SaçmaSapanGünlük.

---> SaçmaSapanGünlük.

İlk sıralar değildim yahu ama o zamanlar okulu sağlam bitirme hayallerim vardı taaki o adamla tanışana kadar xD okuldan soğuttu beni kansız herif xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Şimdi ona yaptığım web sitesini verirdim ama reklam yapmaktan korkmuyorum adamın köy sitesinin sonradan farklı içerikli bir site yaptım 2 zayıfı görünce :11: Terbiye meselesi :11: İşin garip tarafı ben burayı kazanamadım ya şimdi nasılsa kazanırım umudu ile yapmıştım dönüşte farklı fantazilerle Ramazan bey beni bekliyor xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Şu haklı kelimesini benim için kullansanız ölürsünüz dimi xD
Haklı olduğun pek görülmedi ki annem ya xD
Ahihihohyoyyo klavyeye oturmadım ki cınaaammssss
Ayılınca gel
Anna Frank'ın Günlüğü Bunu kesinlikle oku derim :)
Bir genç kız diliyle nazilerin yaptığı soykırımı anlatıyor.
Okumaz mıyım onu da okudum xD
Ve bayıldımm tekrar tekrar okudum her seferinde içim parçalandı.
O zaman ben de sana Mavi Saçlı Kız'ı öneririm :)
Biliyomusun bi insanla konuşmayı en çok sevdiğim şey kitaplardır tavsiye ettiğin bu türden kitaplar varsa buraya ara sıra yaz olur mu :)

---> SaçmaSapanGünlük.

Giyinme programlarında düğünden düğüne giydikleri kıyafetleri günlük kıyafeti diye getirip havalanıyor yurdum kadınları biliyosun ve eminim takip ediyorsun xD Kişisel sayfanın linkini aradım taradım bulamadım ama bu konu hakkında ne düşünüyorsun çok merak ettim xD

---> SaçmaSapanGünlük.

İzliyor/dum artık izleyemiyorum çünkü saati değişmiş hahaha 9.30 a alınmış o saatte uyanamıyorum ne yazık ki xD İzlerken de aynen senin gibi düşünüyodum dalga geçiyodum xD

Kişisel sayfam da yok sildim xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Ondan bulamadm o zaman xD Orada bir kadın var siyah saçlı kilolu bişey. Kanal 7'de kötü rollerde oynayan anne rolündeki kadın gibi aynı o mu bilmiyorum gerçi ama :H Ne kadar garipleşti bu kanallar yahu :H

---> SaçmaSapanGünlük.

Günlük.

Huzurlu bi gün yaşamaya korkar olduk çünkü ne zaman mutlu olsam arkasından peş peşe kötü günler yağıyor.

Öğlen saatlerce dolu yağdı ama öyle böyle değildi her yer kar yağmış gibi bembeyaz oldu. Bikaç saat boyunca da erimedi.

Sabır diliyorum günlükcüm sadece sabır. Bıktım kelimesini öyle içten söylüyorum ki artık. Keşke gidebilecek başka bi yerim olsaydı keşke istediğimi yapabilseydim. Keşke her yaz bu lanet olası yaylaya gelmeseydim kafamı alıp Tarsusa dönebilseydim. Sinirden bütün gün baş ağrısıyla gezdim bitmiyor kötü günler bir türlü bitmiyor.

Kadir olayıysa bambaşka zaten hala inanamıyorum. Öyle çok üzüldüm ki içim acıyor hala. Ama er ya da geç biz de Kadirin yanına gidecez bundan kaçış yok.

Gelirim yine, yani İnşAllah..

---> SaçmaSapanGünlük.

Sabır diliyorum nazlım kendini ferah tut bunaltma kendini oralarda
Aldığımız her nefese şükredelim :)

---> SaçmaSapanGünlük.

Günlükcüm.

Dün bir güzel tercihlerimi yapmıştım ben. Ama fakat içime sinmediği için gittim bugün bazılarını sildim azalttım falan ama hala içim rahat değil. Ah bide bazıları işime karışmasa çok daha güzel olacak :)

Yani napacam bilmiyorum nasıl bi baskıdır bu ya :S Kazanıp kurtulsaydım bir an önce. Bide burdan gitseydim keşkee veya o gitseydi tarsusa çok daha güzel olurdu !

Onun dışında bugün fena sıcaktı ama biz o öğle güneşinde yollardaydık tercihti akraba ziyaretiydi carttı curttu. Tek iyi yanı karsambaç yememdi sanırım xD

Gelirim yine İnşAllah günlükcüm.Bye.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri