SaçmaSapanGünlük.

---> SaçmaSapanGünlük.

Galiba ben hiçbir şeyin kıymetini bilmiyorum günlükcüm. Şükürler olsun istediklerim oluyor ama ben mutlu olamıyorum sürekli isyan etmekten bıktım. Cehennem beni bekliyor sanırım :/
Yazasım yok gelirim yine by.

---> SaçmaSapanGünlük.

Bataklardasın panpa sen xD Erkek olsan bak güzele kurtul derdim fakat sen renkten kaybediyosun be xD
supermis.gif

---> SaçmaSapanGünlük.

Olum bana panpa deme sinir oluyorum xD Kızlar da güzel erkeklere bakınca sevap olmuyo mu yani ne adaletsizlik be xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Ben anlamam orasını o kadar detaya inmedim ama yok sanırım bi kazanç yok xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Günlükcüm ben geldim.

2 gün önce kuzenimden aldığım Uçurtma Avcısını okudum bütün gün. Aslında bu kitap vardı bizde daha önce okumuştum da ama ablam arkadaşının birine ödünç vermişti ve kitap bize bidaha geri verilmedi. Her neyse bütün gün ağlayarak okudum kitabı. Hala da bitmedi. Sanırım hayatım boyunca bu kitabı ve yazarın diğer kitabını Bin Muhteşem Güneş'i asla unutamıcam. Böyle muhteşem kitap olamaz ya ağla ağla bi hal oldum. Herkese de tavsiye ediyorum.

Kitabı okuduğum sırada Melih mesaj attı buraya yazmamı belki istemez ama sana başka türlü cevap vereceğim bi yer yok. Neden cevap yazmadığımı anlamışsındır galiba hattımı kıracam yakında. O an zaten ağlamaktan mahvolmuştum bide o mesajını görünce gerçekten çok üzüldüm ama yapacak bişey yok her şeyin hayırlısı diyoruz ya hep demek ki bunun da hayırlısı buymuş. Şu an yaşadıklarını ben de Eylül ayında yaşamıştım resim öğrt. sınavında. Ama zaman geçtikçe anladım ki hayırlısı olan ve beni mutlu edecek olan buymuş. Belki şu an ne söylesem boş gelir sana ama zamanla her şey düzelir. Umarım bu konuyu görürsün mesajını umursamadığımı düşünmezsin diyorum ve iyi geceler diliyorum..

---> SaçmaSapanGünlük.

Günlükcüm ben geldim.

2 gün önce kuzenimden aldığım Uçurtma Avcısını okudum bütün gün. Aslında bu kitap vardı bizde daha önce okumuştum da ama ablam arkadaşının birine ödünç vermişti ve kitap bize bidaha geri verilmedi. Her neyse bütün gün ağlayarak okudum kitabı. Hala da bitmedi. Sanırım hayatım boyunca bu kitabı ve yazarın diğer kitabını Bin Muhteşem Güneş'i asla unutamıcam. Böyle muhteşem kitap olamaz ya ağla ağla bi hal oldum. Herkese de tavsiye ediyorum.

Uçurtma Avcısı..

Bi hafta evden çıkmadım bu kitap yüzünden.
Gerçekten güzel ..

---> SaçmaSapanGünlük.

Günlükcüm ben geldim.

Öncelikle hoşgeldin xD

Kitabı okuduğum sırada Melih mesaj attı buraya yazmamı belki istemez ama sana başka türlü cevap vereceğim bi yer yok. Neden cevap yazmadığımı anlamışsındır galiba hattımı kıracam yakında. O an zaten ağlamaktan mahvolmuştum bide o mesajını görünce gerçekten çok üzüldüm ama yapacak bişey yok her şeyin hayırlısı diyoruz ya hep demek ki bunun da hayırlısı buymuş. Şu an yaşadıklarını ben de Eylül ayında yaşamıştım resim öğrt. sınavında. Ama zaman geçtikçe anladım ki hayırlısı olan ve beni mutlu edecek olan buymuş. Belki şu an ne söylesem boş gelir sana ama zamanla her şey düzelir. Umarım bu konuyu görürsün mesajını umursamadığımı düşünmezsin diyorum ve iyi geceler diliyorum..

Öyle bir düşünceye dalmadım dalmamda biliyorum durumlarını ama yazıyım dedim. Tanıyorsun beni iyi veya kötü bişekilde ama tuttuğumu kopardığımı bilirsin bi kapı kapanır bi kapı açılır diye düşünürüm hep. Bilmem neyin kapısıydı bu fakat yeni bir kapı açılacağını umuyorum var 1-2 proje daha kafamda yapacağım inş. Düşüncen için teşekkür ediyorum :)

---> SaçmaSapanGünlük.

Pes etmiceğini biliyordum zaten :R Ama okuduğun bölüm bence gayet güzel kıymetini bil. Rica ederim, hakkında hayırlısı olsun..

---> SaçmaSapanGünlük.

Teşekkür ederim Cümlemizin inş :R

İtiraf etmek gerekirse alttan derslerim silinecekti burayı kazanırsam xD Birazda ondan seviniyordum çıksa da kurtulsak dıye yaz okulunda tek sınav 46 tl 2-3 sınav yapsa ve 2-3 ders olsa haşırt the blackboard (Y)

---> SaçmaSapanGünlük.

Uçurtma Avcısı..

Bi hafta evden çıkmadım bu kitap yüzünden.
Gerçekten güzel ..
Özür dilerim sana cevap yazmayı unutmuşum xD
Ben de bu sıcakta evden çıkmayıp o kitabı okudum ama değdi.
Kaldır o totonu klavyeden.
Teşekkür ederim Cümlemizin inş :R

İtiraf etmek gerekirse alttan derslerim silinecekti burayı kazanırsam xD Birazda ondan seviniyordum çıksa da kurtulsak dıye yaz okulunda tek sınav 46 tl 2-3 sınav yapsa ve 2-3 ders olsa haşırt the blackboard (Y)
Hacettepede okuyo dersten kalıyo deli midir nedir yea xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Asıl orda kalman normal güzel üniversite başarılı üniversite ama ortalaması yüksek olanları geçiriyor ondan dolayı :11:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri