir Telefon Geldi Hiç Ummadığım Beklemediğim Bir Anda Hemde..
Bir Okula Atamam Gerçekleşmiş . Müdür Yardımcısı Haberiniz Yok Mu Diye Sordu ?
Öyle Bir Cevap Verdim ki Kendi verdiğim cevaba hala gülüyorum . Adama Sizden Duyuyorum Dedim :R . Pazartesi ders başı saat 7.30 da okulda olun dedi..
Bir telaşlandım strese girdim ki .. 4+4+4 sistemini anlamak için çaba harcamam gerekti ilk gün..

Neyse .. Sabah erken uyandım babam ilk gün okula götürdü yolu öğrenmem amaçlı. bu seferki okulum yarım saatlik bir mesafemde .. uzak ama büyük ve güzel yeni yapılmış bir okul zaten.. Elimde diplomam belgelerim kalakaldım okulda.. neyse ki beni arayan müdür yardımcısı ile karşılaştım odasına gittim .. tabi yeni gelen ücretli arkadaşlarda var odada .. Ders programımı aldım.. Ders Saatleri çok ilginçti..

21 Sınıfın Müzik Dersine , 3 Sınıfın Bilişim Teknolojileri Dersine , 1 Sınıfında Rehberlik Dersine Giriyorum .. Banada Sınıf vermişler.. Muhtemelen Tecrübeme dayanarak verdiler.. Rehberliğini yaptığım sınıf tahmin ettiğim gibi 6.Sınıflardan..

Okulda ki ilk günüm sınıfların yerlerini aramakla geçti..

Salı Günü biraz daha sakindim en azından heyecanım stresim bitmişti , klavuz kitaplarımı da aldım.. Her Girdiğim Sınıfta tanışma faslı yapıyorum.. çok sıkıcı..

5.Sınıf öğrencilerinin akılları allak bullak olmuş.. Çocuklar şaşırmış kalmışlar.. Her dersin öğretmeni ayrı .. onlar için biraz sıkıntılı olacak..

Salı günü eve Geldim birşeyler yedim . Teyzemde kuran okunacaktı oraya gittim. Öyle bir uyku bastırdıki . dayanamadım uyudum kaldım bir köşede.. Uyandımki kuran okunmuş yemekler yenmiş bulaşıklar toplanmış xD

Akşam eve geldiğimde Aşkım ile konuştum .. Çok Özlemişim onu görmek iyi geliyor .. Çok seviyorum onu , oda beni seviyor :R canımın içi o benim birtanem :love01: [MENTION=151672]bluee[/MENTION]'m Hayatım , Herşeyimsin Sevgilimmmmmmmmmmmmm

neyse günlük gelelim bu güne.. sabah erkenden kalktım hazırlandım . okula gittim .. son dersin kendi sınıfımlaydı. oturma planını hallettim.. eve geldiğimde yine çok birşey yiyemeden tekrar dışarı çıkmak zorunda kaldım.. Kuzenim için gelinlik bakacaktık.. Bir Gelinlik baktık ki Allah harika 2200 dediler , damada çok geldi kabul etmedi.. başka bir yerde aynı gelinliği bulduk herşey içinde 1900 e anlaştık.. ama harika ya :R Hasret Modeli diyorlar .. Pelerinliside var Duvaklısıda ..

biliyor musun günlük çok heveslendim .. başta üzüldüm damat tarafı kabul etmediği için . kuzenim çok beğenmişti heveslenmişti çok üzüldü.. bende etkilendim tabi benim olmayacak gibi sanki :( .. zor işler hiç kolay değil , o kadar yol yürüdük beğendik ama istemediler.. sanki ne var ? bir kere olacak bir şey .. piss cimriler :rpat:

bana sanki gelin olamayacakmışım gibi geliyor :R çevremdeki arkadaşlarımın çoğu evlendi çocukları bile var.. yaşım çok büyük değil ama .. Neyse günlük..

Bakalım bizim işimiz nasıl olacak.. Hayırlısını versin Allah'ım.. Umarım Mutluluğumuz Daim Olur Birtanemle..:eda: Bakalım ne zaman evlilik teklifi alacağım :cy(19):

Neyse , Eve geldik yine yalan yanlış bir şeyler atıştırdım ve bu sefer spora doğru yol almak zorunda kaldım .. Çok yoruldum günlüğüm ya.. uykum var erkenden yatacağım..

Bu günlük bu kadar Günlüğüm , Şimdilik Hoşçakal ..

- AyşeGüL -​

Sevgili Günlük ,

Yine Seni İhmal Ettim Biliyorum .. Ama inanki hiç vaktim olmuyor sana yazmak için..
Aslında yazacak çok fazla bir şeyde yok ..

Bu gün sabah 06:30 da uyandım.. 7:00 de yola çıktım 07:30 da okuldaydım.. Bugün 3 dersim vardı. Okuldan Erken Çıktım.. Sevgilimle görüşmeye gittim :R

Hemen Hemen Her Hafta Sonu Görüşüyoruz.. Neyse Günlük. Dersim 10.10 geçe bitti .. Minibüsle Bağcılara Geldim , Bağcılardan Tramvayla Kabataşa..

Aşkım benden önce varmış yine :D Neyse birlikte otobüse bindik ilk adresimiz Ortaköydü..
Ortaköyde Mado'da kahvaltı yaptık .. :D Aşkımla Taze Sıkılmış Portakal Suyu İçtik :R

Daha Sonra Yıldız Parkının Ortaköy Kapısından Giriş Yaptık Doğru Beşiktaşa İndik.. Beşiktaşta Kahve Dünyasına Girdik .. Enteresan bir tat denedim günlük Nane Limonlu Frozen diye.. hepsini içemedim ama :D yinede çok güzeldi..

Aslında en güzeli sevgilimle birlikte vakit geçirebilmekti :R bol bol dolaştık yürüdük :R

Eve Geldiğimde Akşam Yemeğimi Yedim .. Yine Spora :D gittim.. Yorgunluktan bitap düşmüş durumdayım günlük :s

Birde Bir kız var sini oluyorum yaa.. saçını başını yolasım geliyor.. tehlike olarak görüyorum kızı.. napmam lazım bilmiyorum :(

Neyse günlük şimdilik bu kadar Hoşça Kal ..

Not : İşte Nane Limon Frozen

IMG-20120519-WA005.jpg

Sevgili Günlük ,

Zaman Buldukça Sana Yazıyorum .. Bugün Sabah Yine Saat 06:30 da Kalktım , Hazırlanıp okula gittim .. Güzel Bir Geçirdim Okulda 3 Dersim Vardı Yine .. Birtanem ile Anlaşmıştık Bağcılara Gelecekti Bugün Görüşecektik..

Okulda 2.Dersim Kendi Sınıfımlaydı , Eokul Öğrenci Bilgi Forumlarının Fotokopileri Çektim , Dağıttım .. Biraz Ders İşledim .. Birde Müzik Zümre Toplantı Tutanağını İmzalatıp Kamil Hocaya Teslim Ettim .. Sırada Şube Öğretmenler Kurulu ve Veli Toplantıları Var.. Bu Hafta Çok Yoğun Olacağım Günlük Dinlenmeye inan vakit bulamıyorum..

3. Dersten sonra çıktım okuldan bağcılara geldim , birtanem ile buluştuk birlikte bugün sinemaya gittik .. Fragmanını Daha önceden izlediğim bir film vardı onu izledik .. İğrenç bir flimdi ya.. Zombiler böğğğ .. Kanlı manlı bir flimdi.. Gerçi kanlı iğrenç sahnelerde [MENTION=151672]bluee[/MENTION]'m gözlerimi kapatıyordu :R çok komikti ya .. Gülerek İzledik Flmide :R

Filmin adı Rec 3 : Diriliş İşte Fragmanı :s

Neyse Film Bittikten Sonra Birlikte Kahvaltı Yapmaya Gittik .. Saat 14:00 Civarı Emine Geldi Yanımıza Birlikte Yine Gırgır Şamata .. Gelecek İçin Planlarımızdan Bahsettik .. Önümüzdeki 2 Hafta İçinde Birtanemler Bize Gelecekler İnşallah :eda:

Bugün 6 saati Birlikte eğlenceli bir şekilde geçirdik .. İyiki Varsın [MENTION=151672]bluee[/MENTION] seni çok ama çoook seviyorum hayatım ..

Ahh Günlük Bu Çocuk Benim Kıskançlıklarım Yüzünden Ne Çekecek Böyle :D Hem İnat Hem Kıskançlık xD Kıyamam Ben Ona ya .. Canımın İçisi..

Akşam üzeri eve döndük Emineyle .. Birlikte Kuzinin Düğünü Kınası için Elbese baktık . İlk Defa girdiğimiz ilk mağzada beğendik .. bize hitap eden tarzda elbiseler bulduk .. Yarın gidip alacağız inşallah. bu işide hallettik ya :D

Eve Geldiğimizde Teyzem bizdeydi . Günlük Teyzemi çok seviyorum üzülmesine dayanamam .. Eniştem Teyzemi Aldatıyor :( üzücü bir durum gerçekten .. Allah kimsenin başına vermesin.. Ahh uleyyyn Eniştee O kel kafana 1000 tane Osmanlı Tokatı Atsam da Yetmez ..

Akşam Bulaşık yıkadıktan sonra , spora gitmek için hazırlandık .. Çok yoruldum ya .. Sonunda eve geldim işte..

Babaannem Ameliyat oldu günlük , bugün halamda geldi onunla oturup çay içtim birazcık .. Şuanda Forumdayım Günlük ..
Yarın Görümcemin de Düğünü Var :R Allah Mutlu mesut bir ömür nasip etsin .. Darısı Kubilay'ımla bizim başımıza inşallah ..

Bu günlük bu kadar Günlük , Hoşçakal

:love3:- AyşeGüL -:love3:​

Sevgili Günlük ,

Nasılsın ? Görüşmeyeli :3dth8:

Sabah Erken Kalktım Tabi Okula Gittim .. Bugün sanki çabuk geçti. Son dersim kendi sınıfımaydı ve rehberlikti öldürdüler beni resmen ya.. Anlamıyorlar durdan sustan . Vurmak İstemiyorum çünkü tokatım kötü oluyor.. Neyse Eve Geldiğimde Hemen Hazırlandım Çıktım. Çünkü İzmirden Arkadaş Nurşah gelmişti. Kadıköyde Görüşecektik.
Emine ile birlikte Kadıköye Geçtik Arkadaş ile buluştuk.. Sonra Aşkım birtanem [MENTION=151672]bluee[/MENTION] işten çıkar çıkmaz Kadıköye geldi..

Ben kızların yanından ayrıldım aşkım ile birlikte Kadıköy Sahili Boyunca Yürüdük.. Gırgır Yaptım tabi :D iğrenç espirilerim aşkımı ne kadar deli etsede gülmesine yetiyor.. Birlikte önce bir bankta oturduk biraz denizi , güneşi seyrettik.
Daha sonra bir mekan vardı canlı müzik yapıyorlardı orada oturduk.. Güzel şarkılar söyledi adam .. Aşkımla birbirimizin gözlerinin içine baka baka şarkılara eşlik ettik ..

Seni Seviyorum Diyor
Bende seni seviyorum diyorum ama ben daha çok seviyorum diyorum
o hayır ben diyor
ben hayır
o hayır
ben hayır
o hayır
derken birbirimizi pes ettirene kadar sürüp gidiyor bu atışma ..

Aslında bugün Sarıyere gidecektik aşkımla ama olmadı , işleri vardı ve geç bitti o yüzden erken gelemedi.. Artık Cuma Günü Yine Görüşcez :) Bu sefer 212 AVM gitcez..

Neyse Günlük Saat 20:00 de Tramvaya bindik ve eve geri döndük .. Çok özlemişim Kubişimi ya canımın içisi iyiki var.. Bu günlük bu kadar günlük Hoşçakal..

Sevgili Günlük ,

Bir Günlük Bir Aradan Sonra Yeniden Seninleyim.. Sabah 06:30 da alarmın sesi ile uyandım 5dk erteledim .. o 5 dakika bile o kadar güzel oluyorki .. Kalktım hazırlandım , minibüse bindim okula .. Cuma günleri 3 dersim oluyor erken çıkıyorum.. Tabi bu işime yarıyor çünkü hayatımla görüşüyoruz..

Daha Çarşamba Günü Görüşmüştük xD iyi oluyıor böyle ya. Neyse . Okulda Dersim Bitti. Aşkım Okuluma Geldi .. Birlikte Minibüse Bindik 212 AVM ye gittik. Bir Çok kez Gitmek İstedim ama hiç fırsatım olmamıştı. İlk Defa gittim ve birtanemle birlikteydim :) Canımın içisine daha önceden kahvaltı sözüm vardı. Bugün o sözü tutacaktım.. AVM 'nin içinde gezindik birazcık..

Üst Katta oyun alanı vardı. 8D 7D Sinema vardı. Daha çok simülatör adı ile biliniyor gerçi. Daha önce bir çok kez binmiştim ama 7D 8D ilk oldu. Aşkımla Birlikte Çok Eğlendik simülatör de ..

firsat-337034241.jpg

Gerçi Biz Uzay'ı Seçmiştik Off Off .. Efektler de Harikaydı yaa [MENTION=151672]bluee[/MENTION] canım beğendin dimi ? ?

Simülatörden sonra Mado'y geçtik .. Aşkımla birlikte güzel bir kahvaltı yaptık ..

523881_4200752851466_1543982493_n.jpg

Kahvaltıdan Sonra Media Martta Aşkımla Dolaştık , Tv lere Baktık .. 212AVM içinde Gezdik Falan Derken.. Geri Dönüş Vakti Gelmişti Yine :( Aşkımı Tramvaya Bindirdim . Eve Döndüm.

Bu gün kuzenimin çeyizini serecektik.. Serdiler daha doğrusu kalabalıktı herkes bir elden hallettiler.. Bir ara uymuş kalmışım uyandığımda herşey yerleşmişti :D

Yemek falan yedik .. eee birazda oynadık oynamadan olmaz :D

Bu günlük bu kadar günlük .. Bu günün en güzel yani sevdiğim insanın gözlerinin içinde doya doya bakmamdı .. çok seviyorum birtanem seni .. darısı bizim başımıza bu işlerin :eda:

Hoşçakal Günlük

çok güzeldi canım günümüz :) Bende seni seviyorum

Yemin ediyorum siz böyle yazıyorsunuz ya kıskanıyorum ya. Bizim 8 ay oldu bir gün böyle gezip tozmadık. Kimse görmüyor mu aileden akrabalardan ya? Komik gelebilir sorum ama biz her gün okulda yan yanaydık fakat dışarda gezmedik hiç gezmememize rağmen akrabalarıma haber uçurmuşlar dedikoducu halkımız. Neyse iyice saçmalamadan gidiyorum ben. Allah sizi hiç ayırmasın ve her gün yazın takipçinizim :eda:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri