Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Annemin Bir Rüyası Var

Rüyasın da ; Üzeri Beyaz Dut Dolu Bir Dut Ağacı Görmüş.. Yanın da Abisi Varmış Olgunlaşmışlarından İstemiş Abisi de Olgunlaşmamışlar diye vermemiş.
Ama Ağaçta Olgunlaşmış Dutlarda Varmış..
Ağacın Üzeri Dut Doluymuş

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] kardesscagızım sekereım :D naslsın
rüya soracaktım gene :D ruyamda kendıme dıs fırcası almısım sarı renkteydı ??
nedır acabaaa??

---> Rüya Yorumları

[MENTION=40478]tanınmaz[/MENTION] fal bakmak hani şu bu demek gerçekten yanlış eğlencesine bakıla bilir diyemem. ama felanca filanca demek insanı fenaya sürükler. bu hatayı ben yaptım başkasının yapmasını istemiyorum allah kişileri imanınya korusun inşallah.
kimsenin bir cinle uğraşmasını dahi istemem başka bakan varlıklar.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] aile içinde sır saklamaya dönük ve istenilen bir işi aile tarafından dolayı olmayacağına kıl payı kacacağına işret

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] bir kötülükten kurtulmak istemek ve sıkıntıdan kurtalmaya işaret eder dişleirni fırcala rüyada :D denk gelirsen ferahlarsın ;)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] biliyorum sıkıldın ama dadanınca bırakamıyorum :)
bir rüyama var sana zahmet şekerrrcaaagızım :D

rüyammda bir kızım vardı 1.5 , 2 yasların beyaz tenlı guzel bı kız cocugu mandılanayı cok sevıyordu.. ben ona ruyamda konusma egıtımı verıyordum (egıtım derken bırı bıse verdı tesekkur et gıbı)
bu kadarcık canım ? ne olabılır acabaaa??

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] biliyorum sıkıldın ama dadanınca bırakamıyorum :)
bir rüyama var sana zahmet şekerrrcaaagızım :D

rüyammda bir kızım vardı 1.5 , 2 yasların beyaz tenlı guzel bı kız cocugu mandılanayı cok sevıyordu.. ben ona ruyamda konusma egıtımı verıyordum (egıtım derken bırı bıse verdı tesekkur et gıbı)
bu kadarcık canım ? ne olabılır acabaaa??

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Rüyamda itinayla bakım yapip uzattigim

Saçlarımi kısa gördüm

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] bir iş imkanı yanılmıyorsam haberle birlikte. şekercimmm
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] eğer bakımlıysa yükün hafifler çirkin ise başına iş alırsın :R

Hayır olsun. :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] hayırlı bir rüya hem bazı kişilerin size faydasına yorumlanır hemde hayallerin güzel olmasına. bir sürü örnek vere bilirim genel anlamda kötü değildir. bakımlı ve güzel saç.:R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] hayırlı bir rüya hem bazı kişilerin size faydasına yorumlanır hemde hayallerin güzel olmasına. bir sürü örnek vere bilirim genel anlamda kötü değildir. bakımlı ve güzel saç.:R

Teşekkürler Arkadaşım :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] bundan haftalar önce rüyamda marsilya-fenerbahçe maçını gördüm. rüyamda 1-0 yenmiştik. kalktığımda o kadar inanmıştımki bu skora arkadaslarıma soledim ve gittim 1-0 sonuc oynadım kanıt olsun diye. ve hakketten 1-0 bitti iddaamda tuttu. rüyaların gerçekleşmesi mümkün müdür ? yoksa sadece tesadüfmüydü? yoksa başka bişemi? konuyla pek bağlantılı değil ama biliorsan ve cewaplarsan sewinirim .

simdi gelelim rüyama . rüyamda asfaltn ortasndaydım ve araba çarpıp ustumden gecti.simdiden tessekkur

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158737]Mjoy[/MENTION] Mümkündür tabiki az olur ama oluyor bu tür rüyalar

rüyanız yorumu korkmuş oldunuz bir işin olduğunu bunun sonundada sizin kazançlı çıkacağınızı bildiriyor.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] nasılsın ablası selamunaleykum...çok sık olmasada arada ziyaret ediyorum sayfanı) yine 2 rüya anlatmaya geldim hayr olsun inşallah...bazen böyle ard arda rüyalar görürüm..
Önceki gece rüyamda ( hepsini hatırlamıyorum tabi) büyük bir kuş gördüm...abartılacak kadar büyük degildi tabi ama bildigimiz serçe güvercin gibi degildi beyaz ve büyükçe bir kuş..yanımda birisi vardı onunla konuşuyordum kuş uçarak yanıma geldi havadan, ve dirsegimi yada bilegimi agzına aldı..göz göze geldik kuşla ama ben korkmadım ve acı duymadım ısırmadı yani ama agzına aldı bir kaç kez bıraksın diye elimi kolumu sallasamda gitmedi...ben yürüdükçe kuşda kolumda öyle geldi bir süre...beyaz ve büyükçe bir kuş tüylerinde ufak siyah lekeleri var gibi...kar gibi beyaz degil yani...kuş kolumu bırakmadan uyandım

dün gece de bir işyerinde çalışıyorum gibi bir yemek sırasına girmişim...sırada 60 70 kişi var aşagı yukarı...ne kadar kalabalık diyorum sıraya girmeden yan tarafta duruyorum oradan bir kapı görüp içeriye giriyorum herkesten önce yemek veriyorlar bana...yemek listesi aslında ıspanak pırasa salata ve başka birşey..ama ben tabakta birde büyük domates görüyorum portakaldan daha büyük , güzel kırmızı domatesler...ortadan ikiye bölüm orada buldugum topraga ekiyorum büyüsünler diye...ben ektikçe domates geliyor o gece belkş 10 15 tane domates ektim saksılara toprak buldugum her yere...bana soranlara da ilerde büyüsün domates olsun diye ekiyorum dedim ve benden sonra digerleri de ekmeye başladı...böyle uyandım...fikrin varmıdır ? Allah hayırlara cıkarsın

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri