Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] mrahaba sekerım nasılsın :s
bı ruya sorcaktım : tırnaklarım tek tek kırılıyordu parcalara bolunmustu hatta
nedır acaba??

---> Rüya Yorumları

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ablası aleykum selam olsun :R

ilk rüyanız nasıl desem sevinçli iyi bir habere ve yükselmeye işarettir.
ikincisi yapıcağın bir işin insanlara yol göstereceği ve örnek alınmana işaret ediyor

hayır olsun ablacım :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] merhaba şekercim kötü bir rüya görmüşsün bu günah işlediğin ve islami duygularının azıldını işaret ediyor ve kötü bir amel işareti malasef

:s

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] teşekkür ederim ablası Allah hayırlara cıkarsın inşallah dedigin gibidir

---> Rüya Yorumları

Karanlık bir ormanda yürüyorum biraz ilerliyorum sonra karşıma ufak bir çocuk çıkıyor..

benim üzerimde gelinlik var beyaz ay ışığının parlaklığını görüyorum sonrasında ise karşıma o çocuk çıkıp bana değişik bir sesle bizden değilsin diyor gelinlik siyahlaşırken hava aydınlanıyor.

bu sefer ağlıyor ve ben eski sevgilimi görüyorum onun yanında aykaları ters şekilde.
bana hırıltılı sesle mekubu yak diyor. o sırada onun üzerinde sadece af edersiniz "iç çamaşırı var" sonra benim elime mektup geliyor ve ağlayarak kaçıyorlar ben durun derken ilginç bir şekilde.

bir çocuk görüyorum genç uzun boylu bana gülümseyerek hadi uyan vs diyor.
ben sende kimsin diyorum yaklaşıyor hiç tanımadığım bir çocuk 20-30 yaşlarında ela gözlü hafif sarışın.
o sırada uyanıyorum nedir bunun açıklaması acaba.

ben sizin dediklerinizi yapıyorum zorlanıyor ama yapıyorum haberiniz olsun cvp bekliyorum sizden.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] merhaba şekercim kötü bir rüya görmüşsün bu günah işlediğin ve islami duygularının azıldını işaret ediyor ve kötü bir amel işareti malasef

:s

hıııı :s Allah Allah..
bir rüyam daha var Rüyamda ilk surun üflendiğini duydum.evdeyım koltuga oturup ıkıncının uflenmesını beklıyorum :s şekerim nedir??
[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] Kötülüklerden sakınman gerektiğini işaret eden ve kendinle yüzleşmeni isteyen bir rüya.

yani kendine vakit ayırıp iyi ve kötü olanları ayırt etmen gerekiyor.
yoksa acı bir ızdırap geliyor.

[MENTION=158838]Busrakalyoncu[/MENTION] bildiğin yoldan şaşma olurmu devam et :) iyi olanı bulacaksınız.

Hayırlara vesile olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyamda Bir yere yetişmeye çalışıyorum evde üzerimi başımı giyiyorum falan ama başörtüm bir türlü olmuyor .. Başımdan düşüyor beni uğraştırıyor bir türlü yapamıyorum

hayırdır inşallh

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] rüyamda degisik bi evdeydik annemle ben bide bizim muhabbet kusuna benziyen bir kus vardi yesil ama biraz sismanimsi :)cok evcildi yerde yürüyor basimiza geliyor sonra birsey oldu ben cikmam gerek diyorum cikiyorum annemde bak ugurlicak seni simdi diyor geliyor ama ari oluyor bende zor kaciyorum kovaliyorum ne demek acaba bu :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] Kötülüklerden sakınman gerektiğini işaret eden ve kendinle yüzleşmeni isteyen bir rüya.

yani kendine vakit ayırıp iyi ve kötü olanları ayırt etmen gerekiyor.
yoksa acı bir ızdırap geliyor.

hımm anladım canım :( cok kotu ruyalar goruyorum bu arada :(

bitane daha var en sakın ruyam : bır arkadasım erkek bu ruyamda bulasık yıkıyordu bızım evde

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

nedir acaba ??????

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Kendini bir nedenden saklamaya çalışmışsın ama bu fark edilir olucak.
misal yalan attığın birşey olur yada sırrın ortaya çıkıcak ve göze geleceksin.

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] yakın bir arkadaşının sahtekar olduğunu gösteriyor.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] hayırlı gördüğünüz bir işin size sıkıntı vermesi işaretidir.

Hayır olsun

geç kaldım kusura bakmayın baya yoğundum. helal edin hakkınızı.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] olurmu öyle sey hiim tamda dedigin gibi olduu o gün skntiliydi :)) ama Allaha sükür gecti gitti :))

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] hep kotu seyler cıkıyor :s saol canım benım agzına saglık

---> Rüya Yorumları

Rüyamda deniz gördüm denizin bi tarafı masmavi durgun çok güzel bi tarafında ateş vardı sanki lav gibi. denizde insanlar vardı bende gitmek istedim annem engelledi.bide uçak ve tır vardı.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158082]yorgunyuregim[/MENTION] biraz daha detay veriniz tır ve uçak neredeydi ?
ateşin içinde birşey varmıydı yoksa ateş denizin üzerindemiydi , ateşle yakın olan ne avrdı denize yakın olan ne vardı bunlarda gerekiyor.

ama yok sadece bunlar hatırladıkalrım derseniz.

mal kaybına işaret şayet iyi bir işte iseniz yolsuzluk ve sahtekarlık yapmanıza işaret.
********n utanmasına sebeb. (aile içi sıkıntı )

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158082]yorgunyuregim[/MENTION] biraz daha detay veriniz tır ve uçak neredeydi ?
ateşin içinde birşey varmıydı yoksa ateş denizin üzerindemiydi , ateşle yakın olan ne avrdı denize yakın olan ne vardı bunlarda gerekiyor.

ama yok sadece bunlar hatırladıkalrım derseniz.

mal kaybına işaret şayet iyi bir işte iseniz yolsuzluk ve sahtekarlık yapmanıza işaret.
********n utanmasına sebeb. (aile içi sıkıntı )

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] ateşin içinde bişey yoktu ateş denizin üzerindeydi ateş ve su yanyana yani ayıran bişey yoktu denizin içinde insanlar vardı(tanımadığım insanlar) tır denizin üzerindeydi hızlı bi şekilde ilerliyodu uçak da havada denizin üzerinden geçiyodu uçuyodu yani..ben de o denizin önündeydim yani sahildeydimm

---> Rüya Yorumları

rüyalarımda sürekli bişeyler beni ısırır ve acısına uyanırım bir kelebek gördüm çok güzeldi gelip bileğimin üzerine kondu ben onun renkleri hayranlıkla izlerken o bişekilde ısırdı beni acımdan onu parçaladım kanatları darmadağın oldu sonra tuhaf bi evdeyim heryerden örümcekler sarkıyor birinin saçlarımın arasında dolaştığını hissettim kulağımın yanından geçerken tıslamasını duydum ondan kurtulmak için iki elimle saçlarımı karıştırdım bu arada beni parmağındam ısırdı ve saçlarımın arasından önüme düştü ters duruyordu ve simsiyah çok çirkindi ölü gibi kımıldamadan duruyordu günlerce ettisinden kurtulamadım bu rüyaların

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri