SaçmaSapanGünlük.

---> SaçmaSapanGünlük.

Amin Aslım Amiin xD

Günlükcüğüüm bugün yegese başvurusu yaptım hobi oldu sanırım bende sınava girmek xD Hiç çalışacağımı sanmıyorum rahatt rahat gircem sınava. Kararımı verdim Aksaray üniversitesinden de tamamen kaydımı sildirecem çünkü artık orda okumam imkansız. Neyse burdan devam ediyorum zaten bi şekilde okuyoruz işte. Bir de yatay geçiş hakkımız varmış ve ben tabii ki Çukurova üniversitesini istiyorum ah İnşAllah olur ya Ankara bile olur zaten oralar dışında bir yere gitmem ama Adana olursa daha iyi olur. Yatay geçiş de notlara bağlıymış yani ortalama 95 falan olacakmış ki üniversite kabul etsin yani yemeyip içmeyip çalışmam lazım.

Yarın İktisattan sınavız ve ben zerre kadar çalışmadım dün de matematikten sınavdık defter açmadığım halde inanılmaz bir başarı gösterdim 26 soruda 20 doğru falan yaparak xD MaşAllah banaa xD

Haydin görüşürüz gelirim yine.

---> SaçmaSapanGünlük.

Ya sen aksaraydamısın okuyormusun napıyorsun. Sınava girip çıkıyorsunda. xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Ya sen aksaraydamısın okuyormusun napıyorsun. Sınava girip çıkıyorsunda. xD
Yaa ben bu olayı ilk sana anlattım ya ne unutkansın ilahi Alii xD
Aksarayda değilim babam gitmeme izin vermedi sadece kayıt yaptırmaya gittim ertesi gün de belgeleri gönderip kaydımı dondurdum. İyi ki dondurmuşum köy gibi bir yer zaten okul ilçedeydi ev yok yurt yok hiçbişey yok. Onun yerine inek var tavuk var taştan yapılmış dağların ortasında bir okul var :I Ahanda Aksarayın Güzelyurt ilçesi böyle bir yer xD

Şimdi aöf deyim uluslararası ilişkilere kaydoldum 2. üniversite kapsamında. İnşAllah unutmazsın bu sefer çünkü bi daha anlatmam :pp
Aynen hobi oldu.
Bende bugün yaptım 35 tl yi verince sınava çalışmış gibi rahatladım:)
Aynen aynenn :I Ama biz 70 verdik ablacığım da gircek sınava artık onunki iyice hobi oldu :I

---> SaçmaSapanGünlük.

Yaa ben bu olayı ilk sana anlattım ya ne unutkansın ilahi Alii xD
Aksarayda değilim babam gitmeme izin vermedi sadece kayıt yaptırmaya gittim ertesi gün de belgeleri gönderip kaydımı dondurdum. İyi ki dondurmuşum köy gibi bir yer zaten okul ilçedeydi ev yok yurt yok hiçbişey yok. Onun yerine inek var tavuk var taştan yapılmış dağların ortasında bir okul var :I Ahanda Aksarayın Güzelyurt ilçesi böyle bir yer xD

Şimdi aöf deyim uluslararası ilişkilere kaydoldum 2. üniversite kapsamında. İnşAllah unutmazsın bu sefer çünkü bi daha anlatmam :pp

Ne unutması be biliyorduk aksarayda okumadığını' da sen böyle sınava giriyorum çıkıyorum diyince şaşırdım, çünkü bana aöf ten bahsetmedin hiç neyse şimdi bahsetmiş oldun bir daha unutmam merak etme. xD

Bende büyük bir yerde değilim okulu bırakacam kısmetse. :D

---> SaçmaSapanGünlük.

Ne unutması be biliyorduk aksarayda okumadığını' da sen böyle sınava giriyorum çıkıyorum diyince şaşırdım, çünkü bana aöf ten bahsetmedin hiç neyse şimdi bahsetmiş oldun bir daha unutmam merak etme. xD

Bende büyük bir yerde değilim okulu bırakacam kısmetse. :D
Ben bahsettim diye hatırlıyorum pardonn :I

Sen neden bırakıyorsun yahu okulu bırakan bırakana hayırdır İnşAllah xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Bahsetmedin. :)

Bırakacam sıkıldım çünkü hayat yok burda pek aksaraydan farksız yani. Hayırlısı olsun artık bakalım. :) Bende girecem ygsye bakalım. xD

---> SaçmaSapanGünlük.

bi fakiri yedireydiniz..
Dimi hayra girerdik en azından xD
Bahsetmedin. :)

Bırakacam sıkıldım çünkü hayat yok burda pek aksaraydan farksız yani. Hayırlısı olsun artık bakalım. :) Bende girecem ygsye bakalım. xD
Bırak tabi ya ilçelerde okunmaz hatta burdan ygs ye ilk kez gireceklere seslenelim sakın ola ilçelerdeki okulları yazmayın köylerle karşılaşırsınız ülkemizin henüz her yeri gelişmedi xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri