Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] şekerim nasılsı :D

sey ruyamda ılkokul ogretmenımı gordum sınıfta bır anımı goruyorum sozde??
nedır acep

---> Rüya Yorumları

cok garip seyler gördüm bir yerdeydim annemle bir yola gitmek istiyoruz bir yiyecek magzasina ama bir türlü gidemiyoruz durdugumuz yerde camiymis annem bir teyze ile fisildasiyor kulaktan kulaga..öbür yandan bi evdeyiz iki cocuk var komsunun cocuklarina yapisiyorum tisörtlerinden tutup sakasiyorlar yiyecek olsun kiyafet olsun atiyorlar yakasina yapisiyorum cocuklarin anneniz ögretmedimi yapilmaz bunlar diye :D anlami nedir acaba bugün o cocuklardan tekinin dogum günü var oraya gitcem ondan mi görmüsümdür acaba ?:D
[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158082]yorgunyuregim[/MENTION] bu çiftli bir rüya içten yaralayan bir açıya işaret yalnız siz bu acıyıda kötülüğüe hissedeyemeyeceksiniz.

[MENTION=129837]zaman93[/MENTION] bu sizin bir olaydan dolayı acı çekeiceğinizi ve iliklerinize kadar bu acının işleyeceğinin işareti. çok yakında.

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] bu başararıya işaret ama ders vs işlediysen buda işinde başarıya işaret..

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] farkında olmadan hayır işlemişsiniz yanlış anlamadıysam yiycek vs yediyseniz hayıradır camiden çıkıp gitmek yiycek yememek tam tersidir. :)

hayır olsun arkadaşlar

geç yazdım sanırım çok yoğun tempoda çalışıyorum bu aralar hakkınızı helal edin :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Ya ben küçüklüğümden beri hep bi köpekten kaçtığımı ve kaçarken gökyüzüne uçtuğumu görüyorum bunun anlamı ne ?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] oooo sekerım saolasın :D ders yoktu sadece kucuk bı anıydı :D tesekkurler yawwrucum

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158910]HayaList[/MENTION] birini inciltmeden kırmadan yükselmektir. sürekli aynı rüyayı görüyorsanız dua alıp işinizin rast gitmesi demek anlamına gele bilmektedir.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] inşallah :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] rica ederim şekerim :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] çok teşekkür ederim. Dün gece gördüğüm rüyayıda anlatmak istiyorum. Annemlerden gizli evlendiğimi gördüm.Kuzenlerimle biyere doğru koşuyorum elimde bir sofra örtüsü var içinde takı falan var heralde omzuma atmışım koşturuyorum bi yolda. Sonra bi ağacın dibine gidiyoruz bankın etrafında evlenceğim kişi ailesi ve benim halamlar var. Geliyorum herkesin elini öpüyorum. Sonra damat yüzüğünün taşını kaybediyoru onu arıyoruz sonra uyandım. +rep

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158910]HayaList[/MENTION] yanılmıyorsam bu başkasından gelecek rahatsızlık ve hastalık oluyor. birde yürürken dikkat edin incine bilirsiniz.

hayır olsun kafam dalgın biraz inşallah yanlış yorumlamam :)

---> Rüya Yorumları

nedir benim bu muhabbet kuslu rüyalarim bugünde tam 7 veya 8 tanesi ile cevremdeydii korkuyordum biraz ama gitmiyordum yanlarindanda :D vallah hayatimda bu kadar muhabbet kuslu rüya görmemistim bu kacinci :)

---> Rüya Yorumları

nedir benim bu muhabbet kuslu rüyalarim bugünde tam 7 veya 8 tanesi ile cevremdeydii korkuyordum biraz ama gitmiyordum yanlarindanda :D vallah hayatimda bu kadar muhabbet kuslu rüya görmemistim bu kacinci :)

rengine göre değişir ama sadece muhabbet kuşu görmek birine karşı ilginiz olduğunu gösterir :hi:

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] valla dediğinn çıktı babamı gece hastaneye götürdük. Dikkat ederim geçen sene kolumu kırmıştım bu senede ayağımı kırarım ya nolcak. Çok sağol yorumların için.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] şekerim naber :D

bı ruyamda ıkız kız cocukları gordum?
bı ruyamda da avazım cıktıgı kadar bagırarak konusuyorum bısıler anlatmaya calısıyorum??

nedır sekerım??

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Hadi Hayırlısı :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] şekerim resimdeki adam kim ?
neyse rüyana geçelim bu sana ulaşacak bir haberdir sesli bir şekilde böyle içine işleyecek bir haber ama sesin çıkmıyorsa biraz üzüle bilirsin

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] şekerim resimdeki adam kim ?
neyse rüyana geçelim bu sana ulaşacak bir haberdir sesli bir şekilde böyle içine işleyecek bir haber ama sesin çıkmıyorsa biraz üzüle bilirsin

hayır olsun

kardesım o bneım :D adam degıl yaw :D daha 17 yasında :D

yok sesım cıkıyordu :D hayırlı olsun artık bakalım tesekkur ederım sekerımm :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ne bilim şekerim adam işte :D
neys e hayır olsun rüyan tekrardan :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri