Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

ruyamda kus gıbı ucuyodum yuksek bı yerden dusuyodum..

ruyalarımda benım gıbı cıns :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] rüyalar birikti :) nerdesın sekerım??

ruyada annemın halı yıkadıgını ve kurumaya bıraktıgını gordum :s

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] gunaydın hala yoksunnn :s
butun gece ruyamda yaptıgım her ıs yarım kaldı cok husuzsuzdum.. ne olabılır

tesekkurler

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Abimmmmmmm sen nirlerdesin yahuuu
o değilde rüyamda seni gördum ben dün gece bak kötü bişeyın yoktur umarım :(

---> Rüya Yorumları

[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] yoktur :) ben denk gelmedim gelırsem söylerim.

[MENTION=158500]prens34[/MENTION] içecek ne ki ?

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] rahatlamak anlamına gelir yükselmektir ve sonrasıda bu yükselişin bir düşüşü olacak demektir adımlarınızı sağlam atın.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] duaya işaret eder bu yakınınız tarafından sizden daha kuvetli sizin ondan çekindiğiniz çıkmış.

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : halı bolluk berekettir ve annenin bereketine işaret eder. diğeride kuvetlenmeye çalıştığına işarettir. zaman alıcak.

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] benimi gördün buradan bir kaç kişi daha görmüştü beni rüyasında kötü değildir anlatsana nasıldım merak ettim kendimi :D

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] ?? Teşekkürler :R/I]

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : halı bolluk berekettir ve annenin bereketine işaret eder. diğeride kuvetlenmeye çalıştığına işarettir. zaman alıcak.

tesekkur ederım :D bısey daha var bı oncekı sayfada onu gormemıssın

Gunaydın sekerım ıkı farklı ruya sorcaktım
ruyamda teyzem bızde hamur acıyordu..
Dıger ruya dayı kızım bıze gelmıs yenı ve temız kıyafetler vardı ustunde ayrıca cok neselıydı.

Canım bunların cevaplamanı beklıorum... Tesekkur ederım sımdıden

bnada bakar msın?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] yorumladım ya :D

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] gelicek bir rahatlıktır bu şekerim. elbiseler rengine göre değişiyor yorumu elbise renkerinide söyle yorumlayım.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] yorumladım ya :D

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] gelicek bir rahatlıktır bu şekerim. elbiseler rengine göre değişiyor yorumu elbise renkerinide söyle yorumlayım.

ıkı parcaydı ust kısım kırmızıydı alt sıyah canım

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] kırmızı mutluluktur bekar sa arkadasın. sanırım sıkıntısı var arkadaşının dile belki fazla getirememiştir acıksa örtünmek istiyor kapalı bir bayansa bir sıkıntının başlayacağı ama hayırsıyla geçiceğine işarettir arkadaşın sanırım biraz farklı düşünen birisi sevinci ve ağlayışı bile farklı rüyada bozuk çıkmış :)

çok farklı rüya iki sevinç bir huzursuzluk ve örtünme istemesi.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] kırmızı mutluluktur bekar sa arkadasın. sanırım sıkıntısı var arkadaşının dile belki fazla getirememiştir acıksa örtünmek istiyor kapalı bir bayansa bir sıkıntının başlayacağı ama hayırsıyla geçiceğine işarettir arkadaşın sanırım biraz farklı düşünen birisi sevinci ve ağlayışı bile farklı rüyada bozuk çıkmış :)

çok farklı rüya iki sevinç bir huzursuzluk ve örtünme istemesi.

dayımın kıız kapalı zaten hafızlık okuyor gecen hafta gordum bu ruyayı ve o surede dedesı ölmustu o olabılır mı acaba?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] yok öümle ilgili değil sıkıntı belki ölüm derim ama belki.

---> Rüya Yorumları

dun aksamda yangın cıktıydı bılmedıgım bı evde yangın sondurmekle mesguldum en son

Son düzenleme:
---> Rüya Yorumları

Cümleten rüyalarınız hayrolsun diyeyim.
[MENTION=155270]Cin[/MENTION] teşekkür ederim.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] benimi gördün buradan bir kaç kişi daha görmüştü beni rüyasında kötü değildir anlatsana nasıldım merak ettim kendimi :D

yüzünü hatırlamıyorumm ki :)
sadce sana ruyalarımdan birini yine yorumlatıyordum
ama yanımdaydın yanıı yan yanaydık :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sekreım gene ben :D
sımdı ruyamda aılecek bır sehre gıdıyoruz ve orayı bır tek ben bılıyor musum.. aılemı orda gezdırmeye baslıyorum ..ılk buyuk bır camı var cok meshur bı camıymıs sozde namaz kılmak ısteyenler ıcın oraya gıdıoruz camının bahcesı ve duvarlarında mavı renk ıslemeler var.. ve camının avlusunda bır havuz gıbı bıse vardı suyun rengı lacıvert gıbı bırseydı..ama cok guzeldı..hava yagmurlu gıbıydı kasvetlıydı ..ıkındı vaktı falandı aksamda olabılır hava kararmak uzereydı..bu kadar

ayrıca ben ole bı yere hıc gıtmedım camıyı hıc gormedım ılk defa goruyorum o sehrı hangı sehır bılgım yok canım ???
sencce nedırr??

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sekreım gene ben :D
sımdı ruyamda aılecek bır sehre gıdıyoruz ve orayı bır tek ben bılıyor musum.. aılemı orda gezdırmeye baslıyorum ..ılk buyuk bır camı var cok meshur bı camıymıs sozde namaz kılmak ısteyenler ıcın oraya gıdıoruz camının bahcesı ve duvarlarında mavı renk ıslemeler var.. ve camının avlusunda bır havuz gıbı bıse vardı suyun rengı lacıvert gıbı bırseydı..ama cok guzeldı..hava yagmurlu gıbıydı kasvetlıydı ..ıkındı vaktı falandı aksamda olabılır hava kararmak uzereydı..bu kadar

ayrıca ben ole bı yere hıc gıtmedım camıyı hıc gormedım ılk defa goruyorum o sehrı hangı sehır bılgım yok canım ???
sencce nedırr??

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri