Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158500]prens34[/MENTION] içecek ne ki ?

marketten bir kaç gün önce aldıgım sağlep içtikten sonra anladım is isten geçmisti tabi :) sonra ise gitmek için uyandım :)hayırdır ınsallah :)

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] benimi gördün buradan bir kaç kişi daha görmüştü beni rüyasında kötü değildir anlatsana nasıldım merak ettim kendimi :D[/QUOTE]

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] ozaman beni yakında karşında göreceksin prenses : )

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] iyilikten gelecek zararı gösteriyor yani şöyleki hayırlı bir kapın var yanlız sen bu durumu abartırsan sana gelicek bir zarar olduğunu haber ediyor.
kendine dikkat edersen işler yolunda demektir.

[MENTION=158500]prens34[/MENTION] sağlık durumu ve siyahın habercisi olmakla birlikte çevrenizde olanları etkileyeceksiniz bu aralar.

Hayır olsun.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] cnaım agzına saglık tesekkurler yorum ıcın :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] ozaman beni yakında karşında göreceksin prenses : )

[MENTION=158500]prens34[/MENTION] sağlık durumu ve siyahın habercisi olmakla birlikte çevrenizde olanları etkileyeceksiniz bu aralar.

Hayır olsun.
vavvv superr agzına yuregıne saglık cin bileydim gördüğüm rüyanın böyle güzel olmasını daha önceden görürdüm :))

---> Rüya Yorumları

merhaba sekerım nasılsın nerelerdesın gene bı gelıp bı kayboluyorsun :D

ıkı ruyadan bahsedıcem :D

bırtanesınde eskı bı arkadasımı gordum konusmadıgım bı arkadsım aynı ortamdayız benden ılgı beklıor ben ona ıstedıgı ılgılı gostermıyorum goz goze gelıyoruz sureklı ????????? bu kadarcık kacan kovalanır gıbıydı

dıger ruya : bır koyun gordum cok ırıydı boy olarakta buyuktu yuz kısmı koyu kahverengıydı tuylerı normal rengınde..hayvanın kendısı cok temızdı ama bole tezeklerın(b.kların) ıcınde duruyordu ve etrafı sıneklerle kaplıydı??

bunların cavabını beklıorum sekerım?

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] gorusmek uzere :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] .... :pp
piştt bahsettiğim rüyayı anlatıyorum canım

bak şimdi arkadaş rüyasında sevgilisini görmüş nasılmı

düğünleri varmış bızım kız düğüne yetişmeye calsıyormus ama üzerinde gelınlık feln yokmuş düğün yerine gittiğinde sevğilisini damatlıkla görmüş oynuyormuş yanı düğün başlayalı cok olmuş nese kız gıdınce oraya düğün bitmiş eve gitmişler cocgun annesı kızı cocukla yatak odasına yollamamış sen düğüne gelmedın kanepede yatacaksın demiş..

bide benim gördüğümm var
ben gecen gun sag kolumdan vuruldugumu gördum hastaneye gitmeye çalışıyorum birileri surekli bana engel oluyor korkuyorum aglıyorum dıyorum kı berkanın yanına gideceğimm o benı hastaneye götürür diye baska bırı bana dıyorkı o yok gidemezsin hstaneye dıyee.. sonra uyandım gitti

---> Rüya Yorumları

merhabalar : )
acikcasi ben babamin rüyasindakinin anlamini merak ettim bizim mutfaktaki cicekleri sulamasinin anlami nedir acaba :D

---> Rüya Yorumları

he valla çalısıyorum ondan dolayı giremiyorum pek şekerim :p
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ilk rüya şans demek ama şansında gözü olanlar vardır yani kısmet ama bu kısmet başkası tarafındanda beğenilip kıskanılıcak türden birşey.

diğer koyunlu rüya normalde hayır ama şansını kaybedeceksin sanırım cünkü diğer gördüğün pislikler çok kötü anlamları var rezil olmak kavga etmek vs gibi.

hayırlısı olsun herşey elinde sakın ola düşünmeden hareket etme bu aralar olurmu :)

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] prenses sanırım arkadaşının kalbini kıracaklar biraz üzülecek.

diğeri ise kendini tehlikeye sürüklemeye işaret eden bir rüya yani şöyleki haber alıyorsun ve sonra tehlikeye düşüyorsun onun için karar alıp verirken iyice düşün.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] mutluluk ferahlık işdir :) berekette var elinde bir işi avr yad a düşüncesi var ise başarılı olacak demektir.

Hayır Olsun :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] prenses sanırım arkadaşının kalbini kıracaklar biraz üzülecek.

diğeri ise kendini tehlikeye sürüklemeye işaret eden bir rüya yani şöyleki haber alıyorsun ve sonra tehlikeye düşüyorsun onun için karar alıp verirken iyice düşün.
teşekkür ettim :cy(19):

---> Rüya Yorumları

he valla çalısıyorum ondan dolayı giremiyorum pek şekerim :p
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ilk rüya şans demek ama şansında gözü olanlar vardır yani kısmet ama bu kısmet başkası tarafındanda beğenilip kıskanılıcak türden birşey.

diğer koyunlu rüya normalde hayır ama şansını kaybedeceksin sanırım cünkü diğer gördüğün pislikler çok kötü anlamları var rezil olmak kavga etmek vs gibi.

hayırlısı olsun herşey elinde sakın ola düşünmeden hareket etme bu aralar olurmu :)

)
anladım canım arayı fazla uzatma :D tamam dıkkatlı olucam :D agzına saglık canım :eda:

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] rica ederim tamamdır :) [MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] rica ederim prenses..

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] inşşallah hayırlısı olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyamda ;

Nar Çiçeği Renginde Bir Elbise Gimişim. Sözde Kına Gecem Olacakmış.
Sonra Elbiseyi Çıkarttığımı ve Tekrar Giymeye Çalıştığımı Gördüm

Bir Rüya daha var arkdaşımın ;
Rüyasında tanıdığı biriyle öpüştüğünü görmüş.

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] ruyamda komsunun evindeymissiz oraya hgitmissiz Orda kalcakmissiz oda tr de dip komsumuz. Babam oturma odasinda tv bakiyo ailemizin geri kalani bir odada toplanmissiz. Goya bir kisi eksikmis ya abim ya babam ondn kaliyomussuz ama babamda o evde abimde bizimle oturuyo. neyse ortada bi yup var en buyuk ablam tamir etmeye calisiyo ama herlees Su dokuluyo diyomki bak yazik gunah git mitfakta tezgahin ustunde yap halilara Su dokuluyo.hala devam ediyo ve dokuluyo yine aynilarini diyom. Sonr yukari koltuk kenarlarina koyuyo oralarda iz cikiyo Ve siliniyo kiziyorum busefer misafirlige gelmisiz sen e yapiyorsun gidip mutfakta yapsana bak heryeri ciziliyo iz akiyo diyom ayip ya diyom. Da kiziyor kusiyor ypmiyorum iste diyor abimde karsimizda oturuyo oda diyo yesil hakli cocuk hakli boye yapilmaz tamam belki degisecek paralari var belkide zaten mobilyalari degisecektiler ama bu bizi ilgilendirmez niye boyle ypiyon diyo. Sonra kdiyorum biz niye kaliyoz. Tabi hangi ara bilmiyom bi ara evin sahibi olan teyze diyoki annenin minderini biliyonmu dedim yoo, bak annen bu astikta yatiyor bunu koyarsin gece basina annenin tamam diyorum. Basliklari gece mavi ortasi beyaz bezli.guzel bi yastikti.ablam diyo neyapalim iste sevim teyze hep isarar ediyodu Bizde kalin kalin kaliyoz iste diyo. Sormustum ya niye kaliyoz diye. Diyom babamda burda baksaa gelmis gidlim evimize annem aa haklsin diyo ben ablamla kizmisim ya kusturduum icin vicdan azabi cekiyom ama belli etmiyom kiziyom ben eve gidiyorum diyorum diyorum annemde al git yat internets Filan bakmak yok diyo Yanima 2-3 telefin alip gidiyom bunlardan bakarim diye. Sonra ablamda geliyo kendi evine gitmek icin cikiyo kapiyi kapatiyom.sarj kablolarini terlestiriken tekrar geliyo kapiyi aciyom. Ama sevim teyzelerldeyken ablam diyoki Bize kardes geliyo. Annem yasli hem cok sasiriyom hem cok seviniyom hemen telefonda diger ablma haber veriyom ben teledonda Bize kardes geliyo diye sevinerk anlatirken annem ordan diyo sevinmeyim bosuna hallettim ben Onu (yani aldirmis) uzuluyorum niye diyorum. Diger ablam diyo sen cocuk sevcen diye niye ecillik yapiyon evlenip gidicen annm yasli nasil buyutsun diyo. Sonra iste yukarda anlattigim gibi eve gidiyom filan.

Uzun bi ruya oldu kusura bakma yorumun icin simdiden tsk.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] kazanmış olduğun bir işi yada bir haberi artık neyse kendi ellerinle kaybetmişin

diğer rüya kimi öptüyse arasına onunla soğukluk girer.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] kafanda milyon sorun var senin birikmiş taşmış böyle bir rüya olmuş hayal kuruyorsun üzülüyorsun kendinle barışmalısın bir an önce..

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] kazanmış olduğun bir işi yada bir haberi artık neyse kendi ellerinle kaybetmişin

diğer rüya kimi öptüyse arasına onunla soğukluk girer.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] kafanda milyon sorun var senin birikmiş taşmış böyle bir rüya olmuş hayal kuruyorsun üzülüyorsun kendinle barışmalısın bir an önce..

hic beklemedigim bir yorum oldu, ilginc ama kafam gercektende birmilyon :)
sagol azina saglik.

---> Rüya Yorumları

Asla mümkün değil musallat olan cin kötü niyeetlide ola bilir iyi niyetlide cinler ölüm tarihi bilselerdi her gerçeği bilselerdi inançsız olarak gezmezlerdi. ve insana musallat olmazdı muhtemelen musallata uğrayan kişi yarıda sallıyordur.yada öyle söylemek zorunda kalıyordur.
tarih verilmez ama gerçekleşecek olay için verile bilir.

cinler dinlerler

örnek vereyim

ben bir ev alıcam ama param yetmiyor buna ailemde bana süpriz yapıcak cindar olan kişi bakar bana ev alıcağımı söyler evin olucak der tarihte verir ama kesinleşmiş olay için tarih verilir.
öleceksin filan onlar bir türk sinemasında oluyor abim :)

cinler herzaman gerçeği bildirmezler gök yüzüne cıkar ve dinlerler ama melekleri değil insanları. cinlerle ilgili sorucak abim cinler aleminde konum var orda rahat rahat sora bilirsin.

o fal bakmıyordur fal farklı olaydır, cindarların fal bakması demek buyuk yukumluluk herşeyi soylerse gecesi zehir olur.

Benim akrabam'da aynı sorunla boğuşuyor cuma akşamı babası dövmüş tabı 30 yıl önce şuan kendısı yaşlı ve gecelerı hıc uyuyamazdı ve evinde dolanan kendısının anlattığına göre bir gelin varmış ve Bana bahsettiği şeyler ise onlarında aılelerı varmıs onlarda evın her köşesinde yemek yıyormuş ve akrabam olan kısıye herkes sorar calınan esyaları yahut düzensiz hayatları ıcın fal baktırılar. Yanı BU KONULARDA KİMSE SALLAMAZ.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri