Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] paramı kayıp ettin yoksa paranı boş şeyimi verdin ? oda ola bilir yada paranın boşa gideceği anneninde bunu göreceğine işaret

cin abi ney kız :D

kesin param boş şeye gidecek eminim :)
ben sana hep cin ab,, dıyom adını bılmıyom ki :(

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] diyosunda bu gece bir başka dedin :D

kendimi cin sandım :R

harça hata yapa yapa yapmamayı öğreneceksin prenses.
adımı bilmiyonmu :/ öğrenirsin yakında :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] rica ederim hanım efendiiiii.

hayır olsun tekrardan bir başka rüyada görüşmek üzere.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyamda ; Cami oldugunu bildiğim bir yere girdim yanim kalabalık
camiinin altında bir ev varmış bu evden papaz yasıyormuş ailesiyle annesi var birde yaşlı bir kadin müslüman ermiş gibi..
evin duvarları acik mavi boyali ve evde huzur veren birşey var .. oturuyoruz evde yaşlı kadın anlatıyor birşeyler ve biz feyiz alıyoruz

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bey efendiler kovalasın seni :R

karma karışık bir rüya şöyle baktığımda toplamasıda zor nasıl desemki uzun süreli yanılmıyorsam bir işin olucağı anlamına gelsede baya zaman alıcak sen istemeye istemeye bir şeyler yapacaksın birileride sendne önce nasiplenicekler.

onun için işlerini hızlı yap pratik düşün.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] maşallah ablama hoş geldin

ablacım çevrendikiler senden etkilenecek eğer toplanıyor ve çok sohbet ediyorsan senden baya bir etkileniyorlar konuşmandan vs

hayır olsun (f) temiz kalpli ablam benim :)

hoşbulduk canım) Teşekkür ederim inşallah öyledir hayr olsun...Estf canım sen temiz kalplisin herkesi öyle görüyorsun ):eda:

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sekerım nasılsın.. Benımde ruyalarım var ama tam olarak hatırlamıyorum kopuk ruyalar
1.evımıze mısafır gelıor ıkı kısı ama hıc ılgılenmıyoruz.
Dıgerlerını hatırlamıorumm hatırladıkca yazıcammmm

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] diyosunda bu gece bir başka dedin :D

kendimi cin sandım :R

harça hata yapa yapa yapmamayı öğreneceksin prenses.
adımı bilmiyonmu :/ öğrenirsin yakında :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] rica ederim hanım efendiiiii.

hayır olsun tekrardan bir başka rüyada görüşmek üzere.

en kısa sürede adnı ögrenmek istiyorum ve umuyorum abicim :)
neden bir başka dedim gıbı geldıkı :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] canım ablam :)

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] :) bilmem o anki hisler sadece

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] şekercim kopuk rüyayı yorumlamak çok gereksiz bu ekmek yedim ama ekmek yemedim gibi birşey olur :D

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] bir işte başarılı olucaksın ama günah işleyeceksin dikkat e t kendişne dedikodudan uzakdur

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]
cok tuhaf ruya gordum.

ben is ariyorum ya kafama cok taktim bu durumu ve cuma gunu is gorusmesi var postanede belkide bu yuzden etkilendim gordum bilemiyorum.

bankada calistigimda sef degilde oranin sorumlusu birisi vardi, bana diyor ki, bizim bolumde is yok ama diyor bir yer bilyorum orasi isci ariyormus istersen oraya yonlendireyim seni diyor. bende cok sevinirim diyorum (ben ofis isleri saniyorum) gidiyorum oraya megersem temizlikmis. bir dukkanmis kadinlarin calistigi. ya kuafor yada terzi gibi biryer ikisinden birisimiymis dukkan olarak yani. sonra gidiyorum suralari supur ama bak pencere onlerin ifilanda unutma diyor. diyorum biliyorum tamam. sonra goya basim agriyor diye cocuktan bana agri kesici almasini istemissim. bana iki tane farkli agri kesici getirmis birini elime aliyorum birisi az birisi cok, diyorum bu kacak mi? (cok olana) diyorki cocuk oyle gonderdi, daha ucuz diyorum hayir diyorum kacak hap istemiyorum az olsun yasal olsun, geri gotur diyorum goturmeyeyim diye mucade ediyor kizip gonderiyorum yasal olmayani o ilaci gonderen adam geliyor, biraz zenciye yakin biri ama zenci degil. beni kovaliyor once sonra tecavuz etmeye calisyor ama kurtuluyorum. sonra kizlardan biriyle tartisyioruz oda kovaliyor ama ondanda kurtuluyorum :) ruyamda bir nevi cambaz gibiydim. sonrasi uyandim yada baska bir ruyalara ufuk actim.

ilginc bir ruya geldi ama sanirim birilerinden kotuluk mu gorecegim?
hayirdir insaALLAH.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bır keredemı gordun bunları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] rica ederim şekerim :R

---> Rüya Yorumları

evet butun olarak oyle gordum. yani bir ruya normal oyle gordum. birbirine bagli bir seferde. ayni suani yasiyor gibi yani. ins. cok kotu degildir.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sekerım ruyamda bırıyle agız yarışı kavga yapıorduk ne olabılır

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] rüyamda sevdigim biri benden kaciyordu ne anlama gelir :D yüzüme bakmaz mi yani hayatda bi daha ;D yoksam yakinlascakmiyiz neyin nesi bu isaret

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] yine ben geldim ablası) Hayır olsun iki seferdir kücükken evinde oturdugumuz rahmetli ev sahibini görüyorum...bir haftada iki kez görünce yazmak istedim...biz oraya taşındıgımızda bile 60 lı yaşlardaydı sanki ama ben rüyamda 40lı yaşlarda genc ve güzel olarak görüyorum...ve normalde hiç o halini görmedim...ilk gördügümde evinin kapısından baktı ve konuştuk bu kez evindeydim...bizim oturdugumuz alt kattaydık, bahce yine aynı güzel yeşil, elma yada portakal agacı vardı hala duruyor o agac üzerinde meyvelerle birlikte...ben bahriye teyzeyle konuşuyorum ama benden haric başka misafirlerde var 7 8 kişiyiz coluklu cocuklu gencli bir aile...aileyi tanımıyorum orda tanıştık...yemekler getirdiler tokum desemde ısrar edince yedim...3 4 çeşit yemek ikram ettiler..sofraya sıkıştık ama oturduk yedik meyve falan getiriyorlardı gülüş cümbüş hem tanıştık hem yedik giderken eski bahcemize baktım...hala eskisi gibi güzel...biz orada otururken yediveren cicekleri vardı onları göremedim ama cimenler ve meyve agacı duruyor bahriye teyze siz ne güzel bakıyordunuz buraya artık ben bakamıyorum gibi bişeyler söylüyordu....o zaman o evin alt tarafında büyük bir çimenlik vardı ucurtma uçururduk orasıda öylece duruyor yemyeşil hiç değişmemiş....ama renkli sandalyeler koymuşlar bir gösteri yada konuşma gibi birşey olacakmış...yine gel deyip durdu bahriye teyze...önceki haftada görünce acaba dua falan mı bekliyor diye düşündüm...önceki gördügümde böyle degildi ama sadece kapıdaydı ve konuşmuştuk...Fikrin nedir ? hayırdır inşallah...

Bu arada özleniyorsun daha sık gel canım)

---> Rüya Yorumları

evet butun olarak oyle gordum. yani bir ruya normal oyle gordum. birbirine bagli bir seferde. ayni suani yasiyor gibi yani. ins. cok kotu degildir.

+ olarak bu tecavuz etmeye calisan kisi, beni biriyle tanistirmaya calisiyorlar ya onunla bir alakasi olabilirmi yada gecmisim Ve hala hayatimda olarak ali ile bir alakasi var mi acaba? Dun sen sorduktan sonra yazmistim ama ben yazana kadar cikmissin ama ruyamin yorumuni merak ettim. Kotu bir yorumu Varsa yorumlamani istemiyorum cunki artik kotu seyler duymak istemiyorum :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] kavgayı sen kazandıysan bir olayda galip geleceksindir.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] erkek yani sevgiliyse ayrılık yok değilse yeni bir aşk başlama sürecidir, yok sevgilinle şu anki sevgilinse elinden başkası alıcaktır.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ablacım gelemıyorum çalısıyorum bır pazarım boş oluyor onun harıcınde cok proje vs var onlarla görüşüyorum sureklı farklı çalışmalarımda oluyor

bu arada sen cok sevılıyorsun kişiler tarafından öyle umuyorum nasiplenıyorsun ve sana dua edenler var ruyaların çok ıyı dıycek bısıde bulamıyorum hafif sıkıntıların var guclu bır bunyen ve kocaman yüreğin varki böyle güzel görüyorsun.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] iç dünyan karma karışık senin. kendinle vakit geçir biraz ve kendinle hesaplaş kendine eziyet etme.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] kavgayı sen kazandıysan bir olayda galip geleceksindir.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] erkek yani sevgiliyse ayrılık yok değilse yeni bir aşk başlama sürecidir, yok sevgilinle şu anki sevgilinse elinden başkası alıcaktır.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ablacım gelemıyorum çalısıyorum bır pazarım boş oluyor onun harıcınde cok proje vs var onlarla görüşüyorum sureklı farklı çalışmalarımda oluyor

bu arada sen cok sevılıyorsun kişiler tarafından öyle umuyorum nasiplenıyorsun ve sana dua edenler var ruyaların çok ıyı dıycek bısıde bulamıyorum hafif sıkıntıların var guclu bır bunyen ve kocaman yüreğin varki böyle güzel görüyorsun.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] iç dünyan karma karışık senin. kendinle vakit geçir biraz ve kendinle hesaplaş kendine eziyet etme.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] tsk ederim. rahatsiz ediyrum kusura bakma ikide bir ruyalarimla.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] hayır ne rahatsızlığı öyle şey deme sakın..

kendini topla çok güççsüzleşmisin sen karamsarsın ve sıkılgan güçlü ol.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri